RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
102 83 83 0 0 400 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 595ALEXANDRA MEJIA GALLEGOFLOR DE TRIATLOCDF00:14:16400:05:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7019ELSA CARNERO GARCIAINDEPENDIENTEINFF00:14:232400:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:14:412700:06:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 600NINA ROIG AGEA FLOR DE TRIATLOCDF00:15:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:15:102900:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7031MAIA SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994INFF00:15:195000:06:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:15:242300:06:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:15:322200:06:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:15:432600:06:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7023ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:15:504500:06:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1989LAURA TINEO GARCÍAINDEPENDIENTECDF00:16:142500:06:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:16:185800:07:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:16:186300:07:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:16:286400:07:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOCDF00:16:435200:06:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:16:587600:07:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7017NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:16:597500:07:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7029AINARA RODRÍGUEZ FERNÁNDELLICENCIA DE DIACDF00:17:006000:07:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 1804MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF00:17:026700:07:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7018MARINA PARRA MARTITRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:17:077800:07:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7021AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:17:104800:06:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:163700:06:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:164600:06:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:17:265900:07:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:17:335700:07:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7020PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:17:406900:07:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7025MARIA AGUILÀ MONTERO LLICENCIA DE DIACDF00:17:435500:06:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTJVF00:17:573000:06:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:18:227900:07:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7015LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:546500:07:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 2027ALBA VERA GALANCLUB ESPORTIU Z5CDF00:19:028100:08:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:19:057400:07:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 1785ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF00:19:255400:06:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1256ALBA BERMEJO ZEVALLOSTRANSTRIATLONCDF00:19:277000:07:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETECLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:19:378200:08:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:20:016100:07:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1886MARINA SOLÉ LÓPEZTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:20:107700:07:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 1881CINTIA GUTIÉRREZ CANOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:22:358000:08:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 7016ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF
NP 7022CARLA GOMEZ CATALAC.E. SISTRELLSINFF
NP 7024ESTER SOPENA MONTAGUTINDEPENDIENTEINFF
NP 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 761EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF
NP 1397IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF
NP 1456BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35