RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
125 116 106 10 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. RAYOTEAM - 04:19:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:23:51
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:24:26
33336JORDI GARCIA BERMUDEZ01:31:23

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:21:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAS01:24:38
25785MARC DONADEU PERARNAU01:27:01
33073ARNAU MONZONIS ADAME01:30:02

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:31:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15305DIDAC VILARDAGA SOLER01:29:54
22099ALEIX VILARDELL PINTÓ01:30:20
32104MIQUEL GAJA CAPDEVILA01:31:35

4. - P.C. BONAVISTA-COLLBAIX - 04:38:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:28:57
2427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZ01:32:10
32096MARC CIRERA CASELLAS01:37:22

5. - TEAM TRIRELAY - 04:51:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12108SERGI MILLARUELO ANGULO01:32:17
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:37:53
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:41:37

6. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:56:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:34:44
2163ENRIC ALTAYO VINYALS01:40:00
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:41:38

7. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:00:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12907CARLOS LUIS PERELLO01:33:40
22122ALBERT CARRERAS BASART01:34:22
3119JUANJO GALLARDO GONZALEZ01:52:54

8. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:10:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15622ARNAU GRAU FERRER01:37:39
24360ALEX ALBALA TOLDRA01:45:24
35235RICARD JORDA AMOR01:47:18

9. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 05:11:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:35:02
23854OSCAR ARIAS01:47:07
36016GERARD SALVADO BOTELLA 01:49:42

10. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 05:17:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO01:42:36
22399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTET01:44:23
35465RAUL MANSILLA ESTEBAN01:50:32

11. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 05:19:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14310MARTINIA SABATER01:43:45
21533LLUIS ALBERT VILAGINES ROMERO01:47:48
31749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZ01:47:48

12. - C.E.T. DISTANCE - 05:21:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:43:29
24268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:43:43
35577FERRAN GARRIGOSA CARRERAS01:54:05

13. - C.A. IGUALADA - 05:44:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12114MARC CODINA PRATS01:43:55
2877MANEL VIVANCOS GONZALEZ01:56:31
32105DAVID ESTAPÉ MUÑOZ02:03:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35