RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
102 83 83 0 0 400 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994CDM00:12:31100:05:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:12:44200:05:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 606ORIOL ALONSO BERNARDEZFLOR DE TRIATLOCDM00:12:51500:05:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:12:53300:05:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:12:551100:05:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1788ALEX JUST BARBEROC.N. TARRACOJVM00:13:141000:05:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTJVM00:13:16800:05:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM00:13:191200:05:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:13:221600:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7014SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:13:511400:06:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM00:13:562100:06:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:14:003100:06:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:121300:05:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 595ALEXANDRA MEJIA GALLEGOFLOR DE TRIATLOCDF00:14:16400:05:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7007ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLAINFM00:14:16900:05:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:213400:06:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7019ELSA CARNERO GARCIAINDEPENDIENTEINFF00:14:232400:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:14:315300:06:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:36600:05:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:401900:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:14:412700:06:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:14:44700:05:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:481500:06:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7030JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:512000:06:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1017MARC ROSA MIRASPRAT TRIATLO 1994CDM00:14:543200:06:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7002BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994INFM00:14:584000:06:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:14:593500:06:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 600NINA ROIG AGEA FLOR DE TRIATLOCDF00:15:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7026NIL SALLA NEBOTLLICENCIA DE DIAJVM00:15:031700:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1874LUCIAN VOVKTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:15:054300:06:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:15:084400:06:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:15:102900:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7031MAIA SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994INFF00:15:195000:06:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:15:242300:06:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 8003ABEL HERNANDEZ QUESADAC.N. BADALONAINFM00:15:263600:06:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1272BIEL DE LA RUBIA ESTRADATRANSTRIATLONJVM00:15:272800:06:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:15:322200:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:15:432600:06:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7023ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:15:504500:06:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7006DANIEL TINEO GARCÍAINDEPENDIENTEINFM00:15:594900:06:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 7010MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:16:073900:06:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:16:075600:07:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 1277IZÁN MUÑOZ DOMÍNGUEZTRANSTRIATLONCDM00:16:096200:07:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 1989LAURA TINEO GARCÍAINDEPENDIENTECDF00:16:142500:06:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:16:186300:07:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:16:185800:07:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7011HECTOR JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:16:196800:07:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:16:221800:06:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:16:286400:07:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 1993CESAR JORDAN MARINC.N. TARRACOCDM00:16:314200:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1940JOEL SÁNCHEZ PORTILLOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:16:337100:07:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOCDF00:16:435200:06:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 1873ERIC PEREZ RAMONTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:16:485100:06:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 7001ALEJANDRO GÓMEZ CAPARRÓSTRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:16:494700:06:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:16:587600:07:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7017NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:16:597500:07:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 7029AINARA RODRÍGUEZ FERNÁNDELLICENCIA DE DIACDF00:17:006000:07:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 1804MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF00:17:026700:07:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 8002MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:17:036600:07:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 4551VICTOR FERRANDO SALARICHPRAT TRIATLO 1994JVM00:17:033800:06:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 7018MARINA PARRA MARTITRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:17:077800:07:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 7021AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:17:104800:06:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 1790ELOI FARO RIUSC.N. TARRACOCDM00:17:104100:06:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 8001DAVID GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:17:137300:07:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:163700:06:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:164600:06:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:17:265900:07:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:17:335700:07:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 7004GABRIEL LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:17:393300:06:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 7020PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:17:406900:07:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 7025MARIA AGUILÀ MONTERO LLICENCIA DE DIACDF00:17:435500:06:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTJVF00:17:573000:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:18:227900:07:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 7015LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:546500:07:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 2027ALBA VERA GALANCLUB ESPORTIU Z5CDF00:19:028100:08:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:19:057400:07:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 1785ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF00:19:255400:06:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 7009CRISTIAN VIDAL RAMIREZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:19:267200:07:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 1256ALBA BERMEJO ZEVALLOSTRANSTRIATLONCDF00:19:277000:07:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETECLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:19:378200:08:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:20:016100:07:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 1886MARINA SOLÉ LÓPEZTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:20:107700:07:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 1881CINTIA GUTIÉRREZ CANOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:22:358000:08:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 7003ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM
NP 7005JOEL PADILLA ROBLESC.N. SABADELLINFM
NP 7008ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLINFM
NP 7012JOSE BELTRAN GARCIAC.E. SISTRELLSINFM
NP 7013ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM
NP 7016ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF
NP 7022CARLA GOMEZ CATALAC.E. SISTRELLSINFF
NP 7024ESTER SOPENA MONTAGUTINDEPENDIENTEINFF
NP 7027IVÁN RUIZ PERPIÑÁ LLICENCIA DE DIAJVM
NP 6071CRISTIAN MAINAR COCATRIATHLON VILARENC AQUA CJVM
NP 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 638PAU VILLELLAS ANGULOL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 643SERGI ANGULO SOCIASL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 761EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF
NP 778HUGO CASTOR CAMACHOC.N. SABADELLCDM
NP 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM
NP 1397IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF
NP 1456BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF
NP 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35