RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
118 108 105 3 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:30:29600:07:55600:15:283879.3100:23:23200:07:0600:00:0000:00:00
2 1208ANIOL CLAVELL CLOTETC.N. VIC-ETBJVM00:30:37500:07:52800:15:353850.2700:23:27400:07:1000:00:0000:00:00
3 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOJVM00:31:02900:07:58700:15:283879.3100:23:261200:07:3600:00:0000:00:00
4 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:31:251000:08:021200:16:013746.1000:24:03700:07:2200:00:0000:00:00
5 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:32:381200:08:052100:16:543550.3000:24:591400:07:3900:00:0000:00:00
6 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:32:502300:08:291400:16:243658.5400:24:532300:07:5700:00:0000:00:00
7 7003LÉO SERRA THOMASLLICENCIA DE DIAJVM00:33:422500:08:371700:16:393603.6000:25:164100:08:2600:00:0000:00:00
8 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:34:334200:09:141900:16:463578.5300:26:004500:08:3300:00:0000:00:00
9 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM00:34:3610200:25:52100:00:28128571.4300:26:203600:08:1600:00:0000:00:00
10 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM00:35:202100:08:284200:18:513183.0200:27:192600:08:0100:00:0000:00:00
11 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:37:405800:09:474800:19:143119.5800:29:014700:08:3900:00:0000:00:00
12 2076IVAN RUIZ PERPIÑÁCLUB TRIATLO CORNELLAJVM00:38:048800:11:033700:18:073311.8700:29:105400:08:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7007MANUEL LIRES SUELDOLLICENCIA DE DIAJNM00:30:543200:08:56300:14:174200.7000:23:131600:07:4100:00:0000:00:00
2 2044NICO CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:37:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM00:37:012700:08:465800:19:523020.1300:28:383900:08:2300:00:0000:00:00
4 6269BRU ROSET GALÍC.N. SABADELLJNM00:37:53700:07:567800:22:072712.8900:30:031900:07:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:30:401400:08:12500:15:113951.7000:23:23600:07:1700:00:0000:00:00
2 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:36300:07:421800:16:453582.0900:24:27300:07:0900:00:0000:00:00
3 2072MARC TROYA SEBASTIANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:561600:08:191000:15:483797.4700:24:071800:07:4900:00:0000:00:00
4 1967ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONASUB23M00:32:291100:08:022000:16:533553.8000:24:551000:07:3400:00:0000:00:00
5 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:472000:08:271500:16:283643.7200:24:552000:07:5200:00:0000:00:00
6 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M00:33:482400:08:362300:17:143481.6200:25:502400:07:5800:00:0000:00:00
7 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:34:061300:08:112800:17:383402.6500:25:493700:08:1700:00:0000:00:00
8 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:34:592900:08:473900:18:123296.7000:26:592500:08:0000:00:0000:00:00
9 783MARC PI GARRIGAC.N. SABADELLSUB23M00:35:552600:08:454400:18:593160.6700:27:443300:08:1100:00:0000:00:00
10 8011LUIS SANCHEZ ALBERTIXTREMCALVIÀSUB23M00:36:141500:08:185100:19:243092.7800:27:424300:08:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:32:533300:08:56900:15:453809.5200:24:413500:08:1200:00:0000:00:00
2 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:34:423100:08:553000:17:463377.1100:26:412700:08:0100:00:0000:00:00
3 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:34:511800:08:204600:19:023152.3600:27:22900:07:2900:00:0000:00:00
4 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:35:213900:09:093600:18:023327.1700:27:113100:08:1000:00:0000:00:00
5 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:35:331700:08:205200:19:313074.3000:27:511700:07:4200:00:0000:00:00
6 8002PAU CUSÓ FERRÉLLICENCIA DE DIAV1M00:36:364100:09:123300:17:533355.0800:27:057400:09:3100:00:0000:00:00
7 2799JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:37:284400:09:155600:19:403050.8500:28:554600:08:3300:00:0000:00:00
8 8006ALBERTO GOMEZ MILLANLLICENCIA DE DIAV1M00:38:396600:10:084300:18:593160.6700:29:077500:09:3200:00:0000:00:00
9 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:39:235100:09:436600:20:182955.6700:30:016700:09:2200:00:0000:00:00
10 1921ÀLEX GARCIA MARTINEZC.N. CALELLAV1M00:41:037600:10:226700:20:192953.2400:30:418900:10:2200:00:0000:00:00
11 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:41:407500:10:187900:22:092708.8000:32:276100:09:1300:00:0000:00:00
12 4980ELIAS FLORES DUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:45:066400:10:019300:26:262269.8600:36:274800:08:3900:00:0000:00:00
13 7012ROBERTO CIDLLICENCIA DE DIAV1M00:46:129400:11:378700:23:592501.7400:35:369000:10:3600:00:0000:00:00
14 8010MOISÉS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M00:46:237200:10:149200:25:562313.6200:36:108700:10:1300:00:0000:00:00
15 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:47:079000:11:138900:24:512414.4900:36:049600:11:0300:00:0000:00:00
16 8005JOSE A MORENOLLICENCIA DE DIAV1M00:48:075300:09:449700:28:582071.3500:38:427200:09:2500:00:0000:00:00
17 1675GABRIEL GÜIMIL GOIMILCLUB ESPORTIU Z5V1M00:52:239900:12:109800:29:152051.2800:41:259400:10:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V2M00:35:043800:09:083500:17:543351.9600:27:022800:08:0200:00:0000:00:00
2 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M00:35:484300:09:144100:18:303243.2400:27:442900:08:0400:00:0000:00:00
3 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:38:255000:09:425000:19:233095.4400:29:056500:09:2000:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:38:476800:10:095500:19:403050.8500:29:495500:08:5800:00:0000:00:00
5 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON BARCELONAV2M00:39:205900:09:526300:20:112972.7500:30:036400:09:1700:00:0000:00:00
6 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:40:255600:09:477300:21:142825.7500:31:017000:09:2400:00:0000:00:00
7 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M00:41:425400:09:468600:23:092591.7900:32:555100:08:4700:00:0000:00:00
8 8008FRANCISCO CANO PORTEROLLICENCIA DE DIAV2M00:42:066900:10:098200:22:352656.8300:32:446600:09:2200:00:0000:00:00
9 7002DAVID SANTAMARÍA RODRÍGUELLICENCIA DE DIAV2M00:54:329200:11:2210100:32:071868.1900:43:299700:11:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 500RAFA SEGURA ZARIQUIEYCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV3M00:45:058500:10:478300:22:432641.2300:33:3010000:11:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040ABRIL ESTRADE MORAGASC.E. KATOA BARCELONAJVF00:37:066000:09:532600:17:293431.8400:27:227900:09:4400:00:0000:00:00
2 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:43:469300:11:367200:21:132827.9700:32:499300:10:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7010LAURA RODRIGUEZ SANTAULLLICENCIA DE DIAJNF00:35:578700:10:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF00:38:196500:10:034500:19:003157.8900:29:036200:09:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7008LÉA FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIASUB23F00:34:565200:09:442200:17:013525.9500:26:453400:08:1100:00:0000:00:00
2 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:37:407700:10:242700:17:353412.3200:27:597700:09:4100:00:0000:00:00
3 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:38:306200:09:564700:19:113127.7200:29:076900:09:2300:00:0000:00:00
4 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F00:39:026100:09:556800:20:212948.4000:30:165000:08:4600:00:0000:00:00
5 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:39:485500:09:466900:20:512877.7000:30:376000:09:1100:00:0000:00:00
6 7014MARIA ANTÒNIA MATEU PONSLLICENCIA DE DIASUB23F00:43:029700:11:546400:20:132967.8500:32:079200:10:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:36:497100:10:102900:17:393399.4300:27:495700:09:0000:00:0000:00:00
2 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:219600:11:537400:21:182816.9000:33:119800:11:1000:00:0000:00:00
3 8007MERI AJA RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:48:5410000:13:118800:24:122479.3400:37:239900:11:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8009YOLANDA VALLELLICENCIA DE DIAV2F00:48:449500:11:529400:26:372254.2300:38:298800:10:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV3F00:42:118900:11:107600:21:372775.6400:32:477100:09:2400:00:0000:00:00
2 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON BARCELONAV3F00:59:2810100:15:279900:30:351961.8500:46:0210100:13:2600:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:28:19100:07:13400:14:204186.0500:21:33100:06:4600:00:0000:00:00
2 8004ALEJANDRO CAÑAS DEL PALACTRIATLON INFORHOUSE SANTIABM00:28:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7009POL GIL TARAZONALLICENCIA DE DIAABM00:28:52800:07:57200:13:214494.3800:21:181100:07:3400:00:0000:00:00
4 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON BARCELONAABM00:31:34200:07:411600:16:283643.7200:24:09800:07:2500:00:0000:00:00
5 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:33:161900:08:222500:17:163474.9000:25:381300:07:3800:00:0000:00:00
6 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:162200:08:293800:18:073311.8700:26:361500:07:4000:00:0000:00:00
7 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:35:18400:07:526500:20:142965.4000:28:06500:07:1200:00:0000:00:00
8 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:35:243500:08:583400:17:533355.0800:26:514400:08:3300:00:0000:00:00
9 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:36:194800:09:363200:17:513361.3400:27:275200:08:5200:00:0000:00:00
10 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:36:583400:08:585700:19:503025.2100:28:483200:08:1000:00:0000:00:00
11 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:37:233600:08:596100:19:593002.5000:28:584000:08:2500:00:0000:00:00
12 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM00:37:303700:08:595900:19:523020.1300:28:514900:08:3900:00:0000:00:00
13 3640SERGI SANCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:38:427800:10:334000:18:203272.7300:28:538000:09:4900:00:0000:00:00
14 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:39:116300:09:586200:20:102975.2100:30:085800:09:0300:00:0000:00:00
15 8003DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:39:584900:09:407500:21:202812.5000:31:005600:08:5800:00:0000:00:00
16 5013CARLES TEIXIDO VIVESC.N. BADALONAABM00:40:255700:09:477100:21:102834.6500:30:577300:09:2800:00:0000:00:00
17 7001IGNACIO GALLO FERRERLLICENCIA DE DIAABM00:41:084600:09:238400:22:532622.0000:32:165300:08:5200:00:0000:00:00
18 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:41:526700:10:097700:21:502748.0900:31:598200:09:5300:00:0000:00:00
19 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM00:42:089100:11:207000:21:082839.1200:32:287600:09:4000:00:0000:00:00
20 1136JOFRE SELLARÈSC.N. BADALONAABM00:42:558000:10:408000:22:112704.7300:32:518600:10:0400:00:0000:00:00
21 7006MARTÍN NALE LARESLLICENCIA DE DIAABM00:47:457400:10:179500:27:272185.7900:37:448500:10:0100:00:0000:00:00
22 2003RAÚL MUÑOZ SÁNCHEZINDEPENDIENTEABM00:48:138200:10:449600:27:482158.2700:38:327800:09:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON BARCELONAABF00:32:563000:08:511300:16:083719.0100:24:592200:07:5700:00:0000:00:00
2 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBABF00:34:192800:08:462400:17:163474.9000:26:023800:08:1700:00:0000:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:35:034000:09:113100:17:473373.9500:26:583000:08:0500:00:0000:00:00
4 7015MIREIA PRADELL CARRASCOLLICENCIA DE DIAABF00:36:438300:10:451100:16:013746.1000:26:468400:09:5700:00:0000:00:00
5 2014LUCIA LORENZIC.N. BADALONAABF00:36:484500:09:155400:19:383056.0300:28:532100:07:5500:00:0000:00:00
6 1131ANNA SANTIDRIAN BOUC.N. BADALONAABF00:37:354700:09:345300:19:323071.6700:29:064200:08:2900:00:0000:00:00
7 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF00:40:498600:10:514900:19:203103.4500:30:119100:10:3800:00:0000:00:00
8 763RAQUEL MARTINEZ REVIEJOC.N. SABADELLABF00:42:027000:10:108100:22:292668.6400:32:396800:09:2300:00:0000:00:00
9 7004ANA HERNANDEZ SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAABF00:43:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5104DESIREE VIDAL COMASC.E. TRIATLO PICORNELLABF00:43:288100:10:438500:22:532622.0000:33:368100:09:5200:00:0000:00:00
11 577ESTER GUTIERREZ BAUTISTACLUB NATACIO BARCELONAABF00:46:338400:10:459100:25:532318.0900:36:388300:09:5500:00:0000:00:00
12 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF00:48:179800:12:089000:25:102384.1100:37:189500:10:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: T1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:50:157300:10:1710000:30:481948.0500:41:055900:09:1000:00:0000:00:00
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNT2M00:39:497900:10:396000:19:533017.6000:30:326300:09:1700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35