RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
382 340 323 11 6 750 20 5 19 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:04:38300:12:016600:33:4835.500:45:491700:18:4900:01:2200:00:47
2 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:14:344300:14:4213700:36:4032.7300:51:2217900:23:1200:01:2000:00:51
3 3746AÏDA ALSINA VEREDASCLUB NATACIO MINORISACDF01:22:334200:14:4122000:40:3829.5300:55:1927600:27:1400:01:2900:00:53
4 475PAULA MALLADO DIÉGUC.N. SABADELLCDF01:25:142200:13:4825200:42:1528.400:56:0330100:29:1100:02:0400:01:26
5 3646JANA SERRA MACIÀC.A. IGUALADACDF01:27:3515400:17:2621300:40:2729.6700:57:5330500:29:4200:02:1900:01:29
6 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:27:364400:14:4628100:44:3926.8800:59:2529200:28:1100:02:0700:01:11
7 8064ANNA RABASSEDA ALCAGAVA TRIATLOCDF01:37:2620000:18:3131600:50:3423.7301:09:0529400:28:2100:02:4500:01:17
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2757GERARD AGUSTINA RIBCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:21900:12:465500:33:2235.9600:46:081400:18:1300:01:4400:01:18
2 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:05:151600:13:262700:31:5137.6800:45:175500:19:5800:01:3500:00:46
3 5908MARIO HUGUET SAN AGCLUB NATACIO BARCELONACDM01:06:10700:12:366100:33:3435.7500:46:105700:20:0000:01:3400:01:14
4 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:08:338200:15:554000:32:4536.6400:48:405100:19:5300:02:0200:00:59
5 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:11:028900:16:046500:33:4235.6100:49:4610000:21:1600:01:4400:00:59
6 7030GUILLE SASETA SECALLLICENCIA DE DIACDM01:12:467400:15:458300:34:3734.6700:50:2214700:22:2400:02:2400:01:16
7 3188XAVIER ESPIA BLAZQUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:271200:12:5114600:37:1232.2600:50:0318500:23:2400:01:5700:01:13
8 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:17:259800:16:1115600:37:4431.800:53:5518900:23:3000:02:5400:00:58
9 3608LEO GABARRÓ AMIGÓCLUB NATACIO BARCELONACDM01:34:234700:14:5329600:46:1725.9301:01:1031700:33:1300:02:2600:00:59
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:08:31800:12:404800:33:0736.2400:45:4716000:22:4400:01:1600:00:47
2 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:08:55200:11:5313000:36:2832.9100:48:217600:20:3400:01:4300:00:54
3 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:12:491300:12:5711200:35:5233.4600:48:4920400:24:0000:01:2800:00:53
4 1821MIREIA CAVERO SIBERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:19:40600:12:3224800:41:5928.5800:54:3123800:25:0900:01:3700:01:06
5 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:22:1815500:17:3319300:39:3430.3300:57:0724000:25:1100:02:0000:01:01
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMJNM01:05:116200:15:242600:31:5137.6800:47:15900:17:5600:01:2600:00:50
2 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTJNM01:10:1911000:16:236700:33:5035.4700:50:136100:20:0600:01:4300:01:19
3 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:13:339900:16:1114000:36:5732.4800:53:086900:20:2500:02:3900:01:10
4 7046SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:13:4014100:17:1012200:36:0433.2700:53:147100:20:2600:02:1300:01:14
5 8011MARC VILADEVALL TORLLICENCIA DE DIAJNM01:21:3110400:16:1619200:39:3030.3800:55:4625200:25:4500:03:4200:02:10
6 7006DAVID ROMO MONTILLLICENCIA DE DIAJNM01:22:5215900:17:3725400:42:1628.3900:59:5316900:22:5900:01:5400:01:26
7 3713ALEJANDRO ROPERO DOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:24:1426900:20:5023900:41:3428.8701:02:2412200:21:5000:02:4700:01:43
8 329ADRIA NAVARRETE JIMCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:30:2227000:20:5128200:44:5626.7101:05:4722200:24:3500:04:3400:01:58
9 7036ALEJANDRO MOTOS FERLLICENCIA DE DIACDM01:34:0429700:22:2529100:45:5426.1401:08:1925100:25:4500:04:4500:01:56
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTSUB23F01:09:496800:15:328500:34:4534.5300:50:174200:19:3200:01:2600:00:58
2 6105AFRICA AYLLON GARROCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:35:2025400:20:2929400:46:0626.0301:06:3529500:28:4500:03:2000:02:42
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:01:441000:12:461600:31:2038.300:44:06700:17:3800:01:1400:00:45
2 258JORDI CARRASCO BALDFLOR DE TRIATLÓABM01:02:04100:11:081800:31:2338.2400:42:314300:19:3300:01:1500:00:50
3 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:082900:14:062300:31:3937.9100:45:4510500:21:2300:01:2400:00:54
4 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:07:155700:15:181400:31:1538.400:46:338400:20:4200:01:4000:00:57
5 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M01:07:565200:15:051700:31:2238.2600:46:2711000:21:2900:01:4000:00:56
6 3185ORIOL CASULLERAS CHC.N. VIC-ETBSUB23M01:09:249000:16:055700:33:2335.9500:49:285300:19:5600:02:0400:00:58
7 8021PABLO GIL LIANESLLICENCIA DE DIASUB23M01:09:406100:15:237500:34:1035.1200:49:336200:20:0700:01:4800:01:17
8 3771OT AGUILERA SERRANOC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:4011500:16:304700:33:0536.2700:49:359500:21:0500:01:4200:00:00
9 7034MAURO GONZALEZ GUIJLLICENCIA DE DIASUB23M01:14:036400:15:2710700:35:4633.5500:51:1316500:22:5000:02:2400:00:58
10 1522ENRIC RIVERA PEREGRTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:15:3113700:17:0914100:36:5932.4500:54:0810600:21:2300:02:3000:01:14
11 7047BORJA HIDALGO TOCALLICENCIA DE DIAABM01:18:0416900:17:5216700:38:0931.4500:56:0113000:22:0300:02:3800:01:36
12 2657ADRIÀ VALVERDE MOLIC.N. BADALONASUB23M01:18:316300:15:2516500:38:0831.4700:53:3323300:24:5800:01:5100:01:09
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 51NURIA GARCIA GINJAUT3R TRIATLOABF01:14:298500:15:579500:35:1234.0900:51:0918400:23:2000:01:3200:01:11
2 8019HELENA FLORENTÍLLICENCIA DE DIAABF01:15:4016600:17:4812300:36:0433.2700:53:5212100:21:4800:02:3100:00:00
3 8020LAURA LÓPEZ FERRERLLICENCIA DE DIAABF01:18:1816800:17:5111600:35:5833.3600:53:4922000:24:2900:02:3200:01:04
4 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:18:2517600:18:0611700:35:5933.3500:54:0521400:24:2000:02:0300:01:23
5 3491KATHARINE JEFFERIEC.E. KATOA BARCELONAABF01:24:2617000:17:5222500:40:5829.2900:58:5024900:25:3600:01:3700:01:07
6 8024MARTA PÉREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:24:4621200:18:5725800:42:2328.3101:01:2018800:23:2600:02:1700:01:31
7 2990ANNA MARIA SALUDES C.N. SABADELLABF01:25:1519700:18:2918900:39:2430.4600:57:5327900:27:2200:02:2000:01:25
8 8082PAULINE AIT-CHADILLICENCIA DE DIAABF01:28:0321800:19:0325000:42:0128.5601:01:0427200:26:5900:02:5700:01:29
9 2371LAURA MUÑOZ BRAVOTGCBINNABF01:32:4915200:17:2431400:50:1123.9101:07:3524300:25:1400:02:1200:01:30
10 8051VIRGINIA SÁNCHEZ ALLLICENCIA DE DIAABF01:34:0124200:19:5428900:45:5126.1701:05:4529300:28:1600:02:4400:01:57
11 1306MARTA GUILLÉN CAMPOGOO SPORT CLUBABF01:36:0219100:18:2430600:48:0824.9301:06:3230300:29:3000:03:0400:01:40
12 3814CRISTINA PRADOS RUC.N. BADALONAABF01:55:4832100:33:0431200:49:3224.2301:22:3631600:33:1200:03:5600:01:59
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2310ALEX SAURA BENAZETINDEPENDENTABM01:02:162000:13:45500:30:3539.2400:44:201000:17:5600:01:1500:00:47
2 2647FERRAN CONILLERA VIFLOR DE TRIATLÓABM01:04:204900:15:02300:30:2139.5400:45:232400:18:5700:01:2100:00:50
3 7020EMILIO TIZON VALVERLLICENCIA DE DIAABM01:04:282500:13:523400:32:3636.8100:46:281100:18:0000:01:5200:00:58
4 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM01:05:335400:15:092100:31:3138.0800:46:402200:18:5300:01:4300:00:57
5 3035OSCAR AGUERAS GÓMEZCLUB NATACIO CALDESABM01:09:4311300:16:286300:33:3835.6800:50:064600:19:3700:02:2500:01:14
6 7044GIUSEPPE BERTUCCIOLLICENCIA DE DIAABM01:09:478800:16:037400:34:0935.1400:50:124400:19:3500:01:4500:01:15
7 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM01:12:072800:14:068600:34:5334.400:48:5917700:23:0800:02:1400:01:01
8 3811GERARD ARGERICH SOLINDEPENDENTABM01:13:0217700:18:087200:34:0635.1900:52:148500:20:4800:02:1300:01:13
9 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM01:13:118700:16:0311400:35:5333.4400:51:569800:21:1500:02:0300:01:09
10 3479NIL VILA GUITERASC.N. VIC-ETBABM01:14:5321300:18:576900:34:0335.2400:53:0012500:21:5300:02:1600:01:05
11 8004ÓSCAR YEPESLLICENCIA DE DIAABM01:16:254600:14:5019800:39:4330.2100:54:3312400:21:5200:02:3900:01:16
12 8080ALVARO GONZALEZ RIVLLICENCIA DE DIAABM01:17:4210900:16:2317500:38:3131.1600:54:5416200:22:4800:02:3400:01:24
13 8085MIGUEL PANZANO LOPELLICENCIA DE DIAABM01:18:1212200:16:3819100:39:2630.4300:56:0413400:22:0800:02:2000:01:37
14 3250ALBERT IGLESIAS BARC.N. BADALONAABM01:20:598100:15:5124500:41:5128.6700:57:4218100:23:1700:02:5700:01:53
15 3303ESTEVE VILARASSA COC.N. VIC-ETBABM01:21:1122300:19:1022100:40:3929.5200:59:4910300:21:2200:02:1800:01:46
16 3708IGNASI LLOP RAFALESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:22:1723400:19:3822900:41:0629.201:00:4411300:21:3300:02:5300:01:21
17 5405MIGUEL TRIGUERO MOLCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:27:0728400:21:4326100:42:4028.1301:04:2315900:22:4400:04:0000:01:39
18 8039ALEX ZAPATA BONIFASLLICENCIA DE DIAABM01:34:2330300:23:3330900:48:1724.8501:11:5015200:22:3300:05:4600:01:44
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:12:548600:16:017100:34:0335.2400:50:0416400:22:5000:01:2900:00:56
2 7014CRIS MATALLANA SOLALLICENCIA DE DIAABF01:19:0425100:20:2228700:45:4026.2801:06:02400:13:0200:03:2800:01:27
3 7009CARLA MATALLANA SOLLLICENCIA DE DIAABF01:27:2524000:19:4926400:42:5627.9501:02:4522400:24:4000:03:1900:01:26
4 8053DAVINIA PALACIOSLLICENCIA DE DIAABF01:28:0921600:19:0326900:43:1927.701:02:2225400:25:4700:03:2800:02:23
5 7050SONIA MATAS MOYALLICENCIA DE DIAABF01:30:0029100:22:0226800:43:1727.7201:05:1922500:24:4100:03:3200:02:03
6 7022SHEILA PIÑOL MARTINLLICENCIA DE DIAABF01:31:1331400:27:1822300:40:4829.4101:08:0617600:23:0700:02:5600:01:55
7 8037LAIA RAGUÉS PUJOLLLICENCIA DE DIAABF01:34:0825600:20:3028800:45:4126.2701:06:1128600:27:5700:02:4700:01:35
8 7051MIREIA FONTANALS MALLICENCIA DE DIAABF01:35:0223300:19:3725600:42:1828.3701:01:5531500:33:0700:02:1200:02:18
9 7001VERONICA JUANOLA MELLICENCIA DE DIAABF01:37:2124100:19:5130000:46:4725.6501:06:3830900:30:4300:03:4600:02:32
10 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:39:1330900:24:4330400:47:3525.2201:12:1827100:26:5500:03:0300:01:47
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:04:42400:12:13900:30:5338.8600:43:0611500:21:3600:01:1600:01:06
2 1547ALBERTO GONZALEZ RACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:04:59500:12:141000:30:5938.7300:43:1312000:21:4600:01:1700:01:05
3 8054MARC LOPEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:05:391500:13:116400:33:3935.6600:46:501800:18:4900:01:4800:00:59
4 3283DAVID MARTÍNEZ FERNCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:436500:15:281300:31:0838.5400:46:362700:19:0700:01:2700:00:52
5 2959RAUL GUILLAMON VALECLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:06:574500:14:473700:32:3936.7500:47:264100:19:3100:01:2900:00:56
6 3523CHRISTIAN RODRIGUEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:06:581100:12:512400:31:4637.7800:44:3714200:22:2100:01:2300:00:54
7 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM01:07:359200:16:063600:32:3736.7900:48:431900:18:5200:01:4000:01:00
8 8048ALEIX OLIVE SALALLICENCIA DE DIAABM01:08:045000:15:023800:32:4336.6800:47:456700:20:1900:01:5200:00:55
9 3518MARC GOMEZ RIBALTAC.E. MEDITERRANIABM01:08:307100:15:402000:31:2838.1400:47:0810200:21:2200:01:4400:00:53
10 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM01:13:0411100:16:2712000:36:0333.2900:52:307500:20:3400:03:0800:01:10
11 8061OSCAR PEREZ ARAUJOLLICENCIA DE DIAABM01:13:126700:15:3110300:35:3033.800:51:0113500:22:1100:02:1000:00:58
12 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:13:576600:15:3112500:36:1233.1500:51:4313700:22:1400:03:0000:01:12
13 7032MARC AYALA GALLARDOLLICENCIA DE DIAABM01:14:557000:15:3610400:35:4033.6400:51:1619600:23:3900:02:1100:01:12
14 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:15:0913800:17:098900:34:5834.3200:52:0717300:23:0200:02:0300:01:22
15 8067XAVIER TORRES BENELLICENCIA DE DIAABM01:15:2118400:18:1213100:36:2932.8900:54:418100:20:4000:02:1700:01:12
16 8045PABLO RODRIGUEZ SANLLICENCIA DE DIAABM01:15:4010700:16:199000:35:0234.2500:51:2121300:24:1900:01:4300:01:04
17 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPCLUB TRITRAININGABM01:15:4312500:16:4312700:36:2332.9800:53:0615400:22:3700:03:2800:01:52
18 2713JOSE LUIS URIBE MARCERDANYOLA CHABM01:16:2214800:17:2011800:36:0133.3200:53:2117000:23:0100:02:1000:01:05
19 1757LLUIS BORRAS CONTREGOO SPORT CLUBABM01:16:339700:16:1113800:36:4332.6800:52:5419300:23:3900:02:0900:01:33
20 3490JAVIER GONZALEZ IGLC.E. KATOA BARCELONAABM01:17:1121700:19:0318000:38:4330.9900:57:463600:19:2500:02:5600:01:25
21 8084XAVIER ROCABERT PERLLICENCIA DE DIAABM01:17:1618700:18:1614800:37:2732.0400:55:4311200:21:3300:02:3800:01:23
22 8028GUILLEM ROSADO BATLLLICENCIA DE DIAABM01:18:1214400:17:1520400:40:003000:57:159000:20:5700:03:5200:01:06
23 8065JAVIER SÁNCHEZ RAMOLLICENCIA DE DIAABM01:18:1517800:18:0919700:39:4130.2400:57:507000:20:2500:02:4800:01:30
24 3290DIEGO MOLINERO RENECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:1921000:18:5115900:37:5231.6900:56:4315300:22:3600:02:1900:01:15
25 7045MARCOS PARERA BLANCLLICENCIA DE DIAABM01:20:059500:16:0921200:40:2229.7300:56:3119200:23:3400:02:5700:02:05
26 8031VÍCTOR PEÑA COLOMERLLICENCIA DE DIAABM01:20:1514200:17:1221600:40:3129.6200:57:4315100:22:3200:03:0600:01:55
27 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM01:20:2427600:21:1010200:35:3033.800:56:4019700:23:4400:01:5500:01:22
28 8012XAVIER PORTA FORTLLICENCIA DE DIAABM01:21:229100:16:0523300:41:1429.100:57:1920700:24:0300:04:4200:01:28
29 8025JOAN MARTINEZ CARVALLICENCIA DE DIAABM01:21:4319800:18:3019000:39:2530.4400:57:5519900:23:4800:02:4600:01:43
30 7004ARNAUD DE MYTTENAERLLICENCIA DE DIAABM01:22:0615600:17:3624100:41:3828.8200:59:1416800:22:5200:04:4100:01:46
31 8033MARC MASSAGUÉ MORENLLICENCIA DE DIAABM01:27:1927400:21:0629200:45:5826.1101:07:046600:20:1500:04:3900:01:43
32 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:30:5226100:20:3528400:45:0126.6601:05:3624400:25:1600:02:4600:02:06
33 7041JESUS SUBIRANA PRADLLICENCIA DE DIAABM01:31:4018100:18:1029000:45:5226.1601:04:0228300:27:3800:03:1700:01:18
34 7011DAVID DURAN RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:31:5426500:20:4327500:43:3727.5101:04:2028200:27:3400:03:5000:02:25
35 8073JORDI PALLAROLAS MALLICENCIA DE DIAABM01:32:163500:14:3030800:48:1224.901:02:4230400:29:3400:02:2900:02:10
36 7040ROBERT TORRALBA CONLLICENCIA DE DIAABM01:37:5128300:21:4031000:48:5524.5301:10:3527700:27:1600:03:3200:02:49
37 7029JAUME SAURA TORRESLLICENCIA DE DIAABM01:39:1728500:21:5032000:53:0022.6401:14:5021800:24:2700:04:3700:01:40
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7028LAURA BALETA FARRERLLICENCIA DE DIAABF01:25:4830500:24:0515500:37:4431.801:01:4920300:23:5900:02:5200:01:35
2 3132JESSICA SÁNCHEZ MARC.E. MEDITERRANIABF01:28:1123800:19:4527700:44:0227.2501:03:4721600:24:2400:02:1400:01:10
3 6185IDOIA VILA ROCATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:28:3523200:19:3627100:43:2627.6301:03:0224800:25:3300:04:0900:01:39
4 7021ALICIA SORIANO FERLLICENCIA DE DIAABF01:34:5329000:22:0129900:46:4525.6701:08:4626000:26:0700:03:3100:01:37
5 7052MAITE RUIZ CALVEDLLICENCIA DE DIAABF01:36:3324500:19:5931900:52:4422.7601:12:4320100:23:5000:06:3600:02:31
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:03:073300:14:20600:30:4139.1100:45:011300:18:0600:01:2500:00:57
2 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:453400:14:23400:30:3039.3400:44:532000:18:5200:01:1000:00:58
3 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM01:04:504100:14:40700:30:4938.9400:45:293400:19:2100:01:2800:00:52
4 520DAVID SANCHEZ GONZAC.N. MOLINS DE REIABM01:05:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4372EUSEBI PUJOL TORRACLUB NATACIO MINORISAABM01:06:544800:15:012200:31:3438.0100:46:356800:20:1900:01:4800:00:56
6 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:07:0513100:16:553500:32:3636.8100:49:31600:17:3400:01:3100:00:58
7 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:1112800:16:514500:33:0136.3500:49:52500:17:1900:01:5100:01:02
8 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:216900:15:342800:31:5837.5400:47:324900:19:4900:01:4400:01:18
9 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:07:362100:13:464400:33:0036.3600:46:468800:20:5000:01:4200:00:54
10 3133JORDI MIRÓ ACEDOC.E. MEDITERRANIABM01:08:367300:15:424300:32:5736.4200:48:395400:19:5700:01:4500:01:01
11 8075MANUEL FERNANDEZ-ROLLICENCIA DE DIAABM01:08:402600:13:547700:34:1535.0400:48:097200:20:3100:02:0400:01:05
12 8047DAVID BLANCO VIVARLLICENCIA DE DIAABM01:08:556000:15:238200:34:3634.6800:49:592300:18:5600:02:1900:00:58
13 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM01:08:5913200:16:563300:32:3236.8900:49:284000:19:3100:01:3100:00:54
14 5623CARLOS DURO ÁLVAREA.D. RUNNING VIGIAABM01:09:0612900:16:544200:32:5336.4900:49:473200:19:1900:02:0800:00:55
15 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:09:2912400:16:415600:33:2235.9600:50:033700:19:2600:01:0400:01:19
16 3782JOSEP SANCHEZ RUIZCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:09:4825300:20:2715300:37:4031.8600:58:07200:11:4100:02:4700:01:40
17 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:10:065500:15:136000:33:3435.7500:48:4710100:21:1900:01:3500:00:57
18 726ROBERT CAMPOS SOTERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:10:2912300:16:404900:33:1136.1600:49:517700:20:3800:01:3700:01:03
19 7023CARLOS BARREDA VELALLICENCIA DE DIAABM01:10:3523700:19:4516100:37:5531.6500:57:40300:12:5500:02:5300:01:33
20 3749ORIOL GONZÁLEZ MISECLUB TRI5UABM01:10:437200:15:428100:34:3034.7800:50:127300:20:3100:02:0600:01:27
21 1751MARC CATALA CAMARACLUB VO2 TEAMABM01:10:567900:15:507600:34:1235.0900:50:028900:20:5400:02:5200:01:16
22 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM01:10:597700:15:485400:33:203600:49:0812300:21:5100:01:5100:01:17
23 8055JOSE ALEJANDRIA AYALLICENCIA DE DIAABM01:11:369300:16:0810900:35:4933.500:51:574700:19:3900:02:1800:01:20
24 3622RAMSÉS RODRÍGUEZ ROC.A. IGUALADAABM01:12:0918000:18:106800:33:5635.3600:52:066000:20:0300:01:5900:01:11
25 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:1011700:16:329200:35:0634.1900:51:387400:20:3200:01:5900:01:01
26 3519JOSEP TRUJILLO OLIVTRIDIRABM01:12:227500:15:4513200:36:3032.8800:52:156400:20:0700:02:5600:01:40
27 2367ISRAEL FERNANDEZ PUCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:14:4114000:17:109800:35:2033.9600:52:3013600:22:1100:02:2300:01:24
28 8009CHRISTIAN LÓPEZ GÓMLLICENCIA DE DIAABM01:15:5510500:16:1717800:38:4131.0200:54:589100:20:5700:02:4700:01:34
29 2939DANIEL JAVIER MARTICLUB PROAMABM01:17:3414500:17:1614900:37:303200:54:4616300:22:4800:02:3900:01:44
30 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VCLUB ESPORTIU Z5ABM01:17:495100:15:0419400:39:3530.3200:54:3917800:23:1000:03:1200:01:33
31 7049OSCAR MAROTO HERNANLLICENCIA DE DIAABM01:18:0211200:16:2718600:39:1930.5200:55:4613900:22:1600:03:1500:02:07
32 7019MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:18:4822400:19:1115100:37:3631.9100:56:4712900:22:0100:02:2200:01:23
33 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:19:2120500:18:4017200:38:2631.2200:57:0613800:22:1500:02:4100:01:33
34 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:19:2420600:18:4517000:38:1531.3700:57:0014600:22:2400:03:0000:01:32
35 8027PACO ACOSTA SIVERALLICENCIA DE DIAABM01:19:3716300:17:4320800:40:1329.8400:57:5611700:21:4100:02:5600:01:37
36 7024ERNEST BOSCH VILASELLICENCIA DE DIAABM01:19:4514300:17:1521400:40:3129.6200:57:4612800:21:5900:02:5400:01:27
37 3796FÉLIX GRANADERO PIECLUB ESPORTIU Z5ABM01:20:0113600:17:0610000:35:2733.8500:52:3328100:27:2800:02:3200:01:14
38 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:20:5113300:16:584100:32:4736.600:49:4531100:31:0600:01:2600:01:02
39 7010JUAN ANTONIO VALLECLLICENCIA DE DIAABM01:21:2217500:18:0018800:39:1930.5200:57:1920800:24:0300:02:4900:01:28
40 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:22:0826600:20:4416400:38:0431.5200:58:4818300:23:2000:02:3700:01:02
41 2521JUAN JOSÉ PALMERO TGAVA TRIATLOABM01:22:5423600:19:4120100:39:5630.0500:59:3718200:23:1700:03:2700:01:04
42 8006RAUL MATAMOROS LOPELLICENCIA DE DIAABM01:23:0530400:23:3620200:39:5930.0101:03:353800:19:3000:00:0000:00:00
43 7015VICENTE PRADOSLLICENCIA DE DIAABM01:23:5015800:17:3725900:42:3428.1901:00:1119400:23:3900:02:4300:01:29
44 3181JOSÉ MANUEL SIURANAC.E. RAYOTEAMABM01:24:0728200:21:3416000:37:5431.6600:59:2822300:24:3900:02:1900:01:14
45 8072JUAN JOSÉ JIMÉNEZ BLLICENCIA DE DIAABM01:24:1431000:25:2314700:37:1632.201:02:3911400:21:3500:02:0800:01:28
46 7048BERNARDO CASABONELLICENCIA DE DIAABM01:26:1629400:22:1322800:41:0229.2401:03:1517100:23:0100:03:0200:01:45
47 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM01:27:1023100:19:3525500:42:1728.3801:01:5224500:25:1800:03:4700:01:22
48 8040AGUSTIN BARBERIS ABLLICENCIA DE DIAABM01:27:5829300:22:0922200:40:3929.5201:02:4823900:25:1000:03:1100:01:28
49 3536DIEGO CUSSO MORICHETRIDIRABM01:29:3630800:24:3327000:43:1927.701:07:5211900:21:4400:02:3600:01:46
50 798XAVIER RIBERA SABATC.N. SANTA PERPETUAABM01:29:5123500:19:4026600:42:5927.9201:02:3927500:27:1200:02:4500:01:44
51 8042ADAM KOGUTLLICENCIA DE DIAABM01:30:0118200:18:11100:25:5446.3300:44:0532200:45:5600:06:4000:00:58
52 8032NATXO GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:30:5324800:20:0726200:42:4428.0801:02:5129100:28:0200:03:2900:02:04
53 3762CARLOS MING MARTINEC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:3629500:22:1327600:43:3827.501:05:5127000:26:4500:03:2900:01:39
54 8034ANTONIO JOSÉ FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM01:33:2224400:19:5630300:47:2425.3201:07:2025900:26:0200:04:0900:01:56
55 8049BJORN TIMMERHUISLLICENCIA DE DIAABM01:33:5529200:22:0823000:41:0929.1601:03:1730800:30:3800:02:4400:01:54
56 8014JOSEP CASTELLÀ APARLLICENCIA DE DIAABM01:35:4727500:21:0930200:47:1125.4301:08:2028000:27:2700:03:3000:01:28
57 8057DAVID FERNANDEZ TORLLICENCIA DE DIAABM01:43:1631100:25:4230500:47:4825.101:13:3030700:29:4600:03:5300:01:55
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1802ESTER GONZALEZ MELECLUB TRIATLO SANT FELIUV1F01:38:4430700:24:2831100:49:0524.4501:13:3324100:25:1100:03:5000:01:33
2 3377VERONICA GORRIZ RODTRI2WINV1F01:39:0931600:27:3028300:44:5926.6801:12:2926900:26:4000:02:5700:02:32
3 7031RAQUEL GARCIA MONTELLICENCIA DE DIAV1F01:47:3818800:18:1631700:50:5523.5701:09:1132100:38:2700:03:1700:01:31
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:02:371900:13:42800:30:4938.9400:44:311200:18:0600:01:1500:00:56
2 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:05:371700:13:321900:31:2638.1800:44:587800:20:3900:01:1800:00:58
3 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:05:453800:14:321200:31:0538.6100:45:376500:20:0800:01:1800:00:56
4 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:06:295300:15:053100:32:0837.3400:47:133100:19:1600:02:0300:00:52
5 7025MARCOS RIVASLLICENCIA DE DIAV1M01:07:234000:14:383900:32:4436.6600:47:225800:20:0100:01:2500:00:50
6 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:08:115800:15:183200:32:1137.2900:47:298300:20:4200:01:3500:01:12
7 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDENTV1M01:10:162700:14:069400:35:1034.1200:49:169300:21:0000:02:3600:01:25
8 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:10:529400:16:085900:33:3335.7700:49:419600:21:1100:01:3800:01:01
9 8077DAVID MONTAÑÉS HERLLICENCIA DE DIAV1M01:11:303700:14:3110100:35:2933.8200:50:0011100:21:3000:02:1300:01:20
10 419ANDRÉS GARCÍA RODRC.E.E. SANT GERVASIV1M01:12:1113900:17:109300:35:0734.1700:52:175200:19:5400:02:2400:01:12
11 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:12:5916000:17:3910600:35:4433.5800:53:234500:19:3600:02:3600:01:27
12 8017SERGIO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:2824300:19:559700:35:2033.9600:55:152900:19:1300:02:1100:01:05
13 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:16:0621900:19:0411900:36:0233.300:55:069400:21:0000:01:4900:01:09
14 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:299600:16:0912100:36:0333.2900:52:1221100:24:1700:01:3200:01:02
15 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHV1M01:16:5619200:18:2413600:36:3732.7700:55:0112700:21:5500:02:2300:01:09
16 4447DAVID MAYOL BUXASASINDEPENDENTV1M01:17:2122900:19:3214400:37:0932.300:56:417900:20:4000:02:2600:01:14
17 4402SERGIO FUENTES ROSACLUB ESPORTIU Z5V1M01:17:4120900:18:5015000:37:3631.9100:56:269900:21:1500:02:2700:01:03
18 4767CARLOS MALDONADO ESCLUB NATACIO SITGESV1M01:18:3116100:17:4015700:37:4931.7300:55:2917200:23:0200:02:2500:01:21
19 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:4721400:18:5812600:36:1933.0400:55:1719100:23:3000:01:4500:01:10
20 8090JOSE MUNARRIZ CIDLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4918300:18:1118500:39:1630.5600:57:2710400:21:2200:03:4700:01:59
21 596ALBERT SALA JOFREINDEPENDENTV1M01:19:3022700:19:2614500:37:1232.2600:56:3816700:22:5200:02:4900:01:13
22 8007JORDI SOLA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4120100:18:3313900:36:5132.5600:55:2421200:24:1700:02:3800:01:10
23 7042DANI NEGRE CORNETLLICENCIA DE DIAV1M01:20:0415000:17:2317600:38:3431.1100:55:5721000:24:0700:02:3900:01:30
24 3778JOSE LUIS FORTON LAA.E. EKKE V1M01:20:1722800:19:3117100:38:1931.3200:57:5014900:22:2700:03:3500:01:40
25 8071JORDI FAMADASLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3127300:21:0218200:38:4930.9100:59:518000:20:4000:02:4200:01:40
26 8041LUIS DAUNIS MENDAÑLLICENCIA DE DIAV1M01:20:345600:15:1712900:36:2432.9700:51:4129600:28:5300:02:4700:02:27
27 8005JOSE LUIS CIRUELA GLLICENCIA DE DIAV1M01:20:4117100:17:5316300:37:5631.6300:55:4923000:24:5200:02:3600:01:23
28 3092IGNASI TOMAS LÓPEZINDEPENDENTV1M01:20:5516200:17:4121500:40:3129.6200:58:1215700:22:4300:02:1500:01:47
29 8043JORDI HERNANDEZ FABLLICENCIA DE DIAV1M01:20:573200:14:1827900:44:2027.0700:58:3814100:22:1900:03:2400:01:04
30 1657FRANCESC DACHS I TOC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:1619500:18:2619500:39:3530.3200:58:0118000:23:1500:00:0000:00:00
31 8003MARC BRONCHAL MORENLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1715300:17:2415400:37:4231.8300:55:0626200:26:1100:02:4600:01:43
32 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:21:2018500:18:1423700:41:2728.9500:59:4111600:21:3900:04:1800:01:15
33 347SALVADOR SABORIT BRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:21:2926400:20:4218700:39:1930.5201:00:0110800:21:2800:02:5800:01:49
34 3064CARLOS VERANO GONZÁABSOLUT SPORTV1M01:21:3626000:20:3423200:41:1129.1401:01:455000:19:5100:02:4900:00:56
35 8046MASSIMILIANO BRIGILLICENCIA DE DIAV1M01:21:4319000:18:1817300:38:2731.2100:56:4523100:24:5800:02:2400:02:16
36 8036LLUIS ARMENGOL DULCLLICENCIA DE DIAV1M01:23:1428900:21:5616900:38:1431.3901:00:1017500:23:0400:04:0300:01:56
37 8086JOSE MANUEL ACOSTA INDEPENDENTV1M01:23:4717200:17:5424600:41:5328.6500:59:4720500:24:0000:03:0100:01:41
38 8070PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:24:118000:15:5023100:41:1129.1400:57:0127300:27:1000:02:3700:01:22
39 7017SERGI ATIENZA CIDLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3314900:17:2027300:43:2927.601:00:4922700:24:4400:03:0700:01:13
40 8013DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:25:4911600:16:3227200:43:2727.6200:59:5925700:25:5000:03:5100:00:57
41 1424TONI CABRERA GALLEGCLUB TRI5UV1M01:26:0427100:20:5521000:40:1829.7801:01:1322900:24:5100:03:1800:01:38
42 988DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:28:0621500:18:5923500:41:1829.0601:00:1728400:27:4900:03:4100:01:44
43 7039JUAN FCO MELEROLLICENCIA DE DIAV1M01:31:5928100:21:2723800:41:2828.9401:02:5530000:29:0400:02:5000:01:41
44 8022DAVID CALABRIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:40:0932000:31:0529700:46:4125.7101:17:4614500:22:2300:03:4300:01:47
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:18:073100:14:1721100:40:2029.7500:54:3719000:23:3000:02:1000:01:10
2 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F01:21:0410600:16:1918300:38:5730.8100:55:1625600:25:4800:02:4300:01:57
3 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:22:4722200:19:0917400:38:3131.1600:57:4023600:25:0700:01:5600:01:21
4 8063ARIADNA MARIN LLORELLICENCIA DE DIAV1F01:23:3019400:18:2624200:41:4028.801:00:0618600:23:2400:02:2900:01:26
5 5134MONTSERRAT DOMINGUEC.N. CATALUNYAV1F01:26:0623000:19:3421900:40:3829.5301:00:1225800:25:5400:02:2700:01:16
6 6116ESTER MATEOS PEDREÑT3R TRIATLOV1F01:27:4112100:16:3826700:43:0327.8700:59:4128800:28:0000:02:2600:01:27
7 8074ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:29:5522600:19:1623400:41:1629.0801:00:3230200:29:2300:02:2800:01:33
8 7013ISABEL SEGURA MONDRLLICENCIA DE DIAV1F01:31:1325900:20:3328600:45:3226.3501:06:0523700:25:0800:03:2300:02:11
9 8050ROSA ABRIL BRUGUERALLICENCIA DE DIAV1F01:36:0928000:21:2529800:46:4225.701:08:0729000:28:0200:03:5000:02:11
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:04:312400:13:511100:31:0038.7100:44:514800:19:4000:01:2300:00:48
2 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:04:402300:13:493000:31:5937.5200:45:482100:18:5200:01:5200:01:02
3 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:06:368300:15:561500:31:1738.3600:47:133500:19:2300:01:2100:00:57
4 3416XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:07:07000:00:00000:00:00000:49:22800:17:4500:00:0000:00:49
5 3656JOSEP VIÑOLAS MADAC.N. VIC-ETBV1M01:07:563600:14:302900:31:5837.5400:46:2810900:21:2800:02:0700:00:54
6 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:4612600:16:465000:33:1236.1400:49:581500:18:4800:01:5200:01:22
7 3197JOAQUIN LAVADO TRASSBR OPEN TEAMV1M01:09:2812000:16:375300:33:203600:49:573900:19:3100:01:4000:01:08
8 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:09:5010000:16:126200:33:3635.7100:49:485900:20:0200:02:0900:01:04
9 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:09:513900:14:335100:33:1336.1300:47:4613100:22:0500:01:5000:01:07
10 3134JOSÉ OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV1M01:11:5117300:17:578700:34:5534.3700:52:522600:18:5900:02:1500:01:35
11 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:13:4920400:18:389100:35:0434.2200:53:426300:20:0700:01:5900:01:04
12 2039LLUÍS SOLDEVILA VILINDEPENDENTV1M01:14:5731500:27:2229500:46:1325.9601:13:35100:01:2200:02:1100:02:35
13 8018JESÚS SALIDO ARJONALLICENCIA DE DIAV1M01:15:0710100:16:1211300:35:5233.4600:52:0417400:23:0300:02:2900:01:35
14 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:15:1515100:17:249600:35:1234.0900:52:3615600:22:3900:02:2800:01:18
15 5559JORDI LLEVAT PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:2724900:20:0813300:36:3132.8600:56:391600:18:4800:02:5300:01:27
16 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:17:0111400:16:3011100:35:5033.4900:52:2022600:24:4100:01:5300:01:36
17 8076ISMAEL SANTACRUZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:188400:15:5612800:36:2432.9700:52:2023200:24:5800:02:4300:01:27
18 8001XAVI QUERALT MARCOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:317800:15:4911500:35:5533.4100:51:4425500:25:4700:03:0300:01:38
19 3249MANEL HERMOSO DEL PCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:18:5014600:17:179900:35:2633.8700:52:4326100:26:0700:02:1300:01:21
20 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M01:19:2710200:16:1424900:42:0128.5600:58:159700:21:1200:02:5900:01:46
21 8015MANEL ROYO VENTURALLICENCIA DE DIAV1M01:21:5522100:19:0812400:36:1233.1500:55:2026700:26:3500:02:0400:01:09
22 1991ALEXANDRE GOLSA PRINATS SPORT SAV1M01:22:0823900:19:4820900:40:1429.8301:00:0213200:22:0600:03:2600:01:23
23 713OSCAR GOMEZ PAUPRAT TRIATLO 1994V1M01:22:1118600:18:1517700:38:3431.1100:56:4924600:25:2200:02:0700:01:15
24 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:22:1919900:18:3116600:38:0931.4500:56:4025000:25:3900:03:0200:01:18
25 8035RAFA BERMEJO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M01:22:3725700:20:3125100:42:0728.4901:02:385600:19:5900:04:3100:01:34
26 8062FERNANDO DO-COUTOLLICENCIA DE DIAV1M01:23:3211900:16:3519600:39:3930.2600:56:1427800:27:1800:02:5100:01:51
27 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:23:4925500:20:2918400:39:1530.5700:59:4420900:24:0500:02:1500:01:17
28 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:24:0526200:20:3820500:40:0229.9801:00:4018700:23:2500:03:1000:02:11
29 8056FRANCIS. J RUIZ TORLLICENCIA DE DIAV1M01:24:0922000:19:0520600:40:0229.9800:59:0723400:25:0200:03:0300:01:32
30 8068ALBERT PRATS ANDRESLLICENCIA DE DIAV1M01:24:2527200:20:5922600:40:5929.2801:01:5814800:22:2700:02:4600:01:58
31 7012MARC MARTINEZ VILALLLICENCIA DE DIAV1M01:24:2821100:18:5221700:40:3129.6200:59:2323500:25:0500:03:3200:01:51
32 2006SEBASTIAN SALMERON CLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:24:4430100:23:0518100:38:4830.9301:01:5316600:22:5100:04:1300:01:37
33 7018DAVID FITÉ BERENGUELLICENCIA DE DIAV1M01:27:5116400:17:4326500:42:5727.9401:00:4027400:27:1100:03:5500:01:42
34 551JACINTO CANA JIMENEINDEPENDENTV1M01:29:0530200:23:1324400:41:4928.701:05:0220600:24:0300:02:4500:01:37
35 7043MARC ROCASALBAS ARGLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3019300:18:2524700:41:5828.5901:00:2332000:35:0700:03:3900:01:37
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:21:3928600:21:517000:34:0335.2400:55:5425300:25:4500:02:1500:01:20
2 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:25:0728800:21:5617900:38:4330.9901:00:3921900:24:2800:01:5500:01:12
3 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:29:4725800:20:3126000:42:3728.1601:03:0826800:26:3900:02:4800:01:35
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:01:571400:13:02200:29:5840.0400:43:002500:18:5700:01:1500:00:55
2 2803VICENÇ GIRALT BERENC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:05:213000:14:112500:31:5037.700:46:013300:19:2000:01:3800:01:17
3 5776JOAN FRANCESC CAMPOC.N. CATALUNYAV2M01:08:4210300:16:165200:33:1636.0700:49:322800:19:1000:01:3100:00:55
4 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:09:457600:15:454600:33:0136.3500:48:469200:20:5900:01:5500:01:05
5 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:10:345900:15:207900:34:2534.8700:49:458700:20:4900:01:5700:01:11
6 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:12:1020300:18:367800:34:1934.9700:52:553000:19:1500:02:0000:01:02
7 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:14:1414700:17:188000:34:2734.8300:51:4515000:22:2900:02:1600:01:21
8 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:14:5113000:16:5411000:35:5033.4900:52:4413300:22:0700:02:2600:01:21
9 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV2M01:14:5316500:17:488400:34:4434.5500:52:3214400:22:2100:01:5700:01:24
10 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:15:2118900:18:1610500:35:4133.6300:53:5710700:21:2400:02:0500:01:11
11 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV2M01:15:2320700:18:468800:34:5634.3500:53:4211800:21:4100:01:4800:01:12
12 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:16:2013400:16:5914200:37:0032.4300:53:5914300:22:2100:01:4400:01:17
13 3549JAVIER LASUNCIONC.E. RAYOTEAMV2M01:19:2719600:18:2616800:38:1331.400:56:3916100:22:4800:01:4800:01:08
14 1005JOSE MANUEL GONZALVTRANSTRIATLONV2M01:20:2122500:19:1110800:35:4733.5400:54:5824700:25:2300:02:0800:01:13
15 3149CHRISTOPHE LE GRIX CLUB NATACIO MINORISAV2M01:20:4820200:18:3415800:37:5131.700:56:2521500:24:2300:02:3900:01:05
16 4602JORDI SANLLEEHI MANCLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:0325200:20:2320300:40:003001:00:238200:20:4000:03:0600:01:48
17 8069RICARD CANALS GONZÁLLICENCIA DE DIAV2M01:22:4311800:16:3522400:40:5629.3200:57:3124200:25:1200:02:1900:01:26
18 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV2M01:23:1816700:17:5013400:36:3432.8200:54:2429700:28:5400:02:3600:01:33
19 8002FCO. JAVIER FERNANDLLICENCIA DE DIAV2M01:23:4215700:17:3625700:42:1828.3700:59:5420000:23:4800:03:3100:01:01
20 3198ANTONIO BERMUDO MORSBR OPEN TEAMV2M01:25:2126300:20:3920700:40:1029.8801:00:4922100:24:3200:02:5200:02:13
21 8060JULI PEREZ BALLESTELLICENCIA DE DIAV2M01:26:5324700:20:0521800:40:3429.5801:00:3926300:26:1400:02:1600:01:45
22 443AMADOR OLIVARES DE C.E. NO TE PARESV2M01:27:5329900:22:2924300:41:4528.7401:04:1419500:23:3900:02:5700:01:54
23 8081LLUIS COLOM ARMENGOLLICENCIA DE DIAV2M01:29:0320800:18:5025300:42:1528.401:01:0528700:27:5800:03:1400:02:17
24 1445FRANCESC PEREZ LUQUITRIATLETES SOLIDARISV2M01:29:1724600:20:0326300:42:4828.0401:02:5126500:26:2600:03:0700:02:16
25 8052EMILIO BARTA PASTORLLICENCIA DE DIAV2M01:31:2430000:22:4727800:44:1127.1601:06:5821700:24:2600:04:1900:02:16
26 8066JOSEP GIMENEZ PEREZLLICENCIA DE DIAV2M01:31:3312700:16:4930100:46:5425.5901:03:4328500:27:5000:03:2600:02:16
27 2758JOSE LUIS GASPAR NACLUB NATACIO SITGESV2M01:35:2726800:20:4924000:41:3628.8501:02:2531400:33:0200:02:4100:01:34
28 3392MIGUEL ANGEL RIBAU INDEPENDENTV2M01:36:0430600:24:2828500:45:2126.4601:09:4926400:26:1500:02:5100:01:31
29 7027RAFAEL MOLINA ROMERLLICENCIA DE DIAV2M01:36:2431800:28:3129300:46:0026.0901:14:3112600:21:5300:03:2100:01:45
30 697ANTONIO REYES GALVECLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:39:0031700:27:5928000:44:3526.9201:12:3426600:26:2600:03:5000:02:10
31 7038ALON ELDAR STADLERLLICENCIA DE DIAV2M01:40:4628700:21:5230700:48:0824.9301:10:0031000:30:4600:04:2800:02:20
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:13:0617900:18:097300:34:0835.1600:52:178600:20:4900:02:1100:01:11
2 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:19:0725000:20:1613500:36:3532.800:56:5114000:22:1600:02:1200:01:18
3 3787JOSÉ MANUEL FIGUEIRC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:24:5827700:21:1322700:41:0129.2601:02:1415800:22:4400:02:3700:01:35
4 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:31:4027900:21:2223600:41:2029.0301:02:4229900:28:5800:03:0500:01:58
5 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:32:5427800:21:1627400:43:3727.5101:04:5328900:28:0100:03:0700:02:08
6 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:45:0431200:26:0831300:50:0123.9901:16:0929800:28:5500:02:4000:01:26
7 8078MIGUEL MOLINA CASTRLLICENCIA DE DIAV2M01:52:0031300:26:3631800:52:0023.0801:18:3631800:33:2400:03:3800:02:35
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V3M01:12:2710800:16:215800:33:2735.8700:49:4815500:22:3900:01:4500:01:05
2 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M01:17:131800:13:4020000:39:4830.1500:53:2819800:23:4500:02:5400:01:45
3 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M01:18:5813500:17:0314300:37:0632.3500:54:0922800:24:4900:02:1800:01:12
4 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:24:1229600:22:2516200:37:5531.6501:00:2020200:23:5200:02:5000:01:42
5 7035ENRIC PONSI RIPOLLELLICENCIA DE DIAV3M01:57:0431900:30:1532100:53:5822.2401:24:1331300:32:5100:04:3600:02:03
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:43:1526700:20:4731500:50:1723.8601:11:0431200:32:1100:04:0200:02:25
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:25:2217400:17:5815200:37:3931.8700:55:3730600:29:4500:02:2600:01:22
2 2071VICENÇ CLOTET ANTUNCLUB NATACIO MINORISAV3M01:35:5529800:22:2719900:39:4430.201:02:1131900:33:4400:02:5400:01:44

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35