RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
258 449 438 9 2 750 20 5 18 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLIL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:11:158200:13:2619700:37:4731.7600:51:1312500:20:0200:00:0000:00:00
2 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:14:259200:13:4527700:40:2829.6500:54:1314100:20:1200:00:0000:00:00
3 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:21:058000:13:2423500:39:1630.5600:52:4041600:28:2500:00:0000:00:00
4 3646JANA SERRA MACIÀC.A. IGUALADACDF01:31:0624000:16:2240200:47:2425.3201:03:4641000:27:2000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM00:58:23500:10:44300:30:1239.7400:40:561300:17:2700:00:0000:00:00
2 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:06:4010400:14:045500:32:4336.6800:46:4711500:19:5300:00:0000:00:00
3 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:09:118100:13:2515400:35:5033.4900:49:1511800:19:5600:00:0000:00:00
4 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:11:1913200:14:3116800:36:3232.8500:51:0314700:20:1600:00:0000:00:00
5 2528MARC PUJADAS BUJALDGAVA TRIATLOCDM01:12:146700:13:0219500:37:4331.8200:50:4520900:21:2900:00:0000:00:00
6 3121ORIOL MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISACDM01:14:1416300:15:1119900:37:4731.7600:52:5819200:21:1600:00:0000:00:00
7 2709ALONSO GARCIA MARTIL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:21:5211600:14:1530400:41:2528.9700:55:4039300:26:1200:00:0000:00:00
8 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:29:2441500:21:1137700:45:1226.5501:06:2328200:23:0100:00:0000:00:00
9 3532VICTOR CALVO FRÍASINDEPENDENTCDM01:35:3633100:18:2739400:46:5125.6101:05:1842700:30:1800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:05:591300:11:2515300:35:4833.5200:47:135900:18:4600:00:0000:00:00
2 5199ANNA CARRION I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:09:324900:12:2617700:37:0032.4300:49:2613100:20:0600:00:0000:00:00
3 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:14:337000:13:1220800:38:0931.4500:51:2129000:23:1200:00:0000:00:00
4 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:17:0426000:16:5619400:37:3831.8900:54:3425400:22:3000:00:0000:00:00
5 3647BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONACDF01:24:2326800:17:0734000:43:1227.7801:00:1932400:24:0400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:57:30800:10:47100:30:0239.9600:40:49300:16:4100:00:0000:00:00
2 5884ROGER MIRABET BULLIINDEPENDENTJNM00:58:52400:10:43400:30:1339.7100:40:562500:17:5600:00:0000:00:00
3 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISAJNM00:59:331600:11:291400:31:2938.1200:42:58200:16:3500:00:0000:00:00
4 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM01:00:061100:11:212200:31:3937.9100:43:00700:17:0600:00:0000:00:00
5 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:182800:11:561000:31:0838.5400:43:043700:18:1400:00:0000:00:00
6 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:01:55700:10:465900:32:5136.5300:43:374100:18:1800:00:0000:00:00
7 1132EDGAR RUESCAS URBINFLOR DE TRIATLÓCDM01:01:553100:12:032400:31:4137.8700:43:443400:18:1100:00:0000:00:00
8 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLÓCDM01:02:062500:11:503700:32:0737.3600:43:573100:18:0900:00:0000:00:00
9 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:03:091000:11:114500:32:2537.0200:43:369800:19:3300:00:0000:00:00
10 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:03:45900:10:529900:33:4735.5200:44:397800:19:0600:00:0000:00:00
11 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:07:1515300:14:567100:33:1536.0900:48:117600:19:0400:00:0000:00:00
12 3173MARC DÓNIGA MARTINEC.N. SABADELLCDM01:12:496200:12:5123900:39:1930.5200:52:1016600:20:3900:00:0000:00:00
13 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESCDM01:13:338800:13:3722500:38:5130.8900:52:2818600:21:0500:00:0000:00:00
14 2567XAVIER CASAJOANA SAC.N. SABADELLCDM01:14:5211700:14:1818200:37:1132.2700:51:2930300:23:2300:00:0000:00:00
15 7015MAX SORIANO PRATSLLICENCIA DE DIACDM01:16:0017400:15:2123600:39:1730.5500:54:3820400:21:2200:00:0000:00:00
16 3475ALEX FUNEZ GARCIARIPOLLET UNIO ATLETICAJNM01:28:0835400:18:5637200:44:4326.8401:03:3933600:24:2900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:14:4315200:14:5619800:37:4731.7600:52:4323100:22:0000:00:0000:00:00
2 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:16:1915100:14:5420600:38:0731.4800:53:0129700:23:1800:00:0000:00:00
3 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:18:2510700:14:0628600:40:4329.4700:54:4930800:23:3600:00:0000:00:00
4 3374JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:22:3834200:18:4221900:38:4330.9900:57:2536300:25:1300:00:0000:00:00
5 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:23:1027500:17:1537400:44:5226.7501:02:0718400:21:0300:00:0000:00:00
6 162CRISTINA BAREAS EGECLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:24:0513800:14:3535800:44:0327.2400:58:3836900:25:2700:00:0000:00:00
7 8059IRIS DOMINGO DOMINGLLICENCIA DE DIASUB23F01:24:0618800:15:3132200:42:0828.4800:57:3939500:26:2700:00:0000:00:00
8 6234CLARA VERGÉS BALLESCLUB TRIATLO BLANESSUB23F01:34:3539200:19:5541600:49:0124.4801:08:5637200:25:3900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3890ERNEST LOPEZ PUIGVEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:56:30600:10:44200:30:0539.8900:40:49100:15:4100:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M01:00:012200:11:401100:31:1938.3200:42:59600:17:0200:00:0000:00:00
3 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:00:132000:11:351300:31:2938.1200:43:04800:17:0900:00:0000:00:00
4 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:00:535700:12:45700:30:5838.7500:43:43900:17:1000:00:0000:00:00
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:01:174200:12:141500:31:2938.1200:43:431800:17:3400:00:0000:00:00
6 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:01:184100:12:121800:31:3338.0300:43:451500:17:3300:00:0000:00:00
7 1070JOAN GOMILA ANGLADAFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:02:094000:12:123000:31:4737.7600:43:593300:18:1000:00:0000:00:00
8 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:02:522100:11:361200:31:2638.1800:43:0211100:19:5000:00:0000:00:00
9 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYAABM01:04:4711300:14:123800:32:1037.3100:46:224500:18:2500:00:0000:00:00
10 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:05:0613100:14:303500:31:5837.5400:46:285200:18:3800:00:0000:00:00
11 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:096600:12:558300:33:3135.800:46:265600:18:4300:00:0000:00:00
12 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:06:1614600:14:4610400:33:5635.3600:48:421900:17:3400:00:0000:00:00
13 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:5512300:14:264800:32:2936.9400:46:5512300:20:0000:00:0000:00:00
14 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:07:194500:12:1811400:34:173500:46:3516700:20:4400:00:0000:00:00
15 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:375300:12:398800:33:3735.700:46:1620000:21:2100:00:0000:00:00
16 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:08:3713700:14:3513000:34:4834.4800:49:238500:19:1400:00:0000:00:00
17 3185ORIOL CASULLERAS CHC.N. VIC-ETBSUB23M01:08:5620100:15:3910100:33:4935.4900:49:289300:19:2800:00:0000:00:00
18 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM01:09:5114500:14:4610800:34:0835.1600:48:5417900:20:5700:00:0000:00:00
19 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:10:5326600:17:0310300:33:5335.4200:50:5612000:19:5700:00:0000:00:00
20 2824XAVIER FERNANDEZ VAPRAT TRIATLO 1994ABM01:11:0812600:14:2715700:35:5633.400:50:2316900:20:4500:00:0000:00:00
21 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:11:208500:13:3022400:38:5130.8900:52:217100:18:5900:00:0000:00:00
22 2074ALBERT ESPEJO CAÑELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:12:1123200:16:0815600:35:5333.4400:52:0113800:20:1000:00:0000:00:00
23 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:12:2114100:14:3716100:36:2133.0100:50:5820500:21:2300:00:0000:00:00
24 294XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M01:12:2421700:15:4815000:35:4633.5500:51:3417400:20:5000:00:0000:00:00
25 8060ERIK CAZORLA BERNETLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:4527600:17:1622200:38:5130.8900:56:0710100:19:3800:00:0000:00:00
26 3357BERTRAN GUASCH PAREU.C. SANT CUGATABM01:18:5936100:19:0621700:38:3231.1400:57:3820300:21:2100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:10:585000:12:2719100:37:2632.0600:49:5318700:21:0500:00:0000:00:00
2 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:15:0132800:18:1817500:36:5332.5400:55:1111000:19:5000:00:0000:00:00
3 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:15:478300:13:2728700:40:4529.4500:54:1221100:21:3500:00:0000:00:00
4 6141SERENA SERRA MASÓTRANSTRIATLONABF01:17:2924400:16:2521500:38:1931.3200:54:4426400:22:4500:00:0000:00:00
5 2324SARA ARGERICH BERGATRIATLO L´HOSPITALETABF01:17:5123800:16:2122000:38:4430.9800:55:0526700:22:4600:00:0000:00:00
6 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:18:2521200:15:4626500:40:0229.9800:55:4825700:22:3700:00:0000:00:00
7 1976SILVIA RIAL VILARASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:19:3919800:15:3824400:39:2530.4400:55:0333900:24:3600:00:0000:00:00
8 7019ALIZÉE KERVEVANLLICENCIA DE DIAABF01:21:5318200:15:2733900:43:0927.8100:58:3629600:23:1700:00:0000:00:00
9 2449SHEILA CAÑABATE SANC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:27:0439700:20:1229300:41:0129.2601:01:1338400:25:5100:00:0000:00:00
10 3644TAMARA CORDOBA LUNAC.E. RAYOTEAMABF01:28:1832000:18:0937800:45:1826.4901:03:2734700:24:5100:00:0000:00:00
11 2990ANNA MARIA SALUDES C.N. SABADELLABF01:28:2432700:18:1734700:43:2727.6201:01:4439800:26:4000:00:0000:00:00
12 3596CLAUDIA PUIG GUELLTG TRIATLO SITGESABF01:41:1741700:21:3942500:50:5523.5701:12:3441700:28:4300:00:0000:00:00
13 7030KARELY CHAMORRO ZAMLLICENCIA DE DIAABF01:46:0142000:21:5342900:52:0823.0201:14:0143200:32:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:47200:10:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:01:163600:12:102800:31:4537.800:43:551200:17:2100:00:0000:00:00
3 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:04:156900:13:117200:33:1636.0700:46:272300:17:4800:00:0000:00:00
4 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEC.A. IGUALADAABM01:04:481200:11:235400:32:3736.7900:44:0017200:20:4800:00:0000:00:00
5 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:04:556800:13:057000:33:1336.1300:46:185000:18:3700:00:0000:00:00
6 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:05:2712100:14:244200:32:1837.1500:46:425700:18:4500:00:0000:00:00
7 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:05:5812200:14:2510200:33:5035.4700:48:152100:17:4300:00:0000:00:00
8 2647FERRAN CONILLERA VIFLOR DE TRIATLÓABM01:06:039700:13:515100:32:3436.8500:46:2510200:19:3800:00:0000:00:00
9 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:1819000:15:316900:33:1136.1600:48:422000:17:3600:00:0000:00:00
10 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:06:207900:13:229700:33:4635.5400:47:088300:19:1200:00:0000:00:00
11 771OSCAR ARNALOT PORTCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:5810100:13:586100:32:5336.4900:46:5113400:20:0700:00:0000:00:00
12 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:07:0314000:14:369600:33:4435.5700:48:205400:18:4300:00:0000:00:00
13 2244ENRIQUE JAVIER GARCINDEPENDENTABM01:07:4712700:14:2712900:34:4234.5800:49:095100:18:3800:00:0000:00:00
14 3623RAMÓN ESTRADA GARCIINDEPENDENTABM01:09:2215900:15:0810600:34:0635.1900:49:1413500:20:0800:00:0000:00:00
15 2325GABRIEL HUGUET LLULTRIATLO L´HOSPITALETABM01:09:4315000:14:5412700:34:3634.6800:49:3014400:20:1300:00:0000:00:00
16 2112MARIO ARROYO ALCOBATRIDIRABM01:10:037400:13:1716900:36:3432.8200:49:5114000:20:1200:00:0000:00:00
17 653SERGI LÓPEZ GOLINDEPENDENTABM01:11:2625100:16:3915100:35:4733.5400:52:267200:19:0000:00:0000:00:00
18 3063MARCOS IÑIGO PARRA TG TRIATLO SITGESABM01:12:0516400:15:1316300:36:2832.9100:51:4115500:20:2400:00:0000:00:00
19 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:12:2326100:16:5717900:37:0232.400:53:594400:18:2400:00:0000:00:00
20 2268GUILLEM ALCALÁ BECEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:13:3511500:14:1518900:37:2132.1300:51:3622900:21:5900:00:0000:00:00
21 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:13:4721400:15:4721300:38:1431.3900:54:0110800:19:4600:00:0000:00:00
22 2294JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:14:2715400:14:5817300:36:4332.6800:51:4126600:22:4600:00:0000:00:00
23 7034DAVID FILIPPOVLLICENCIA DE DIAABM01:15:208900:13:3825200:39:3130.3700:53:0924000:22:1100:00:0000:00:00
24 8052ROGER FONT LLACAYLLICENCIA DE DIAABM01:15:559500:13:4929100:40:5729.300:54:4618900:21:0900:00:0000:00:00
25 3678ELEAZAR PRIETOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:17:4320700:15:4327400:40:1629.800:55:5921700:21:4400:00:0000:00:00
26 8035CARLOS MORRONDO CERLLICENCIA DE DIAABM01:18:3430600:17:5024700:39:2630.4300:57:1619500:21:1800:00:0000:00:00
27 8028ALBERT TEMPORAL DELLICENCIA DE DIAABM01:19:1129700:17:3925300:39:3230.3500:57:1123000:22:0000:00:0000:00:00
28 7008ALBERT PUEYO VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:20:2524700:16:3124300:39:2530.4400:55:5633500:24:2900:00:0000:00:00
29 8066JAN MARSAL MERCADERLLICENCIA DE DIAABM01:21:5935000:18:5325900:39:4530.1900:58:3830200:23:2100:00:0000:00:00
30 7020SHAHID ASHRAFLLICENCIA DE DIAABM01:24:3838900:19:5136500:44:2327.0401:04:1415700:20:2400:00:0000:00:00
31 3422TRISTAM KNOPHC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:24:4831000:17:5239600:47:0425.501:04:5611400:19:5200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF01:14:0114800:14:4920000:37:5331.6800:52:4219800:21:1900:00:0000:00:00
2 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:16:0319200:15:3419200:37:3431.9400:53:0827500:22:5500:00:0000:00:00
3 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RC.A. IGUALADAABF01:16:4622100:15:5422800:38:5730.8100:54:5122500:21:5500:00:0000:00:00
4 8069SARA DE DIEGO NAVARLLICENCIA DE DIAABF01:16:4921100:15:4423400:39:1330.600:54:5722300:21:5200:00:0000:00:00
5 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:19:4027300:17:1226400:40:0229.9800:57:1424600:22:2600:00:0000:00:00
6 8004NEREA COSTAL CRUZLLICENCIA DE DIAABF01:22:5915800:15:0441300:48:3724.6801:03:418700:19:1800:00:0000:00:00
7 8068MARINA GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:25:3630200:17:4634400:43:2127.6801:01:0733300:24:2900:00:0000:00:00
8 8067EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF01:26:2334700:18:5032600:42:1628.3901:01:0636500:25:1700:00:0000:00:00
9 7045GISELA ESTEVE C.T. JIJI-JAJA VINARÒSABF01:27:1932200:18:1136300:44:1527.1201:02:2635000:24:5300:00:0000:00:00
10 7043ANDREA VALVERDELLICENCIA DE DIAABF01:29:4232300:18:1339000:46:3225.7901:04:4535300:24:5700:00:0000:00:00
11 7033MARIEL BROS PÉREZLLICENCIA DE DIAABF01:29:5519700:15:3741100:48:2424.7901:04:0138700:25:5400:00:0000:00:00
12 7022ANNA KEIMLLICENCIA DE DIAABF01:32:0839800:20:1331600:41:5828.5901:02:1142500:29:5700:00:0000:00:00
13 7032LAURA TROLEZLLICENCIA DE DIAABF01:33:3940400:20:2942400:50:4323.6601:11:1224700:22:2700:00:0000:00:00
14 3654ALBA DE LAMO GARCÍAC.N. VILAFRANCA ABF01:35:0140200:20:2141200:48:2524.7801:08:4639400:26:1500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:483300:12:08500:30:4139.1100:42:49500:16:5900:00:0000:00:00
2 2855ANTONIO ROLDAN GOMEFLOR DE TRIATLÓABM01:00:33300:10:424300:32:1837.1500:43:001600:17:3300:00:0000:00:00
3 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM01:00:382300:11:434100:32:1237.2700:43:55400:16:4300:00:0000:00:00
4 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:01:171400:11:282100:31:3537.9900:43:033800:18:1400:00:0000:00:00
5 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:02:342600:11:553200:31:5437.6200:43:495800:18:4500:00:0000:00:00
6 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:563400:12:092700:31:4537.800:43:547300:19:0200:00:0000:00:00
7 2304SAMUEL DELGADO NIETC.A. IGUALADAABM01:03:052900:12:012900:31:4637.7800:43:478900:19:1800:00:0000:00:00
8 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:152400:11:504000:32:1237.2700:44:028400:19:1300:00:0000:00:00
9 3534JAVIER CASTRILLO MAINDEPENDENTABM01:03:346500:12:538200:33:3135.800:46:241000:17:1000:00:0000:00:00
10 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLO PROSANABM01:04:199100:13:445700:32:4836.5900:46:322200:17:4700:00:0000:00:00
11 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:305400:12:408400:33:3235.7900:46:124000:18:1800:00:0000:00:00
12 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:05:212700:11:563600:32:0637.3800:44:0219700:21:1900:00:0000:00:00
13 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM01:05:379900:13:555300:32:3736.7900:46:327700:19:0500:00:0000:00:00
14 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:06:287800:13:216300:32:5536.4600:46:1614200:20:1200:00:0000:00:00
15 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:2417800:15:247700:33:2235.9600:48:465300:18:3800:00:0000:00:00
16 3586ALEIX CLOTET OLLERCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:08:2211000:14:0912200:34:2834.8200:48:3710700:19:4500:00:0000:00:00
17 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:08:4318300:15:288700:33:3435.7500:49:0210400:19:4100:00:0000:00:00
18 3486MIGUEL DE PABLO MADC.E.T. DISTANCEABM01:08:589000:13:3913800:35:1534.0400:48:5412900:20:0400:00:0000:00:00
19 594JOSEP CASASAMPERE JCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:09:1413400:14:3311500:34:1934.9700:48:5215300:20:2200:00:0000:00:00
20 3523CHRISTIAN RODRIGUEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:09:153800:12:1112500:34:3334.7300:46:4425500:22:3100:00:0000:00:00
21 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM01:09:2017000:15:198000:33:2935.8400:48:4816100:20:3200:00:0000:00:00
22 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:09:4414400:14:4513400:35:0034.2900:49:4512200:19:5900:00:0000:00:00
23 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:10:0716900:15:189500:33:4435.5700:49:0218800:21:0500:00:0000:00:00
24 7028XAVIER VALERO GONZALLICENCIA DE DIAABM01:10:2616100:15:1016400:36:2932.8900:51:396100:18:4700:00:0000:00:00
25 3331IGNASI RAVENTOS AIXTRANSTRIATLONABM01:10:2722700:16:0212300:34:2934.800:50:3111700:19:5600:00:0000:00:00
26 4774DAVID BARRANCO SANPRAT TRIATLO 1994ABM01:11:0818600:15:3013700:35:0934.1400:50:3916000:20:2900:00:0000:00:00
27 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:11:1615700:15:0315900:36:1133.1600:51:1412400:20:0200:00:0000:00:00
28 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:11:3717100:15:1912600:34:3434.7200:49:5321800:21:4400:00:0000:00:00
29 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. RAYOTEAMABM01:12:0223400:16:1212100:34:2634.8500:50:3820700:21:2400:00:0000:00:00
30 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:12:1614900:14:5113200:34:5834.3200:49:4924900:22:2700:00:0000:00:00
31 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:1818400:15:2810900:34:0935.1400:49:3726000:22:4100:00:0000:00:00
32 3264XAVIER BARRERO SOJOINDEPENDENTABM01:12:4025900:16:5618400:37:1432.2300:54:104600:18:3000:00:0000:00:00
33 3643XAVIER PEÑA ROYINDEPENDENTABM01:12:5122400:15:5814100:35:2933.8200:51:2720600:21:2400:00:0000:00:00
34 8049ALEIX OLIVE SALALLICENCIA DE DIAABM01:14:4512000:14:2318800:37:2032.1400:51:4328300:23:0200:00:0000:00:00
35 4452DANIEL ZALBA ESTRADTG TRIATLO SITGESABM01:14:4724600:16:2716000:36:1733.0700:52:4423300:22:0300:00:0000:00:00
36 7026FRAN SANZ FERINGAN LLICENCIA DE DIAABM01:14:5723500:16:1320500:38:0731.4800:54:2016300:20:3700:00:0000:00:00
37 7025ALEJANDRO SANZ FERILLICENCIA DE DIAABM01:14:5827100:17:0918300:37:1132.2700:54:2016400:20:3800:00:0000:00:00
38 2561DANI BRAVO SIERRAGOO SPORT CLUBABM01:17:2225700:16:5020100:37:5531.6500:54:4525800:22:3700:00:0000:00:00
39 3118AMIN EL AISSATI TAAC.E. MEDITERRANIABM01:17:4637200:19:1617000:36:3432.8200:55:5022600:21:5600:00:0000:00:00
40 7027XAVI CABRERA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:18:4239100:19:5527300:40:1629.801:00:114700:18:3100:00:0000:00:00
41 3490JAVIER GONZALEZ IGLC.E. KATOA BARCELONAABM01:19:0734000:18:4129500:41:0929.1600:59:508600:19:1700:00:0000:00:00
42 8054XAVEIR GRAU CAMACHOLLICENCIA DE DIAABM01:19:1528900:17:2926900:40:1029.8800:57:3921300:21:3600:00:0000:00:00
43 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM01:19:2813300:14:3133800:43:0027.9100:57:3122700:21:5700:00:0000:00:00
44 4989ANTONIO ALARCÓN BELC.E. RAYOTEAMABM01:19:5826200:16:5825800:39:4430.200:56:4229300:23:1600:00:0000:00:00
45 3545MARC SERIOLA TORRESINDEPENDENTABM01:20:0023600:16:1337000:44:3726.901:00:508100:19:1000:00:0000:00:00
46 2088ISIDRE LORENZO COSPCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:20:2818100:15:2730700:41:2928.9300:56:5630600:23:3200:00:0000:00:00
47 8026DAVID REYES CORONELLLICENCIA DE DIAABM01:20:5631500:17:5633300:42:4128.1101:00:3714900:20:1900:00:0000:00:00
48 1757LLUIS BORRAS CONTREGOO SPORT CLUBABM01:21:0722300:15:5532700:42:1728.3800:58:1227400:22:5500:00:0000:00:00
49 3631LEE EEASOEASONCLUB NATACIO SITGESABM01:21:2736700:19:1319600:37:4531.7900:56:5833400:24:2900:00:0000:00:00
50 2617TONI CASTRO MAESTREINDEPENDENTABM01:21:5531600:18:0328000:40:3229.6100:58:3530100:23:2000:00:0000:00:00
51 8037ALBERT ESCOBEDO PASLLICENCIA DE DIAABM01:22:3236300:19:0727000:40:1229.8500:59:1929100:23:1300:00:0000:00:00
52 8032OSCAR CRUZ VEGALLICENCIA DE DIAABM01:22:5330300:17:4631400:41:5128.6700:59:3729400:23:1600:00:0000:00:00
53 3624ALBERT GUIRAL BLANCC.N. VILAFRANCA ABM01:23:0537100:19:1630000:41:1929.0401:00:3525300:22:3000:00:0000:00:00
54 7023GUILLERMO SYDNEY WILLICENCIA DE DIAABM01:25:1839400:20:0432000:42:0628.501:02:1028700:23:0800:00:0000:00:00
55 4855JOAN SALADA RUBIÓC.N. CASTELLET TRIATLOABM01:25:5119900:15:3827800:40:2829.6500:56:0642400:29:4500:00:0000:00:00
56 8072XAVIER ODENALLICENCIA DE DIAABM01:29:0641300:20:5832900:42:2328.3101:03:2137700:25:4500:00:0000:00:00
57 2152ENRIQUE FONTOBA ESPC.E. NO TE PARESABM01:30:3141600:21:1238600:46:0026.0901:07:1229900:23:1900:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2766PATRÍCIA MARTÍNEZ STRANSTRIATLONABF01:17:1324100:16:2327100:40:1229.8500:56:3516500:20:3800:00:0000:00:00
2 7046CONCEPCION VELAZQUECLUB TRIATLON EUROPAABF01:18:4424500:16:2623300:39:1130.6300:55:3728600:23:0700:00:0000:00:00
3 1898DELIA BANUS PEDRENYCLUB NATACIO SITGESABF01:21:0926900:17:0823700:39:1730.5500:56:2534500:24:4400:00:0000:00:00
4 3642CARLA DELGADO GONZÁCLUB NATACIO SITGESABF01:22:3533300:18:2826700:40:1029.8800:58:3831800:23:5700:00:0000:00:00
5 3641PILAR PORTA FIGUEROC.N. VILAFRANCA ABF01:25:2036500:19:0933600:42:5727.9401:02:0629200:23:1400:00:0000:00:00
6 8040EUGÈNIA NAVARRO ER-LLICENCIA DE DIAABF01:25:3140800:20:4331900:42:0428.5301:02:4726300:22:4400:00:0000:00:00
7 1915ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF01:25:5935500:18:5730300:41:2528.9701:00:2237100:25:3700:00:0000:00:00
8 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF01:26:5226700:17:0435400:43:4427.4401:00:4838900:26:0400:00:0000:00:00
9 3132JESSICA SÁNCHEZ MARC.E. MEDITERRANIABF01:30:2133700:18:3440500:47:4525.1301:06:1932200:24:0200:00:0000:00:00
10 5120HANNA BRZOSTOWSKATRIATLO L´HOSPITALETABF01:38:5041900:21:5042300:50:2823.7801:12:1839600:26:3200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM01:00:29100:09:179400:33:4335.5900:43:001400:17:2900:00:0000:00:00
2 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:515800:12:47600:30:4938.9400:43:361100:17:1500:00:0000:00:00
3 640MANUEL LLORET ZARAGC.E.T. DISTANCEABM01:01:021800:11:311700:31:3138.0800:43:022700:18:0000:00:0000:00:00
4 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM01:01:593900:12:122000:31:3537.9900:43:473500:18:1200:00:0000:00:00
5 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:02:431900:11:352300:31:3937.9100:43:149400:19:2900:00:0000:00:00
6 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:04:0914200:14:403300:31:5537.600:46:351700:17:3400:00:0000:00:00
7 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:04:218600:13:355800:32:4836.5900:46:232600:17:5800:00:0000:00:00
8 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:429600:13:495600:32:4636.6200:46:353000:18:0700:00:0000:00:00
9 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:04:446400:12:527300:33:1636.0700:46:084900:18:3600:00:0000:00:00
10 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:05:035900:12:489000:33:3935.6600:46:274800:18:3600:00:0000:00:00
11 4372EUSEBI PUJOL TORRACLUB NATACIO MINORISAABM01:05:5810600:14:065000:32:3336.8700:46:399000:19:1900:00:0000:00:00
12 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:544300:12:1511000:34:1135.100:46:2615900:20:2800:00:0000:00:00
13 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:07:057500:13:179300:33:4235.6100:46:5913300:20:0600:00:0000:00:00
14 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM01:07:1622000:15:536800:33:1036.1800:49:033600:18:1300:00:0000:00:00
15 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:216300:12:5211200:34:1635.0200:47:0814300:20:1300:00:0000:00:00
16 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:07:2621300:15:467500:33:1836.0400:49:044300:18:2200:00:0000:00:00
17 2650JONATHAN MENDEZ LÓPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:07:2821900:15:496000:32:5236.5100:48:416000:18:4700:00:0000:00:00
18 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:07:4112400:14:2611300:34:173500:48:436900:18:5800:00:0000:00:00
19 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:07:4619500:15:356500:33:0736.2400:48:427500:19:0400:00:0000:00:00
20 1560JORDI DOMENECH ANDRC.A. IGUALADAABM01:08:4816200:15:108500:33:3335.7700:48:4313000:20:0500:00:0000:00:00
21 3622RAMSÉS RODRÍGUEZ ROC.A. IGUALADAABM01:09:2418700:15:3010000:33:4835.500:49:1813200:20:0600:00:0000:00:00
22 3109RICARDO GALINDO PINTRANSTRIATLONABM01:09:4611200:14:114600:32:2836.9600:46:3928500:23:0700:00:0000:00:00
23 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:10:3217600:15:2313600:35:0734.1700:50:3012600:20:0200:00:0000:00:00
24 3133JORDI MIRÓ ACEDOC.E. MEDITERRANIABM01:10:3817900:15:2511800:34:2334.900:49:4817300:20:5000:00:0000:00:00
25 3615GERARD FLORIACH BIGCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:11:095100:12:3123100:39:0130.7600:51:3210000:19:3700:00:0000:00:00
26 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:11:3128100:17:2313300:34:5934.300:52:228000:19:0900:00:0000:00:00
27 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:11:5720600:15:4310700:34:0735.1700:49:5023600:22:0700:00:0000:00:00
28 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:0326500:17:029100:33:4135.6300:50:4319900:21:2000:00:0000:00:00
29 3519JOSEP TRUJILLO OLIVTRIDIRABM01:12:0617700:15:2416700:36:3132.8600:51:5513900:20:1100:00:0000:00:00
30 8048MANUEL FERNANDEZ-ROLLICENCIA DE DIAABM01:12:269300:13:4821100:38:1231.4100:52:0015800:20:2600:00:0000:00:00
31 861VICTOR ADOLFO ARTUNC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:17:1035100:18:5420700:38:0831.4700:57:0213600:20:0800:00:0000:00:00
32 7039SERGIO HERNÁN LUNALLICENCIA DE DIAABM01:17:2427200:17:1124900:39:2730.4200:56:3817000:20:4600:00:0000:00:00
33 7006XAVI CARCELLER DAUDLLICENCIA DE DIAABM01:17:3613900:14:3625600:39:4330.2100:54:1929500:23:1700:00:0000:00:00
34 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:17:5119400:15:3524500:39:2530.4400:55:0027000:22:5100:00:0000:00:00
35 8038SERGIO ÁLVAREZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:18:0424300:16:2431000:41:3828.8200:58:0212700:20:0200:00:0000:00:00
36 1676JAUME ARNALOT GARCÍCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:0717200:15:2026100:39:4930.1400:55:0928000:22:5800:00:0000:00:00
37 2357CARLES HERNANDEZ VEINDEPENDENTABM01:18:1929000:17:2928400:40:3529.5700:58:0414500:20:1500:00:0000:00:00
38 1957FERNANDO GOMEZ RODRCLUB NATACIO SITGESABM01:18:2027900:17:2120200:38:0131.5700:55:2227900:22:5800:00:0000:00:00
39 8056JOSÉ MARÍA BEA GONZLLICENCIA DE DIAABM01:18:5131200:17:5328300:40:3429.5800:58:2715400:20:2400:00:0000:00:00
40 7044CARLOS MARTINEZ EIDLLICENCIA DE DIAABM01:18:5628200:17:2422900:39:0030.7700:56:2425600:22:3200:00:0000:00:00
41 7038JOSEP SANCHEZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:19:3436200:19:0723000:39:0130.7600:58:0820800:21:2600:00:0000:00:00
42 2226JURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:19:3419300:15:3424600:39:2630.4300:55:0033800:24:3400:00:0000:00:00
43 8041CHRISTIAN LÓPEZ GÓMLLICENCIA DE DIAABM01:20:1522800:16:0233100:42:2828.2600:58:3021900:21:4500:00:0000:00:00
44 3543JORDI SUALÍS ABADALC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:20:23000:00:00000:00:00000:59:3017600:20:5300:00:0000:00:00
45 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM01:23:2434500:18:4636400:44:1727.101:03:0315000:20:2100:00:0000:00:00
46 8061ORIOL MERCADE CANALLLICENCIA DE DIAABM01:23:3835200:18:5531800:41:5928.5801:00:5426200:22:4400:00:0000:00:00
47 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMPRAT TRIATLO 1994ABM01:24:3133600:18:3227600:40:1629.800:58:4837600:25:4300:00:0000:00:00
48 3838JOAQUIN GALLEGO RUIPRAT TRIATLO 1994ABM01:25:0137500:19:1925400:39:3730.2900:58:5639000:26:0500:00:0000:00:00
49 8030ERIC GIRAUDLLICENCIA DE DIAABM01:25:1726400:17:0230200:41:2229.0100:58:2440400:26:5300:00:0000:00:00
50 8011DAVID MARTINEZ BERTLLICENCIA DE DIAABM01:25:4236800:19:1334200:43:1927.701:02:3228900:23:1000:00:0000:00:00
51 2469JOAN LLUCH CALMÓC.N. VILAFRANCA ABM01:26:4437400:19:1833400:42:4228.101:02:0034400:24:4400:00:0000:00:00
52 8027BENJAMIN VAUTRINLLICENCIA DE DIAABM01:29:0139500:20:1036000:44:1027.1701:04:2034300:24:4100:00:0000:00:00
53 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GINDEPENDENTABM01:29:4536000:19:0537500:44:5926.6801:04:0437500:25:4100:00:0000:00:00
54 8022GERARD CAMPOS SOTERLLICENCIA DE DIAABM01:30:1832500:18:1537600:45:0726.601:03:2240500:26:5600:00:0000:00:00
55 8047EMILIO MARILL SANTALLICENCIA DE DIAABM01:30:5139300:19:5838900:46:2525.8501:06:2333200:24:2800:00:0000:00:00
56 7029IVAN RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:32:3433500:18:2941800:49:0624.4401:07:3535400:24:5900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:17:3316800:15:1726000:39:4730.1600:55:0425100:22:2900:00:0000:00:00
2 1949GEMMA CASULLERAS MAC.N. VILAFRANCA V1F01:23:5533200:18:2831500:41:5228.6601:00:2030700:23:3500:00:0000:00:00
3 3555PAULA SCHMIDTI3 TRIATHLONV1F01:27:0031400:17:5535200:43:3827.501:01:3336700:25:2700:00:0000:00:00
4 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAV1F01:29:1036400:19:0836100:44:1127.1601:03:1938500:25:5100:00:0000:00:00
5 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:32:2634100:18:4140600:47:5525.0401:06:3638000:25:5000:00:0000:00:00
6 6225ANNA SALVADOR GAZQUINDEPENDENTV1F01:34:5340700:20:3940900:48:1724.8501:08:5638800:25:5700:00:0000:00:00
7 8053LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F01:37:1129100:17:3140700:48:0924.9201:05:4043000:31:3100:00:0000:00:00
8 3056NOELIA BARAJE GÜELLTG TRIATLO SITGESV1F01:45:2143300:27:0841900:49:1724.3501:16:2541800:28:5600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:01:325200:12:38900:31:0538.6100:43:432400:17:4900:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M01:01:504600:12:181600:31:3038.100:43:482800:18:0200:00:0000:00:00
3 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:02:053700:12:101900:31:3537.9900:43:454200:18:2000:00:0000:00:00
4 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:483500:12:102600:31:4437.8200:43:546700:18:5400:00:0000:00:00
5 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M01:03:001700:11:307400:33:1636.0700:44:463900:18:1400:00:0000:00:00
6 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:03:294700:12:192500:31:4137.8700:44:009500:19:2900:00:0000:00:00
7 2640CARLES GARCIA DELGAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:4110300:14:034700:32:2936.9400:46:323200:18:0900:00:0000:00:00
8 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:05:126100:12:518100:33:3035.8200:46:216600:18:5100:00:0000:00:00
9 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:05:307100:13:127600:33:2135.9800:46:336800:18:5700:00:0000:00:00
10 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:324800:12:2310500:33:5735.3500:46:208200:19:1200:00:0000:00:00
11 1551GERARD BAELLA ESPLACLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:05:387700:13:217900:33:2735.8700:46:486200:18:5000:00:0000:00:00
12 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:05:4511100:14:104900:32:3236.8900:46:427400:19:0300:00:0000:00:00
13 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:047200:13:136600:33:1036.1800:46:2310500:19:4100:00:0000:00:00
14 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:1411400:14:143900:32:1137.2900:46:2510900:19:4900:00:0000:00:00
15 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:06:323200:12:0612400:34:3234.7500:46:3811600:19:5400:00:0000:00:00
16 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:07:165600:12:438600:33:3435.7500:46:1718000:20:5900:00:0000:00:00
17 8080MAIKEL SEGURA FERNÁCLUB ATLETISMO CORELLAV1M01:07:3511900:14:2012000:34:2534.8700:48:456300:18:5000:00:0000:00:00
18 3694RAUL CHAVARRI CABEZC.N. VILAFRANCA V1M01:09:1820400:15:428900:33:3835.6800:49:2012100:19:5800:00:0000:00:00
19 5860XAVIER VILLANUEVA NT3R TRIATLOV1M01:09:5310200:14:0014600:35:3733.6900:49:3714600:20:1600:00:0000:00:00
20 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:11:0520500:15:4314200:35:3133.7900:51:1411300:19:5100:00:0000:00:00
21 1714ORIOL VILAREGUT PRAC.N. VIC-ETBV1M01:11:1228000:17:229800:33:4735.5200:51:0912800:20:0300:00:0000:00:00
22 8016ENRIC ALVAREZ VILALLICENCIA DE DIAV1M01:11:198400:13:3021400:38:1831.3300:51:489700:19:3100:00:0000:00:00
23 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:11:4037900:19:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:13:3534900:18:5317100:36:3932.7400:55:322900:18:0300:00:0000:00:00
25 2765RUBÉN CABRERA GALLÉTRI2WINV1M01:14:0717300:15:2019300:37:3531.9300:52:5519000:21:1200:00:0000:00:00
26 4861SERGI MADIROLAS GARINDEPENDENTV1M01:14:1318900:15:3114900:35:4433.5800:51:1527800:22:5800:00:0000:00:00
27 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA V1M01:14:3116500:15:1418500:37:1432.2300:52:2823200:22:0300:00:0000:00:00
28 3322TOMAS ALONSO JIMENEPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:3620900:15:4418100:37:0932.300:52:5321600:21:4300:00:0000:00:00
29 8070IVAN YEPESLLICENCIA DE DIAV1M01:15:2728600:17:2717200:36:4332.6800:54:1019400:21:1700:00:0000:00:00
30 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:4021500:15:4717800:37:0032.4300:52:4727300:22:5300:00:0000:00:00
31 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDENTV1M01:16:1712800:14:2727500:40:1629.800:54:4321000:21:3400:00:0000:00:00
32 4335JORDI ESCRIG I ESCOCLUB TRI5UV1M01:16:3810000:13:5828500:40:4229.4800:54:4022800:21:5800:00:0000:00:00
33 8050DAVID TORTOSA AGUARLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0329500:17:3525100:39:3130.3700:57:0611900:19:5700:00:0000:00:00
34 7012TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:3028300:17:2519000:37:2632.0600:54:5125900:22:3900:00:0000:00:00
35 3343DANI GARCIA SANCHEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:17:4922600:16:0128800:40:4529.4500:56:4618500:21:0300:00:0000:00:00
36 910DAVID COLOM VIVESC.N. VILAFRANCA V1M01:17:5623300:16:1023800:39:1930.5200:55:2924800:22:2700:00:0000:00:00
37 8077JORDI GUIJARRO VALELLICENCIA DE DIAV1M01:17:5831800:18:0820400:38:0531.5100:56:1322000:21:4500:00:0000:00:00
38 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHV1M01:18:4529200:17:3222700:38:5530.8400:56:2724200:22:1800:00:0000:00:00
39 8039MIGUEL ÁNGEL LLEDÓSLLICENCIA DE DIAV1M01:20:2627400:17:1433500:42:5028.0201:00:0415200:20:2200:00:0000:00:00
40 3620MIGUEL ANGEL SOLER INDEPENDENTV1M01:20:3825400:16:4632300:42:1028.4600:58:5621500:21:4200:00:0000:00:00
41 8074RAUL LOPEZ RODRIGUELLICENCIA DE DIAV1M01:20:4026300:17:0126800:40:1029.8800:57:1130500:23:2900:00:0000:00:00
42 1089DAVID RODRÍGUEZ BLAGAVA TRIATLOV1M01:20:5729400:17:3428100:40:3429.5800:58:0826900:22:4900:00:0000:00:00
43 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:1035300:18:5522600:38:5230.8700:57:4730400:23:2300:00:0000:00:00
44 8008PABLO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1625300:16:4225500:39:4130.2400:56:2334900:24:5300:00:0000:00:00
45 3436ALEX RATERA APARICIINDEPENDENTV1M01:21:1938800:19:4923200:39:1030.6400:58:5924400:22:2000:00:0000:00:00
46 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M01:21:3735700:19:0022300:38:5130.8900:57:5131500:23:4600:00:0000:00:00
47 7024XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M01:21:4735900:19:0327900:40:3029.6300:59:3324100:22:1400:00:0000:00:00
48 8065MARIANO MATAS PAREJLLICENCIA DE DIAV1M01:21:5431700:18:0829200:41:0029.2700:59:0826500:22:4600:00:0000:00:00
49 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:22:0624800:16:3334600:43:2427.6500:59:5723900:22:0900:00:0000:00:00
50 8031CEDRIC DERYCKELLICENCIA DE DIAV1M01:22:1725500:16:4729600:41:1129.1400:57:5832900:24:1900:00:0000:00:00
51 8051TOM BOWERLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2530100:17:4331200:41:4128.7900:59:2428100:23:0100:00:0000:00:00
52 7014ALBERTO HURTADO POLLICENCIA DE DIAV1M01:24:2529300:17:3333700:42:5827.9301:00:3131700:23:5400:00:0000:00:00
53 3128JAIRO MURCIA CORTÉSC.E. MEDITERRANIV1M01:24:3832600:18:1632400:42:1528.401:00:3132600:24:0700:00:0000:00:00
54 8062FERNANDO MUÑOZ HERNLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1234600:18:4935000:43:3527.5301:02:2426800:22:4800:00:0000:00:00
55 8024JUAN MANUEL OLIVARLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2724200:16:2436700:44:2527.0201:00:4934100:24:3800:00:0000:00:00
56 8006JORDI SOLA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:2638300:19:3731300:41:4828.7101:01:2535700:25:0100:00:0000:00:00
57 3340MARC URIARTE CULLERU.C. SANT CUGATV1M01:26:5233900:18:3838000:45:2226.4501:04:0027200:22:5200:00:0000:00:00
58 8046MARTI JUST CALDERERLLICENCIA DE DIAV1M01:26:5641400:21:0126600:40:0429.9501:01:0538300:25:5100:00:0000:00:00
59 7009JACOBO LOPEZ CAÑADALLICENCIA DE DIAV1M01:28:3728800:17:2838700:46:1425.9601:03:4235200:24:5500:00:0000:00:00
60 586IVAN DOMÈNECHINDEPENDENTV1M01:29:4537800:19:2536800:44:2926.9801:03:5438200:25:5100:00:0000:00:00
61 7011GROSS CHARLESLLICENCIA DE DIAV1M01:31:5238000:19:2739200:46:3525.7601:06:0238100:25:5000:00:0000:00:00
62 7040MARC CEPERO AZNARLLICENCIA DE DIAV1M01:34:5628500:17:2640800:48:1224.901:05:3842200:29:1800:00:0000:00:00
63 7007ANTHONY DOUCHYLLICENCIA DE DIAV1M01:37:2942600:23:0640000:47:2025.3501:10:2640600:27:0300:00:0000:00:00
64 7010OSCAR LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:38:1141000:20:4742600:51:3123.2901:12:1838600:25:5300:00:0000:00:00
65 8033PEDRO HERNANDEZ CANLLICENCIA DE DIAV1M01:45:2743400:27:1341700:49:0424.4601:16:1742100:29:1000:00:0000:00:00
66 7021JAIME GIMENEZ SANCHLLICENCIA DE DIAV1M01:46:5043500:27:3341500:49:0024.4901:16:3342600:30:1700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:20:0117500:15:2224800:39:2630.4300:54:4836200:25:1300:00:0000:00:00
2 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:20:2513500:14:3432500:42:1528.400:56:4930900:23:3600:00:0000:00:00
3 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F01:21:3721800:15:4930500:41:2728.9500:57:1633100:24:2100:00:0000:00:00
4 8071EMMA CARRERAS BOLADLLICENCIA DE DIAV1F01:23:1030400:17:4831100:41:4028.800:59:2831000:23:4200:00:0000:00:00
5 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:25:5734300:18:4329400:41:0229.2400:59:4539200:26:1200:00:0000:00:00
6 7037ISABEL BENITO LLICENCIA DE DIAV1F01:32:2441800:21:4739100:46:3425.7701:08:2132300:24:0300:00:0000:00:00
7 6151CLARA RUIZ RADIGALEC.A. IGUALADAV1F01:32:4838100:19:3237900:45:2126.4601:04:5341200:27:5500:00:0000:00:00
8 8015ROSA ABRIL BRUGUERALLICENCIA DE DIAV1F01:44:4942800:23:2143100:54:4221.9401:18:0340200:26:4600:00:0000:00:00
9 8018UTE BELEN ROJAS PERLLICENCIA DE DIAV1F01:56:2243100:24:2243301:01:3519.4901:25:5742900:30:2500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:03:353000:12:033400:31:5637.5800:43:599900:19:3600:00:0000:00:00
2 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:04:121500:11:293100:31:4737.7600:43:1617800:20:5600:00:0000:00:00
3 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:485500:12:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 629FERNANDO MAHAMUD MAC.N. REUS PLOMSV1M01:05:4610800:14:074400:32:2137.0900:46:288800:19:1800:00:0000:00:00
5 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:05:497300:13:167800:33:2535.9100:46:417900:19:0800:00:0000:00:00
6 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:06:224400:12:1611900:34:2534.8700:46:4110300:19:4100:00:0000:00:00
7 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:07:3221600:15:476200:32:5436.4700:48:416500:18:5100:00:0000:00:00
8 1598FERRAN VINYALS CORNCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:07:3910900:14:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:08:019800:13:526400:32:5536.4600:46:4719100:21:1400:00:0000:00:00
10 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:08:4815600:15:0211700:34:2034.9500:49:229100:19:2600:00:0000:00:00
11 1663JAUME MORROS MARTINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:10:1413600:14:3411600:34:1934.9700:48:5320200:21:2100:00:0000:00:00
12 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:11:5822900:16:0315200:35:4733.5400:51:5013700:20:0800:00:0000:00:00
13 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:12:1020200:15:4014300:35:3133.7900:51:1118100:20:5900:00:0000:00:00
14 3426JOSEP BEUMALA BUSQUCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:1223100:16:0513500:35:0634.1900:51:1118300:21:0100:00:0000:00:00
15 676JAUME PI MIRAINDEPENDENTV1M01:12:3620300:15:4114700:35:3833.6800:51:1919300:21:1700:00:0000:00:00
16 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:13:0223700:16:1513100:34:5334.400:51:0822400:21:5400:00:0000:00:00
17 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M01:13:0716600:15:1616500:36:3032.8800:51:4620100:21:2100:00:0000:00:00
18 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:13:2331900:18:0814400:35:3333.7600:53:4110600:19:4200:00:0000:00:00
19 2149JORDI ALSINA APARICTRANSTRIATLONV1M01:14:1431100:17:5316600:36:3032.8800:54:2311200:19:5100:00:0000:00:00
20 3134JOSÉ OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV1M01:14:2528400:17:2520300:38:0131.5700:55:267000:18:5900:00:0000:00:00
21 2204ALEXANDRE CATALA I CLUB NATACIO SITGESV1M01:14:5414700:14:4816200:36:223300:51:1031200:23:4400:00:0000:00:00
22 2743LUÍS CASADO ALCALDEI3 TRIATHLONV1M01:16:2323000:16:0421800:38:4031.0300:54:4421400:21:3900:00:0000:00:00
23 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:16:4721000:15:4418700:37:1932.1600:53:0331100:23:4400:00:0000:00:00
24 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M01:18:2725000:16:3824000:39:2030.5100:55:5825000:22:2900:00:0000:00:00
25 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:19:2929600:17:3729800:41:1629.0800:58:5316200:20:3600:00:0000:00:00
26 3559RAFAEL SÁNCHEZ PISTC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:20:1920800:15:4430900:41:3828.8200:57:2227600:22:5700:00:0000:00:00
27 8042ISMAEL SANTACRUZ VELLICENCIA DE DIAV1M01:20:4816000:15:0930800:41:3828.8200:56:4732100:24:0100:00:0000:00:00
28 8013EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0827000:17:0829000:40:5229.3600:58:0036000:25:0800:00:0000:00:00
29 3669JOSE DIEGO PARRADO INDEPENDENTV1M01:23:3436600:19:1125700:39:4330.2100:58:5434200:24:4000:00:0000:00:00
30 3417JORDI GONZALEZ SUÑETRIATHLON VILARENC AQUA CV1M01:23:3514300:14:4535500:43:5627.3100:58:4135100:24:5400:00:0000:00:00
31 8064OSCAR VIANA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:24:2434400:18:4534300:43:2027.6901:02:0524300:22:1900:00:0000:00:00
32 8012DAVID VILLELLASLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1725600:16:4736900:44:3226.9501:01:1931900:23:5800:00:0000:00:00
33 8021CESAR SARDANS RAMONLLICENCIA DE DIAV1M01:26:2433800:18:3632100:42:0828.4801:00:4437400:25:4000:00:0000:00:00
34 8005XAVIER MARTÍNEZ PÉRLLICENCIA DE DIAV1M01:26:5737600:19:2137300:44:4526.8201:04:0627100:22:5100:00:0000:00:00
35 8045OSCAR ANSON GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:27:0735600:18:5935700:44:0227.2501:03:0132500:24:0600:00:0000:00:00
36 1330FRANCESC FREIXAS CACLUB NATACIO SITGESV1M01:27:1540000:20:1731700:41:5828.5901:02:1535500:25:0000:00:0000:00:00
37 7004ISMAEL PUENTES DEL LLICENCIA DE DIAV1M01:27:4337700:19:2138200:45:2526.4201:04:4627700:22:5700:00:0000:00:00
38 7003ALBERTO PUENTES DELLLICENCIA DE DIAV1M01:27:4337300:19:1733200:42:3828.1501:01:5537900:25:4800:00:0000:00:00
39 8003JORDI SERRA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4934800:18:5139500:46:5525.5801:05:4628400:23:0300:00:0000:00:00
40 7005MARC MARTINEZ VILALLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5737000:19:1637100:44:4126.8601:03:5735600:25:0000:00:0000:00:00
41 873JUAN ANTONIO ORTEGAINDEPENDENTV1M01:30:3633400:18:2940100:47:2025.3501:05:4934600:24:4700:00:0000:00:00
42 8010CARLES SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:31:3542200:22:0938400:45:4126.2701:07:5031300:23:4500:00:0000:00:00
43 8009SIMÓN GARRIDO PINOLLICENCIA DE DIAV1M01:31:4729800:17:4140300:47:2425.3201:05:0540000:26:4200:00:0000:00:00
44 7016CARLOS SORIANO ALVALLICENCIA DE DIAV1M01:34:1430700:17:5139700:47:0425.501:04:5542300:29:1900:00:0000:00:00
45 8034ALEX MIÑARRO MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:45:2741100:20:5243200:55:2521.6501:16:1742000:29:1000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:24:4438600:19:4328900:40:4929.401:00:3232800:24:1200:00:0000:00:00
2 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:27:5740600:20:3528200:40:3429.5801:01:0940300:26:4800:00:0000:00:00
3 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:34:5238400:19:4042100:49:3324.2201:09:1337300:25:3900:00:0000:00:00
4 8023ANA PIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAV2F01:42:1642900:23:2342700:51:4523.1901:15:0840800:27:0800:00:0000:00:00
5 2506CARME MAS NERASGAVA TRIATLOV2F01:48:0442700:23:0943000:52:5322.6901:16:0243300:32:0200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:366000:12:50800:31:0338.6500:43:535500:18:4300:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:197600:13:196700:33:1036.1800:46:296400:18:5000:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:3710500:14:055200:32:3736.7900:46:4217700:20:5500:00:0000:00:00
4 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:08:1015500:15:009200:33:4135.6300:48:419600:19:2900:00:0000:00:00
5 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:10:2211800:14:1813900:35:1734.0100:49:3517100:20:4700:00:0000:00:00
6 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:11:3112500:14:2617400:36:4432.6700:51:1015100:20:2100:00:0000:00:00
7 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:11:5930900:17:5212800:34:4034.6200:52:329200:19:2700:00:0000:00:00
8 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:0418000:15:2614000:35:1933.9800:50:4519600:21:1900:00:0000:00:00
9 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M01:13:1820000:15:3918600:37:1532.2100:52:5415600:20:2400:00:0000:00:00
10 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M01:13:4012900:14:2818000:37:0332.3900:51:3123700:22:0900:00:0000:00:00
11 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:15:5027800:17:2021200:38:1231.4100:55:3214800:20:1800:00:0000:00:00
12 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDENTV2M01:16:4919100:15:3317600:36:5732.4800:52:3033000:24:1900:00:0000:00:00
13 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:16:5118500:15:2915500:35:5333.4400:51:2237000:25:2900:00:0000:00:00
14 1005JOSE MANUEL GONZALVTRANSTRIATLONV2M01:17:3925200:16:4114500:35:3433.7400:52:1536600:25:2400:00:0000:00:00
15 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:18:1330000:17:4321600:38:2131.2900:56:0423800:22:0900:00:0000:00:00
16 3091MARTÍ VERGÉS ALLENDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:19:2530500:17:4925000:39:3030.3800:57:1923400:22:0600:00:0000:00:00
17 8055XAVIER MONTAÑOLALLICENCIA DE DIAV2M01:20:4227700:17:2024200:39:2330.4700:56:4332000:23:5900:00:0000:00:00
18 598PEDRO JOSÉ PRADA SAINDEPENDENTV2M01:22:2932900:18:2032800:42:2128.3401:00:4122100:21:4800:00:0000:00:00
19 3151PABLO GARCES LLORENT3R TRIATLOV2M01:22:5222500:15:5934900:43:3427.5400:59:3330000:23:1900:00:0000:00:00
20 4580JORGE VON JESS SANCTG TRIATLO SITGESV2M01:23:5533000:18:2427200:40:1529.8100:58:3936400:25:1600:00:0000:00:00
21 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:24:1922200:15:5429900:41:1829.0600:57:1240700:27:0700:00:0000:00:00
22 8078PEDRO HINAREJOSLLICENCIA DE DIAV2M01:24:3538700:19:4726200:39:5630.0500:59:4334800:24:5200:00:0000:00:00
23 3138RAFAEL FUERTES ESTAC.E. MEDITERRANIV2M01:24:4340500:20:3234100:43:1827.7101:03:5017500:20:5300:00:0000:00:00
24 5900XAVIER FERRER BALLEC.N. VIC-ETBV2M01:25:2829900:17:4235100:43:3827.501:01:2032700:24:0800:00:0000:00:00
25 4279FERNANDO GUERRICO GCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:28:2232100:18:1034800:43:3027.5901:01:4039900:26:4200:00:0000:00:00
26 8044ENRIC ALMIÑANA SERLLICENCIA DE DIAV2M01:30:0538200:19:3238100:45:2426.4301:04:5636100:25:0900:00:0000:00:00
27 2270JUAN CARLOS ALCABUZINDEPENDENTV2M01:30:2342400:22:1436600:44:2427.0301:06:3831400:23:4500:00:0000:00:00
28 8001JONATHAN GOODMANLLICENCIA DE DIAV2M01:30:4728700:17:2840400:47:3325.2401:05:0137800:25:4600:00:0000:00:00
29 8073JOSE FIDEL RODRIGUELLICENCIA DE DIAV2M01:31:1631300:17:5539900:47:1225.4201:05:0739100:26:0900:00:0000:00:00
30 3392MIGUEL ANGEL RIBAU INDEPENDENTV2M01:33:2443000:24:0136200:44:1527.1201:08:1635900:25:0800:00:0000:00:00
31 7002MARK GLENDINNINGLLICENCIA DE DIAV2M01:34:0339000:19:5139300:46:3925.7201:06:3041100:27:3300:00:0000:00:00
32 7013RAFAEL MOLINA ROMERLLICENCIA DE DIAV2M01:34:1842300:22:1342200:49:3524.201:11:4825200:22:3000:00:0000:00:00
33 7001GRAEME MACKENZIELLICENCIA DE DIAV2M01:39:2643700:27:4939800:47:0525.4901:14:5433700:24:3200:00:0000:00:00
34 775PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:39:3742500:22:2141400:48:5324.5501:11:1441500:28:2300:00:0000:00:00
35 2758JOSE LUIS GASPAR NACLUB NATACIO SITGESV2M01:40:3540300:20:2441000:48:1824.8401:08:4243100:31:5300:00:0000:00:00
36 8076OSCAR FERNANDEZ MARLLICENCIA DE DIAV2M01:45:2343200:27:0742000:49:1924.3301:16:2641900:28:5700:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:19:0616700:15:1630600:41:2728.9500:56:4324500:22:2300:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:10:119400:13:4814800:35:3933.6600:49:2716800:20:4400:00:0000:00:00
2 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M01:19:0725800:16:5329700:41:1329.1100:58:0618200:21:0100:00:0000:00:00
3 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:4439900:20:1520900:38:1031.4400:58:2529800:23:1900:00:0000:00:00
4 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:22:1923900:16:2124100:39:2230.4800:55:4339700:26:3600:00:0000:00:00
5 3476ESTEVE GRANADA I SACLUB TRITRAININGV2M01:25:2624900:16:3734500:43:2227.6700:59:5936800:25:2700:00:0000:00:00
6 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:29:1430800:17:5138800:46:2025.901:04:1135800:25:0300:00:0000:00:00
7 2067CARLOS FONTGAVA TRIATLOV2M01:31:4441200:20:5535900:44:0627.2101:05:0140100:26:4300:00:0000:00:00
8 975MIQUEL ANGEL SIMON C.N. CATALUNYAV2M01:33:5138500:19:4238500:45:5926.101:05:4141400:28:1000:00:0000:00:00
9 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:34:0740100:20:1938300:45:4026.2801:05:5941300:28:0800:00:0000:00:00
10 2492ROBERT BALTICGAVA TRIATLOV2M01:39:0143600:27:4835600:43:5927.2801:11:4740900:27:1400:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V3M01:10:3213000:14:2911100:34:1335.0700:48:4222200:21:5000:00:0000:00:00
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:11:488700:13:3615800:36:0633.2400:49:4223500:22:0600:00:0000:00:00
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:18:0132400:18:1521000:38:1131.4300:56:2621200:21:3500:00:0000:00:00
4 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M01:19:2419600:15:3726300:39:5830.0300:55:3531600:23:4900:00:0000:00:00
5 375JOSEP NAVARRO GARCICLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:24:4840900:20:4630100:41:1929.0401:02:0526100:22:4300:00:0000:00:00
6 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:30:2142100:22:0335300:43:4227.4601:05:4534000:24:3600:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:42:3239600:20:1242800:51:5523.1101:12:0742800:30:2500:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:20:5735800:19:0222100:38:4730.9400:57:4928800:23:0800:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2071VICENÇ CLOTET ANTUNCLUB NATACIO MINORISAV3M01:33:4936900:19:1433000:42:2728.2701:01:4143400:32:0800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35