RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 131 131 0 0 500 2 0 22 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7038SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:17:541700:07:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7035ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLAINFM00:17:561100:07:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7036EUDALD GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:19:335200:08:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8014ABEL HERNANDEZ QUESADAC.N. BADALONAINFM00:20:115300:08:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7019HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:20:337200:09:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7034BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994INFM00:20:357400:09:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7028DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:20:454900:08:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7030MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:20:527100:09:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7017MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:20:554600:08:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8012MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:21:039100:09:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7016ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:21:308000:09:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7021VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:21:307800:09:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7025POL MANZANO DEL RIOC.N. CALELLAINFM00:21:447600:09:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7032GABRIEL ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:21:514800:08:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7041JORDI CLOTET SANJUANCLUB NATACIO MANRESAINFM00:22:157700:09:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7040HECTOR JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:22:1610300:10:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7023TOMAS CLARAMUNT BUCHC.N. CALELLAINFM00:22:508200:09:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7026ALEX STEPAKINIC.N. CALELLAINFM00:22:554000:08:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7024BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA KATOAINFM00:23:029700:09:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7039DAVID GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:23:4610500:10:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7033JAN LUKAS DREHER RICOUCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:0111400:11:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7022ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:5811900:11:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7029LEO GARCIA HERREROCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:26:5712000:11:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7037GABRIEL LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:27:004300:08:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7031CRISTIAN VIDAL RAMIREZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:28:2312300:11:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 8015ARAN CASTET PEDROSAC.N. SABADELLINFM00:29:4112900:12:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994CDM00:16:55200:06:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM00:17:041200:07:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:17:041300:07:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:321500:07:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:362400:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:17:453200:08:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:17:533300:08:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1172ERIC CLARAMUNT AYZAC.N. MATAROCDM00:18:022500:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:18:062100:08:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:11900:07:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:11700:07:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:18:2212700:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1122OSCAR ALTEMIR MOVILLAC.N. BADALONACDM00:18:2212800:11:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 625ALESSANDRO TUFANO ITURRALL´3SCOLA KATOACDM00:18:281600:07:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:441900:07:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:18:502000:08:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:18:567000:09:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 643SERGI ANGULO SOCIASL´3SCOLA KATOACDM00:18:583700:08:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 631GONZALO GARCIA MARTINL´3SCOLA KATOACDM00:19:003600:08:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:19:131800:07:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8010ROMEO PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:19:252200:08:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:19:524100:08:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1874LUCIAN VOVKTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:19:566800:09:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 628BRUNO ARJONA HERNANDEZL´3SCOLA KATOACDM00:19:574200:08:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5CDM00:19:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 630DIDAC GIRALT RODRIGUEZL´3SCOLA KATOACDM00:20:006100:08:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 639JOAN COBOS RODRIGUEZL´3SCOLA KATOACDM00:20:135100:08:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:20:236600:09:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1236POL SANGLAS VILARRUBIAC.N. VIC-ETBCDM00:20:469800:09:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:20:473000:08:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:21:319500:09:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1875MARCOS FERNANDEZ VARGAS TRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:22:066900:09:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 638PAU VILLELLAS ANGULOL´3SCOLA KATOACDM00:22:104400:08:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 771RICARD LOPEZ FERNANDEZC.N. SABADELLCDM00:24:0112600:11:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:24:0312400:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1916AITOR LURIGADOS AGUADOVILADECANS TRIATLOCDM00:26:1110700:10:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1974NICO DE LA MORA AVENIC.N. VIC-ETBCDM00:29:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:15:57300:07:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:16:44400:07:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA KATOAJVM00:17:12500:07:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 587MARTI VAZQUEZ AUGECLUB NATACIO BARCELONAJVM00:17:211000:07:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:17:30600:07:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:17:35800:07:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM00:17:551400:07:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:18:433100:08:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:19:345800:08:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:19:416500:09:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:19:463900:08:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:19:512700:08:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 585MARC PRAT OLIVECLUB NATACIO BARCELONAJVM00:20:014500:08:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 6071CRISTIAN MAINAR COCATRIATHLON VILARENC AQUA CJVM00:21:337500:09:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7014ADRIANA BUXADÉ CASAJUANAC.N. VIC-ETBINFF00:18:28100:06:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7008CANDELA PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:21:056700:09:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7009ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:21:468100:09:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8013AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:22:066200:08:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7011NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:22:0810400:10:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7005PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:22:448300:09:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7010EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:22:465700:08:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7006CLARA GENDRA FERNANDEZL´3SCOLA KATOAINFF00:22:5810100:10:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7007LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:23:5910600:10:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7015ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:26:4811700:11:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7013NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:3812500:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7012ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:5912100:11:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:18:172300:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:18:514700:08:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:19:163500:08:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:19:493400:08:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:20:395000:08:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:20:425600:08:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:21:258600:09:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:21:438900:09:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:21:588400:09:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:22:056000:08:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:22:086300:08:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1785ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF00:22:135400:08:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:22:159300:09:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1330INGRID ALSINA VEREDASCLUB NATACIO MANRESACDF00:22:188800:09:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:22:559400:09:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:23:035900:08:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:23:2010200:10:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOCDF00:23:216400:08:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 761EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF00:23:282600:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:24:0710800:10:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:24:109900:09:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:24:1611000:10:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRAC.N. BADALONACDF00:24:2110900:10:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 622MIRIAM GARCIA MARTINL´3SCOLA KATOACDF00:24:3210000:09:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETECLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:25:1311300:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 1968ONA FRANQUELO GONZÁLEZTEAM TRIRELAYCDF00:25:358500:09:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 612ELBA SOLDEVILA PAREDESVILADECANS TRIATLOCDF00:25:5011800:11:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:27:069200:09:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:27:4812200:11:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1881CINTIA GUTIÉRREZ CANOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:3211500:11:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:19:375500:08:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5851CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOJVF00:21:292900:08:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA KATOAJVF00:21:312800:08:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:21:357300:09:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:21:439000:09:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1093MAITE ESVERTIT TORRENTSCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF00:22:2311200:10:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:22:273800:08:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1456BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF00:22:537900:09:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF00:23:189600:09:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:23:308700:09:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:25:4311100:10:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1886MARINA SOLÉ LÓPEZTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:27:3011600:11:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35