RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
257 238 232 6 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM00:53:231000:15:321500:30:5238.8800:46:241800:06:5900:00:3500:00:35
2 6289JOSEP MARIA CUERVO ROVIRAC.A. IGUALADAJVM00:54:262100:15:442400:31:1638.3800:47:004000:07:2600:00:4300:01:12
3 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM00:55:264100:16:223300:31:4037.8900:48:023700:07:2400:00:3600:00:36
4 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:55:374700:16:342700:31:2838.1400:48:025400:07:3500:00:3400:00:34
5 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:56:32000:00:00000:00:000.0000:48:0511900:08:2700:00:0000:00:38
6 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:57:125800:16:495900:32:4836.5900:49:375500:07:3500:00:3800:00:37
7 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTJVM00:57:216400:17:015700:32:4236.7000:49:436400:07:3800:00:3800:00:38
8 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM00:59:007700:17:364400:32:0737.3600:49:4316400:09:1700:00:3500:00:39
9 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM01:02:1513400:19:348600:34:0635.1900:53:4012800:08:3500:00:3800:00:37
10 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOJVM01:02:3910700:18:3711100:35:1034.1200:53:4714500:08:5200:01:0200:01:33
11 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMJVM01:07:4415700:20:3517100:38:2731.2100:59:0213400:08:4200:00:5100:00:47
12 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM01:10:0516700:20:4817800:39:0430.7200:59:5219600:10:1300:00:5100:00:43
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:56:155300:16:413100:31:3637.9700:48:178600:07:5800:00:3600:00:46
2 3170ARNAU CASTRO GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM00:57:553600:16:187600:33:3435.7500:49:529300:08:0300:00:4800:00:44
3 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONJNM00:58:514300:16:2710400:34:5134.4300:51:185300:07:3300:00:3900:00:48
4 4232MARTI CERVANTES CABASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:02:3010800:18:419300:34:2334.9000:53:0416900:09:2600:00:4900:01:00
5 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONJNM01:04:5411300:18:5514500:36:5032.5800:55:4515900:09:0900:01:0000:01:02
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:51:24200:14:25200:30:1939.5800:44:44500:06:4000:00:3100:00:33
2 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:52:26500:15:07700:30:4439.0500:45:51300:06:3500:00:3500:00:36
3 1826EWEN TOULGOATCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:52:47400:15:07800:30:4439.0500:45:511700:06:5600:00:3300:00:33
4 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:291200:15:321900:31:0238.6700:46:341400:06:5500:00:3400:00:48
5 1846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:54:092300:15:461300:30:5138.9000:46:375100:07:3200:00:4100:00:39
7 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:423200:16:025400:32:3436.8500:48:362300:07:0600:00:3700:00:32
8 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:543800:16:203900:31:5537.6000:48:156800:07:3900:00:4400:00:45
9 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:57:156100:16:506300:32:5636.4400:49:464200:07:2900:00:4000:00:39
10 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:57:34000:00:00000:00:000.0000:49:418300:07:5300:00:0000:00:00
11 5670GONZALO MARTIN LOPEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOSUB23M00:57:405500:16:456600:33:0436.2900:49:498100:07:5100:00:3400:00:40
12 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:58:378500:17:496700:33:0636.2500:50:557200:07:4200:00:5700:00:00
13 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:59:038400:17:486900:33:1736.0500:51:058500:07:5800:00:4500:00:45
14 1010ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:166500:17:0310000:34:3734.6700:51:405800:07:3600:00:4100:00:45
15 1836RUBÉN RUIZ OSMAC.N. BADALONASUB23M01:07:0816000:20:4114900:37:0832.3200:57:4916600:09:1900:01:0200:00:43
16 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:1411100:18:5116700:38:1431.3900:57:0519400:10:0900:00:4400:00:53
17 860ISAAC PRATS SAEZCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:12:4718700:21:5417200:38:2831.2001:00:2222400:12:2500:01:0700:01:07
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M00:53:182900:15:54500:30:3539.2400:46:291000:06:4900:00:3700:00:00
2 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEV1M00:54:524000:16:222200:31:1438.4200:47:363100:07:1600:00:3600:00:40
3 1825CARLES CASTILLEJO SALVADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:55:101300:15:325800:32:4636.6200:48:181100:06:5200:00:4900:00:41
4 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESV1M00:55:163700:16:203500:31:4837.7400:48:082400:07:0800:00:3600:00:39
5 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:55:222400:15:523800:31:5437.6200:47:466000:07:3600:00:3800:00:39
6 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESPRAT TRIATLO 1994V1M00:55:233300:16:094200:32:0337.4400:48:122700:07:1100:00:3800:00:44
7 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:55:505000:16:343400:31:4037.8900:48:145900:07:3600:00:4300:00:45
8 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:57:087400:17:284600:32:0837.3400:49:364900:07:3200:00:4000:00:31
9 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:57:147600:17:294100:32:0137.4800:49:307400:07:4400:00:3400:00:37
10 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M00:57:236900:17:165200:32:2836.9600:49:446700:07:3900:00:3300:00:39
11 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:57:246200:16:506400:32:5836.4000:49:486100:07:3600:00:4400:00:38
12 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:36000:00:00000:00:000.0000:49:477700:07:4900:00:0000:00:48
13 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M00:57:377300:17:195500:32:3736.7900:49:567100:07:4100:00:4500:00:00
14 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:57:497100:17:175300:32:2936.9400:49:469100:08:0300:00:4000:00:42
15 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:58:577500:17:287900:33:5035.4700:51:186500:07:3900:00:4900:00:47
16 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M00:59:0510500:18:365100:32:2037.1100:50:569900:08:0900:00:4300:00:49
17 818JOSE ANTONIO GESTEIRA ROCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:59:068600:17:527300:33:2535.9100:51:177800:07:4900:00:4500:00:44
18 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOV1M00:59:208300:17:467000:33:2135.9800:51:0710500:08:1300:00:4000:00:48
19 1062MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M00:59:40000:00:00000:00:000.0000:51:0612400:08:3400:00:0000:00:45
20 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:536800:17:169900:34:3434.7200:51:509000:08:0300:00:3800:00:39
21 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:00:248100:17:409100:34:1735.0000:51:5712000:08:2700:00:5400:00:45
22 927ORIOL MONCLÚS MORRALAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:00:526700:17:1413300:35:4833.5200:53:027900:07:5000:01:1100:00:57
23 165JAUME MARTINEZ LOPEZC.N. BADALONAV1M01:01:058800:17:5810100:34:4434.5500:52:4211500:08:2300:00:4900:00:43
24 4804DAVID NOGUERA SANFELICESC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:1110000:18:2710200:34:4634.5200:53:138700:07:5800:01:0500:01:01
25 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:2310900:18:449500:34:2634.8500:53:1010600:08:1300:00:5800:00:51
26 5957JAVIER CASTAN ROMEROC.N. BADALONAV1M01:01:2712200:19:088000:33:5235.4300:53:0011800:08:2700:00:4200:00:43
27 2536ENRIC ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:329800:18:1510800:35:0734.1700:53:2210100:08:1000:00:5000:00:52
28 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:01:3410300:18:339200:34:2234.9200:52:5513300:08:3900:00:3800:00:55
29 1830MIQUEL GORDON CAÑIZARESC.E. NO TE PARESV1M01:01:5112100:19:068800:34:0935.1400:53:1513000:08:3600:01:0100:00:57
30 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:02:0612400:19:108400:34:0535.2100:53:1514300:08:5100:00:5800:00:53
31 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUV1M01:03:0613900:19:509700:34:3134.7700:54:2113700:08:4500:00:4400:00:51
32 4618VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:0811500:18:5712600:35:3833.6800:54:3512300:08:3300:00:4900:00:48
33 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:03:1213100:19:3011000:35:0934.1400:54:3912200:08:3300:00:4300:00:47
34 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:03:2112300:19:1011300:35:1833.9900:54:2814700:08:5300:00:4300:00:45
35 2521JUAN JOSE PALMERO TINOCOC.E. NO TE PARESV1M01:04:0615100:20:1112200:35:3333.7600:55:4411400:08:2200:00:4600:00:48
36 947TONI GUARINO CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:04:18000:00:00000:00:000.0000:56:0210900:08:1600:00:0000:00:52
37 6285JAVIER DIZ CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:05:2512700:19:1815700:37:2932.0100:56:4713200:08:3800:01:1300:01:12
38 751RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M01:06:0712600:19:1815900:37:4231.8300:57:0015800:09:0700:01:4600:01:22
39 5570MARC CARBONELL CRUSELLASL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:06:1513600:19:4216200:37:4631.7700:57:2813900:08:4700:00:5900:01:01
40 5575PATRICK MAUSSL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:06:3514100:19:5315300:37:1632.2000:57:0917000:09:2600:01:0900:01:10
41 1782FRANCISCO DIAZ SANTOSC.E. NO TE PARESV1M01:07:2418100:21:3213100:35:4633.5500:57:1819200:10:0600:00:5900:01:02
42 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:08:4317500:21:1513500:35:5533.4100:57:1022000:11:3300:00:5300:01:29
43 1692FERNANDO ESCRIBANO SANTOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:08:4515600:20:3417400:38:3231.1400:59:0618000:09:3900:00:4800:00:51
44 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESV1M01:09:1018200:21:3315400:37:2332.1000:58:5619700:10:1400:01:1000:01:08
45 887RUBÉN GARCIA CACERESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:09:1117000:20:5117500:38:3331.1300:59:2418300:09:4700:01:1000:01:18
46 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:10:5619900:23:0615200:37:1532.2101:00:2120700:10:3500:01:0000:01:11
47 3179SALVADOR MAS CAPDEVILATRANSTRIATLONV1M01:14:0418300:21:3419800:42:1128.4501:03:4520000:10:1900:01:2900:01:45
48 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:16:1412500:19:1521400:48:0624.9501:07:2114800:08:5300:00:5700:00:48
49 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:17:0019400:22:3120300:43:1327.7701:05:4421600:11:1600:01:4700:01:38
50 741ORIOL CAÑADA GONZALEZITRIATLETES SOLIDARISV1M01:23:3920700:25:0820700:45:3126.3601:10:3922600:13:0000:01:5900:02:20
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:53:161500:15:331400:30:5138.9000:46:241200:06:5200:00:3400:00:44
2 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M00:58:3710100:18:294300:32:0537.4000:50:349200:08:0300:00:4200:00:32
3 807MIKI FRESNEDA JIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:397800:17:377800:33:4735.5200:51:2410800:08:1500:00:5500:00:52
4 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:01:3210600:18:369800:34:3234.7500:53:0811600:08:2400:00:3700:00:52
5 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV2M01:02:4011200:18:5411800:35:2833.8300:54:2211200:08:1800:00:3900:00:40
6 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:03:1613300:19:349600:34:2734.8300:54:0116300:09:1500:00:5000:00:54
7 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:4113000:19:2911700:35:2733.8500:54:5613800:08:4500:01:0600:00:48
8 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:5115300:20:158300:34:0435.2300:54:1917300:09:3200:00:4700:00:51
9 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:04:3812000:19:0314600:36:5332.5400:55:5613600:08:4200:01:0800:01:10
10 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:04:5714300:19:5313800:36:0633.2400:55:5915300:08:5800:01:1000:00:56
11 1779CARLOS MASIP DOMINGOC.E. NO TE PARESV2M01:06:1517600:21:1913700:36:0233.3000:57:2114900:08:5400:01:1700:01:05
12 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:4717300:21:0912000:35:2933.8200:56:3819300:10:0900:00:5700:01:01
13 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:07:1016500:20:4515500:37:2532.0700:58:1015500:09:0000:01:1000:00:59
14 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:07:1916300:20:4414700:36:5432.5200:57:3818200:09:4100:00:4800:00:00
15 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:07:3316400:20:4515000:37:0832.3200:57:5318100:09:4000:01:1100:00:54
16 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:09:0918000:21:2815800:37:4231.8300:59:1018900:09:5900:01:0600:00:49
17 478PEDRO JUAREZ BENAVENTEC.E. RAYOTEAMV2M01:10:1318900:22:0115600:37:2732.0400:59:2820900:10:4500:00:5600:01:04
18 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:12:0317800:21:2418900:40:5029.3901:02:1418400:09:4900:00:5800:01:01
19 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:13:4419300:22:2119100:41:0629.2001:03:2719900:10:1700:00:5600:01:04
20 5100DAVID VILLELLAS JUANL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:13:5719200:22:0419500:41:5728.6101:04:0118800:09:5600:01:2800:01:04
21 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:15:0817100:20:5520400:43:2727.6201:04:2221000:10:4600:01:4100:00:00
22 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:4919800:22:5719900:42:5227.9901:05:4919100:10:0000:01:1600:01:27
23 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARTRANSTRIATLONV2M01:15:5320400:24:0618600:40:3729.5401:04:4321400:11:1000:00:5200:00:53
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV3M01:09:0516800:20:4917700:38:4630.9500:59:3517200:09:3000:01:0400:01:03
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF01:01:359700:18:1213400:35:4833.5200:54:005600:07:3500:00:3700:00:35
2 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONJVF01:09:1116900:20:4918000:39:2830.4101:00:1715000:08:5400:00:4300:00:48
3 1093MAITE ESVERTIT TORRENTSCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:13:1616100:20:4219600:42:0128.5601:02:4320600:10:3300:01:1200:00:57
4 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF01:19:1819700:22:5420900:45:5126.1701:08:4520500:10:3300:00:4600:00:46
5 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTJVF01:19:3120500:24:1320000:43:0227.8901:07:1522300:12:1600:00:5400:01:01
6 5864XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOJVF01:24:5320900:25:1021200:47:3025.2601:12:4022200:12:1300:01:1700:02:23
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1828ANNA CLAVER MARCAC.N. TARRACOJNF01:22:0821200:26:2420100:43:0627.8401:09:3022500:12:3800:01:2300:00:55
2 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF01:22:3921300:27:0719700:42:0228.5501:09:0922700:13:3000:00:4700:01:07
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1487ARIADNA LLOP BUSOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:11:1416600:20:4618100:39:3530.3201:00:2121200:10:5300:00:4700:00:52
2 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:20:0320300:24:0020800:45:3826.3001:09:3820100:10:2500:01:0500:00:59
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 608VANESA BECERRA ORTIZVILADECANS TRIATLOV1F01:06:2213700:19:4316400:37:5131.7000:57:3414000:08:4800:01:0400:01:09
2 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:07:0515500:20:3016000:37:4331.8200:58:1314600:08:5200:00:5500:00:54
3 1431MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F01:15:5320200:23:5019200:41:0929.1601:04:5921300:10:5400:01:1400:01:07
4 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F01:17:3416200:20:4321100:47:1425.4101:07:5717900:09:3700:01:4800:02:56
5 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:18:3321100:25:3819300:41:3528.8601:07:1321700:11:2000:00:5500:01:01
6 822NICOLE LEWISCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4521000:25:3119400:41:4128.7901:07:1221900:11:3300:02:0200:01:36
7 3434IRINA MARKUSHINACLUB TRIATLO CORNELLAV1F01:21:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:3620600:24:4020600:45:2726.4001:10:0721800:11:2900:01:4700:01:27
9 739REGINA COMA MARTINEZ ITRIATLETES SOLIDARISV1F01:30:3421400:29:0621300:47:4525.1301:16:5122800:13:4300:01:2100:01:33
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:13:5220100:23:2417900:39:1330.6001:02:3721500:11:1500:00:4900:00:56
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:51:08100:14:25100:30:1239.7400:44:37100:06:3100:00:3100:00:00
2 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:52:25300:15:021000:30:4838.9600:45:50200:06:3500:00:3900:00:33
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:53:08700:15:132000:31:0638.5900:46:19900:06:4900:00:3300:00:30
4 5542LLUÍS PUIGDEFÀBREGAS HORTC.N. MATAROABM00:53:10800:15:221800:31:0138.6900:46:23700:06:4700:00:3400:00:00
5 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:53:141700:15:34900:30:4738.9800:46:211300:06:5300:00:3500:00:35
6 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:53:172800:15:54300:30:2839.3900:46:221500:06:5500:00:3500:00:35
7 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:53:181100:15:321600:30:5838.7500:46:30800:06:4800:00:3600:00:40
8 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:53:202000:15:441200:30:4938.9400:46:33600:06:4700:00:3500:00:38
9 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADAABM00:53:211800:15:38600:30:4339.0700:46:212000:07:0000:00:3600:00:37
10 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:221600:15:341100:30:4938.9400:46:231900:06:5900:00:3300:00:33
11 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:53:28000:00:00000:00:000.0000:46:202500:07:0800:00:0000:00:33
12 5846SERGIO MORENO TORRECILLASC. TRIATLO MONTORNESABM00:53:471400:15:331700:31:0038.7100:46:333000:07:1400:00:3900:00:41
13 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:53:56000:00:00000:00:000.0000:46:264400:07:3000:00:0000:00:00
14 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:54:062700:15:53400:30:2939.3700:46:227500:07:4400:00:3400:00:37
15 5799JORDI PERELLÓ COLLAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:54:512600:15:533700:31:5337.6400:47:462200:07:0500:00:3700:00:42
16 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:062500:15:523600:31:5237.6600:47:443500:07:2200:00:3700:00:41
17 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:153000:15:564800:32:1037.3100:48:062600:07:0900:00:5500:00:00
18 4710MARIO ARANDA GOMEZC.E. NO TE PARESABM00:55:194400:16:303000:31:3537.9900:48:052900:07:1400:00:3300:00:34
19 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:55:202200:15:454700:32:0837.3400:47:534100:07:2700:00:3800:00:46
20 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:55:254600:16:322800:31:3038.1000:48:023600:07:2300:00:3500:00:36
21 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:285100:16:392900:31:3038.1000:48:093300:07:1900:00:4300:00:38
22 917ROGER GUAL RUIZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:55:304200:16:263200:31:3937.9100:48:053800:07:2500:00:3600:00:38
23 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:326000:16:502100:31:0738.5600:47:575700:07:3500:00:3500:00:35
24 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:333500:16:154000:31:5637.5800:48:113400:07:2200:00:4300:00:00
25 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:55:355900:16:502300:31:1438.4200:48:044700:07:3100:00:3800:00:36
26 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:385600:16:472500:31:2138.2800:48:084500:07:3000:00:4100:00:44
27 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONAABM00:56:17000:00:00000:00:000.0000:48:455000:07:3200:00:0000:00:40
28 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:37900:15:318900:34:1035.1200:49:411600:06:5600:00:4700:00:00
29 1821JAVIER GARCIA GONZALEZC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:385200:16:392600:31:2238.2600:48:0113100:08:3700:00:3900:00:38
30 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:47000:00:00000:00:000.0000:49:106300:07:3700:00:0000:00:42
31 6140JORDI LLORDÉS MORELLCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:57:101900:15:419400:34:2434.8800:50:052100:07:0500:00:5400:00:57
32 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:116600:17:055600:32:3736.7900:49:424300:07:2900:00:3900:00:00
33 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM00:57:115400:16:446800:33:0836.2200:49:523200:07:1900:00:4000:00:42
34 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM00:57:236300:16:516100:32:5136.5300:49:427000:07:4100:00:3500:00:38
35 620MARC MARTIN CLOTACREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:57:265700:16:496500:33:0136.3500:49:506200:07:3600:00:4400:00:48
36 5507CLAUDIO DI PIETROC.E. RAYOTEAMABM00:57:404900:16:347500:33:3335.7700:50:075200:07:3300:00:4400:00:54
37 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:57:50000:00:00000:00:000.0000:49:488900:08:0200:00:0000:00:00
38 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:503400:16:157200:33:2335.9500:49:3810200:08:1200:01:0000:00:41
39 854ARNAU VAZQUEZ GUERREROCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:067200:17:174500:32:0737.3600:49:2413500:08:4200:00:4500:00:42
40 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:249300:18:046000:32:4936.5700:50:534600:07:3100:01:1100:00:48
41 3871CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM00:58:418000:17:397100:33:2235.9600:51:016900:07:4000:01:0100:00:37
42 1823DÍDAC MUÑOZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:527000:17:168500:34:0535.2100:51:214800:07:3100:00:4500:00:50
43 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:5410200:18:304900:32:1137.2900:50:4110400:08:1300:00:4400:00:38
44 1903KEVIN TARANCON SANTOSTRANSTRIATLONABM00:58:569900:18:235000:32:1637.1900:50:3911000:08:1700:00:4600:00:35
45 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLO ATLESABM00:59:069600:18:106200:32:5236.5100:51:029500:08:0400:00:5600:00:43
46 1060ENRIC RIVERA PEREGRINAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:178200:17:437700:33:4135.6300:51:248400:07:5300:00:5100:00:54
47 5836GUILLEM FARRE VILLENAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:36000:00:00000:00:000.0000:51:458200:07:5100:00:0000:01:17
48 1808JORDI PERONA SOLERCLUB TRIATLO TARRAGONAABM00:59:414500:16:3013000:35:4533.5700:52:153900:07:2600:00:5700:01:10
49 908CARLES MONTLLOR VEGASAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:59:41600:15:0816500:37:5631.6300:53:04400:06:3700:00:5200:00:40
50 668ALBERTO VIERA MÁRMOLC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:424800:16:3411600:35:2633.8700:52:007300:07:4200:00:4900:00:52
51 1135MIGUEL ÁNGEL GORDILLO BENC.N. BADALONAABM00:59:517900:17:388700:34:0835.1600:51:469600:08:0500:00:4000:00:48
52 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:00:0310400:18:367400:33:2835.8600:52:048800:07:5900:00:4100:01:02
53 5889MARC VILAMANYA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:038900:18:028100:33:5735.3500:51:599400:08:0400:00:4200:00:43
54 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:293900:16:2214300:36:2133.0100:52:437600:07:4600:00:3700:00:36
55 5690FRANCISCO JAVIER MERLO GRC.N. BADALONAABM01:01:039000:18:0210500:34:5534.3700:52:579700:08:0600:00:4900:00:53
56 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:098700:17:5310900:35:0734.1700:53:0010000:08:0900:00:4300:00:43
57 1081CARLOS RIQUELMEC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:183100:16:0016600:38:0531.5100:54:052800:07:1300:00:4300:00:53
58 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:01:2611600:18:578200:34:0335.2400:53:0011700:08:2600:00:5400:00:42
59 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:289400:18:0710700:35:0634.1900:53:1310700:08:1500:01:1800:01:07
60 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:1413500:19:419000:34:1135.1000:53:5211300:08:2200:00:4100:00:45
61 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:219200:18:0412700:35:4133.6300:53:4512900:08:3600:00:4100:00:40
62 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM01:02:4011000:18:5012800:35:4333.6000:54:339800:08:0700:00:4700:00:46
63 3384RODOLPHE BAYLONINDEPENDIENTEABM01:02:4212900:19:1910600:35:0534.2000:54:2411100:08:1800:01:0200:00:40
64 900RAFA GOMEZ GINESCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:5711400:18:5611900:35:2933.8200:54:2512100:08:3200:00:4500:00:00
65 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:1011900:19:0212300:35:3333.7600:54:3512600:08:3500:01:2200:00:46
66 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:2811700:18:5812400:35:3433.7400:54:3215100:08:5600:00:5100:00:47
67 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:03:4913800:19:4810300:34:4934.4700:54:3716100:09:1200:00:4600:00:50
68 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM01:04:2415200:20:1211500:35:2133.9500:55:3314100:08:5100:00:3600:00:40
69 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZC.E. NO TE PARESABM01:04:4315000:20:1112100:35:3133.7900:55:4215600:09:0100:00:5400:00:00
70 1832JAVIER RODRIGUEZ VIDALC.E. NO TE PARESABM01:05:0315400:20:2312500:35:3533.7200:55:5815700:09:0500:00:5700:01:02
71 679DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:2314000:19:5013600:36:0133.3200:55:5117500:09:3200:00:5600:00:54
72 1440PAU CAMPROVÍN PORTILLOCLUB TRIATLO ATLESABM01:05:2913200:19:3114400:36:4332.6800:56:1416200:09:1500:00:4600:01:15
73 1827ADRIA BERNAT GARCIAINDEPENDIENTEABM01:05:5917400:21:1211200:35:1734.0100:56:2917100:09:3000:01:0500:00:59
74 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:06:0312800:19:1916300:37:4831.7500:57:0715200:08:5600:00:5600:00:51
75 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:5714200:19:5317300:38:2931.1800:58:2212700:08:3500:01:1700:01:00
76 1439RUBÉN GONZALEZ VERACLUB TRIATLO ATLESABM01:07:0817900:21:2414100:36:1233.1500:57:3617400:09:3200:01:1700:01:00
77 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLIVACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:1914600:19:5417000:38:2631.2200:58:2015400:08:5900:01:0600:01:02
78 1831MARIO SÁNCHEZ MOLINAITRIATLETES SOLIDARISABM01:07:5114800:20:0216800:38:1531.3700:58:1717600:09:3400:01:1100:01:18
79 5555ANTONIO ALBERTO PEREZ ALCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:0018500:21:3614800:37:0732.3300:58:4319800:10:1700:00:4500:00:51
80 8001JORDI VILLAR ESPARZACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:09:1118400:21:3516900:38:1731.3500:59:5216500:09:1900:01:1100:01:19
81 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:10:1217700:21:1917600:38:4231.0101:00:0119500:10:1100:01:0800:00:55
82 1460JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:5019000:22:0118400:40:1729.7901:02:1820400:10:3200:00:5100:00:57
83 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:24:1120800:25:0921000:47:1025.4401:12:1922100:11:5200:01:3200:01:10
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:01:259100:18:0312900:35:4333.6000:53:466600:07:3900:00:4000:00:54
2 5407ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF01:02:149500:18:0814200:36:1533.1000:54:238000:07:5100:01:0800:00:52
3 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:2811800:18:5811400:35:1833.9900:54:1610300:08:1200:01:0000:00:46
4 1280MARIA LARROSA NOGUEROTRANSTRIATLONABF01:03:42000:00:00000:00:000.0000:54:2016700:09:2200:00:0000:00:52
5 599CARLA PLAYÀ CAVALLÉFLOR DE TRIATLOABF01:04:3414700:19:5613200:35:4733.5400:55:4314200:08:5100:00:5500:00:46
6 6198BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF01:04:5314400:19:5414000:36:0733.2300:56:0114400:08:5200:00:4300:00:56
7 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:05:4114500:19:5415100:37:1332.2400:57:0712500:08:3400:00:4500:00:39
8 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAPRAT TRIATLO 1994ABF01:07:2114900:20:1016100:37:4631.7700:57:5616800:09:2500:00:4000:00:43
9 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF01:07:2418600:21:4213900:36:0733.2300:57:4917700:09:3500:01:0000:00:48
10 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:09:5715800:20:3618200:39:4530.1901:00:2117800:09:3600:00:4100:00:56
12 1807IRENE RUBIO RUBIOCLUB TRIATLO TARRAGONAABF01:10:5715900:20:4019000:41:0529.2101:01:4516000:09:1200:01:0200:01:04
13 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:11:1817200:21:0718500:40:2029.7501:01:2718600:09:5100:01:0900:00:59
14 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:3018800:21:5918700:40:3829.5301:02:3718700:09:5300:00:4700:00:49
15 3465MARTA MARI FERNANDEZITRIATLETES SOLIDARISABF01:12:32000:00:00000:00:000.0001:02:3319000:09:5900:00:0000:00:48
16 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:3619100:22:0418800:40:4329.4701:02:4718500:09:4900:00:4300:00:59
17 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:13:0919500:22:3518300:40:0829.9001:02:4320200:10:2600:01:0500:00:58
18 189MARTA SABATER MARTOSITRIATLETES SOLIDARISABF01:16:5020000:23:1320200:43:1027.8001:06:2320300:10:2700:01:4000:01:14
19 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:1319600:22:4220500:43:4427.4401:06:2621100:10:4700:01:0000:01:09
20 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:17:47000:00:00000:00:000.0001:07:0920800:10:3800:00:0000:01:43
21 891TATIANA IZQUIERDO ALISEDCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:34:2921500:30:5821500:49:2024.3201:20:1822900:14:1100:00:0000:00:59

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35