RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
254 201 198 3 0 750 20 5 24 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORINDEPENDENTCDF01:07:341700:12:057600:37:3631.9100:49:412300:17:5300:00:3600:00:35
2 2724HELENA MORAGAS MOLIL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:09:15000:00:00000:00:00000:49:406800:19:3500:00:0000:00:37
3 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:15:274000:12:4311400:40:3029.6300:53:1311500:22:1400:00:3600:00:34
4 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:21:268000:14:0816400:45:0026.6700:59:0811700:22:1800:00:4100:00:50
5 8014MARIA BERTRANLLICENCIA DE DIACDF01:23:518200:14:1117200:46:5225.601:01:0312600:22:4800:01:0000:00:50
6 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:28:376800:13:5417800:48:1824.8401:02:1218000:26:2500:01:0900:00:48
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:07:126900:13:553300:34:4934.4700:48:443800:18:2800:00:3600:00:40
2 2528MARC PUJADAS BUJALDGAVA TRIATLOCDM01:07:543700:12:425000:35:4633.5500:48:286400:19:2600:00:3400:00:35
3 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:09:287500:14:036900:37:0432.3700:51:073500:18:2100:00:4500:00:44
4 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:09:306500:13:515500:36:0933.200:50:006500:19:3000:00:4600:00:43
5 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:11:509600:14:586100:36:3832.7600:51:367400:20:1400:00:5700:00:38
6 4246DAVID RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLACDM01:18:0413600:17:3210600:39:2630.4300:56:589700:21:0600:01:4700:00:46
7 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:22:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4239SERGI RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLACDM01:22:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2734NIL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:22:325400:13:3115800:44:4026.8700:58:1115400:24:2100:00:4500:00:43
10 3804ALEIX PALMA AUBANELTRICBM-CALELLACDM01:24:2911100:16:2513100:42:0828.4800:58:3317400:25:5600:01:0200:00:43
11 4232MARTÍ CERVANTES CABTRICBM-CALELLACDM01:28:3016600:19:2016200:44:4926.7801:04:0915300:24:2100:01:1200:00:53
12 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:33:2816700:19:2417500:47:1725.3801:06:4118300:26:4700:01:2300:00:44
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:11:137100:13:587700:37:4231.8300:51:406600:19:3300:00:4100:00:34
2 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:14:365200:13:158700:38:1131.4300:51:2613400:23:1000:00:4200:00:38
3 1838MARIA ANDREU OLIVERC.N. MATAROJNF01:15:263900:12:4310500:39:2430.4600:52:0713500:23:1900:00:3700:00:37
4 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:21:261900:12:1515500:44:1627.1100:56:3116400:24:5500:00:4300:00:49
5 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:27:1412400:17:0616700:45:4926.1901:02:5515100:24:1900:01:2200:00:51
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSSALTOKI DIQUESI TRIKIDEAKJNM01:00:25600:11:26200:32:1737.1700:43:43600:16:4200:00:3300:00:31
2 8038DANIEL TOLOSA AGUELSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAJNM01:00:58900:11:30700:33:1336.1300:44:43200:16:1500:00:2700:00:34
3 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM01:01:13500:11:231100:33:1936.0200:44:42400:16:3100:00:3100:00:31
4 8037JAIME MARTIN GIMENESTADIUM CASABLANCA-ALMOZAJNM01:02:303000:12:341000:33:1836.0400:45:52500:16:3800:00:2900:00:40
5 8035ALEX ARPAL ESPEJOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAJNM01:02:501100:11:331200:33:2135.9800:44:542600:17:5600:00:2600:00:39
6 8036MANUEL MARTÍN IRANZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZACDM01:05:443200:12:363100:34:4334.5700:47:193600:18:2500:00:2700:00:41
7 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:06:501400:11:545600:36:1533.100:48:094400:18:4100:00:5100:00:41
8 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROCDM01:08:026600:13:525300:36:0433.2700:49:562900:18:0600:00:4200:00:43
9 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMJNM01:11:077700:14:0510000:39:1130.6300:53:162200:17:5100:00:3700:00:36
10 3360ARNAU BELTRA BISAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:11:544400:12:598500:38:0531.5100:51:049300:20:5000:01:0500:00:55
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:08:313800:12:436400:36:5132.5600:49:345200:18:5700:00:3300:00:29
2 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:19:466000:13:4313900:43:0327.8700:56:4613200:23:0000:00:5800:00:48
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:01:42700:11:261300:33:2535.9100:44:51700:16:5100:00:2700:00:37
2 8044ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM01:02:08300:11:211500:33:2735.8700:44:481600:17:2000:00:2900:00:35
3 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:02:213400:12:41500:33:1036.1800:45:51300:16:3000:00:3100:00:33
4 1917OLEGUER BOSCH CARRETGCBINNABM01:02:43200:11:181800:33:3035.8200:44:482500:17:5500:00:3000:00:35
5 7066TOMAS COLLDECARRERALLICENCIA DE DIASUB23M01:03:174100:12:48600:33:1236.1400:46:001400:17:1700:00:3900:00:43
6 8040JORGE TOLOSA AGUELOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZASUB23M01:04:131200:11:392600:34:2034.9500:45:593400:18:1400:00:2800:00:36
7 4398JORDI ASENS MORESOC.N. REUS PLOMSSUB23M01:05:364500:12:594800:35:3533.7200:48:34900:17:0200:00:4000:00:33
8 441DAVID BAELL OLIVERACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:06:525800:13:384000:35:0134.2700:48:393200:18:1300:00:3800:00:37
9 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:07:304300:12:554600:35:3033.800:48:255600:19:0500:00:3200:00:37
10 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:07:582900:12:265700:36:223300:48:485700:19:1000:00:3200:00:43
11 8042MARIO MIGUEL ALQUEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZASUB23M01:07:599200:14:553800:34:5834.3200:49:533000:18:0600:00:3300:00:44
12 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:09:176700:13:533200:34:4834.4800:48:418400:20:3600:00:3500:00:40
13 8025SANTOS ROMAGOSA BOFLLICENCIA DE DIASUB23M01:13:2510300:15:237500:37:2932.0100:52:528200:20:3300:00:5700:01:00
14 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:13:289100:14:5410200:39:1730.5500:54:116000:19:1700:00:5200:00:45
15 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:13:4012300:17:056700:37:0132.4200:54:066700:19:3400:00:4100:00:53
16 8030SANTIAGO POCH CARTALLICENCIA DE DIASUB23M01:19:3812000:17:0010900:39:3130.3700:56:3113300:23:0700:01:1800:01:32
17 7048MARIO INGLÉS MORELLLICENCIA DE DIASUB23M01:39:4312800:17:1019401:00:3819.7901:17:4811000:21:5500:02:2600:01:16
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3320ALEXANDRA CASSAN-FEC.N. MATAROABF01:10:064900:13:078800:38:1231.4100:51:194800:18:4700:00:3200:00:39
2 3465MARTA MARI FERNANDEC.E. MASQUES ST ANDREUABF01:26:1211500:16:3417100:46:4625.6601:03:2012700:22:5200:01:3600:01:08
3 7062NÚRIA AMARO UMBERTLLICENCIA DE DIAABF01:30:4814800:18:2818300:49:3624.1901:08:0412400:22:4400:01:2800:00:58
4 7057MARTA GUTIERREZ RAFLLICENCIA DE DIAABF01:36:4816400:19:1518700:50:3823.701:09:5318400:26:5500:01:4100:01:05
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7065NAN OLIVERAS I FONTLLICENCIA DE DIAABM00:59:01100:10:42300:32:4536.6400:43:27100:15:3400:00:3100:00:32
2 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM01:01:33400:11:23800:33:1536.0900:44:38800:16:5500:00:2600:00:27
3 8043ALEJANDRO GARCIA GISTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM01:04:333600:12:42900:33:1636.0700:45:584100:18:3500:00:2800:00:40
4 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:07:487200:13:585100:35:5733.3800:49:552400:17:5300:00:5200:00:39
5 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:423300:12:385200:36:0233.300:48:407200:20:0200:00:5300:00:37
6 2244ENRIQUE JAVIER GARCINDEPENDENTABM01:11:099300:14:567300:37:1732.1900:52:135000:18:5600:01:0700:01:01
7 2668JOAN BALLESCA VILERDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:11:344200:12:509100:38:1931.3200:51:097800:20:2500:01:0400:00:45
8 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:11:509000:14:547000:37:0532.3600:51:596900:19:5100:01:2300:00:51
9 3788MARC SALSES HUERTAINDEPENDENTABM01:12:1310000:15:138200:37:5931.5900:53:125400:19:0100:01:2300:00:52
10 8027JOSE ANTÚNEZ TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:12:522700:12:2410700:39:2730.4200:51:519400:21:0100:01:0800:01:07
11 8012MIGUEL ÁNGEL CANO MLLICENCIA DE DIAABM01:15:5813400:17:238400:38:0331.5400:55:268100:20:3200:01:1500:00:50
12 3250ALBERT IGLESIAS BARC.N. BADALONAABM01:19:356400:13:5012300:41:4928.700:55:3914200:23:5600:01:2700:00:00
13 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:20:269900:15:1110100:39:1530.5700:54:2617600:26:0000:00:5500:00:58
14 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDENTABM01:24:134800:13:0511300:40:2729.6700:53:3219500:30:4100:00:5600:00:35
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:12:578100:14:098600:38:0631.500:52:158700:20:4200:00:4300:00:45
2 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:21:4513000:17:1312700:42:0028.5700:59:1311900:22:3200:01:0400:00:53
3 8019MONTSE RESINALLICENCIA DE DIAABF01:38:5317100:19:5619100:53:0622.601:13:0217200:25:5100:01:3400:01:54
4 7052AROA MOYA ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:41:0019300:28:2317900:48:2024.8301:16:4314900:24:1700:01:3600:46:44
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 315JORDI FERNANDEZ JIMC.N. MATAROABM01:03:081500:12:022400:33:5035.4700:45:521300:17:1600:00:3400:00:32
3 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:03:272500:12:202000:33:3335.7700:45:532000:17:3400:00:3100:00:37
4 8041ALVARO FERNANDEZ DESTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM01:04:572000:12:152100:33:4135.6300:45:565300:19:0100:00:3400:00:40
5 1247GUILLEM SAMANIEGO MFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:06:17800:11:273700:34:5734.3300:46:247000:19:5300:00:3100:00:41
6 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:06:212300:12:202300:33:4735.5200:46:077500:20:1400:00:3300:00:46
7 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:06:467600:14:042900:34:2934.800:48:333300:18:1300:00:3400:00:41
8 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:07:482100:12:176000:36:3532.800:48:525100:18:5600:00:4300:00:44
9 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:14:1111900:16:565800:36:2532.9500:53:219200:20:5000:00:4300:00:38
10 8022JOSE ANTONIO PLAYÁNLLICENCIA DE DIAABM01:15:3710600:16:087400:37:2832.0300:53:3611100:22:0100:01:2000:00:50
11 7050IVAN HARO CARDONALLICENCIA DE DIAABM01:16:209500:14:5811000:39:3230.3500:54:3010700:21:5000:01:1500:00:57
12 2284DAVID BOSCH PEÑARROINDEPENDENTABM01:17:2211600:16:4711900:41:1129.1400:57:586200:19:2400:01:3400:01:09
13 7054DANI SOBRAL TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:19:2710900:16:229600:38:5030.900:55:1214800:24:1500:01:3200:01:14
14 8020XAVI CORNET ILLALLICENCIA DE DIAABM01:23:5412100:17:0313600:42:4228.100:59:4514600:24:0900:02:1400:00:45
15 2281FERNANDO PÉREZ PARDTRIATLO L´HOSPITALETABM01:27:5018700:22:0213800:42:5527.9601:04:5712900:22:5300:02:1300:01:28
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGPRAT TRIATLO 1994ABF01:11:576300:13:488900:38:1531.3700:52:037100:19:5400:00:4700:00:34
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:00:521300:11:42100:32:0237.4600:43:441100:17:0800:00:2800:00:32
2 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM01:04:013500:12:41400:32:5336.4900:45:343700:18:2700:00:4900:00:24
3 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM01:05:356100:13:442700:34:2234.9200:48:061800:17:2900:00:3300:00:32
4 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:05:545100:13:144400:35:2033.9600:48:341500:17:2000:00:3800:00:38
5 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM01:06:227400:14:002800:34:2534.8700:48:252700:17:5700:00:4300:00:35
6 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:048700:14:494200:35:0134.2700:49:501200:17:1400:00:3200:00:36
7 7068JAVIER MUÑOZ PEREZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM01:07:161000:11:333900:34:5834.3200:46:318800:20:4500:00:3100:00:41
8 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:057900:14:073600:34:5734.3300:49:045500:19:0100:00:3800:01:07
9 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:065300:13:164700:35:3433.7400:48:505900:19:1600:00:4700:00:48
10 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:11:4810800:16:228000:37:5631.6300:54:181900:17:3000:01:2500:00:46
11 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:12:0511300:16:286500:36:5732.4800:53:254300:18:4000:00:4200:00:38
12 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM01:12:418300:14:207900:37:5131.700:52:117900:20:3000:00:4900:00:58
13 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:13:2810500:15:585900:36:2832.9100:52:269500:21:0200:00:4000:00:36
14 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:5512500:17:085400:36:0533.2600:53:138600:20:4200:00:3700:00:34
15 8018TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:15:5813300:17:228300:38:0131.5700:55:238300:20:3500:01:0300:01:02
16 5623CARLOS DURO ÁLVAREA.D. RUNNING VIGIAABM01:17:0111200:16:2510800:39:2830.4100:55:5310000:21:0800:01:1500:00:48
17 684GERARD FRANCH MARGAINDEPENDENTABM01:17:1611400:16:309900:39:0730.6800:55:3710500:21:3900:01:0400:00:41
18 3672XAVIER GAVARRÓ TORRCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:1314000:17:4210400:39:2330.4700:57:0510100:21:0800:01:1200:01:03
19 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:21:5013500:17:2413500:42:3428.1900:59:5810900:21:5200:01:3600:00:54
20 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:23:1713900:17:3914300:43:2227.6701:01:0111600:22:1600:01:3000:01:25
21 8028MARCOS LOPEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:24:3311800:16:5415300:44:0127.2601:00:5513700:23:3800:01:4200:01:08
22 3123DAVID ESPINOLA SIRUC.E. MEDITERRANIABM01:25:0015300:18:3811600:40:4029.5100:59:1817100:25:4200:01:1500:00:50
23 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:25:1718600:21:5012200:41:4028.801:03:3010600:21:4700:01:3800:01:02
24 7055ANGEL MATA FARGALLICENCIA DE DIAABM01:26:2013200:17:2212800:42:0028.5700:59:2218500:26:5800:02:1200:01:21
25 8023ISRAEL CENTELLES ESLLICENCIA DE DIAABM01:26:2514200:17:4915400:44:0727.201:01:5615600:24:2900:01:3700:01:45
26 3125IVÁN ROJO PÉREZC.E. MEDITERRANIABM01:27:0815900:19:0414400:43:3227.5701:02:3615700:24:3200:01:5400:01:08
27 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GINDEPENDENTABM01:32:0816000:19:0717000:46:2125.8901:05:2818200:26:4000:02:1200:01:37
28 7063JOAN ANTONI GINARD LLICENCIA DE DIAABM01:33:2013800:17:3817300:46:5225.601:04:3019100:28:5000:02:0500:02:23
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2401VERONICA MORENO RODCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:34:4915000:18:3318500:49:4824.101:08:2118100:26:2800:02:1000:01:18
2 7046MÓNICA RÍOS VARELALLICENCIA DE DIAV1F01:35:0119100:25:4015200:44:0027.2701:09:4016700:25:2100:01:2300:01:27
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:03:472200:12:182200:33:4335.5900:46:012100:17:4600:00:3300:00:44
2 398ARNAU BELLAPART LASC.N. VIC-ETBV1M01:03:562600:12:241700:33:3035.8200:45:542800:18:0200:00:3200:00:36
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:04:172400:12:201400:33:2635.8900:45:463900:18:3100:00:3000:00:31
4 8039JAVIER ALVAREZ NICOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAV1M01:05:141800:12:073500:34:5434.3800:47:013100:18:1300:00:3500:00:46
5 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:07:257300:13:593000:34:4234.5800:48:414700:18:4400:00:3400:00:43
6 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:08:117000:13:563400:34:4934.4700:48:456300:19:2600:00:4200:00:51
7 1551GERARD BAELLA ESPLACLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:08:538600:14:446300:36:4332.6800:51:271700:17:2600:00:5700:00:33
8 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:278900:14:526600:36:5832.4600:51:504200:18:3700:00:4300:00:44
9 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:558800:14:526200:36:4332.6800:51:356100:19:2000:00:5000:00:41
10 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDENTV1M01:14:415000:13:1011700:40:4229.4800:53:529100:20:4900:01:2400:01:15
11 3552DAVID RIBÉ MASDEUC.E.T. DISTANCEV1M01:14:489700:15:016800:37:0332.3900:52:0412300:22:4400:00:4700:00:59
12 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:16:268500:14:349400:38:3131.1600:53:0513600:23:2100:00:5000:01:48
13 8009TONI DIAZ ARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:20:5414100:17:4811500:40:3929.5200:58:2711800:22:2700:01:2900:00:57
14 8033JESÚS MUÑOZ VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2012600:17:0913300:42:2928.2500:59:3812100:22:4200:01:0800:01:20
15 3436ALEX RATERA APARICIINDEPENDENTV1M01:23:2717300:19:5912000:41:2229.0101:01:2111300:22:0600:01:3900:01:05
16 8005DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4112200:17:0414800:43:5227.3601:00:5612500:22:4500:02:0400:00:47
17 7043JAVIER ROYO BARBERÁLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5117600:20:0913700:42:4528.0701:02:5413100:22:5700:01:5500:01:10
18 8004JAUME SIBERTA DURALLICENCIA DE DIAV1M01:25:5614300:17:5013400:42:3228.2101:00:2216900:25:3400:00:5300:01:05
19 8024JESÚS MARTÍNEZ CARRLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3615500:18:4114500:43:3827.501:02:1915000:24:1700:01:4400:01:10
20 7058SERGIO SAMPER RODRILLICENCIA DE DIAV1M01:27:1315200:18:3615100:44:0027.2701:02:3616000:24:3700:01:5400:01:25
21 8008DANIEL PÉREZ DOMÍNGLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4214600:18:1516300:44:5026.7701:03:0517000:25:3700:01:3200:01:30
22 7042OSCAR LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:30:0417800:20:1016800:46:1225.9701:06:2213800:23:4200:02:2700:01:00
23 8034JORDI ANGLADA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:0218200:20:3016900:46:1625.9401:06:4616500:25:1600:02:4600:01:53
24 7051ORIOL GALLARDO GONLLICENCIA DE DIAV1M01:33:4017500:20:0218400:49:4124.1501:09:4314300:23:5700:01:4300:00:35
25 7041JACOBO LOPEZ CAÑADALLICENCIA DE DIAV1M01:35:2617700:20:1018600:49:5624.0301:10:0616600:25:2000:02:3000:01:14
26 7064FRANCISCO CARACUEL LLICENCIA DE DIAV1M01:37:2718500:20:5417700:48:0724.9401:09:0118900:28:2600:02:4100:01:05
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:20:1810100:15:2011800:41:1029.1500:56:3014100:23:4800:00:5100:00:54
2 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:29:3915100:18:3416100:44:4926.7801:03:2317800:26:1600:00:5600:01:12
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:06:133100:12:361900:33:3135.800:46:077300:20:0600:00:3500:00:38
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:004600:13:034500:35:2333.9100:48:264000:18:3400:00:3300:00:34
3 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:10:247800:14:067100:37:0732.3300:51:135800:19:1100:00:5400:00:45
4 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:465600:13:327800:37:4331.8200:51:158000:20:3100:00:4300:00:45
5 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:15:4110700:16:149800:39:0730.6800:55:217600:20:2000:00:4800:00:53
6 2109CARLOS CARDERO GARCINDEPENDENTV1M01:16:1110200:15:2110300:39:2330.4700:54:4410300:21:2700:01:0900:01:19
7 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:25:0716900:19:3012400:41:5028.6901:01:2014000:23:4700:01:0400:01:01
8 8015JUANVI MIÑANA SANCHLLICENCIA DE DIAV1M01:26:1015800:19:0214100:43:1027.801:02:1214400:23:5800:01:4200:01:04
9 8013CARLOS VEGA VALLESLLICENCIA DE DIAV1M01:28:3619000:24:2113000:42:0628.501:06:2711400:22:0900:02:1700:01:08
10 8003EDUARDO HIDALGO AGULLICENCIA DE DIAV1M01:30:0417900:20:1516500:45:0726.601:05:2216100:24:4200:02:0400:01:22
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:27:5818300:20:3312500:41:5628.6201:02:2916800:25:2900:01:4800:01:00
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:29:5416300:19:1316600:45:4926.1901:05:0216300:24:5200:02:1300:01:28
3 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:35:2716500:19:2018000:48:5524.5301:08:1518600:27:1200:01:4100:01:05
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M01:02:572800:12:261600:33:2835.8600:45:541000:17:0300:00:3900:00:35
2 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:421600:12:042500:33:5635.3600:46:004500:18:4200:00:4200:00:37
3 2803VICENÇ GIRALT BERENC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:07:336200:13:484100:35:0134.2700:48:494600:18:4400:00:5400:00:43
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:015500:13:324900:35:3833.6800:49:104900:18:5100:00:5100:00:42
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:09:325700:13:364300:35:0834.1600:48:449000:20:4800:00:5900:00:43
6 7061WILLEM VAN BREUKELELLICENCIA DE DIAV2M01:14:329800:15:019300:38:2431.2500:53:259800:21:0700:01:4400:00:55
7 8011JUAN CARLOS IBAÑEZ STADIUM CASABLANCA-ALMOZAV2M01:15:219400:14:569000:38:1931.3200:53:1511200:22:0600:00:4500:00:54
8 2114PERE FRANCITORRA FEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:16:588400:14:2711100:39:4930.1400:54:1612200:22:4200:01:3400:00:49
9 598PEDRO JOSÉ PRADA SAINDEPENDENTV2M01:19:5312700:17:1012100:41:3628.8500:58:469900:21:0700:01:4200:01:06
10 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:20:5911000:16:2414000:43:0827.8200:59:3210400:21:2700:01:2100:00:52
11 1008MIQUEL PASCUAL FARRINDEPENDENTV2M01:21:1514700:18:2311200:39:5730.0400:58:2013000:22:5500:01:3300:00:51
12 8026JOSE SUÁREZ CRESPOLLICENCIA DE DIAV2M01:22:3012900:17:1115900:44:4126.8601:01:528500:20:3800:02:0100:01:28
13 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:23:2511700:16:5212600:41:5828.5900:58:5015800:24:3500:01:2200:01:07
14 8031GUILLERMO ALONSO CALLICENCIA DE DIAV2M01:23:5116200:19:1012900:42:0128.5601:01:1112000:22:4000:01:3000:01:08
15 8029JUAN CARLOS AMAROLLICENCIA DE DIAV2M01:26:4817400:20:0014900:43:5627.3101:03:5612800:22:5200:02:2600:00:50
16 8001JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV2M01:28:5814900:18:3015700:44:2926.9801:02:5917500:25:5900:01:4700:01:35
17 8032JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV2M01:33:4318000:20:2518100:48:5824.5101:09:2315200:24:2000:02:1900:01:40
18 8016ANDRES H. FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:34:0418400:20:4317400:47:1325.4101:07:5617700:26:0800:01:5200:01:31
19 7060SANTOS ROMAGOSA LLOLLICENCIA DE DIAV2M01:35:1818900:23:3815000:44:0027.2701:07:3818700:27:4000:01:3700:02:07
20 8021ALEJANDRO SERRA OCHLLICENCIA DE DIAV2M01:40:4416100:19:0819300:57:5420.7301:17:0213900:23:4200:04:0300:01:16
21 7056SANTIAGO GATELL MADLLICENCIA DE DIAV2M01:45:1319400:37:2414700:43:4727.4101:21:1114500:24:0200:02:1700:41:31
22 7067SALVADOR ROS AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M01:47:5419200:27:1819200:54:4421.9201:22:0217300:25:5200:02:2100:52:23
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:12:265900:13:419200:38:2031.300:52:017700:20:2500:01:0600:00:44
2 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:16:0213100:17:198100:37:5631.6300:55:158900:20:4700:01:0800:00:45
3 8017RICARDO LAZARTE CONLLICENCIA DE DIAV2M01:16:3314500:18:077200:37:1532.2100:55:2210200:21:1100:00:5200:00:44
4 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:20:4110400:15:239700:38:5930.7800:54:2217900:26:1900:01:0000:00:57
5 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:24:3115600:18:4516000:44:4126.8601:03:269600:21:0500:02:5600:01:10
6 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDENTV2M01:27:1716800:19:2414200:43:1727.7201:02:4115900:24:3600:02:2600:01:23
7 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:29:4613700:17:3717600:47:2225.3301:04:5916200:24:4700:02:5500:01:34
8 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:30:1114400:17:5115600:44:2027.0701:02:1118800:28:0000:02:0600:01:50
9 973EMILIO FERRER CORCHC.N. CATALUNYAV2M01:42:0418100:20:2919000:53:0022.6401:13:2919000:28:3500:02:4900:02:20
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:13:354700:13:039500:38:4031.0300:51:4310800:21:5200:01:0000:00:42
2 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:27:4317000:19:4514600:43:4727.4101:03:3214700:24:1100:03:3300:01:35
3 7045MIQUEL FORTUNY CARRLLICENCIA DE DIAV3M01:41:4018800:23:2018200:49:1424.3701:12:3419300:29:0600:01:3000:01:16
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:40:0815400:18:4018900:52:3822.801:11:1819200:28:5000:02:4600:01:53
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:25:4915700:18:5913200:42:2628.2801:01:2515500:24:2400:01:0500:00:58
2 3115ALBERT GARCÍA DOMÈNC.E. MEDITERRANIV3M01:40:5017200:19:5718800:51:0723.4801:11:0419400:29:4600:04:0600:01:37

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35