RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
103 98 98 0 0 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5JVM00:36:04800:17:271600:00:26692.3100:17:531800:18:1100:00:0000:00:00
2 7002TEO MARÍNLLICENCIA DE DIAJVM00:36:37500:17:193300:00:34529.4100:17:532300:18:4400:00:0000:00:00
3 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOJVM00:38:421200:18:193600:00:34529.4100:18:533500:19:4900:00:0000:00:00
4 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5JVM00:43:484800:20:573500:00:34529.4100:21:316100:22:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:35:33900:17:50700:00:24750.0000:18:14600:17:1900:00:0000:00:00
2 2076IVAN RUIZ PERPIÑÁCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:38:01600:17:205200:00:42428.5700:18:023700:19:5900:00:0000:00:00
3 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJNM00:38:551600:18:393400:00:34529.4100:19:133300:19:4200:00:0000:00:00
4 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5JNM00:40:484000:19:531400:00:26692.3100:20:194200:20:2900:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE DIABLILLOSSUB23M00:36:011000:17:51100:00:20900.0000:18:111300:17:5000:00:0000:00:00
2 2966MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:36:23400:17:15400:00:22818.1800:17:372400:18:4600:00:0000:00:00
3 1418YAGO SÁNCHEZ COSTAC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M00:37:311300:18:327600:01:03285.7100:19:351400:17:5600:00:0000:00:00
4 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M00:37:441100:17:522400:00:29620.6900:18:213000:19:2300:00:0000:00:00
5 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROSUB23M00:37:493600:19:411100:00:25720.0000:20:061000:17:4300:00:0000:00:00
6 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:38:092900:19:112300:00:29620.6900:19:402000:18:2900:00:0000:00:00
7 2189ROGER PONS I RODONCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:43:206500:22:507400:01:02290.3200:23:523100:19:2800:00:0000:00:00
8 7001POL TARRÉ FERRÉ LLICENCIA DE DIASUB23M00:52:598500:25:578900:01:31197.8000:27:288300:25:3100:00:0000:00:00
9 2963GUILLEM SANS OLIVELLAC.N. VILAFRANCA SUB23M00:54:199300:29:178300:01:25211.7600:30:427300:23:3700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:37:292200:18:572700:00:30600.0000:19:271500:18:0200:00:0000:00:00
2 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:37:582500:19:024900:00:40450.0000:19:421900:18:1600:00:0000:00:00
3 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:38:062800:19:082200:00:29620.6900:19:372100:18:2900:00:0000:00:00
4 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE DIABLILLOSV1M00:39:134600:20:503700:00:35514.2900:21:251100:17:4800:00:0000:00:00
5 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:40:043400:19:33600:00:24750.0000:19:574000:20:0700:00:0000:00:00
6 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:40:354200:19:574700:00:39461.5400:20:363800:19:5900:00:0000:00:00
7 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:41:035600:21:485700:00:44409.0900:22:322200:18:3100:00:0000:00:00
8 8006RAUL ALMENDROS SALASLLICENCIA DE DIAV1M00:42:073500:19:384000:00:36500.0000:20:145400:21:5300:00:0000:00:00
9 665ALBERT GISBERT BRULLC. TRIATLO MONTORNESV1M00:42:244400:20:123000:00:33545.4500:20:455200:21:3900:00:0000:00:00
10 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:44:072700:19:075500:00:44409.0900:19:517600:24:1600:00:0000:00:00
11 8004JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAV1M00:45:275000:21:258500:01:25211.7600:22:506300:22:3700:00:0000:00:00
12 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MANRESAV1M00:45:426800:22:594400:00:38473.6800:23:375800:22:0500:00:0000:00:00
13 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M00:45:467300:23:547700:01:06272.7300:25:004400:20:4600:00:0000:00:00
14 6009IVAN JIMENEZ CAVALLETRANSTRIATLONV1M00:46:066300:22:363800:00:35514.2900:23:116600:22:5500:00:0000:00:00
15 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADV1M00:46:318600:26:005600:00:44409.0900:26:443400:19:4700:00:0000:00:00
16 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MANRESAV1M00:47:447600:24:159400:02:06142.8600:26:215000:21:2300:00:0000:00:00
17 2207RICARDO HABERMEYER SAN MCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:48:176400:22:466200:00:50360.0000:23:367800:24:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M00:37:271700:18:436800:00:56321.4300:19:391200:17:4800:00:0000:00:00
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M00:38:181800:18:434300:00:38473.6800:19:212700:18:5700:00:0000:00:00
3 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MANRESAV2M00:39:112100:18:544200:00:37486.4900:19:313200:19:4000:00:0000:00:00
4 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:41:534300:20:096000:00:47382.9800:20:564500:20:5700:00:0000:00:00
5 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON BARCELONAV2M00:44:225400:21:395400:00:43418.6000:22:225600:22:0000:00:0000:00:00
6 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MANRESAV2M00:44:294100:19:566100:00:50360.0000:20:467400:23:4300:00:0000:00:00
7 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V2M00:45:145700:21:576600:00:55327.2700:22:526200:22:2200:00:0000:00:00
8 2964JOSEP MARIA ALMIÑANA MUNTCLUB NATACIO SITGESV2M00:45:145800:22:002800:00:31580.6500:22:316400:22:4300:00:0000:00:00
9 2301ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:50:556700:22:557200:01:00300.0000:23:558700:27:0000:00:0000:00:00
10 2008EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLOV2M00:52:068200:25:437800:01:09260.8700:26:528200:25:1400:00:0000:00:00
11 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:53:377000:23:158600:01:27206.9000:24:429200:28:5500:00:0000:00:00
12 7003FERNANDO FERRER FERRANDOLLICENCIA DE DIAV2M00:59:448900:28:289600:03:2986.1200:31:579000:27:4700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7004IGNACIO MANZANARES SECADECRONOS TRIATLON SOTO DEL V3M00:41:313100:19:268200:01:21222.2200:20:474300:20:4400:00:0000:00:00
2 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:49:016900:23:026300:00:52346.1500:23:548100:25:0700:00:0000:00:00
3 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:50:248400:25:498400:01:25211.7600:27:147000:23:1000:00:0000:00:00
4 8003JAUME CAROL RUBAULLICENCIA DE DIAV3M00:54:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2984JURGEN DEPKENINDEPENDIENTEV3M00:59:149000:28:389100:01:38183.6700:30:169300:28:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:40:163000:19:262000:00:28642.8600:19:544100:20:2200:00:0000:00:00
2 5564JANA ABADAL GINESTAC.E. KATOA BARCELONAJVF00:46:532600:19:043100:00:33545.4500:19:378800:27:1600:00:0000:00:00
3 6021ELIA CERVERA CARLIERGAVA TRIATLOJVF00:50:185100:21:374100:00:36500.0000:22:139100:28:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2950PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:40:011400:18:34200:00:21857.1400:18:554800:21:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:40:432300:19:004500:00:38473.6800:19:384700:21:0500:00:0000:00:00
2 2969EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:42:123800:19:475900:00:46391.3000:20:335300:21:3900:00:0000:00:00
3 8005BERTA ROMERA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:42:594500:20:195300:00:43418.6000:21:025500:21:5700:00:0000:00:00
4 1877LAURA ESTHER RÍOS TORQUETCLUB NATACIO SITGESV1F00:48:118100:25:312600:00:30600.0000:26:015900:22:1000:00:0000:00:00
5 1854LAURA BAEZA ORTUÑOGAVA TRIATLOV1F00:49:228000:25:291900:00:28642.8600:25:577200:23:2500:00:0000:00:00
6 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:49:536100:22:147000:00:57315.7900:23:118500:26:4200:00:0000:00:00
7 814VERÓNICA MORENO RODRÍGUECLUB TRIATLO SABADELLV1F00:57:458700:26:567300:01:00300.0000:27:569400:29:4900:00:0000:00:00
8 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOGOO SPORT CLUBV1F00:57:499100:28:558700:01:27206.9000:30:228900:27:2700:00:0000:00:00
9 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMENEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:59:109700:31:198000:01:20225.0000:32:398400:26:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8007MARIA FIOL AIXARCHLLICENCIA DE DIAV2F00:42:162000:18:492900:00:32562.5000:19:216700:22:5500:00:0000:00:00
2 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F00:47:415300:21:398800:01:28204.5500:23:077700:24:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:53:388300:25:487500:01:02290.3200:26:508600:26:4800:00:0000:00:00
2 8002MARIA DAVILA RUEDALLICENCIA DE DIAV3F01:11:079600:31:149200:01:51162.1600:33:059600:38:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:33:23100:16:361800:00:27666.6700:17:03100:16:2000:00:0000:00:00
2 2913JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO MANRESAABM00:34:13700:17:261000:00:25720.0000:17:51200:16:2200:00:0000:00:00
3 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:35:08300:17:142100:00:28642.8600:17:42900:17:2600:00:0000:00:00
4 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:35:36200:17:02500:00:23782.6100:17:251700:18:1100:00:0000:00:00
5 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:36:031500:18:38800:00:24750.0000:19:02500:17:0100:00:0000:00:00
6 5542LLUÍS PUIGDEFÀBREGAS HORTC.N. MATAROABM00:36:413200:19:31300:00:21857.1400:19:52300:16:4900:00:0000:00:00
7 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM00:36:472400:19:021500:00:26692.3100:19:28700:17:1900:00:0000:00:00
8 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:37:183300:19:32900:00:24750.0000:19:56800:17:2200:00:0000:00:00
9 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM00:39:291900:18:474800:00:39461.5400:19:263900:20:0300:00:0000:00:00
10 1410FÉLIX ACERO OREIROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:39:375500:21:427100:00:58310.3400:22:40400:16:5700:00:0000:00:00
11 2970GABRIEL TUALCLUB TRIATLO ATLESABM00:40:284900:21:111200:00:25720.0000:21:362600:18:5200:00:0000:00:00
12 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:41:255200:21:395000:00:41439.0200:22:202800:19:0500:00:0000:00:00
13 2980MARÇAL ROSÉS MILÀC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:42:037200:23:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2605ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:43:046600:22:548100:01:20225.0000:24:142500:18:5000:00:0000:00:00
15 2516HONORIO ESCALERA SÁNCHEZTRANSTRIATLONABM00:43:407100:23:306500:00:54333.3300:24:242900:19:1600:00:0000:00:00
16 2591ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM00:44:017900:24:576700:00:55327.2700:25:521600:18:0900:00:0000:00:00
17 2204SERGIO HERNÁN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:44:327400:23:585100:00:41439.0200:24:393600:19:5300:00:0000:00:00
18 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:46:265900:22:082500:00:30600.0000:22:387500:23:4800:00:0000:00:00
19 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MANRESAABM00:46:504700:20:526900:00:56321.4300:21:488000:25:0200:00:0000:00:00
20 2055ADOLF DIEZ ADELLCLUB NATACIO SITGESABM00:47:067500:24:144600:00:38473.6800:24:526000:22:1400:00:0000:00:00
21 5341RAMON ESPELT HUERTAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:519500:29:449500:02:24125.0000:32:087900:24:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROABF00:42:083700:19:411700:00:27666.6700:20:085700:22:0000:00:0000:00:00
2 2959MERITXELL SANCHEZ CODORNITRANSTRIATLONABF00:43:403900:19:505800:00:45400.0000:20:356900:23:0500:00:0000:00:00
3 5104DESIREE VIDAL COMASC.E. TRIATLO PICORNELLABF00:45:356000:22:083900:00:35514.2900:22:436500:22:5200:00:0000:00:00
4 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:45:576200:22:223200:00:33545.4500:22:556800:23:0200:00:0000:00:00
5 986JÚLIA PUJOL CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:47:067800:24:279000:01:32195.6500:25:594900:21:0700:00:0000:00:00
6 2921LARA NAVAS GUERREROGAVA TRIATLOABF00:48:047700:24:221300:00:26692.3100:24:487100:23:1600:00:0000:00:00
7 2053DUNA RIBA CONTRERASTRANSTRIATLONABF00:49:418800:26:587900:01:16236.8400:28:145100:21:2700:00:0000:00:00
8 7005ANGELA LOPE ALVAREZLLICENCIA DE DIAABF01:01:449200:29:179300:01:53159.2900:31:109500:30:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: T1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:51:339400:29:406400:00:52346.1500:30:324600:21:0100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35