RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
103 98 98 0 0 1000 5 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:33:23100:16:361800:00:27666.6700:17:03100:16:2000:00:0000:00:00
2 2913JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO MANRESAABM00:34:13700:17:261000:00:25720.0000:17:51200:16:2200:00:0000:00:00
3 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:35:08300:17:142100:00:28642.8600:17:42900:17:2600:00:0000:00:00
4 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:35:33900:17:50700:00:24750.0000:18:14600:17:1900:00:0000:00:00
5 3422TRISTAM KNOPHCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:35:36200:17:02500:00:23782.6100:17:251700:18:1100:00:0000:00:00
6 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE DIABLILLOSSUB23M00:36:011000:17:51100:00:20900.0000:18:111300:17:5000:00:0000:00:00
7 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:36:031500:18:38800:00:24750.0000:19:02500:17:0100:00:0000:00:00
8 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5JVM00:36:04800:17:271600:00:26692.3100:17:531800:18:1100:00:0000:00:00
9 2966MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:36:23400:17:15400:00:22818.1800:17:372400:18:4600:00:0000:00:00
10 7002TEO MARÍNLLICENCIA DE DIAJVM00:36:37500:17:193300:00:34529.4100:17:532300:18:4400:00:0000:00:00
11 5542LLUÍS PUIGDEFÀBREGAS HORTC.N. MATAROABM00:36:413200:19:31300:00:21857.1400:19:52300:16:4900:00:0000:00:00
12 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM00:36:472400:19:021500:00:26692.3100:19:28700:17:1900:00:0000:00:00
13 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:37:183300:19:32900:00:24750.0000:19:56800:17:2200:00:0000:00:00
14 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M00:37:271700:18:436800:00:56321.4300:19:391200:17:4800:00:0000:00:00
15 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:37:292200:18:572700:00:30600.0000:19:271500:18:0200:00:0000:00:00
16 1418YAGO SÁNCHEZ COSTAC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M00:37:311300:18:327600:01:03285.7100:19:351400:17:5600:00:0000:00:00
17 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M00:37:441100:17:522400:00:29620.6900:18:213000:19:2300:00:0000:00:00
18 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROSUB23M00:37:493600:19:411100:00:25720.0000:20:061000:17:4300:00:0000:00:00
19 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:37:582500:19:024900:00:40450.0000:19:421900:18:1600:00:0000:00:00
20 2076IVAN RUIZ PERPIÑÁCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:38:01600:17:205200:00:42428.5700:18:023700:19:5900:00:0000:00:00
21 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:38:062800:19:082200:00:29620.6900:19:372100:18:2900:00:0000:00:00
22 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:38:092900:19:112300:00:29620.6900:19:402000:18:2900:00:0000:00:00
23 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M00:38:181800:18:434300:00:38473.6800:19:212700:18:5700:00:0000:00:00
24 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOJVM00:38:421200:18:193600:00:34529.4100:18:533500:19:4900:00:0000:00:00
25 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJNM00:38:551600:18:393400:00:34529.4100:19:133300:19:4200:00:0000:00:00
26 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MANRESAV2M00:39:112100:18:544200:00:37486.4900:19:313200:19:4000:00:0000:00:00
27 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE DIABLILLOSV1M00:39:134600:20:503700:00:35514.2900:21:251100:17:4800:00:0000:00:00
28 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM00:39:291900:18:474800:00:39461.5400:19:263900:20:0300:00:0000:00:00
29 1410FÉLIX ACERO OREIROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:39:375500:21:427100:00:58310.3400:22:40400:16:5700:00:0000:00:00
30 2950PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:40:011400:18:34200:00:21857.1400:18:554800:21:0600:00:0000:00:00
31 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:40:043400:19:33600:00:24750.0000:19:574000:20:0700:00:0000:00:00
32 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:40:163000:19:262000:00:28642.8600:19:544100:20:2200:00:0000:00:00
33 2970GABRIEL TUALCLUB TRIATLO ATLESABM00:40:284900:21:111200:00:25720.0000:21:362600:18:5200:00:0000:00:00
34 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:40:354200:19:574700:00:39461.5400:20:363800:19:5900:00:0000:00:00
35 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:40:432300:19:004500:00:38473.6800:19:384700:21:0500:00:0000:00:00
36 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5JNM00:40:484000:19:531400:00:26692.3100:20:194200:20:2900:00:0000:00:00
37 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:41:035600:21:485700:00:44409.0900:22:322200:18:3100:00:0000:00:00
38 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:41:255200:21:395000:00:41439.0200:22:202800:19:0500:00:0000:00:00
39 7004IGNACIO MANZANARES SECADECRONOS TRIATLON SOTO DEL V3M00:41:313100:19:268200:01:21222.2200:20:474300:20:4400:00:0000:00:00
40 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:41:534300:20:096000:00:47382.9800:20:564500:20:5700:00:0000:00:00
41 2980MARÇAL ROSÉS MILÀC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:42:037200:23:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 8006RAUL ALMENDROS SALASLLICENCIA DE DIAV1M00:42:073500:19:384000:00:36500.0000:20:145400:21:5300:00:0000:00:00
43 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROABF00:42:083700:19:411700:00:27666.6700:20:085700:22:0000:00:0000:00:00
44 2969EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:42:123800:19:475900:00:46391.3000:20:335300:21:3900:00:0000:00:00
45 8007MARIA FIOL AIXARCHLLICENCIA DE DIAV2F00:42:162000:18:492900:00:32562.5000:19:216700:22:5500:00:0000:00:00
46 665ALBERT GISBERT BRULLC. TRIATLO MONTORNESV1M00:42:244400:20:123000:00:33545.4500:20:455200:21:3900:00:0000:00:00
47 8005BERTA ROMERA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:42:594500:20:195300:00:43418.6000:21:025500:21:5700:00:0000:00:00
48 2605ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:43:046600:22:548100:01:20225.0000:24:142500:18:5000:00:0000:00:00
49 2189ROGER PONS I RODONCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:43:206500:22:507400:01:02290.3200:23:523100:19:2800:00:0000:00:00
50 2516HONORIO ESCALERA SÁNCHEZTRANSTRIATLONABM00:43:407100:23:306500:00:54333.3300:24:242900:19:1600:00:0000:00:00
51 2959MERITXELL SANCHEZ CODORNITRANSTRIATLONABF00:43:403900:19:505800:00:45400.0000:20:356900:23:0500:00:0000:00:00
52 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5JVM00:43:484800:20:573500:00:34529.4100:21:316100:22:1700:00:0000:00:00
53 2591ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM00:44:017900:24:576700:00:55327.2700:25:521600:18:0900:00:0000:00:00
54 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:44:072700:19:075500:00:44409.0900:19:517600:24:1600:00:0000:00:00
55 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON BARCELONAV2M00:44:225400:21:395400:00:43418.6000:22:225600:22:0000:00:0000:00:00
56 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MANRESAV2M00:44:294100:19:566100:00:50360.0000:20:467400:23:4300:00:0000:00:00
57 2204SERGIO HERNÁN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:44:327400:23:585100:00:41439.0200:24:393600:19:5300:00:0000:00:00
58 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V2M00:45:145700:21:576600:00:55327.2700:22:526200:22:2200:00:0000:00:00
59 2964JOSEP MARIA ALMIÑANA MUNTCLUB NATACIO SITGESV2M00:45:145800:22:002800:00:31580.6500:22:316400:22:4300:00:0000:00:00
60 8004JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAV1M00:45:275000:21:258500:01:25211.7600:22:506300:22:3700:00:0000:00:00
61 5104DESIREE VIDAL COMASC.E. TRIATLO PICORNELLABF00:45:356000:22:083900:00:35514.2900:22:436500:22:5200:00:0000:00:00
62 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MANRESAV1M00:45:426800:22:594400:00:38473.6800:23:375800:22:0500:00:0000:00:00
63 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M00:45:467300:23:547700:01:06272.7300:25:004400:20:4600:00:0000:00:00
64 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:45:576200:22:223200:00:33545.4500:22:556800:23:0200:00:0000:00:00
65 6009IVAN JIMENEZ CAVALLETRANSTRIATLONV1M00:46:066300:22:363800:00:35514.2900:23:116600:22:5500:00:0000:00:00
66 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:46:265900:22:082500:00:30600.0000:22:387500:23:4800:00:0000:00:00
67 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADV1M00:46:318600:26:005600:00:44409.0900:26:443400:19:4700:00:0000:00:00
68 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MANRESAABM00:46:504700:20:526900:00:56321.4300:21:488000:25:0200:00:0000:00:00
69 5564JANA ABADAL GINESTAC.E. KATOA BARCELONAJVF00:46:532600:19:043100:00:33545.4500:19:378800:27:1600:00:0000:00:00
70 986JÚLIA PUJOL CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:47:067800:24:279000:01:32195.6500:25:594900:21:0700:00:0000:00:00
71 2055ADOLF DIEZ ADELLCLUB NATACIO SITGESABM00:47:067500:24:144600:00:38473.6800:24:526000:22:1400:00:0000:00:00
72 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F00:47:415300:21:398800:01:28204.5500:23:077700:24:3400:00:0000:00:00
73 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MANRESAV1M00:47:447600:24:159400:02:06142.8600:26:215000:21:2300:00:0000:00:00
74 2921LARA NAVAS GUERREROGAVA TRIATLOABF00:48:047700:24:221300:00:26692.3100:24:487100:23:1600:00:0000:00:00
75 1877LAURA ESTHER RÍOS TORQUETCLUB NATACIO SITGESV1F00:48:118100:25:312600:00:30600.0000:26:015900:22:1000:00:0000:00:00
76 2207RICARDO HABERMEYER SAN MCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:48:176400:22:466200:00:50360.0000:23:367800:24:4100:00:0000:00:00
77 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:49:016900:23:026300:00:52346.1500:23:548100:25:0700:00:0000:00:00
78 1854LAURA BAEZA ORTUÑOGAVA TRIATLOV1F00:49:228000:25:291900:00:28642.8600:25:577200:23:2500:00:0000:00:00
79 2053DUNA RIBA CONTRERASTRANSTRIATLONABF00:49:418800:26:587900:01:16236.8400:28:145100:21:2700:00:0000:00:00
80 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:49:536100:22:147000:00:57315.7900:23:118500:26:4200:00:0000:00:00
81 6021ELIA CERVERA CARLIERGAVA TRIATLOJVF00:50:185100:21:374100:00:36500.0000:22:139100:28:0500:00:0000:00:00
82 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:50:248400:25:498400:01:25211.7600:27:147000:23:1000:00:0000:00:00
83 2301ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:50:556700:22:557200:01:00300.0000:23:558700:27:0000:00:0000:00:00
84 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:51:339400:29:406400:00:52346.1500:30:324600:21:0100:00:0000:00:00
85 2008EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLOV2M00:52:068200:25:437800:01:09260.8700:26:528200:25:1400:00:0000:00:00
86 7001POL TARRÉ FERRÉ LLICENCIA DE DIASUB23M00:52:598500:25:578900:01:31197.8000:27:288300:25:3100:00:0000:00:00
87 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:53:377000:23:158600:01:27206.9000:24:429200:28:5500:00:0000:00:00
88 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:53:388300:25:487500:01:02290.3200:26:508600:26:4800:00:0000:00:00
89 2963GUILLEM SANS OLIVELLAC.N. VILAFRANCA SUB23M00:54:199300:29:178300:01:25211.7600:30:427300:23:3700:00:0000:00:00
90 8003JAUME CAROL RUBAULLICENCIA DE DIAV3M00:54:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 5341RAMON ESPELT HUERTAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:519500:29:449500:02:24125.0000:32:087900:24:4300:00:0000:00:00
92 814VERÓNICA MORENO RODRÍGUECLUB TRIATLO SABADELLV1F00:57:458700:26:567300:01:00300.0000:27:569400:29:4900:00:0000:00:00
93 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOGOO SPORT CLUBV1F00:57:499100:28:558700:01:27206.9000:30:228900:27:2700:00:0000:00:00
94 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMENEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:59:109700:31:198000:01:20225.0000:32:398400:26:3100:00:0000:00:00
95 2984JURGEN DEPKENINDEPENDIENTEV3M00:59:149000:28:389100:01:38183.6700:30:169300:28:5800:00:0000:00:00
96 7003FERNANDO FERRER FERRANDOLLICENCIA DE DIAV2M00:59:448900:28:289600:03:2986.1200:31:579000:27:4700:00:0000:00:00
97 7005ANGELA LOPE ALVAREZLLICENCIA DE DIAABF01:01:449200:29:179300:01:53159.2900:31:109500:30:3400:00:0000:00:00
98 8002MARIA DAVILA RUEDALLICENCIA DE DIAV3F01:11:079600:31:149200:01:51162.1600:33:059600:38:0200:00:0000:00:00






NP 4500FREDERIC CORDERAS IBARZRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M
NP 5298PAU FONT VENDRELLC.N. VILAFRANCA ABM
NP 8001GUILLEM SERRAS FONTANALSLLICENCIA DE DIAABM
NP 2491PAULA SAURI ABELLANGAVA TRIATLOJNF
NP 2530MARIA DURAN ECHEGAVA TRIATLOJNF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35