RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
160 156 4 0 7 16 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5804GUILLEM SOLANAS MUNTADASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:32:294100:25:301700:52:5618.1401:18:265200:14:0300:00:3900:00:39
2 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:33:185300:26:062700:54:1217.7101:20:182500:13:0000:00:5800:00:51
3 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:46:225200:26:049501:05:4414.6001:31:487000:14:3400:01:2100:00:59
4 5543MARC SERRATS CONEJOSC.E. RAYOTEAMJNM02:01:0411100:29:3913101:14:0812.9501:43:4713300:17:1700:01:2100:00:55
5 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM02:01:0413500:31:3312101:11:0313.5101:42:3614300:18:2800:01:0200:00:52
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:24:35200:22:25600:49:2519.4301:11:501100:12:4500:00:3600:00:33
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:26:02100:22:111400:51:5618.4901:14:07100:11:5500:00:2900:00:38
3 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:26:451000:23:42900:50:1519.1001:13:571500:12:4800:00:3400:00:27
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:27900:23:281800:53:0518.0801:16:331800:12:5400:00:4400:00:43
5 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:30:30500:23:143000:54:2917.6201:17:431300:12:4700:00:4700:00:40
6 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:434700:25:501600:52:3818.2401:18:286100:14:1500:00:4500:00:50
7 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:38:534300:25:325900:59:1316.2101:24:455400:14:0800:00:5400:00:45
8 5786ARNAU PLA ALVAREZINDEPENDIENTESUB23M01:41:198400:27:505000:58:2716.4201:26:178900:15:0200:00:4500:00:36
9 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:42:258000:27:356101:00:0615.9701:27:417500:14:4400:00:5300:00:49
10 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:43:406800:26:567601:02:0315.4701:28:597300:14:4100:01:0100:00:44
11 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:52:3010800:29:1810001:06:5714.3401:36:1511600:16:1500:01:0400:01:07
12 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:58:1811700:30:0112301:11:3913.4001:41:4012200:16:3800:01:1100:01:16
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:24:581800:24:07200:47:5120.0601:11:582400:13:0000:00:4100:00:50
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:25:06600:23:15700:49:3719.3501:12:52300:12:1400:00:4000:00:38
3 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:492800:24:45500:49:0119.5901:13:462600:13:0300:00:4500:00:36
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:20800:23:161100:51:1718.7201:14:331400:12:4700:00:3600:00:36
5 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:32:475100:26:042400:53:2517.9701:19:293200:13:1800:00:4500:00:38
6 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:33:092600:24:413500:55:3017.3001:20:112200:12:5800:00:5100:00:37
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:33:142200:24:263800:56:1417.0701:20:40800:12:3400:01:0400:00:49
8 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:33:573300:25:063200:55:1517.3801:20:213800:13:3600:00:4400:00:33
9 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:35:562700:24:434600:57:5516.5801:22:383300:13:1800:01:1400:00:49
10 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:213200:24:564900:58:2216.4501:23:182700:13:0300:01:0700:00:40
11 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:36:343700:25:214300:57:3716.6601:22:583900:13:3600:00:5900:01:08
12 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIO SITGESV1M01:37:024500:25:434400:57:3916.6501:23:224300:13:4000:00:4800:00:40
13 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:37:484400:25:385100:58:5016.3201:24:283400:13:2000:00:4800:00:50
14 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:38:063800:25:265400:59:0116.2701:24:274100:13:3900:01:0400:00:44
15 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:227200:27:143900:56:1917.0501:23:338200:14:4900:00:5300:00:52
16 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:38:534800:25:505800:59:0716.2401:24:575000:13:5600:00:3600:00:38
17 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:39:116000:26:374700:58:0216.5401:24:396800:14:3200:01:0300:00:53
18 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:152900:24:516501:00:4815.7901:25:393700:13:3600:01:0400:00:45
19 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:39:305800:26:255200:58:5116.3101:25:165900:14:1400:00:4800:00:43
20 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:41:145700:26:236701:01:0515.7201:27:284500:13:4600:00:5800:00:52
21 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:42:294600:25:488101:03:0115.2301:28:494200:13:4000:00:4600:01:10
22 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:43:208600:27:576201:00:0915.9601:28:069400:15:1400:00:5400:00:50
23 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:43:526100:26:398301:03:2815.1301:30:074400:13:4500:01:1300:01:14
24 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:44:007500:27:247201:01:4915.5301:29:137900:14:4700:01:0000:00:54
25 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:45:495600:26:229301:05:4014.6201:32:024600:13:4700:00:5300:00:44
26 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV1M01:47:1210600:29:097801:02:2415.3801:31:3310200:15:3900:01:0200:00:47
27 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:48:087700:27:288701:04:3114.8801:31:5911300:16:0900:00:5700:00:53
28 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:48:155000:26:0110701:07:4614.1701:33:476700:14:2800:01:1100:00:52
29 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:49:129500:28:229201:05:2914.6601:33:519600:15:2100:00:5600:00:57
30 5757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓC.E.T. DISTANCEV1M01:49:187100:27:0410301:07:2814.2301:34:327800:14:4600:01:1500:01:20
31 5807CARLOS ESPAÑA GADEATEAM TRIRELAYV1M01:50:429600:28:2310201:07:1414.2801:35:379100:15:0500:00:5800:00:47
32 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:51:0610000:28:4110101:06:5814.3401:35:3910000:15:2700:00:4500:00:43
33 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:51:347400:27:2011801:09:5013.7501:37:106400:14:2400:00:5700:00:53
34 3282ROGER BERNAT MACIANC.E. RAYOTEAMV1M01:52:3111500:29:569601:05:5314.5701:35:4912600:16:4200:01:0900:00:50
35 8003FERRAN GARRIGOSA CARRERASLLICENCIA DE DIAV1M01:52:5911400:29:499801:06:1714.4801:36:0612800:16:5300:01:4800:00:59
36 165JAUME MARTINEZ LOPEZC.N. BADALONAV1M01:55:469300:28:1712201:11:3413.4101:39:5110700:15:5500:00:4600:00:38
37 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:56:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. RAYOTEAMV1M01:57:1612700:30:4711501:08:4713.9601:39:3413900:17:4200:01:2500:01:01
39 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M02:01:0512300:30:3112801:13:1713.1001:43:4813400:17:1700:01:1000:00:55
40 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:13:4613800:32:0914401:24:2311.3801:56:3213200:17:1400:01:2200:02:02
41 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:18:5814100:32:4314601:27:4710.9402:00:3014400:18:2800:01:1300:01:33
42 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M02:27:5614800:33:5515201:34:1710.1802:08:1215100:19:4400:01:4300:01:40
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:34:086300:26:472100:53:1218.0501:19:595500:14:0900:00:4300:00:47
2 7007JORDI COMPTA SOMSLLICENCIA DE DIAV2M01:43:427800:27:316401:00:4715.7901:28:189900:15:2400:01:0000:00:58
3 7009OLIVER GÓMEZ CARRIÓNLLICENCIA DE DIAV2M01:44:169400:28:206801:01:0715.7101:29:278300:14:4900:01:2900:01:01
4 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M01:45:079000:28:097401:01:5715.5001:30:068600:15:0100:00:4900:00:54
5 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:46:516500:26:539701:06:1014.5101:33:034700:13:4800:00:5600:00:47
6 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:47:0911800:30:127301:01:5615.5001:32:088800:15:0100:00:5800:00:48
7 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:49:279900:28:409401:05:4214.6101:34:229000:15:0500:01:0100:00:46
8 8004JORDI VICENTE VICENTE BADFEECV2M01:52:1013200:31:048601:04:1514.9401:35:1912700:16:5100:01:1500:01:40
9 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M01:54:0411300:29:4711101:08:0914.0901:37:5611200:16:0800:01:1400:01:31
10 8002TONI PLANAGUMÀ OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M01:55:1712600:30:4611401:08:4513.9601:39:3110600:15:4600:00:4800:00:52
11 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:58:3713000:31:0112001:11:0213.5101:42:0312000:16:3400:01:0700:00:56
12 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:11:0614300:33:0813801:20:2511.9401:53:3313500:17:3300:01:0200:01:20
13 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:12:0413400:31:2414201:22:4811.5901:54:1214100:17:5200:01:0000:00:54
14 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV2M02:21:0412500:30:4515101:31:4910.4602:02:3414500:18:3000:01:1700:01:30
15 8006DAVID OLIVERA FRANCESLLICENCIA DE DIAV2M02:26:2514900:34:4014901:30:2410.6202:05:0415300:21:2100:01:3500:01:48
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:44:4810400:29:026601:01:0115.7301:30:037700:14:4500:01:0400:00:53
2 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:45:179100:28:107501:01:5915.4901:30:099200:15:0800:01:0900:01:13
3 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:52:039200:28:1110601:07:4114.1801:35:5211400:16:1100:01:1000:00:56
4 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MANRESAV3M02:03:0013900:32:1813201:14:1812.9201:46:3611700:16:2400:01:0800:01:25
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:03:5514400:33:1512701:12:5013.1801:46:0514000:17:5000:00:5300:00:46
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:45:5010300:29:017001:01:2915.6101:30:309500:15:2000:00:5300:00:43
2 5817ROSA REQUENA LLONGUERASPRAT TRIATLO 1994V1F02:05:3214700:33:4913001:14:0312.9601:47:5213800:17:4000:01:1100:01:03
3 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:18:2814500:33:3614501:27:1511.0002:00:5113700:17:3700:01:1500:01:05
4 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:24:2715100:35:3214801:30:2010.6302:05:5214600:18:3500:01:1100:01:03
5 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:24:2915200:36:0814701:29:3810.7102:05:4614700:18:4300:01:1900:00:52
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:08:1113700:32:0313701:19:1412.1201:51:1712900:16:5400:01:1200:01:08
2 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:1115300:36:2615001:31:1410.5202:07:4014900:19:3100:01:0800:00:58
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:23:05400:22:59100:47:4520.1001:10:44600:12:2100:00:4100:00:32
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:23:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:041600:23:55300:48:1319.9101:12:082100:12:5600:00:3900:00:35
4 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:17700:23:15800:50:0619.1601:13:21200:11:5600:00:4200:00:44
5 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:322100:24:21400:48:1519.9001:12:362000:12:5600:00:4800:00:41
6 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:12300:22:391200:51:1818.7101:13:57500:12:1500:00:4900:00:36
7 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:27:501400:23:521000:51:0418.8001:14:561700:12:5400:00:3500:00:41
8 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:28:031100:23:441300:51:4418.5601:15:28900:12:3500:00:4400:00:33
9 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:28:431700:24:051500:52:1318.3801:16:18700:12:2500:00:3900:00:34
10 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:29:071200:23:461900:53:0618.0801:16:52400:12:1500:00:4400:00:35
11 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:30:591500:23:552800:54:1817.6801:18:131200:12:4600:00:4300:00:37
12 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:31:023100:24:522000:53:1118.0501:18:032300:12:5900:00:3900:00:42
13 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:31:183000:24:512300:53:1618.0201:18:072900:13:1100:00:4800:00:47
14 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:32:465500:26:192200:53:1318.0401:19:323100:13:1400:00:4500:00:40
15 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:474000:25:292500:53:4217.8801:19:113600:13:3600:00:4800:00:42
16 5799JORDI PERELLÓ COLLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:32:481300:23:474000:56:2017.0401:20:071000:12:4100:00:5300:00:59
17 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:322000:24:203300:55:1917.3501:19:394900:13:5300:00:4600:00:36
18 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:33:563900:25:272600:53:5317.8201:19:207100:14:3600:00:4800:00:41
19 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:183500:25:122900:54:2217.6601:19:347600:14:4400:00:4000:00:39
20 7002ALBERT PUIG DALMAUFEECABM01:34:203400:25:094100:56:2117.0401:21:301600:12:5000:00:5200:00:46
21 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:35:155400:26:083100:54:5717.4701:21:055600:14:1000:00:4500:00:41
22 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:36:081900:24:105600:59:0416.2501:23:141900:12:5400:00:4100:00:35
23 5792MARIUS ALSIUS VIVESCLUB NATACIO OLOTABM01:36:456400:26:483400:55:2117.3401:22:097200:14:3600:01:0500:01:14
24 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:36:502400:24:365500:59:0216.2601:23:383000:13:1200:00:4400:00:39
25 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:296700:26:554200:56:2717.0101:23:225300:14:0700:00:5100:00:48
26 7010JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:38:103600:25:135700:59:0716.2401:24:204800:13:5000:00:4600:00:40
27 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:38:118100:27:373600:55:5217.1801:23:297400:14:4200:00:5700:00:48
28 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:268200:27:433700:55:5417.1701:23:378100:14:4900:00:3900:00:33
29 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM01:40:252300:24:367701:02:1015.4401:26:464000:13:3900:00:4200:00:35
30 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:574200:25:307101:01:3015.6101:27:005100:13:5700:00:4800:00:46
31 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:41:106600:26:546000:59:5316.0301:26:476300:14:2300:00:4400:00:38
32 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:128700:28:045300:58:5716.2801:27:015700:14:1100:00:5600:00:45
33 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:41:528800:28:074500:57:4216.6401:25:4911000:16:0300:00:5700:00:42
34 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:42:347000:27:036901:01:1115.6901:28:146200:14:2000:00:4800:00:37
35 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:0310500:29:054800:58:1316.4901:27:1810500:15:4500:01:0400:00:48
36 7001JOANJOSEP TASIES BLASIFEECABM01:46:358900:28:088401:03:3915.0801:31:478000:14:4800:01:1500:00:57
37 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:46:386900:27:028801:04:3514.8601:31:378700:15:0100:00:5900:00:55
38 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:502500:24:4011601:09:0513.9001:33:452800:13:0500:00:5400:00:42
39 7005JORDI TEIXIDORLLICENCIA DE DIAABM01:46:5010900:29:356301:00:3915.8301:30:1412100:16:3600:01:1100:01:32
40 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM01:46:5410100:28:438001:02:5015.2801:31:339700:15:2100:00:5400:00:46
41 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:47:029800:28:388201:03:1415.1801:31:529300:15:1000:00:4400:00:45
42 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:47:128300:27:499101:04:5814.7801:32:476500:14:2500:00:5600:00:48
43 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:49:2911900:30:167901:02:3115.3601:32:4712500:16:4200:01:1200:00:52
44 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:057600:27:2510901:08:0614.1001:35:316900:14:3400:00:4700:00:40
45 4936CARLES JUNCÀ MIRTEAM TRIRELAYABM01:50:067900:27:3211001:08:0714.0901:35:396600:14:2700:01:0100:00:47
46 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:50:436200:26:4011201:08:2314.0401:35:0310300:15:4000:00:5600:00:48
47 5763XAVIER GRAELLS MONTEC.E. RAYOTEAMABM01:50:5911000:29:399901:06:2814.4401:36:078400:14:5200:00:5200:00:50
48 5624EDUARD BATLLOSERA BATLLOSTGCBINNABM01:51:5012800:30:509001:04:5614.7801:35:4611100:16:0400:00:5200:00:52
49 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBIABM01:55:115900:26:2813301:14:2912.8901:40:576000:14:1400:01:3500:00:46
50 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:55:147300:27:1712901:13:4413.0201:41:015800:14:1300:00:5100:00:47
51 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOTEAM TRIRELAYABM01:55:1410200:28:5611901:10:4913.5601:39:4510100:15:2900:00:5700:01:01
52 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM01:55:2612200:30:2311301:08:3514.0001:38:5811900:16:2800:01:5900:01:22
53 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:58:5914200:32:4511701:09:0713.8901:41:5213000:17:0700:00:5500:00:59
54 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM02:00:384900:25:5813901:21:1811.8101:47:163500:13:2200:01:0000:01:11
55 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:01:4910700:29:1113601:16:5512.4801:46:0610400:15:4300:01:0800:01:13
56 5630DAVID ARIOTTO CUIXARTTRI+9 EL MASNOUABM02:02:1812900:30:5012401:11:4913.3701:42:3915000:19:3900:00:5500:00:44
57 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM02:02:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7008FRAN LLOVERAS RUEDALLICENCIA DE DIAABM02:27:3214000:32:3415301:35:4510.0302:08:1914800:19:1300:02:1400:01:25
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF01:51:169700:28:2510801:07:5214.1501:36:178500:14:5900:01:0600:00:47
2 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF01:52:1713600:31:438501:03:5515.0201:35:3812300:16:3900:00:5700:00:51
3 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:52:3213300:31:108901:04:5614.7801:36:0611800:16:2600:00:5400:00:51
4 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:53:0811200:29:4010401:07:3114.2201:37:1110900:15:5700:00:5900:00:46
5 5621AMÀLIA GEMMA AGUILAR CASAPRAT TRIATLO 1994ABF01:55:0412000:30:1910501:07:3314.2101:37:5213100:17:1200:01:0500:01:00
6 5818LESLIE REKOW REPULLOPRAT TRIATLO 1994ABF01:57:5211600:29:5812501:11:5913.3401:41:5710800:15:5500:00:5200:00:45
7 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:01:0913100:31:0112601:12:3313.2301:43:3413600:17:3500:00:5600:00:39
8 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:02:3912100:30:1913501:15:4012.6901:45:5912400:16:4000:01:0000:00:43
9 7004JENNY ARASIL GARCIALLICENCIA DE DIAABF02:06:348500:27:5614101:22:2611.6501:50:2211500:16:1200:01:0600:01:28
10 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOABF02:07:2512400:30:3214001:21:3211.7701:52:049800:15:2100:01:1800:00:53
11 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:08:3015000:35:1713401:15:0912.7701:50:2614200:18:0400:00:4600:00:41
12 3978LAURA BALETA FARRERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:17:4514600:33:4014301:23:4211.4701:57:2215200:20:2300:01:0400:01:03

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35