RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
103 93 92 0 1 2 1000 2 20 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8010GUILLEM MONTIEL MORENOCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23M00:30:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON BARCELONAABM00:30:57300:07:38400:14:454067.8000:22:23200:08:3400:00:0000:00:00
3 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:31:20100:07:34500:14:464063.2100:22:20300:09:0000:00:0000:00:00
4 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:31:36400:07:38800:14:574013.3800:22:35400:09:0100:00:0000:00:00
5 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:31:561000:08:23100:13:434374.2400:22:061900:09:5000:00:0000:00:00
6 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:32:07700:08:12600:14:484054.0500:23:00600:09:0700:00:0000:00:00
7 1501PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:32:13200:07:341800:16:123703.7000:23:46100:08:2700:00:0000:00:00
8 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:32:241800:08:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON BARCELONAJVM00:32:431300:08:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:32:47900:08:22700:14:524035.8700:23:141100:09:3300:00:0000:00:00
11 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON BARCELONAABF00:33:133200:08:58300:14:314133.1800:23:291600:09:4400:00:0000:00:00
12 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON BARCELONAABM00:33:30600:08:112000:16:163688.5200:24:27500:09:0300:00:0000:00:00
13 8002JEREMIAS DIEZ NAVARRETELLICENCIA DE DIAABM00:33:382500:08:44900:15:253891.8900:24:091000:09:2900:00:0000:00:00
14 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:33:471200:08:241500:15:593753.9100:24:23900:09:2400:00:0000:00:00
15 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:33:572300:08:431100:15:393833.8700:24:221200:09:3500:00:0000:00:00
16 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:34:07800:08:222600:16:333625.3800:24:55700:09:1200:00:0000:00:00
17 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:34:093800:09:15200:14:284147.4700:23:433000:10:2600:00:0000:00:00
18 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:34:101500:08:241000:15:343854.3900:23:582500:10:1200:00:0000:00:00
19 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:34:261400:08:241400:15:493793.4700:24:132600:10:1300:00:0000:00:00
20 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:292100:08:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA KATOAJVM00:34:322200:08:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 870JOAN MONROY FLORENCIANOCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:362700:08:451900:16:133699.9000:24:581500:09:3800:00:0000:00:00
23 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF00:34:433000:08:512100:16:163688.5200:25:071300:09:3600:00:0000:00:00
24 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:35:022800:08:461700:16:083719.0100:24:542300:10:0800:00:0000:00:00
25 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:35:151600:08:253100:17:033519.0600:25:281800:09:4700:00:0000:00:00
26 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:35:313100:08:552200:16:253654.8200:25:202400:10:1100:00:0000:00:00
27 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:35:443600:09:131200:15:443813.5600:24:573400:10:4700:00:0000:00:00
28 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM00:35:473500:09:081300:15:443813.5600:24:523500:10:5500:00:0000:00:00
29 331DAVID MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON BARCELONAV1M00:36:031900:08:363700:17:253444.9800:26:012200:10:0200:00:0000:00:00
30 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:36:121100:08:244700:18:273252.0300:26:51800:09:2100:00:0000:00:00
31 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M00:36:242000:08:374200:17:473373.9500:26:242100:10:0000:00:0000:00:00
32 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBV1M00:36:374400:09:362300:16:293640.0400:26:053100:10:3200:00:0000:00:00
33 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:504000:09:273000:17:023522.5000:26:292900:10:2100:00:0000:00:00
34 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:37:193300:09:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:37:324700:10:012500:16:323629.0300:26:333900:10:5900:00:0000:00:00
36 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M00:37:333400:09:064400:18:113299.7300:27:172700:10:1600:00:0000:00:00
37 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM00:37:384300:09:313900:17:323422.0500:27:033300:10:3500:00:0000:00:00
38 8012DANIEL ALARCON VILALLICENCIA DE DIAV1M00:37:454600:09:522900:16:573539.8200:26:493600:10:5600:00:0000:00:00
39 7002OSCAR VELASQUEZLLICENCIA DE DIAABM00:37:564100:09:293600:17:243448.2800:26:534000:11:0300:00:0000:00:00
40 1979JORDI CARRASCO SANZFASTTRIATLON BARCELONAV1M00:37:573700:09:154300:18:103302.7500:27:253200:10:3200:00:0000:00:00
41 793LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF00:38:054500:09:443200:17:083501.9500:26:524200:11:1300:00:0000:00:00
42 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIV1M00:38:114200:09:303300:17:213458.2100:26:514300:11:2000:00:0000:00:00
43 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM00:38:221700:08:315700:19:533017.6000:28:242000:09:5800:00:0000:00:00
44 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:38:294800:10:043800:17:263441.6800:27:303800:10:5900:00:0000:00:00
45 1609ARNAU CARRERAS COMPTEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM00:38:302600:08:444600:18:253257.9200:27:094400:11:2100:00:0000:00:00
46 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:38:315600:10:302400:16:313632.6900:27:014500:11:3000:00:0000:00:00
47 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF00:38:504900:10:143500:17:233451.5800:27:374100:11:1300:00:0000:00:00
48 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:39:156700:11:111600:16:003750.0000:27:115500:12:0400:00:0000:00:00
49 1948NICOLAS-ARTIOM SANMILLAN CLUB NATACIO BARCELONAJNM00:39:552400:08:436200:21:272797.2000:30:101700:09:4500:00:0000:00:00
50 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F00:39:575400:10:224800:18:373222.9200:28:593700:10:5800:00:0000:00:00
51 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:40:227100:11:142800:16:553546.8000:28:095900:12:1300:00:0000:00:00
52 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:40:315800:10:384100:17:443383.4600:28:225700:12:0900:00:0000:00:00
53 1487ARIADNA LLOP BUSOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F00:40:495300:10:224900:18:393217.1600:29:015000:11:4800:00:0000:00:00
54 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAPRAT TRIATLO 1994ABF00:41:065100:10:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:41:205700:10:385400:19:043146.8500:29:424600:11:3800:00:0000:00:00
56 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOSUB23M00:41:346100:10:552700:16:343621.7300:27:297600:14:0500:00:0000:00:00
57 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:41:405500:10:305100:19:003157.8900:29:305800:12:1000:00:0000:00:00
58 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON BARCELONAV2M00:41:585000:10:155800:20:052987.5500:30:204700:11:3800:00:0000:00:00
59 8004ERIC UREÑA ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM00:42:057000:11:135200:19:033149.6100:30:165200:11:4900:00:0000:00:00
60 4624JOSE JAVIER CARRETO PASCUFASTTRIATLON BARCELONAV1M00:42:13000:00:00000:00:000.0000:30:185300:11:5500:00:0000:00:00
61 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:42:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 1228JAUME CARRASCO ALOMÀC.N. VIC-ETBV1M00:42:206400:10:585300:19:033149.6100:30:016200:12:1900:00:0000:00:00
63 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF00:42:207300:11:354000:17:413393.0300:29:166700:13:0400:00:0000:00:00
64 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA KATOAJVF00:42:46000:00:00000:00:000.0000:28:437500:14:0300:00:0000:00:00
65 854ARNAU VAZQUEZ GUERREROCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:42:493900:09:166500:23:122586.2100:32:282800:10:2100:00:0000:00:00
66 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:43:095200:10:215600:19:463035.4100:30:076600:13:0200:00:0000:00:00
67 8001DANIEL MOLINA MORANTLLICENCIA DE DIAABM00:43:14000:00:00000:00:000.0000:31:294900:11:4500:00:0000:00:00
68 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:43:305900:10:475500:19:463035.4100:30:336500:12:5700:00:0000:00:00
69 763RAQUEL MARTINEZ REVIEJOC.N. SABADELLABF00:44:006000:10:506100:21:212810.3000:32:115100:11:4900:00:0000:00:00
70 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:44:077400:11:534500:18:163284.6700:30:097300:13:5800:00:0000:00:00
71 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:44:12000:00:00000:00:000.0000:32:045600:12:0800:00:0000:00:00
72 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:45:277800:12:255000:19:003157.8900:31:257400:14:0200:00:0000:00:00
73 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM00:45:562900:08:503400:17:223454.8900:26:128100:19:4400:00:0000:00:00
74 8005ESTHER NAVARRO GUARDIOLALLICENCIA DE DIAV1F00:46:176600:11:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 8006NIL CONGOST SABATERLLICENCIA DE DIASUB23M00:46:27500:07:437600:29:072060.6800:36:501400:09:3700:00:0000:00:00
76 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:46:407700:12:246000:20:562866.2400:33:206800:13:2000:00:0000:00:00
77 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:46:536300:10:576900:24:172470.8300:35:144800:11:3900:00:0000:00:00
78 8003SONIA CANALS OLIVERLLICENCIA DE DIAABF00:47:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 8008JOSE GABRIEL PEREZ FRANCOLLICENCIA DE DIAV3M00:47:088100:12:495900:20:442893.8900:33:336900:13:3500:00:0000:00:00
80 8013PATRICIA PERO PEREZLLICENCIA DE DIAV1F00:47:096500:11:026600:23:172576.9500:34:196400:12:5000:00:0000:00:00
81 887RUBÉN GARCIA CACERESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:47:116200:10:576800:23:582503.4800:34:556000:12:1600:00:0000:00:00
82 1996MÓNICA HERRERO VARGASCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:47:146900:11:126700:23:412533.4300:34:536300:12:2100:00:0000:00:00
83 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:49:127500:11:577200:24:562406.4200:36:536100:12:1900:00:0000:00:00
84 7003MONTSE DOMINGUEZ CUADROSLLICENCIA DE DIAV2F00:49:318000:12:446400:23:052599.2800:35:497100:13:4200:00:0000:00:00
85 7001TERESA MONTESLLICENCIA DE DIAABF00:50:087600:12:017000:24:282452.3200:36:297000:13:3900:00:0000:00:00
86 1898FRANCESC TURIAS VALLESPICLUB TRIATLO ARENYSV1M00:50:217900:12:406300:23:002608.7000:35:407700:14:4100:00:0000:00:00
87 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:50:256800:11:127400:25:302352.9400:36:427200:13:4300:00:0000:00:00
88 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M00:54:198200:13:367500:25:562313.6200:39:327800:14:4700:00:0000:00:00
89 8011MONTSERRAT SAFONT CASASLLICENCIA DE DIAV2F00:54:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 812YOLANDA TUDELA TUDELA CLUB TRIATLO SABADELLV1F00:55:218300:14:567100:24:302448.9800:39:267900:15:5500:00:0000:00:00
91 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:55:407200:11:217700:32:211854.7100:43:425400:11:5800:00:0000:00:00
92 891TATIANA IZQUIERDO ALISEDCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:58:348400:15:427300:24:582403.2000:40:408000:17:5400:00:0000:00:00




DQ 2044NICO CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:00:00000:08:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 729JAUME ASENSIOFASTTRIATLON BARCELONAV2M
NP 6269BRU ROSET GALÍC.N. SABADELLJNM
NP 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM
NP 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM
NP 1967ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONASUB23M
NP 8007ANA THIELENLLICENCIA DE DIAABF
NP 8009JAIRO ALFONSO MURCIA CORTLLICENCIA DE DIAV1M
NP 3134JOSE OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35