RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
61 61 0 0 3000 7 1500 18 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60. FASTTRIATLON-C.N.FASTTRIATLON BARCELONAABF01:29:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 61. PRAT TRIATLO 1994PRAT TRIATLO 1994ABF01:30:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 49. C.E. KATOA BARCELC.E. KATOA BARCELONAABF01:31:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 54. CLUB ESPORTIU Z5CLUB ESPORTIU Z5ABF01:32:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 52. C.N. MATAROC.N. MATAROABF01:32:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 56. CLUB NATACIO BARCCLUB NATACIO BARCELONAABF01:33:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 48. C.A. IGUALADAC.A. IGUALADAABF01:34:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 62. TEAM CALELLA TRIATEAM TRIRELAYABF01:37:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 51. C.N. BADALONAC.N. BADALONAABF01:40:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 53. CAMBRILS CLUB TRICCT SALOU COSTA DAURADAABF01:44:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 50. C.E. RAYOTEAMC.E. RAYOTEAMABF01:45:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 46. C. BCN TRIATHLON C. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:48:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 55. CLUB NATACIO BANYCLUB NATACIO BANYOLESABF01:49:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 59. CLUB TRIATLO SABACLUB TRIATLO SABADELLABF01:50:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 57. CLUB NATACIO SITGCLUB NATACIO SITGESABF01:51:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 63. TGCBINNTGCBINNABF01:52:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 47. C. TRIATLO MONTORC. TRIATLO MONTORNESABF02:00:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 32. FASTTRIATLON-C.N.FASTTRIATLON BARCELONAABM01:14:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 37. PRAT TRIATLO 1994PRAT TRIATLO 1994ABM01:17:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 33. FLOR DE TRIATLÓFLOR DE TRIATLOABM01:19:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2. C.A. IGUALADAC.A. IGUALADAABM01:20:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5. C.E. RAYOTEAMC.E. RAYOTEAMABM01:20:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3. C.E. KATOA BARCELC.E. KATOA BARCELONAABM01:20:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 36. NAN OLIVERAS TEAMNAN OLIVERAS TEAMABM01:21:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 26. CLUB TRIATLO CORNCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:21:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 9. C.N. MATAROC.N. MATAROABM01:21:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 14. CLUB ESPORTIU PROCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:21:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 12. C.N. VIC-ETBC.N. VIC-ETBABM01:22:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 17. CLUB NATACIO BANYCLUB NATACIO BANYOLESABM01:22:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 18. CLUB NATACIO BARCCLUB NATACIO BARCELONAABM01:22:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8. C.N. BADALONAC.N. BADALONAABM01:22:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 25. CLUB TRIATLO CASTCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:22:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 11. C.N. TERRASSA-CICC.N. TERRASSAABM01:23:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 16. CLUB GASSS TRIATLCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:23:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 20. CLUB NATACIO RUBICLUB NATACIO RUBIABM01:24:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 31. CLUB VO2 TEAMCLUB VO2 TEAMABM01:24:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 21. CLUB NATACIO SITGCLUB NATACIO SITGESABM01:24:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 15. CLUB ESPORTIU Z5CLUB ESPORTIU Z5ABM01:24:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 44. TRICBM-CALELLATRICBM-CALELLAABM01:25:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 38. TEAM CALELLA TRIATEAM TRIRELAYABM01:25:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 28. CLUB TRIATLO GRANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 43. TRIATLO FISIORUTPTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:25:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 4. C.E. NO TE PARESC.E. NO TE PARESABM01:26:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 45. VILADECANS TRIATLVILADECANS TRIATLOABM01:27:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 19. CLUB NATACIO OLOTCLUB NATACIO OLOTABM01:27:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 27. CLUB TRIATLO ESPOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:28:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 23. CLUB TRIATLÓ BAIXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:28:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 35. ITRIATLETES SOLIDITRIATLETES SOLIDARISABM01:29:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 42. TRIACTIVA L AMETLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:29:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 41. TRI+9 EL MASNOUTRI+9 EL MASNOUABM01:29:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 10. C.N. SABADELLC.N. SABADELLABM01:29:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 34. GAVA TRIATLOGAVA TRIATLOABM01:29:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 13. CAMBRILS CLUB TRICCT SALOU COSTA DAURADAABM01:30:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 29. CLUB TRIATLO SABACLUB TRIATLO SABADELLABM01:30:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 30. CLUB TRIBANDA TRICLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:31:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 39. TGCBINNTGCBINNABM01:32:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 40. TRANSTRIATLONTRANSTRIATLONABM01:32:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 1. C. BCN TRIATHLON C. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:33:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 24. CLUB TRIATLO BLANCLUB TRIATLO BLANESABM01:35:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 22. CLUB TRIATLO BADICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:36:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 6. C.E.E. SANT GERVAC.E.E. SANT GERVASIABM01:36:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35