RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
298 278 265 5 8 750 18 5 20 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLIL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:11:413000:11:3412100:39:5427.0700:51:286100:20:1300:00:0000:00:00
2 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:39:557700:12:4425100:57:5618.6401:10:4025000:29:1500:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:04:161300:11:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:07:435800:12:224000:35:1430.6500:47:366000:20:0700:00:0000:00:00
3 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:10:275100:12:147300:37:1029.0600:49:2410200:21:0300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:10:037000:12:365900:36:4229.4300:49:188700:20:4500:00:0000:00:00
2 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:12:181800:11:1210900:39:0127.6800:50:1313400:22:0500:00:0000:00:00
3 8038LAIA RIUDAVETS VICTCMG FERRER HOTELSJNF01:14:313300:11:3812400:40:0726.9200:51:4515600:22:4600:00:0000:00:00
4 649ANNA MORALES VILAMACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:20:266800:12:3219600:45:2623.7700:57:5814300:22:2800:00:0000:00:00
5 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:21:1517300:15:3115600:42:1925.5200:57:5018100:23:2500:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5884ROGER MIRABET BULLIINDEPENDENTJNM01:00:43300:09:381200:33:1432.500:42:52200:17:5100:00:0000:00:00
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM01:02:511600:11:10700:32:4632.9600:43:561400:18:5500:00:0000:00:00
3 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:04:222800:11:331300:33:3132.2200:45:043200:19:1800:00:0000:00:00
4 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:05:162500:11:291800:33:4432.0200:45:135700:20:0300:00:0000:00:00
5 2124IÑAKI MORET MARTINEASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:06:101100:10:552500:34:1931.4700:45:149500:20:5600:00:0000:00:00
6 7037MARC FONT PILLICENCIA DE DIACDM01:07:137500:12:414400:35:3530.3500:48:161800:18:5700:00:0000:00:00
7 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:07:449200:13:152800:34:4431.0900:47:594600:19:4500:00:0000:00:00
8 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:08:357100:12:375300:36:1429.8100:48:514400:19:4400:00:0000:00:00
9 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:08:48700:10:259400:38:2428.1300:48:495200:19:5900:00:0000:00:00
10 7040SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:14:5317800:15:339000:38:1728.2100:53:5010100:21:0300:00:0000:00:00
11 2695ROGER CALSINA FÍGOLCLUB TRIATLO BERGAJNM01:28:3512900:14:0523700:51:0321.1601:05:0818200:23:2700:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:11:338000:12:479500:38:3228.0300:51:196500:20:1400:00:0000:00:00
2 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:21:1618200:15:3919700:45:3523.6901:01:145400:20:0200:00:0000:00:00
3 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:22:407800:12:4619800:45:4123.6400:58:2719500:24:1300:00:0000:00:00
4 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:29:3315100:15:0024200:51:3520.9401:06:3516200:22:5800:00:0000:00:00
5 7032CLÀUDIA PRAT ROCALLICENCIA DE DIASUB23F01:34:4223400:17:5023800:51:1021.1101:09:0022300:25:4200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M01:02:031000:10:53900:32:5832.7600:43:51800:18:1200:00:0000:00:00
2 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:361700:11:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:03:192100:11:15800:32:5432.8300:44:092600:19:1000:00:0000:00:00
4 5976ALEX MATESANZ SALVAT3R TRIATLOSUB23M01:03:382300:11:22600:32:4233.0300:44:044000:19:3400:00:0000:00:00
5 1070JOAN GOMILA ANGLADAFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:04:052200:11:162200:33:5331.8700:45:091600:18:5600:00:0000:00:00
6 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:164800:12:103700:35:0830.7400:47:18400:17:5800:00:0000:00:00
7 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:05:523900:11:473900:35:0930.7300:46:561500:18:5600:00:0000:00:00
8 2273JOAN MONFORT GUIMERC.E.T. DISTANCESUB23M01:05:564400:12:024600:35:5930.0100:48:01300:17:5500:00:0000:00:00
9 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:06:172900:11:341700:33:4232.0500:45:169900:21:0100:00:0000:00:00
10 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:06:294000:11:502600:34:2531.3800:46:156200:20:1400:00:0000:00:00
11 2403MARC VALLS I JULIÀT3R TRIATLOSUB23M01:08:478900:13:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3667ÁNGEL GARCÍA-CASILLCLUB GASSS TRIATLO CERDANSUB23M01:08:524200:11:583300:34:5730.900:46:5512500:21:5700:00:0000:00:00
13 1917OLEGUER BOSCH CARRETGCBINNABM01:09:00500:10:197800:37:3428.7500:47:5310600:21:0700:00:0000:00:00
14 3297SERGI ALIAGA TORRENASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:09:051900:11:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:09:258200:12:537700:37:3028.800:50:232000:19:0200:00:0000:00:00
16 590ERIK CUEVAS MASSAGUCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:09:468600:13:066400:36:5129.3100:49:575000:19:4900:00:0000:00:00
17 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:09:5712300:13:505400:36:1829.7500:50:085100:19:4900:00:0000:00:00
18 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:095300:12:158600:38:0928.3100:50:244700:19:4500:00:0000:00:00
19 1403JORDI FORTIÀ BATALLTGCBINNABM01:11:0610300:13:275800:36:3829.4800:50:059700:21:0100:00:0000:00:00
20 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:13:4112500:13:568500:38:0728.3300:52:0311600:21:3800:00:0000:00:00
21 7002DAVID CASTILLO ALMALLICENCIA DE DIASUB23M01:14:3314300:14:4111100:39:0827.600:53:498600:20:4400:00:0000:00:00
22 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:20:5814500:14:4313800:41:2626.0700:56:0920800:24:4900:00:0000:00:00
23 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESABM01:21:2522000:17:0113600:41:0426.300:58:0517600:23:2000:00:0000:00:00
24 3357BERTRAN GUASCH PAREU.C. SANT CUGATABM01:21:5823100:17:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7028EDUARD HERRADOR FERLLICENCIA DE DIAABM01:21:5817500:15:3215900:42:4225.2900:58:1418900:23:4400:00:0000:00:00
26 7012IGNASI AYALA MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M01:23:4418400:15:4219900:46:0023.4801:01:4213100:22:0200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3320CASSAN-FERRIER ALEXC.N. MATAROABF01:11:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 51NURIA GARCIA GINJAUT3R TRIATLOABF01:19:0911300:13:3615800:42:4125.300:56:1715900:22:5200:00:0000:00:00
3 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:20:3721500:16:4416400:43:0325.0900:59:479200:20:5000:00:0000:00:00
4 3CARMINA CANDELLERO C.E. VILA OLIMPICAABF01:21:0012700:14:0118400:44:2824.2900:58:2914500:22:3100:00:0000:00:00
5 721LAURA DUOCASTELLA TCLUB NATACIO MINORISAABF01:28:3817000:15:2521100:47:3422.701:02:5922100:25:3900:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:46100:09:37200:31:5733.800:41:34900:18:1200:00:0000:00:00
2 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:02:221500:11:09500:32:3633.1300:43:451200:18:3700:00:0000:00:00
3 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:04900:10:521000:32:5932.7400:43:512900:19:1300:00:0000:00:00
4 2310ALEX SAURA BENAZETINDEPENDENTABM01:04:093200:11:351600:33:3732.1300:45:121700:18:5700:00:0000:00:00
5 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:04:16600:10:223000:34:4631.0600:45:082400:19:0800:00:0000:00:00
6 2922JOSEP BADIA CALDEROGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:05:147600:12:411100:33:0332.6800:45:443800:19:3000:00:0000:00:00
7 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:414900:12:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:07:2510200:13:252700:34:2631.3600:47:513900:19:3400:00:0000:00:00
9 2112MARIO ARROYO ALCOBATRIDIRABM01:10:516100:12:247900:37:4228.6500:50:068800:20:4500:00:0000:00:00
10 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:11:5411200:13:369700:38:3627.9800:52:124200:19:4200:00:0000:00:00
11 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:12:409400:13:1810100:38:4427.8800:52:027900:20:3800:00:0000:00:00
12 3291ERIC IZQUIERDO BAASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:13:232400:11:2711800:39:4827.1400:51:1513600:22:0800:00:0000:00:00
13 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:13:5412400:13:5510700:38:5427.7600:52:4910400:21:0500:00:0000:00:00
14 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB NATACIO OLOTABM01:14:1310900:13:3212200:40:0126.9900:53:338200:20:4000:00:0000:00:00
15 3303ESTEVE VILARASSA COC.N. VIC-ETBABM01:17:4918000:15:3812800:40:2926.6800:56:0711800:21:4200:00:0000:00:00
16 7041DIEGO JARA URIBELLICENCIA DE DIAABM01:17:5914600:14:4814900:41:5025.8200:56:3810800:21:2100:00:0000:00:00
17 2175JORDI PEREZ RODRIGUCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:19:2918800:15:5211000:39:0827.600:55:0020200:24:2900:00:0000:00:00
18 7007MARCOS ANTONIO ALONLLICENCIA DE DIAABM01:25:1126000:20:1314100:41:3325.9901:01:4618000:23:2500:00:0000:00:00
19 7018XAVIER MORROS SEGARLLICENCIA DE DIAABM01:34:0225600:19:4920500:46:4323.1201:06:3224500:27:3000:00:0000:00:00
20 7030PABLO LUCAS AGUILARLLICENCIA DE DIAABM01:35:3518500:15:4522500:49:1321.9401:04:5825200:30:3700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:20:2716700:15:2215500:42:1625.5500:57:3815700:22:4900:00:0000:00:00
2 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:21:1615200:15:0016200:43:0125.1100:58:0117300:23:1500:00:0000:00:00
3 1868TANIA RODENAS PARESINDEPENDENTABF01:26:4220600:16:2318300:44:2724.301:00:5022800:25:5200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM01:02:283500:11:40300:32:2033.400:44:001000:18:2800:00:0000:00:00
2 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:05:144600:12:071900:33:453200:45:523600:19:2200:00:0000:00:00
3 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:05:161400:11:063600:35:0230.8300:46:082500:19:0800:00:0000:00:00
4 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLÓABM01:06:544500:12:072900:34:4531.0800:46:525500:20:0200:00:0000:00:00
5 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:07:434100:11:543500:35:0030.8600:46:549100:20:4900:00:0000:00:00
6 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:08:065500:12:174300:35:2530.4900:47:427100:20:2400:00:0000:00:00
7 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:08:084300:12:004900:36:0929.8800:48:095300:19:5900:00:0000:00:00
8 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:09:2710500:13:284500:35:4530.2100:49:136400:20:1400:00:0000:00:00
9 7006DIEGO INFANTELLICENCIA DE DIAABM01:09:576400:12:276000:36:4429.400:49:119000:20:4600:00:0000:00:00
10 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:11:318700:13:088700:38:0928.3100:51:176300:20:1400:00:0000:00:00
11 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:12:1416000:15:116600:37:0029.1900:52:115600:20:0300:00:0000:00:00
12 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:13:0812000:13:4511700:39:3727.2600:53:224800:19:4600:00:0000:00:00
13 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:14:1811900:13:454800:36:0829.8900:49:5319900:24:2500:00:0000:00:00
14 3061JORDI ROURA CAPDEVICLUB NATACIO OLOTABM01:14:2121900:16:5111300:39:2427.4100:56:15600:18:0600:00:0000:00:00
15 7011POL RUEDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:14:2918300:15:409100:38:1928.1900:53:597600:20:3000:00:0000:00:00
16 4963ALEJANDRO GIL BAYOC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:14:3213300:14:1710000:38:4127.9200:52:5811400:21:3400:00:0000:00:00
17 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. RAYOTEAMABM01:15:0813600:14:3210400:38:4827.8400:53:2012300:21:4800:00:0000:00:00
18 8034MARC CALDERÓN RAMÍRLLICENCIA DE DIAABM01:16:313400:11:3914600:41:4725.8500:53:2617000:23:0500:00:0000:00:00
19 8041MARC CASADEMONT FONLLICENCIA DE DIAABM01:16:516600:12:2910800:38:5927.700:51:2821600:25:2300:00:0000:00:00
20 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:17:3412800:14:0311900:39:5127.100:53:5418800:23:4000:00:0000:00:00
21 3060JOAN ANTONI GARCIA CLUB NATACIO OLOTABM01:20:0815900:15:117400:37:1828.9500:52:2924600:27:3900:00:0000:00:00
22 1757LLUIS BORRAS CONTREGOO SPORT CLUBABM01:21:0413200:14:1617200:43:4824.6600:58:0416300:23:0000:00:0000:00:00
23 7039IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM01:22:1419100:15:5618600:44:4124.1701:00:3711500:21:3700:00:0000:00:00
24 8009ADRIÀ CASADO DÍAZLLICENCIA DE DIAABM01:22:3524500:18:3713300:40:5526.400:59:3216600:23:0300:00:0000:00:00
25 7022JORGE BARBERO CADIRLLICENCIA DE DIAABM01:25:5020800:16:2717900:44:1124.4401:00:3821300:25:1200:00:0000:00:00
26 7023LUIS ARNEDO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:27:2919600:16:0422000:48:0122.4901:04:0517800:23:2400:00:0000:00:00
27 8017ALBERT FONT CORREDELLICENCIA DE DIAABM01:32:5424400:18:3521800:47:5322.5501:06:2823600:26:2600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:23:3917900:15:3713900:41:2826.0500:57:0523800:26:3400:00:0000:00:00
2 8002KARINA LOPEZ ROBLESLLICENCIA DE DIAABF01:43:1225300:19:1125401:01:2017.6101:20:3115400:22:4100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:43200:09:38100:31:5533.8400:41:33100:17:1000:00:0000:00:00
2 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:02:593100:11:34400:32:2333.3500:43:572100:19:0200:00:0000:00:00
3 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:135400:12:172100:33:4831.9500:46:05700:18:0800:00:0000:00:00
4 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:04:20800:10:261500:33:3632.1400:44:026900:20:1800:00:0000:00:00
5 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM01:04:27400:10:133200:34:5530.9300:45:083400:19:1900:00:0000:00:00
6 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:291200:10:572400:34:1531.5300:45:126700:20:1700:00:0000:00:00
7 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:06:588500:13:063100:34:5130.9900:47:571900:19:0100:00:0000:00:00
8 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM01:07:163700:11:464200:35:2330.5200:47:095900:20:0700:00:0000:00:00
9 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:07:443800:11:475100:36:1329.8200:48:004500:19:4400:00:0000:00:00
10 8023MANUEL PALOMINO SCHLLICENCIA DE DIAABM01:10:266900:12:357500:37:1828.9500:49:537800:20:3300:00:0000:00:00
11 520DAVID SANCHEZ GONZAC.N. MOLINS DE REIABM01:12:497900:12:469800:38:3727.9700:51:2311100:21:2600:00:0000:00:00
12 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:13:2516900:15:2410200:38:4527.8700:54:093100:19:1600:00:0000:00:00
13 7036JORDI HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:559500:13:1811600:39:3627.2700:52:549800:21:0100:00:0000:00:00
14 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:13:5914000:14:388000:37:4828.5700:52:2611300:21:3300:00:0000:00:00
15 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM01:14:0113400:14:269300:38:2128.1600:52:4710700:21:1400:00:0000:00:00
16 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:14:025000:12:1113400:40:5626.3800:53:079400:20:5500:00:0000:00:00
17 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:14:1214200:14:4113500:41:0226.3200:55:431100:18:2900:00:0000:00:00
18 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:15:2213700:14:3310500:38:4827.8400:53:2113000:22:0100:00:0000:00:00
19 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:15:378400:13:0012700:40:2426.7300:53:2413800:22:1300:00:0000:00:00
20 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:5911800:13:4512500:40:1126.8800:53:5613200:22:0300:00:0000:00:00
21 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:2522100:17:056700:37:0129.1800:54:0614100:22:1900:00:0000:00:00
22 8037SERGI RUBIO SOLALLICENCIA DE DIAABM01:17:0822700:17:286500:36:5829.2200:54:2615500:22:4200:00:0000:00:00
23 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:17:1416400:15:1714000:41:2826.0500:56:457500:20:2900:00:0000:00:00
24 7019DAVID LARA PERIAGOLLICENCIA DE DIAABM01:17:2516300:15:1712600:40:2426.7300:55:4112100:21:4400:00:0000:00:00
25 2145FAUSTINO LORENZO ZAPRAT TRIATLO 1994ABM01:18:342600:11:3017800:44:0324.5200:55:3316400:23:0100:00:0000:00:00
26 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM01:18:4017100:15:2912900:40:3226.6400:56:0115200:22:3900:00:0000:00:00
27 7038DAVID MUIÑO TERRADALLICENCIA DE DIAABM01:19:1018100:15:3913200:40:5426.4100:56:3314800:22:3700:00:0000:00:00
28 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM01:19:129900:13:2316700:43:122500:56:3514900:22:3700:00:0000:00:00
29 8044JAUME GONZALEZ CANTLLICENCIA DE DIAABM01:20:5821000:16:3117000:43:4424.701:00:158500:20:4300:00:0000:00:00
30 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:21:2221200:16:3616500:43:0625.0600:59:4211700:21:4000:00:0000:00:00
31 1676JAUME ARNALOT GARCÍCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:21:449000:13:1119400:45:1523.8700:58:2617400:23:1800:00:0000:00:00
32 8008MARC BUCH SORSLLICENCIA DE DIAABM01:23:0119400:16:0316100:42:5625.1600:58:5919300:24:0200:00:0000:00:00
33 8028DAVID SALIS DE HAROLLICENCIA DE DIAABM01:24:1119900:16:1118200:44:2424.3201:00:3518600:23:3600:00:0000:00:00
34 684GERARD FRANCH MARGAINDEPENDENTABM01:25:0016100:15:1319100:45:0723.9401:00:2020600:24:4000:00:0000:00:00
35 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM01:25:1521400:16:4120700:46:4623.0901:03:2712200:21:4800:00:0000:00:00
36 8029RAFA MESA CORRALLLICENCIA DE DIAABM01:25:1926100:20:2518000:44:1524.4101:04:408100:20:3900:00:0000:00:00
37 3720FERRAN VENTOSA-DIVIC.E. KATOA BARCELONAABM01:27:2125000:18:5118700:44:4224.1601:03:3319000:23:4800:00:0000:00:00
38 8001OSCAR GUTIERREZ FERLLICENCIA DE DIAABM01:27:3620200:16:1721700:47:4922.5901:04:0618400:23:3000:00:0000:00:00
39 3672XAVIER GAVARRÓ TORRCLUB TRIATLO BLANESABM01:28:1425400:19:3017500:43:5424.601:03:2420900:24:5000:00:0000:00:00
40 8005MIQUEL NOVELL BARDALLICENCIA DE DIAABM01:28:3623900:18:0720300:46:2623.2601:04:3319400:24:0300:00:0000:00:00
41 8033ALBERT MASÓ AUMEDESLLICENCIA DE DIAABM01:28:4420400:16:2020100:46:1223.3801:02:3223400:26:1200:00:0000:00:00
42 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:29:1423500:17:5720800:46:5323.0401:04:5019800:24:2400:00:0000:00:00
43 8027SEBAS PALENZUELA TILLICENCIA DE DIAABM01:29:3322400:17:1622300:48:5822.0601:06:1417500:23:1900:00:0000:00:00
44 8022RAFA NAVAS MARINLLICENCIA DE DIAABM01:30:4723200:17:4320900:47:0822.9101:04:5123000:25:5600:00:0000:00:00
45 5812ROGER ANTICH BRIBIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:33:2326300:20:4221000:47:1722.8401:07:5921700:25:2400:00:0000:00:00
46 8012BJORN TIMMERHUISLLICENCIA DE DIAABM01:36:0925100:18:5223000:49:5021.6701:08:4224400:27:2700:00:0000:00:00
47 8031ALBERT SANZ BALAGUELLICENCIA DE DIAABM01:37:1320700:16:2624100:51:1821.0501:07:4425100:29:2900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:14:3913100:14:158800:38:1328.2600:52:2813700:22:1100:00:0000:00:00
2 6160EVA FONTCUBERTA MARCLUB TRIATLO BLANESV1F01:31:1521600:16:4521500:47:4222.6401:04:2724000:26:4800:00:0000:00:00
3 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAV1F01:31:5922200:17:1022400:49:0122.0301:06:1122500:25:4800:00:0000:00:00
4 7021NÚRIA RAMON RIERALLICENCIA DE DIAV1F01:48:0425900:20:0625301:00:0717.9701:20:1324800:27:5100:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:04:363600:11:442000:33:4731.9700:45:312300:19:0500:00:0000:00:00
2 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:06:082700:11:324100:35:2330.5200:46:553000:19:1300:00:0000:00:00
3 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:07:0311700:13:442300:34:0931.6300:47:532700:19:1000:00:0000:00:00
4 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:07:536500:12:283400:34:5830.8900:47:267300:20:2700:00:0000:00:00
5 1551GERARD BAELLA ESPLACLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:08:297300:12:405500:36:2129.7100:49:013700:19:2800:00:0000:00:00
6 322ROBERT MAYORAL SERRC.N. SABADELLV1M01:08:412000:11:146100:36:4529.3900:47:598400:20:4200:00:0000:00:00
7 3485MARC VILAREGUT I SOCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:10:084700:12:086900:37:0329.1500:49:119600:20:5700:00:0000:00:00
8 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:4414800:14:566800:37:0129.1800:51:574900:19:4700:00:0000:00:00
9 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:11:569600:13:198400:38:0628.3500:51:257700:20:3100:00:0000:00:00
10 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:12:3611400:13:397100:37:0829.0800:50:4712400:21:4900:00:0000:00:00
11 8045PAU PLANAS MARQUESLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0615300:15:017600:37:2328.8900:52:248300:20:4200:00:0000:00:00
12 8042MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:13:5415500:15:028200:37:5928.4300:53:019300:20:5300:00:0000:00:00
13 7010BERNAT CABALLERO HELLICENCIA DE DIAV1M01:13:5621300:16:388900:38:1628.2200:54:542200:19:0200:00:0000:00:00
14 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:2022600:17:279600:38:342800:56:013300:19:1900:00:0000:00:00
15 3834XAVIER GARCÍA CALAFC.E. RAYOTEAMV1M01:18:0711000:13:3314300:41:3925.9300:55:1216000:22:5500:00:0000:00:00
16 8032SERGIO LOPEZ BARREALLICENCIA DE DIAV1M01:19:0720500:16:2216300:43:0225.100:59:244300:19:4300:00:0000:00:00
17 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M01:19:0813800:14:3414200:41:3825.9400:56:1216100:22:5600:00:0000:00:00
18 5856JOSEP MARIA GISBERTCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:20:4815800:15:0718500:44:3724.2100:59:4410300:21:0400:00:0000:00:00
19 8020RAFAEL LUIS CORTECELLICENCIA DE DIAV1M01:20:5916600:15:2119300:45:1523.8701:00:367000:20:2300:00:0000:00:00
20 3728LLUIS BADOSA PASCUAC.N. MOLINS DE REIV1M01:22:5310700:13:3119000:45:0123.9900:58:3219700:24:2100:00:0000:00:00
21 8004XAVIER MILLARUELO DLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2416800:15:2316800:43:2424.8800:58:4720400:24:3700:00:0000:00:00
22 8015LUIS DAUNIS MENDAÑLLICENCIA DE DIAV1M01:23:3811100:13:3517600:43:5624.5800:57:3123300:26:0700:00:0000:00:00
23 8036DIEGO DE LA TORRE MLLICENCIA DE DIAV1M01:25:4324800:18:4818100:44:1924.3701:03:0714700:22:3600:00:0000:00:00
24 7031MIGUEL LÓPEZ FONTALLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0220100:16:1519200:45:1323.8801:01:2820300:24:3400:00:0000:00:00
25 7025DANI NEGRELLICENCIA DE DIAV1M01:27:0716500:15:2020200:46:1523.3501:01:3521900:25:3200:00:0000:00:00
26 8035DANIEL ESTÉVEZ POZOLLICENCIA DE DIAV1M01:27:2515400:15:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 3688JAVIER DEL PUERTO MINDEPENDENTV1M01:29:2515600:15:0523600:50:4221.301:05:4718700:23:3800:00:0000:00:00
28 8006ORIOL ROGE SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:29:3022800:17:2923200:50:0321.5801:07:3212700:21:5800:00:0000:00:00
29 7016MARCOS DE HARO MOROLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3114900:14:5722200:48:4522.1501:03:4222600:25:4900:00:0000:00:00
30 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:29:5225800:19:5920400:46:3823.1601:06:3717100:23:1500:00:0000:00:00
31 8010IVAN CALCERADA MUNOLLICENCIA DE DIAV1M01:29:5418700:15:4922600:49:3621.7701:05:2520100:24:2900:00:0000:00:00
32 3724ALBERT RIOSALIDO DÍC.N. SABADELLV1M01:31:0517600:15:3222800:49:4521.7101:05:1722400:25:4800:00:0000:00:00
33 7009DAVID RISSECH ROIGLLICENCIA DE DIAV1M01:31:3022300:17:1021200:47:3622.6901:04:4623900:26:4400:00:0000:00:00
34 8019RAMON CENTAÑO BERENLLICENCIA DE DIAV1M01:33:0221100:16:3224400:53:0620.3401:09:3817900:23:2400:00:0000:00:00
35 7017VASILIS DAFFASLLICENCIA DE DIAV1M01:37:5525500:19:3725200:59:2618.1701:19:031300:18:5200:00:0000:00:00
36 8013DAVID MARTÍ CAMPMAJLLICENCIA DE DIAV1M01:42:3626400:21:0325000:55:2919.4701:16:3223200:26:0400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 126BLANCA TRENAS HINOJW3TRIBCNV1F01:31:5120300:16:1922700:49:4121.7401:06:0022700:25:5100:00:0000:00:00
2 7034GALA DE LOS SANTOS LLICENCIA DE DIAV1F01:40:2818900:15:5424800:53:5320.0401:09:4725300:30:4100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:09:145600:12:206200:36:4829.3500:49:085800:20:0600:00:0000:00:00
2 317DAVID IGNACIO PARRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV1M01:10:1210400:13:275600:36:2929.600:49:566600:20:1600:00:0000:00:00
3 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:10:125700:12:217000:37:0529.1200:49:268900:20:4600:00:0000:00:00
4 1598FERRAN VINYALS CORNCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:11:048100:12:535000:36:1329.8200:49:0612600:21:5800:00:0000:00:00
5 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:11:129700:13:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:11:2415700:15:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:13:0612200:13:499900:38:3827.9600:52:278000:20:3900:00:0000:00:00
8 3656JOSEP VIÑOLAS MADAC.N. VIC-ETBV1M01:13:077400:12:419200:38:2028.1700:51:0113500:22:0600:00:0000:00:00
9 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:13:0911600:13:447200:37:0929.0700:50:5313900:22:1600:00:0000:00:00
10 8014EDUARD TARRE FREIXALLICENCIA DE DIAV1M01:16:0515000:14:5910600:38:4927.8200:53:4814000:22:1700:00:0000:00:00
11 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M01:16:0811500:13:4112000:39:5227.0900:53:3314600:22:3500:00:0000:00:00
12 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:16:4521700:16:4611400:39:3127.3300:56:177400:20:2800:00:0000:00:00
13 4502JORDI CUTRINA ILLAMCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:17:0518600:15:4811200:39:1327.5400:55:0113300:22:0400:00:0000:00:00
14 1743JOSÉ VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:2113000:14:1212300:40:0426.9600:54:1616800:23:0500:00:0000:00:00
15 4679TONY SAYAGO RODRÍGC.N. MATAROV1M01:17:5110600:13:3014500:41:4325.8900:55:1315000:22:3800:00:0000:00:00
16 2109CARLOS CARDERO GARCINDEPENDENTV1M01:18:4812600:13:5815400:42:1125.600:56:0915100:22:3900:00:0000:00:00
17 3727CARLOS CASTÁN SÁENZC.N. VILAFRANCA V1M01:18:5216200:15:1315300:42:0925.6200:57:2211200:21:3000:00:0000:00:00
18 7013JOAN ESCUDERO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:20:0219200:15:5713100:40:5026.4500:56:4717200:23:1500:00:0000:00:00
19 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV1M01:20:0513900:14:3715100:41:5925.7200:56:3618300:23:2900:00:0000:00:00
20 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:20:2619000:15:5515200:42:0025.7100:57:5514400:22:3100:00:0000:00:00
21 7026IÑIGO GURREALLICENCIA DE DIAV1M01:22:5619300:15:5816900:43:3724.7600:59:3517700:23:2100:00:0000:00:00
22 2266JOAN GONZALEZ CAPARCERDANYOLA CHV1M01:25:3010000:13:2420600:46:4523.101:00:0921500:25:2100:00:0000:00:00
23 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:28:3017200:15:3121400:47:3822.6701:03:0921400:25:2100:00:0000:00:00
24 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:29:0723000:17:3423300:50:1121.5201:07:4511000:21:2200:00:0000:00:00
25 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:30:1319800:16:1021900:48:0022.501:04:1023100:26:0300:00:0000:00:00
26 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:30:3024000:18:0921600:47:4322.6301:05:5220500:24:3800:00:0000:00:00
27 643MARK ANTHONY BELTRATGCBINNV1M01:30:3319500:16:0323400:50:1221.5101:06:1519600:24:1800:00:0000:00:00
28 8021ENRIQUE RODRÍGUEZ RLLICENCIA DE DIAV1M01:37:2724600:18:4124500:53:0820.3301:11:4922000:25:3800:00:0000:00:00
29 3674CÉSAR GONZÁLEZ CRESTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:45:4526200:20:4024700:53:4620.0901:14:2625400:31:1900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7024MARY SKELCHERLLICENCIA DE DIAV2F01:32:5019700:16:0922900:49:4921.6801:05:5824200:26:5200:00:0000:00:00
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:34:0822500:17:1923500:50:1821.4701:07:3723700:26:3100:00:0000:00:00
3 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:40:1123800:18:0324900:53:5920.0101:12:0224900:28:0900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:06:065200:12:141400:33:3532.1600:45:496800:20:1700:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:345900:12:226300:36:5129.3100:49:133500:19:2100:00:0000:00:00
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:1710800:13:324700:36:0529.9300:49:374100:19:4000:00:0000:00:00
4 3668ANDREU MONTERO CAMACLUB NATACIO OLOTV2M01:10:008800:13:093800:35:0930.7300:48:1811900:21:4200:00:0000:00:00
5 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:10:3714700:14:525700:36:3429.5400:51:262800:19:1100:00:0000:00:00
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:11:189800:13:215200:36:1429.8100:49:3512000:21:4300:00:0000:00:00
7 7029KERNAN HEINZLLICENCIA DE DIAV2M01:12:216700:12:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8011JOSE R BERTOLIN EDOLLICENCIA DE DIAV2M01:13:5917700:15:328300:38:0128.4100:53:337200:20:2600:00:0000:00:00
9 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:14:449300:13:168100:37:5728.4600:51:1318500:23:3100:00:0000:00:00
10 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:15:038300:12:5713000:40:4526.500:53:4210900:21:2100:00:0000:00:00
11 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M01:16:4214400:14:4211500:39:3227.3200:54:1414200:22:2800:00:0000:00:00
12 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:22:3821800:16:4717300:43:5224.6201:00:3912900:21:5900:00:0000:00:00
13 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:23:1913500:14:3116000:42:5525.1700:57:2622900:25:5300:00:0000:00:00
14 467DAVID CERVERA MARTIGAVA TRIATLOV2M01:23:4314100:14:3817700:43:5724.5700:58:3521200:25:0800:00:0000:00:00
15 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:29:5125700:19:5518900:44:4824.1101:04:4321100:25:0800:00:0000:00:00
16 8025JOAN-MARC LAUGALLICENCIA DE DIAV2M01:31:3420900:16:3121300:47:3722.6801:04:0824300:27:2600:00:0000:00:00
17 7033EDUARD PRAT I PRATLLICENCIA DE DIAV2M01:34:4223300:17:4924000:51:1221.0901:09:0122200:25:4100:00:0000:00:00
18 1879JOAN SAYAGO RODRÍGUC.N. MATAROV2M01:35:4824100:18:1723900:51:1121.101:09:2823500:26:2000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:21:3610100:13:2519500:45:2123.8100:58:4615800:22:5000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:13:126300:12:2710300:38:4627.8600:51:1312800:21:5900:00:0000:00:00
2 5651JESUS CASANOVA MUÑOCLUB NATACIO OLOTV2M01:17:027200:12:3913700:41:1926.1400:53:5816700:23:0400:00:0000:00:00
3 842JAVIER CATASUS BRISC.N. CATALUNYAV2M01:18:126000:12:2315000:41:5525.7700:54:1819100:23:5400:00:0000:00:00
4 1042JOAN RECASENS ROSELC.N. VILAFRANCA V2M01:18:4312100:13:4814800:41:5025.8200:55:3816900:23:0500:00:0000:00:00
5 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M01:19:019100:13:1214700:41:4725.8500:54:5919200:24:0200:00:0000:00:00
6 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:25:3317400:15:3116600:43:1125.0100:58:4224100:26:5100:00:0000:00:00
7 8030AURELI ORIOL SEGURALLICENCIA DE DIAV2M01:33:0624700:18:4523100:49:5621.6301:08:4120000:24:2500:00:0000:00:00
8 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:33:3520000:16:1224300:52:4020.5101:08:5220700:24:4300:00:0000:00:00
9 2067CARLOS FONTGAVA TRIATLOV2M01:34:5324200:18:2522100:48:4022.1901:07:0524700:27:4800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:17:076200:12:2414400:41:4225.900:54:0616500:23:0100:00:0000:00:00
2 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:23:1123600:17:5815700:42:3325.3801:00:3115300:22:4000:00:0000:00:00
3 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:23:4923700:18:0118800:44:4324.1501:02:4410500:21:0500:00:0000:00:00
4 3110AURELIO PEREZ RUIZINDEPENDENTV3M01:23:5025200:18:5617400:43:5224.6201:02:4810000:21:0200:00:0000:00:00
5 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:30:1524300:18:3320000:46:1223.3801:04:4521800:25:3000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:26:0922900:17:3317100:43:4624.6801:01:1921000:24:5000:00:0000:00:00
2 535LUCAS CANELO INFANTCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:30:1524900:18:4924600:53:2220.2401:12:11500:18:0400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35