RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
194 169 164 5 0 300 7 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8014MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:30:315500:08:105800:14:0329.8900:22:133100:08:1800:00:0000:00:00
2 7059DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:30:334300:07:546600:14:1429.5100:22:083500:08:2500:00:0000:00:00
3 7058JORDI CLOTET SANJUANCLUB NATACIO MANRESAINFM00:31:215300:08:095700:13:5830.0700:22:076800:09:1400:00:0000:00:00
4 7046MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:31:215600:08:108700:14:5028.3100:23:003300:08:2100:00:0000:00:00
5 7075TEO ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:31:5715300:10:548600:14:4928.3500:25:43100:06:1400:00:0000:00:00
6 7053MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAINFM00:32:279900:09:147900:14:4028.6400:23:544100:08:3300:00:0000:00:00
7 7055PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:33:3512200:09:418200:14:4528.4700:24:266600:09:0900:00:0000:00:00
8 8013DAVID GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5INFM00:33:3710900:09:239300:15:0927.7200:24:326100:09:0500:00:0000:00:00
9 7061BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA KATOAINFM00:34:0610500:09:1810000:15:1727.4800:24:357700:09:3100:00:0000:00:00
10 7062MAXIME DOS SANTOS LOPEZC.N. REUS PLOMSINFM00:34:099300:09:0813500:16:3225.4000:25:404000:08:2900:00:0000:00:00
11 8015POL TARRADAS DE LA CORTECLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:34:1910200:09:167800:14:3828.7000:23:5410900:10:2500:00:0000:00:00
12 8010ADRIAN SILVA RUBIOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:34:2210600:09:2210200:15:2027.3900:24:428200:09:4000:00:0000:00:00
13 8017JOAN DE ROCA SÁNCHEZINDEPENDIENTEINFM00:34:4812300:09:439400:15:0927.7200:24:529400:09:5600:00:0000:00:00
14 7051JAN LUKAS DREHER RICOUCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:35:547400:08:3814500:17:1124.4400:25:499900:10:0500:00:0000:00:00
15 7081DARIO CASTAÑO GONZALEZL3SCOLA KATOAINFM00:35:5510800:09:2312500:16:1625.8200:25:3910500:10:1600:00:0000:00:00
16 7045ALEXANDER TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:36:3314300:10:2012600:16:2025.7100:26:409200:09:5300:00:0000:00:00
17 7068MARTI CASTELLANO VELEZC.A. IGUALADAINFM00:37:0715900:11:1114200:17:0024.7100:28:115200:08:5600:00:0000:00:00
18 7050QUIM KHOUJA SANSFASTTRIATLON BARCELONAINFM00:37:1215600:11:0611400:15:5626.3600:27:0210300:10:1000:00:0000:00:00
19 7066JAN MENDEZ NAVARROC.A. IGUALADAINFM00:37:1713800:10:1014800:17:3123.9800:27:417900:09:3600:00:0000:00:00
20 8016PAU FOSCH SÁNCHEZCLUB BTT MONTBIKEINFM00:38:2014800:10:3811800:16:0326.1700:26:4113400:11:3900:00:0000:00:00
21 8005ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:38:2614500:10:2310600:15:4126.7800:26:0414500:12:2200:00:0000:00:00
22 7071JOSE BELTRAN GARCIACLUB ESPORTIU Z5INFM00:38:5214700:10:3510900:15:4926.5500:26:2414800:12:2800:00:0000:00:00
23 7070IVAN TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:38:5815100:10:4914900:17:3123.9800:28:2011500:10:3800:00:0000:00:00
24 7049ARNAU DURAN NUÑEZC.N. SABADELLINFM00:40:0214600:10:3315900:18:3222.6600:29:0512300:10:5700:00:0000:00:00
25 7067ERNESTO MARTÍNEZ GURYANOVFASTTRIATLON BARCELONAINFM00:40:5115800:11:0915100:17:3623.8600:28:4514300:12:0600:00:0000:00:00
26 7065GUILLEM ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:42:3215500:10:5714600:17:1524.3500:28:1215700:14:2000:00:0000:00:00
27 7047JOEL PADILLA ROBLESC.N. SABADELLINFM00:42:3413200:09:5716000:18:3822.5400:28:3515600:13:5900:00:0000:00:00
28 7076IAN MORILLA RODRIGUEZFASTTRIATLON BARCELONAINFM00:44:5612800:09:51100:01:54221.0500:11:4516300:33:1100:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2390ARCADI SALA CARBASSEFLOR DE TRIATLOCDM00:25:23200:06:34600:11:3236.4200:18:061000:07:1700:00:0000:00:00
2 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:26:062000:07:111200:11:5235.3900:19:03700:07:0300:00:0000:00:00
3 604MARC NAVARRO GALANFLOR DE TRIATLOCDM00:26:54300:06:34800:11:3736.1500:18:114700:08:4300:00:0000:00:00
4 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:26:571900:07:111500:12:2034.0500:19:311100:07:2600:00:0000:00:00
5 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:301300:07:011400:12:1434.3300:19:152900:08:1500:00:0000:00:00
6 1862HUGO VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994CDM00:27:512100:07:141800:12:2733.7300:19:412200:08:1000:00:0000:00:00
7 2363HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONACDM00:28:091700:07:102600:12:5632.4700:20:062000:08:0300:00:0000:00:00
8 1615ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:28:571600:07:081600:12:2333.9200:19:317300:09:2600:00:0000:00:00
9 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:28:583400:07:462800:13:0332.1800:20:492100:08:0900:00:0000:00:00
10 2388EUDALD GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:28:583500:07:462700:13:0032.3100:20:462400:08:1200:00:0000:00:00
11 6190BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994CDM00:29:022800:07:263600:13:2231.4200:20:482600:08:1400:00:0000:00:00
12 2354ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESCDM00:29:048100:08:482400:12:4532.9400:21:331300:07:3100:00:0000:00:00
13 2471ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLACDM00:29:131500:07:066800:14:2229.2300:21:281800:07:4500:00:0000:00:00
14 588ORIOL CRUZ QUINTANACLUB NATACIO BARCELONACDM00:29:243800:07:513500:13:1831.5800:21:092800:08:1500:00:0000:00:00
15 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:29:291800:07:103700:13:2231.4200:20:325300:08:5700:00:0000:00:00
16 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:29:332600:07:254200:13:3331.0000:20:584300:08:3500:00:0000:00:00
17 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:29:403900:07:513800:13:2531.3000:21:163400:08:2400:00:0000:00:00
18 979MASSIMO PAOLILLOCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:29:416400:08:203100:13:0831.9800:21:282500:08:1300:00:0000:00:00
19 2488GABRIEL ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:30:305900:08:135000:13:4430.5800:21:574200:08:3300:00:0000:00:00
20 2356ABEL HERNANDEZ QUESADACLUB ESPORTIU Z5CDM00:30:506200:08:182900:13:0831.9800:21:267200:09:2400:00:0000:00:00
21 1294SERGI SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATCDM00:31:137100:08:364600:13:3730.8400:22:135600:09:0000:00:0000:00:00
22 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:31:186600:08:275200:13:4630.5100:22:136200:09:0500:00:0000:00:00
23 2494LLIBERT MONJE SAN MILLANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:31:227200:08:374500:13:3730.8400:22:146300:09:0800:00:0000:00:00
24 2474MARTI COLL GATELLC.N. CALELLACDM00:31:285400:08:106100:14:0929.6800:22:196500:09:0900:00:0000:00:00
25 2990ENZO HOLZ ALVAROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:31:318000:08:426300:14:1129.6100:22:534600:08:3800:00:0000:00:00
26 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:084200:07:547100:14:2829.0300:22:228700:09:4600:00:0000:00:00
27 2435ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONACDM00:32:154600:07:574900:13:4130.6900:21:3811300:10:3700:00:0000:00:00
28 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:32:218600:08:587600:14:3528.8000:23:334900:08:4800:00:0000:00:00
29 2359HECTOR JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:32:327300:08:374400:13:3530.9200:22:1210600:10:2000:00:0000:00:00
30 2636VICTOR CASTAÑO GONZALEZL3SCOLA KATOACDM00:32:446800:08:319500:15:0927.7200:23:405900:09:0400:00:0000:00:00
31 2366VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONACDM00:32:454000:07:523900:13:2831.1900:21:2012800:11:2500:00:0000:00:00
32 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:33:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 2994LEO TORRES CERONC.A. IGUALADACDM00:33:467600:08:399200:15:0727.7800:23:469800:10:0000:00:0000:00:00
34 1626LLATZER ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:34:3111600:09:357500:14:3428.8300:24:0910800:10:2200:00:0000:00:00
35 2995ALEX TAUSTE FERNANDEZC.E. TRIPLAY PRATCDM00:34:356000:08:1410300:15:3327.0100:23:4712000:10:4800:00:0000:00:00
36 2415MARC SANCHEZ DOMINGUEZTEAM TRIRELAYCDM00:34:359400:09:097400:14:3228.9000:23:4112200:10:5400:00:0000:00:00
37 2421DYLAN MEROTTOL3SCOLA KATOACDM00:35:1311900:09:3713400:16:3125.4300:26:086000:09:0500:00:0000:00:00
38 2370DAVID APARICIO CASTROVILADECANS TRIATLOCDM00:37:4512100:09:3913700:16:4325.1200:26:2212700:11:2300:00:0000:00:00
39 1290DANIEL ROSAL DELGADOC.E. TRIPLAY PRATCDM00:37:496500:08:2116200:19:5721.0500:28:187600:09:3100:00:0000:00:00
40 621MARIO MORALES MATAVILADECANS TRIATLOCDM00:37:5114000:10:1212100:16:0626.0900:26:1813200:11:3300:00:0000:00:00
41 2358NIZAR JANNAH RIANC. TRIATLO MONTORNESCDM00:40:4916100:11:3115200:17:3723.8400:29:0813500:11:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZFLOR DE TRIATLOJVM00:24:501000:06:44700:11:3636.2100:18:20200:06:3000:00:0000:00:00
2 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994JVM00:24:57100:06:191100:11:4935.5400:18:08300:06:4900:00:0000:00:00
3 6103SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:25:03400:06:35300:11:2636.7300:18:01500:07:0200:00:0000:00:00
4 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:25:05500:06:39400:11:3136.4700:18:10400:06:5500:00:0000:00:00
5 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:25:30800:06:43200:11:1937.1100:18:021200:07:2800:00:0000:00:00
6 2696LÉO SERRA THOMASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:26:01600:06:401000:11:4135.9500:18:211600:07:4000:00:0000:00:00
7 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:26:162700:07:25900:11:3836.1000:19:03900:07:1300:00:0000:00:00
8 606ORIOL ALONSO BERNARDEZFLOR DE TRIATLOJVM00:26:31900:06:43500:11:3236.4200:18:153000:08:1600:00:0000:00:00
9 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM00:27:012400:07:251700:12:2633.7800:19:51800:07:1000:00:0000:00:00
10 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:27:062900:07:282100:12:3633.3300:20:04600:07:0200:00:0000:00:00
11 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:27:212200:07:191900:12:3133.5600:19:501400:07:3100:00:0000:00:00
12 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:27:321200:06:581300:12:0734.6600:19:053800:08:2700:00:0000:00:00
13 2287DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:29:385000:08:032000:12:3333.4700:20:365800:09:0200:00:0000:00:00
14 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:30:033000:07:324300:13:3331.0000:21:055500:08:5800:00:0000:00:00
15 643SERGI ANGULO SOCIASL3SCOLA KATOAJVM00:30:104800:07:585100:13:4530.5500:21:433600:08:2700:00:0000:00:00
16 2693PERE BIGAS SILVESTREC.N. MATAROJVM00:30:534500:07:573400:13:1531.7000:21:128300:09:4100:00:0000:00:00
17 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREZOC.A. IGUALADAJVM00:31:275800:08:115500:13:5530.1800:22:067000:09:2100:00:0000:00:00
18 2141SERGI PARAREDA CAMPILLACLUB NATACIO BARCELONAJVM00:32:557700:08:408800:14:5128.2800:23:317100:09:2400:00:0000:00:00
19 6205ALEIX LLORENTE CHAMORROCLUB TRIATLO CORNELLAJVM00:33:4513500:10:048000:14:4428.5100:24:485400:08:5700:00:0000:00:00
20 1993CESAR JORDAN MARINC.N. TARRACOJVM00:34:196300:08:199800:15:1327.6000:23:3211900:10:4700:00:0000:00:00
21 6241FRAN MARTORELL MENDEZTEAM TRIRELAYJVM00:36:1111000:09:2411700:16:0326.1700:25:2711800:10:4400:00:0000:00:00
22 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYJVM00:37:4613300:10:0110700:15:4726.6100:25:4814000:11:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7074MARTA PARDILLOS FERNÁNDEZC.N. TARRACOINFF00:30:103200:07:427700:14:3628.7700:22:181900:07:5200:00:0000:00:00
2 7069LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:30:232500:07:257300:14:3028.9700:21:553900:08:2800:00:0000:00:00
3 7079MAIA SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994INFF00:31:326700:08:308400:14:4728.4100:23:172700:08:1500:00:0000:00:00
4 7041NAYARA DA SILVA ALONSO TRICALAFELLINFF00:32:517500:08:387200:14:2829.0300:23:068600:09:4500:00:0000:00:00
5 8012LUCIA ALEJANDRO TABOADACLUB ESPORTIU Z5INFF00:33:4410300:09:1710100:15:1827.4500:24:356700:09:0900:00:0000:00:00
6 7057FROMSIS LOPEZ MENDEZTRICALAFELLINFF00:35:3210700:09:2212700:16:2125.6900:25:438900:09:4900:00:0000:00:00
7 7073PATRICIA GARCIA TORNEC.N. TARRACOINFF00:35:3710000:09:1413000:16:2625.5600:25:409600:09:5700:00:0000:00:00
8 8011ANNA RODRIGUEZ ROSCLUB ESPORTIU Z5INFF00:35:4112500:09:4711500:15:5726.3300:25:449500:09:5700:00:0000:00:00
9 7082ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATINFF00:35:559500:09:0912200:16:0926.0100:25:1811400:10:3700:00:0000:00:00
10 7056MARINA PARRA MARTITRICALAFELLINFF00:36:2012700:09:5013900:16:5424.8500:26:448000:09:3600:00:0000:00:00
11 8007ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:37:3812600:09:4812800:16:2325.6400:26:1113000:11:2700:00:0000:00:00
12 7063NIA GALLARDONGARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:38:0815400:10:5614700:17:2124.2100:28:179000:09:5100:00:0000:00:00
13 8006ALBA FOSCH SANCHEZTRICALAFELLINFF00:38:2013900:10:1113300:16:3025.4500:26:4113300:11:3900:00:0000:00:00
14 7060NIKOL BALLA STAEVATRICALAFELLINFF00:38:2511500:09:3514400:17:0824.5100:26:4313600:11:4200:00:0000:00:00
15 7054IRINA TUTU REYTRICALAFELLINFF00:39:0613400:10:0314300:17:0224.6600:27:0514100:12:0100:00:0000:00:00
16 7078BERTA GARCIA GALLOFRÉINDEPENDIENTEINFF00:41:0215200:10:5215800:18:2222.8700:29:1413800:11:4800:00:0000:00:00
17 7080BERTA CASTELLÀ MIRL3SCOLA KATOAINFF00:41:4216300:12:3515500:18:0823.1600:30:4312400:10:5900:00:0000:00:00
18 7064NEUS MARFIL MARTÍNEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:42:3211200:09:2613200:16:2925.4800:25:5516200:16:3700:00:0000:00:00
19 7044SARA RIVODIGO ARANDAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:43:0616000:11:2615700:18:1423.0300:29:4015400:13:2600:00:0000:00:00
20 7077MIREIA RAMOS SABATERTEAM TRIRELAYINFF00:43:2016200:11:5815400:18:0523.2300:30:0315300:13:1700:00:0000:00:00
21 8018AITANA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5INFF00:44:1514100:10:1516100:19:1321.8600:29:2816000:14:4700:00:0000:00:00
22 7048DANA LLAMAS EL BAGGARC.N. SABADELLINFF00:52:4415700:11:0916300:26:3415.8100:37:4316100:15:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2368DUNE FERRAN VILADIUCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:28:461100:06:583300:13:1331.7800:20:114400:08:3500:00:0000:00:00
2 2987ELSA CARNERO GARCIAINDEPENDIENTECDF00:29:423300:07:444800:13:3930.7700:21:233200:08:1900:00:0000:00:00
3 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:30:063700:07:494100:13:3331.0000:21:224800:08:4400:00:0000:00:00
4 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:31:092300:07:215900:14:0629.7900:21:278400:09:4200:00:0000:00:00
5 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:31:214700:07:586700:14:1429.5100:22:126400:09:0900:00:0000:00:00
6 2391ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:32:167900:08:405300:13:5230.2900:22:328500:09:4400:00:0000:00:00
7 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:32:177800:08:404000:13:3131.0700:22:1110100:10:0600:00:0000:00:00
8 2445LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:32:369200:09:0711300:15:5526.3900:25:021500:07:3400:00:0000:00:00
9 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRACLUB ESPORTIU Z5CDF00:33:078300:08:537000:14:2529.1300:23:188800:09:4900:00:0000:00:00
10 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:33:078500:08:566500:14:1229.5800:23:089700:09:5900:00:0000:00:00
11 2357BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYCDF00:33:1610100:09:165400:13:5430.2200:23:1010000:10:0600:00:0000:00:00
12 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:33:488800:09:016200:14:1129.6100:23:1211200:10:3600:00:0000:00:00
13 2458JUNE MARTINEZ DUCETRICALAFELLCDF00:33:5211400:09:318100:14:4428.5100:24:158100:09:3700:00:0000:00:00
14 1054CARLA FERRARA BOSCHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:33:5810400:09:1811900:16:0426.1400:25:224500:08:3600:00:0000:00:00
15 2467ZOE RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDF00:34:079100:09:039600:15:1027.6900:24:139300:09:5400:00:0000:00:00
16 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:34:479000:09:0210400:15:3826.8700:24:4010200:10:0700:00:0000:00:00
17 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:35:038200:08:538900:14:5428.1900:23:4712500:11:1600:00:0000:00:00
18 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:35:3413000:09:579000:14:5628.1300:24:5311700:10:4100:00:0000:00:00
19 1795LAURA EXPOSITO PIJUANC.N. TARRACOCDF00:35:4111700:09:3613600:16:3325.3800:26:097800:09:3200:00:0000:00:00
20 2383BLANCA LUQUE FRADERACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:35:5312000:09:3810500:15:4126.7800:25:1911100:10:3400:00:0000:00:00
21 2989NIDIA VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESACDF00:36:194400:07:5511600:15:5926.2800:23:5414600:12:2500:00:0000:00:00
22 1882MAR ORTEGA WULFFTRICALAFELLCDF00:36:2311300:09:3114100:16:5924.7300:26:309100:09:5300:00:0000:00:00
23 2626ABRIL ANDRINO HAROTRICALAFELLCDF00:36:3514400:10:2113800:16:4725.0200:27:087400:09:2700:00:0000:00:00
24 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:36:478700:08:599700:15:1027.6900:24:0915100:12:3800:00:0000:00:00
25 2073LAURA MOLA I COLOMERTEAM TRIRELAYCDF00:36:569800:09:1311000:15:5026.5300:25:0313900:11:5300:00:0000:00:00
26 2362EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYCDF00:37:087000:08:3212300:16:1125.9500:24:4314700:12:2500:00:0000:00:00
27 2347AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYCDF00:37:2511800:09:3712000:16:0626.0900:25:4313700:11:4200:00:0000:00:00
28 2789EMMA MARSAL PIFERRERG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:37:5414200:10:1612400:16:1225.9300:26:2812900:11:2600:00:0000:00:00
29 1881CINTIA GUTIERREZ CANOTRICALAFELLCDF00:38:1712900:09:5411100:15:5426.4200:25:4814900:12:2900:00:0000:00:00
30 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:38:4113700:10:1013100:16:2925.4800:26:3914200:12:0200:00:0000:00:00
31 2996CLARA MONTSERRAT I ZARAGOINDEPENDIENTECDF00:40:0814900:10:4215300:17:5523.4400:28:3713100:11:3100:00:0000:00:00
32 2405ANNA SALOM VALLSINDEPENDIENTECDF00:43:2715000:10:4415600:18:1123.1000:28:5515800:14:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 602NUR ORTEGA ISERNFLOR DE TRIATLOJVF00:27:281400:07:052200:12:3833.2500:19:431700:07:4500:00:0000:00:00
2 696ALEXANDRA ARILLOFLOR DE TRIATLOJVF00:28:463100:07:332500:12:4632.9000:20:193700:08:2700:00:0000:00:00
3 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:28:555100:08:032300:12:4133.1100:20:442300:08:1100:00:0000:00:00
4 595ALEXANDRA MEJIA GALLEGOFLOR DE TRIATLOJVF00:29:20700:06:423000:13:0831.9800:19:507500:09:3000:00:0000:00:00
5 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:29:544100:07:543200:13:1131.8600:21:055000:08:4900:00:0000:00:00
6 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:30:565700:08:105600:13:5630.1400:22:065100:08:5000:00:0000:00:00
7 3042JUDIT BORRALLERAS COLOMERC.N. VIC-ETBJVF00:31:426100:08:166000:14:0829.7200:22:246900:09:1800:00:0000:00:00
8 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5JVF00:32:448400:08:564700:13:3830.8100:22:3410400:10:1000:00:0000:00:00
9 5564JANA ABADAL GINESTAC.E. KATOA BARCELONAJVF00:33:063600:07:488500:14:4828.3800:22:3611000:10:3000:00:0000:00:00
10 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:33:094900:08:018300:14:4628.4400:22:4710700:10:2200:00:0000:00:00
11 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETEPRAT TRIATLO 1994JVF00:33:188900:09:029900:15:1427.5700:24:165700:09:0200:00:0000:00:00
12 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF00:34:029700:09:136400:14:1129.6100:23:2411600:10:3800:00:0000:00:00
13 1052IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF00:34:4311100:09:266900:14:2329.2000:23:4912100:10:5400:00:0000:00:00
14 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:36:219600:09:1210800:15:4826.5800:25:0012600:11:2100:00:0000:00:00
15 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRICALAFELLJVF00:37:176900:08:3111200:15:5526.3900:24:2615200:12:5100:00:0000:00:00
16 2481MERCE PERELLO SUBILSC.A. IGUALADAJVF00:37:4413600:10:089100:15:0627.8100:25:1415000:12:3000:00:0000:00:00
17 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF00:38:2612400:09:4412900:16:2525.5800:26:0914400:12:1700:00:0000:00:00
18 1462JUDIT TARRÉS BERMÚDEZTEAM TRIRELAYJVF00:39:405200:08:0914000:16:5624.8000:25:0515900:14:3500:00:0000:00:00
19 1886MARINA SOLE LOPEZTRICALAFELLJVF00:41:1913100:09:5715000:17:3323.9300:27:3015500:13:4900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35