RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
258 241 233 7 1 750 18 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 03:01:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15551FIDEL DIAZ 00:58:09
2340RICHARD CALLE MARTINEZ01:00:23
32830SERGI LASHERAS RABIONET01:02:30

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:05:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11997ADRIA MUÑOZ ILLANA01:00:39
23236ENRIC BOLDU ROIG01:01:41
34686JAN MONTIEL MORENO01:03:18

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:10:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15877JOAQUIN MOJICA BAQUERO01:01:00
23297SERGI ALIAGA TORRENS01:04:35
34223JAVIER SANTED VILLARROYA01:05:19

4. - C.E. RAYOTEAM - 03:11:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES01:03:33
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:03:57
33336JORDI GARCIA BERMUDEZ01:04:22

5. - FLOR DE TRIATLO - 03:12:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:02:41
26052TEO PALOMINO RAFFO01:04:26
3603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZ01:05:05

6. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 03:12:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15421RAUL MARTIN NUÑEZ01:02:56
2618RAUL LORENZO MASEDA01:02:59
3892MARC TERRATS AMAT01:07:00

7. - C.N. MATARO - 03:13:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1505ORIOL FARRE I BOSCH01:03:35
24215ALEIX GARRETA BADIA01:04:38
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:05:30

8. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:13:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR01:03:44
21720MARC NIETO JUSTRIBO01:04:16
33130MARC CANET01:05:53

9. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:15:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11063ORIOL MAS ESPINALT01:02:22
21070JOAN GOMILA ANGLADA01:04:37
34738PAU QUINTANO VILOSA01:08:01

10. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 03:16:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11189ALBERT SABATER MOLL01:02:04
21821JAVIER GARCIA GONZALEZ01:05:56
3809ORIOL PADROS VERA01:08:09

11. - C.N. BADALONA - 03:20:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:58:00
2499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ01:08:40
3165JAUME MARTINEZ LOPEZ01:13:46

12. - TRI+9 EL MASNOU - 03:20:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11343POL VIZUETE SANDOVAL01:04:17
22183GERMAN GARROTE BORRULL01:07:04
35685SERGI PRADO GARCIA01:09:24

13. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:22:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLA RUIZ01:04:57
22311PAU TORRES BOSCH01:08:25
32344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON01:09:33

14. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:23:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1666ALBERT TORRES CARLES 01:03:07
23073ARNAU MONZONIS ADAME01:08:23
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:12:18

15. - TRANSTRIATLON - 03:24:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14526JOEL ALCARAZ PEREZ01:05:14
25816LUCAS SAENZ DIAZ01:08:45
31903KEVIN TARANCON SANTOS01:10:07

16. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:25:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14873BIEL PLANAS VILAGRAN01:02:51
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:10:41
33443NIL TORRENTA ROURA01:11:35

17. - C.N. SABADELL - 03:26:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
16269BRU ROSET GALÍ01:07:18
2783MARC PI GARCIA01:09:33
34096ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:09:46

18. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:26:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11517POL PUEYO SOLA01:03:41
24893VICTOR ROYO CALAVERA01:07:06
31058MARC PENA SALAS01:16:03

19. - TEAM TRIRELAY - 03:27:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ01:07:10
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:09:53
3944MARC BUSQUETS SANS01:09:58

20. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:32:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13170ARNAU CASTRO GARCIA01:08:33
22854MARC ARRIAZA I BOSCH01:10:42
31552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:12:54

21. - C.N. TARRACO - 03:38:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZ01:12:36
21786ALBERT BARTRA BARBERÀ01:13:03
35859CARLES ARAGONES MALLEN01:13:04

22. - C.N. CALELLA - 03:39:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12859ADRIA MITJA CABEZOS01:09:35
26298EMILIANO SEBASTIAN ESTRUBIA01:09:55
33002ALEXIS HERVAS GINER01:20:11

23. - L´3SCOLA SANT JUST - 03:40:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
14684MARC SANGES PRADAS01:07:27
25568PAU ELIAS VIÑAS01:11:41
35575PATRICK MAUSS01:21:14

24. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 03:43:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTINEZ 01:11:32
23605ALBERT OLIVER RIBE01:14:01
34234JOAN JIMENEZ FLORES01:17:47

25. - TRIFANATICS CLUB ESPORTIU - 03:45:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1179GUILLERMO LLADO GARRIGA01:11:02
21422GUILLERMO TUÑI PICADO01:14:53
3842JAVIER CATASUS BRISE01:19:51

26. - C.N. VIC-ETB - 03:46:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11208ANIOL CLAVELL CLOTET01:05:46
23463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:16:18
31852SERGI MARCHAL TARIN01:24:16

27. - CLUB PROAM - 03:47:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11815MARC CÓNSOLA PÁRRAGA01:08:54
21073JAUME SOLA MORENO01:17:28
32939DANIEL JAVIER MARTIN TORRES01:20:44

28. - C.A. XALOC - 03:54:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11387RAFAEL GUERRERO BRAVO01:07:36
25468KERNAN HEINZ01:08:33
31549CARLOS TORRES GOMEZ01:38:22

29. - AT C. R3 RIPOLLET TRIATLO - 04:00:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1920SANTI MARTÍNEZ SESÉ 01:14:31
2912GERARD GILABERT ZAMBRANO01:17:52
3923JOSEP MARIA BUIZA GRILLO01:28:20

30. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:06:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12520ANTONIO MARTOS GARCIA01:16:47
2532CARLES BOU MIRÓ01:20:13
3635DANI CANADELL PICART01:29:16

31. - TGCBINN - 04:07:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
16250DIDAC MEMBRIVES BARNIOL01:17:01
21706MARC RODRÍGUEZ PALET 01:22:40
34451DAVID MARTINEZ FERRER01:27:36

32. - CLUB TRIATLO ARENYS - 04:10:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13054JORDI PUJOL BELLALTA01:17:41
21506CHRISTIAN REINA MUÑOZ01:21:43
31864SALVADOR DE VAL SOLER01:30:40

33. - CLUB NATACIO MANRESA - 04:14:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
16102PAU GUITERAS I PAIXAU01:07:41
24386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMON01:31:12
32685MIQUEL RIBERA CODINA01:35:52

34. - C.N. CATALUNYA - 04:32:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1970CARLES MATAS JOSE01:22:59
21847ALEX GALLEGO PELLICERO01:31:01
3977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATI01:38:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35