RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
176 170 4 2 5 19 2 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. RAYOTEAM - 04:13:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:20:34
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:24:06
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:28:45

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:13:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:21:19
25295IVAN MARTINEZ OSUNA01:26:10
35305DIDAC VILARDAGA SOLER01:26:19

3. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:18:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:24:10
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:27:16
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:27:17

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:23:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
15614ISRAEL NUÑEZ BATICÓN01:25:22
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:26:42
32131ORIOL FORNS NADAL01:31:39

5. - CLUB NATACIO OLOT - 04:25:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS01:25:10
25886JOEL VILA FARRE01:29:30
35858POL ESPINOSA VALERO01:31:07

6. - C.A. IGUALADA - 04:32:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15794FERRAN CARRERAS LAVILA01:27:02
22487DAVID SEREROLS TORRAS01:30:13
34429JORDI VIDAL VILASECA01:35:07

7. - TEAM TRIRELAY - 04:36:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14260FERNANDO DIETSHCE01:31:33
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:32:01
32815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:33:15

8. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:37:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:29:17
25786ARNAU PLA ALVAREZ01:32:57
3163ENRIC ALTAYO VINYALS01:35:14

9. - C.E.T. DISTANCE - 04:41:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13984MARCEL CARRERAS SOLER01:29:39
2363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:34:12
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:37:46

10. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:41:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:31:22
24906NOEL MUÑOZ NADAL01:34:29
35787PERE RECHE QUINTANA01:35:47

11. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 04:48:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13839RAUL SANCHEZ ALCARAZ01:32:55
23492CARLOS GIMENEZ HOYAS01:37:07
33334GREGORIO SAINZ PARDO01:38:01

12. - TRI+9 EL MASNOU - 04:48:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:31:44
22407TONI MARTIN MUÑOZ01:38:07
31351JACINT HITOS CARMONA01:38:31

13. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:06:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:37:05
24269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:43:26
35622ARNAU GRAU FERRER01:45:45

14. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:12:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1652ALBERT MARINA PERARNAU01:38:18
22447GREGORY FIERENS01:40:19
34652ANTONIO GARCIA GARCIA01:54:12

15. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 05:14:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13854OSCAR ARIAS01:42:03
25801JORGE CARMONA CARRASCO01:45:32
32101FRANCESC RECASENS ESCRIBANO01:46:36

16. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:14:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:38:13
21159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:43:26
36069ESTEBAN MARÍN PERIS01:52:53

17. - C.N. VILAFRANCA - 05:26:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1743JORDI ABAD GIMENEZ01:43:12
22011ALBERT SARDA GIMENO01:44:16
35583JOSEP FERNANDEZ SASTRE01:58:39

18. - CLUB NATACIO SITGES - 05:28:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14858RAFAEL LLAMAS URBANO01:38:25
23218SERGI RIBA MASSANA01:54:06
35374DAVID DOMINGO LORENZO01:56:16

19. - CLUB NATACIO RUBI - 05:35:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12624SERGI SAURA CONCA01:45:10
21399JOSE MENDEZ SANCHEZ01:55:23
32616DANIEL JIMENEZ MARTIN01:55:24

20. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 05:44:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14479DANIEL SERRANO COLL01:42:19
2527PACO CHAVEZ RODRIGUEZ01:52:46
34188RUBEN LOPEZ LOPEZ02:09:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35