RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 140 1 9 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MANRESACDF01:07:233500:12:266100:33:5635.3600:46:224800:21:0100:00:4600:00:35
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGL´3SCOLA KATOACDF01:08:241900:11:563200:32:1237.2700:44:0810800:24:1600:00:5000:00:39
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4581POL FERNANDEZ HERNAC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:01:312700:12:07200:30:0639.8700:42:131700:19:1800:00:4800:00:25
2 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:03:18900:11:051100:31:2038.300:42:254300:20:5300:00:5500:00:36
3 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:03:345200:12:59900:30:5638.7900:43:552100:19:3900:00:4900:00:35
4 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:04:412800:12:092800:32:0037.500:44:094000:20:3200:00:5700:00:38
5 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESACDM01:05:413200:12:213500:32:1737.1700:44:385200:21:0300:01:1000:00:59
6 7115EUDALD RIU CASALSLLICENCIA DE DIACDM01:06:237300:13:585300:33:3535.7300:47:33600:18:5000:01:3500:01:14
7 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYCLUB ESPORTIU Z5CDM01:06:571400:11:504000:32:2537.0200:44:157700:22:4200:00:5100:00:42
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:05:384200:12:441800:31:4637.7800:44:305400:21:0800:00:5000:01:05
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSAJNM01:06:224300:12:445800:33:4735.5200:46:312400:19:5100:01:0800:00:49
2 5554ALEJANDRO SERRANO CLUB TRIATLO PROSANJNM01:11:271300:11:359600:37:2532.0700:49:007500:22:2700:01:1500:01:03
3 8017ORIOL MIRET RODRÍGULLICENCIA DE DIAJNM01:11:373600:12:279800:37:4731.7600:50:146200:21:2300:01:3100:01:01
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4698PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLSUB23F01:06:381200:11:196600:34:1834.9900:45:374700:21:0100:00:5000:00:36
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5560ASIER CHAVARRENCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:00:12600:10:103400:32:1437.2300:42:24300:17:4800:00:5700:00:34
2 7110DAVID CHAVES GUARDILLICENCIA DE DIASUB23M01:00:57500:09:094400:32:5036.5500:41:591000:18:5800:00:5900:00:45
3 4096ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM01:01:374000:12:411400:31:3438.0100:44:15200:17:2200:00:4700:00:40
4 7104IGNACIO GALLO FERRELLICENCIA DE DIASUB23M01:08:115300:13:007100:34:4034.6200:47:403900:20:3100:01:5600:01:10
5 8033NIL TORRENTÀ ROURALLICENCIA DE DIASUB23M01:08:335500:13:059300:36:4932.5900:49:54500:18:3900:00:5600:00:44
6 8042ENRIC RIVERA PEREGRLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:587700:14:146500:34:1435.0500:48:283800:20:3000:01:3000:01:00
7 7107JAUME ORTEU SAIZ LLICENCIA DE DIASUB23M01:09:247000:13:476700:34:2834.8200:48:155600:21:0900:01:3200:00:54
8 7114KILIAN SEQUERA GONZLLICENCIA DE DIAABM01:14:1510700:15:467800:35:1933.9800:51:058600:23:1000:01:2200:00:52
9 8025ERIC ANGUERA AIXALALLICENCIA DE DIASUB23M01:14:158500:14:4710200:38:2531.2400:53:125100:21:0300:01:1200:00:36
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:02:57700:10:501700:31:4337.8300:42:333200:20:2400:00:5600:00:38
2 4158ANABEL PRIETO BONIC. TRIATLO MONTORNESABF01:10:41100:05:2012700:42:1228.4400:47:328500:23:0900:01:5900:01:17
3 3793CLARA FONTGIVELL VIFLOR DE TRIATLOABF01:13:155700:13:109200:36:4432.6700:49:548900:23:2100:00:5700:00:43
4 4197SARA MENÉNDEZ DOMÈNC.E. KATOA BARCELONAABF01:27:4310200:15:2810000:37:5831.6100:53:2613700:34:1700:01:5400:00:56
5 8009SANDRA QUERALT CAMPLLICENCIA DE DIAABF01:40:2811600:16:2714000:53:3122.4201:09:5813300:30:3000:02:4100:01:30
6 8005JUDITH ALONSO SOSALLICENCIA DE DIAABF01:43:0912900:18:0713800:50:3723.7101:08:4413900:34:2500:03:0900:02:21
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2268GUILLEM ALCALA BECEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:00:38300:06:593000:32:0537.400:39:046700:21:3400:01:1900:00:57
2 8043MIGUEL ANGEL FERNANTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:02:021700:11:55700:30:3739.1900:42:321900:19:3000:00:5300:00:38
3 566RUBEN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:04:383300:12:222200:31:4937.7200:44:113600:20:2700:00:4600:00:38
4 4617JORDI APARICIO CORBFASTTRIATLON CLUBABM01:05:257200:13:522300:31:5237.6600:45:442200:19:4100:01:2100:00:49
5 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:05:478900:14:542600:31:5837.5400:46:52800:18:5500:01:0400:00:37
6 4828VICTOR CONRADO ANDITRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:344500:12:474500:32:5036.5500:45:377000:21:5700:01:3700:00:48
7 7108JORGE BLEDA SAHUQUILLICENCIA DE DIAABM01:09:105800:13:127300:34:5534.3700:48:075000:21:0300:02:2600:00:50
8 7118SALVADOR MESA RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:09:483800:12:365200:33:3135.800:46:079600:23:4100:02:0900:01:10
9 3172JAVIER GUTIERREZ MAC.N. VIC-ETBABM01:10:001100:11:174900:33:2235.9600:44:3911100:25:2100:01:3500:01:07
10 8023JOAN INIESTA LLAURALLICENCIA DE DIAABM01:11:384800:12:55100:18:3964.3400:31:3414000:40:0400:01:5800:00:27
11 7113MARC SABORIT TOLLLLICENCIA DE DIAABM01:12:4411100:16:157500:35:0734.1700:51:226100:21:2200:01:3800:01:09
12 7106ARNAU TORRUELLA I CLLICENCIA DE DIAABM01:22:2613800:19:5710700:39:2530.4400:59:228400:23:0400:01:4300:01:12
13 8030ALEX ZAPATA BONIFASLLICENCIA DE DIAABM01:28:2011200:16:1713400:45:1926.4801:01:3612200:26:4400:03:5200:01:37
14 8006MARC SISQUELLA BASALLICENCIA DE DIAABM01:43:0913000:18:0813700:50:3623.7201:08:4413800:34:2500:03:0900:02:21
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3305MARIA ROCAFIGUERA BC.N. VIC-ETBABF01:11:076700:13:389000:36:2732.9200:50:054900:21:0200:01:1300:00:56
2 7101IRIS TOLOS GEBELLILLICENCIA DE DIAABF01:21:368300:14:4612400:41:0629.200:55:5211400:25:4400:01:3300:01:15
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7112MARC CÓNSOLA PÁRRAGLLICENCIA DE DIAABM00:57:007400:14:052000:31:4937.7200:45:54100:11:0600:01:1200:01:04
2 8048GUILLEM FARRE VILLELLICENCIA DE DIAABM01:03:353700:12:282500:31:5637.5800:44:241600:19:1100:00:5700:00:47
3 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:04:22800:11:052100:31:4937.7200:42:546400:21:2800:00:5300:01:00
4 8020MANU MORENO SORIANOLLICENCIA DE DIAABM01:09:287900:14:227900:35:2733.8500:49:492000:19:3900:02:0000:01:48
5 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:09:375600:13:064700:33:0736.2400:46:139000:23:2400:01:4800:01:21
6 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:09:436200:13:273900:32:2137.0900:45:4810100:23:5500:00:5400:01:00
7 8024POL CHERTÓ SARRETLLICENCIA DE DIAABM01:10:499700:15:238900:36:2532.9500:51:481200:19:0100:02:0300:01:25
8 5013CARLES TEIXIDO VIVEC.N. BADALONAABM01:16:217800:14:208700:35:5933.3500:50:1912000:26:0200:01:2900:01:02
9 5555ANTONIO ALBERTO PERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:28:2113500:19:2712600:41:3728.8301:01:0412400:27:1700:02:0000:01:12
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8036DOLORS PRADELLLLICENCIA DE DIAABF01:13:433000:12:1710100:37:5931.5900:50:169100:23:2700:01:3200:00:59
2 5706MERCÈ BARNILS CODINC.N. VIC-ETBABF01:15:0511500:16:217400:34:5534.3700:51:169800:23:4900:01:2400:01:02
3 8026CRISTINA ANTONIO MALLICENCIA DE DIAABF01:17:088600:14:4710800:39:2830.4100:54:157900:22:5300:01:4600:01:36
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3851MARCOS LAMAS LOUGECLUB PROAMABM01:00:492100:11:59500:30:3439.2600:42:33400:18:1600:00:5800:00:40
2 5122ISAAC SANCHEZ DELGAC.E. PENEDES MARITIMABM01:03:042500:12:052700:31:5937.5200:44:041100:19:0000:01:0500:00:41
3 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:153900:12:381300:31:3138.0800:44:091300:19:0600:01:2200:00:42
4 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:294100:12:441500:31:3737.9500:44:211500:19:0800:01:0000:00:52
5 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM01:03:332600:12:06600:30:3439.2600:42:404400:20:5300:00:5500:00:43
6 7102MANUEL MENDEZ CANOLLICENCIA DE DIAABM01:05:241500:11:501000:30:5938.7300:42:497600:22:3500:00:4800:00:54
7 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:05:302400:12:043300:32:1237.2700:44:165800:21:1400:01:1100:00:41
8 8046JORDI HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:566500:13:362900:32:0437.4200:45:403000:20:1600:01:1800:00:50
9 7103DANI MUÑOZ VELARDELLICENCIA DE DIAABM01:06:463400:12:256400:34:0735.1700:46:322900:20:1400:02:1200:01:36
10 8003SERGI HERNANZ NOGUELLICENCIA DE DIAABM01:06:594600:12:515500:33:3935.6600:46:303700:20:2900:02:1600:01:34
11 8012DAVID NOGUERADO CANLLICENCIA DE DIAABM01:09:175400:13:044300:32:4136.7200:45:459300:23:3200:01:5400:00:52
12 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:209300:14:583800:32:2037.1100:47:187100:22:0200:01:0700:00:55
13 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:054400:12:464600:33:0536.2700:45:5110700:24:1400:01:1300:00:55
14 8037GUILLEM ROSADO BATLLLICENCIA DE DIAABM01:10:409200:14:588400:35:5033.4900:50:482500:19:5200:01:4200:00:39
15 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM01:10:456100:13:255600:33:4635.5400:47:119400:23:3400:01:1500:00:47
16 3490JAVIER GONZALEZ IGLC.E. KATOA BARCELONAABM01:12:3211400:16:198800:36:223300:52:412300:19:5100:01:4600:00:48
17 8031JORGE LUIS POMPA VALLICENCIA DE DIAABM01:19:3312500:16:4511700:40:3529.5700:57:207300:22:1300:02:3300:00:56
18 477FRANCESC SAGET FERNCLUB NATACIO BANYOLESABM01:25:2310600:15:3911100:39:4030.2500:55:1913200:30:0400:01:4600:01:17
19 8034RAÚL RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:2011300:16:1713300:45:1826.4901:01:3512300:26:4500:03:4100:01:36
20 4806ANTONIO ORMAETXEA HINDEPENDIENTEABM01:29:389400:15:0513200:44:5726.701:00:0213000:29:3600:04:0900:02:22
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6067MERITXELL LOPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:11:08200:05:2011200:39:4330.2100:45:0312100:26:0500:02:0100:01:14
2 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:42:5914000:25:0813500:46:1525.9501:11:2313500:31:3600:02:1900:01:18
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8008ABRAHAM SÁNCHEZ LAFLLICENCIA DE DIAV1M01:01:502200:12:01300:30:3039.3400:42:311800:19:1900:01:0200:00:41
2 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:03:013100:12:182400:31:5237.6600:44:10700:18:5100:00:5700:00:43
3 3730XAVIER CARRERA NAVASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:05:29400:08:248000:35:2733.8500:43:516800:21:3800:01:4100:01:07
4 8015IVAN YEPESLLICENCIA DE DIAV1M01:07:297100:13:514800:33:1336.1300:47:043400:20:2500:01:3300:00:48
5 3436ALEX RATERA APARICIC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:07:551000:11:106000:33:5235.4300:45:028100:22:5300:02:1200:01:29
6 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:08:364700:12:511600:31:3837.9300:44:2910400:24:0700:01:0900:00:51
7 3672XAVIER GAVARRÓ TORRCLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:0010100:15:264200:32:3536.8300:48:014600:20:5900:00:5500:00:43
8 7105CARLOS RUIZ MARTÍNLLICENCIA DE DIAV1M01:09:382900:12:175100:33:2935.8400:45:469900:23:5200:01:4700:00:47
9 8044GONZALO BLASCO MARTCCP ANDORRA-TRIATLÓNV1M01:10:069900:15:255900:33:4735.5200:49:124500:20:5400:01:2700:01:12
10 5274RUBEN FERNANDEZ MORC.N. BADALONAV1M01:10:276300:13:319100:36:3632.7900:50:073100:20:2000:01:3800:00:57
11 790MARCOS PÉREZ REDONDCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:10:426600:13:375700:33:4735.5200:47:248700:23:1800:02:1400:01:02
12 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M01:11:0812200:16:376800:34:2934.800:51:062700:20:0200:01:0900:00:57
13 5510IGNASI LLOVET ROCAINDEPENDIENTEV1M01:11:544900:12:569700:37:4431.800:50:405700:21:1400:01:3000:01:25
14 7109MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAV1M01:12:068100:14:418600:35:5633.400:50:376500:21:2900:02:0700:01:29
15 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:12:2512100:16:366900:34:3234.7500:51:085900:21:1700:01:2300:01:02
16 8002JOSE LUIS CIRUELA GLLICENCIA DE DIAV1M01:13:048000:14:367000:34:4034.6200:49:169700:23:4800:01:3000:01:09
17 8011RUBÈN MANAU CASASLLICENCIA DE DIAV1M01:16:4813100:18:489500:37:2132.1300:56:094200:20:3900:02:3300:01:16
18 8029MOISES PRATLLICENCIA DE DIAV1M01:16:5010300:15:3010300:38:2631.2200:53:568200:22:5400:02:4200:01:31
19 8019JESÚS MARTÍNEZ CARRLLICENCIA DE DIAV1M01:17:2912000:16:359400:37:0232.400:53:3710000:23:5200:01:4600:01:08
20 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:22:3613300:18:5411000:39:3730.2900:58:3110300:24:0500:02:0800:01:10
21 8013TONI SÁNCHEZ RODRÍGLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5913200:18:5412300:40:5629.3200:59:5010500:24:0900:01:3000:01:30
22 8010ISAAC GÓMEZ MORALESLLICENCIA DE DIAV1M01:24:218700:14:4912200:40:5529.3300:55:4412700:28:3700:02:3200:01:27
23 8016JUAN MANUEL SAMBLASLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3513400:19:1410900:39:3330.3400:58:4711700:25:4800:02:4100:01:35
24 4292TOMAS FULGUEIRA MAYINDEPENDIENTEV1M01:25:3712300:16:3711400:40:003000:56:3712900:29:0000:02:0800:00:58
25 8021SERGI SAMPERLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5713600:19:3112100:40:4929.401:00:2011200:25:3700:01:5500:01:54
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8027YOLANDA LÓPEZ FERNÁLLICENCIA DE DIAV1F01:26:0611000:15:5712900:44:2227.0501:00:1911600:25:4700:02:1100:02:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:01:332300:12:03400:30:3339.2800:42:36900:18:5700:00:5200:00:39
2 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MANRESAV1M01:02:441600:11:52800:30:4439.0500:42:362800:20:0800:00:5400:00:41
3 513DANIEL CALVERAS CARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:04:102000:11:583700:32:1837.1500:44:162600:19:5400:01:1800:00:47
4 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:05:225100:12:571900:31:4637.7800:44:434100:20:3900:01:1700:01:11
5 1510GORKA RODRIGUEZ SANC.E. KATOA BARCELONAV1M01:06:066000:13:243600:32:1737.1700:45:413500:20:2500:01:1600:00:50
6 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:06:357500:14:055000:33:2435.9300:47:291400:19:0600:01:2900:01:01
7 7111JAUME CARRASCO ALOMLLICENCIA DE DIAV1M01:09:137600:14:065400:33:3635.7100:47:426600:21:3100:01:4100:01:18
8 8040JORDI LUIS MORALESLLICENCIA DE DIAV1M01:10:509000:14:566300:34:0135.2800:48:576900:21:5300:01:2700:00:57
9 5397ENRIC MONTAÑA ROCAC.N. VIC-ETBV1M01:12:029600:15:078300:35:4933.500:50:565300:21:0600:01:4600:00:46
10 4496ALBERT PRATSCLUB PROAMV1M01:13:3910500:15:348200:35:4733.5400:51:217400:22:1800:01:3900:01:01
11 2157J. DAVID FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5V1M01:14:4510400:15:338500:35:5133.4700:51:248800:23:2100:01:5100:01:02
12 8041ALBERT PAIRÓ COSTALLICENCIA DE DIAV1M01:17:0310900:15:5211300:39:4930.1400:55:416000:21:2200:02:0800:01:38
13 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:17:459500:15:0610500:39:0830.6600:54:149200:23:3100:02:4900:01:32
14 8039OSCAR RODRIGUEZ LOPLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1711800:16:3010600:39:0930.6500:55:399500:23:3800:01:5400:01:00
15 8049JORDI MONTOLIU PAULLLICENCIA DE DIAV1M01:21:4512700:16:5611800:40:4029.5100:57:3610600:24:0900:03:3700:01:35
16 7117JESÚS GRAU CAMINSLLICENCIA DE DIAV1M01:39:1013900:20:5913600:50:0123.9901:11:0012600:28:1000:03:0500:00:47
17 8001OSKAR NEIRA PLA LLICENCIA DE DIAV1M01:41:5313700:19:4213900:50:4423.6501:10:2613400:31:2700:04:2400:04:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5134MONTSERRAT DOMINGUEFASTTRIATLON CLUBV2F01:18:4810000:15:2610400:38:4530.9700:54:1111000:24:3700:01:2300:01:02
2 3165MONTSE SUBIRANA COC.N. VIC-ETBV2F01:25:4411900:16:3212500:41:1729.0700:57:4912500:27:5500:01:3800:01:27
3 7116ÀNGELS PINYANA GARLLICENCIA DE DIAV2F01:26:3212800:17:0312000:40:4629.4400:57:4912800:28:4300:01:5400:01:34
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M01:05:295000:12:571200:31:2338.2400:44:205500:21:0900:01:1700:00:47
2 8022JORDI VINARDELL CORLLICENCIA DE DIAV2M01:07:201800:11:554100:32:3236.8900:44:278000:22:5300:02:0200:00:50
3 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDIENTEV2M01:10:138800:14:516200:33:5935.3100:48:506300:21:2300:02:0200:00:45
4 8028QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV2M01:11:055900:13:217200:34:4834.4800:48:098300:22:5600:01:4100:01:46
5 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:11:236400:13:358100:35:4333.600:49:187200:22:0500:01:2100:01:12
6 7119ORIOL PINART SABATLLICENCIA DE DIAV2M01:14:486800:13:397700:35:1234.0900:48:5111900:25:5700:02:0500:01:25
7 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MANRESAV2M01:21:018400:14:4612800:43:2727.6200:58:137800:22:4800:01:2200:00:54
8 3392MIGUEL ANGEL RIBAU INDEPENDIENTEV2M01:23:0312400:16:4011900:40:4629.4400:57:2611300:25:3700:02:1500:01:50
9 1312NARCIS COMBIS COLOMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:25:228200:14:4411600:40:3529.5700:55:1913100:30:0300:02:3100:01:14
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON CLUBV2M01:07:299100:14:583100:32:0737.3600:47:053300:20:2400:00:5400:00:45
2 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDIENTEV2M01:16:4810800:15:517600:35:1134.1100:51:0211500:25:4600:01:2300:00:54
3 8007FRANCISCO JAVIER FELLICENCIA DE DIAV2M01:18:236900:13:4411500:40:1829.7800:54:0210900:24:2100:02:3300:00:47
4 5900XAVIER FERRER BALLEC.N. VIC-ETBV2M01:18:2511700:16:289900:37:5331.6800:54:2110200:24:0400:01:5100:01:43
5 8032XAVIER CARBÓ FRESNELLICENCIA DE DIAV2M01:27:2912600:16:5313000:44:4226.8501:01:3511800:25:5400:03:5300:00:54
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3115ALBERT GARCIA DOMENC.E. MEDITERRANIV3M01:32:039800:15:2413100:44:4626.8101:00:1013600:31:5300:03:0400:01:45

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35