RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
109 96 92 3 1 1000 5 0 26 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:30:24400:13:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:30:42900:13:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:39600:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:32:001000:14:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3297SERGI ALIAGA TORRENSCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:06500:13:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1918MARC PADIAL SALAMOVILADECANS TRIATLOSUB23M00:32:23300:13:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1967ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONASUB23M00:32:231100:14:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESJNM00:32:39200:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:32:451500:14:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1951JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:32:51800:13:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:52100:13:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:32:54700:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:33:272300:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:33:281200:14:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM00:34:001300:14:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:022000:15:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994JVM00:34:032100:15:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 201AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM00:34:111400:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:34:362400:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:34:521800:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM00:34:542900:16:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1010ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:113600:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:141600:14:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:35:292700:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:35:462200:15:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M00:36:001900:15:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 5836GUILLEM FARRE VILLENAC.E. KATOA BARCELONAABM00:36:083300:16:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:36:104900:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1896RAUL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM00:36:204700:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:36:414800:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1592NEREA COSTAL CRUZCLUB PROAMABF00:36:503900:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 665ALBERT GISBERT BRULLC. TRIATLO MONTORNESV1M00:37:003400:16:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM00:37:213200:16:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M00:37:285200:18:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:37:375100:17:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 787JULIO CESAR CERVANTES BLAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M00:37:391700:14:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:37:423700:16:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF00:37:593100:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM00:37:594600:17:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 8004RAUL ALMENDROS SALASLLICENCIA DE DIAV1M00:38:032800:15:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:38:184500:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 5507CLAUDIO DI PIETROC.E. RAYOTEAMABM00:38:517100:20:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV2M00:38:574300:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 8007JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:39:154400:17:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 8003MARIA FIOL AIXARCHLLICENCIA DE DIAV1F00:39:202600:15:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESJVM00:39:326200:19:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:515000:17:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:40:063800:16:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:305700:18:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 1295RAFAEL SANCHEZ PISTONC.E. TRIPLAY PRATV1M00:40:335400:18:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1948NICOLAS-ARTIOM SANMILLAN CLUB NATACIO BARCELONAJNM00:40:446300:19:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 681JORDI ESCOFET MONGEC. TRIATLO MONTORNESJVM00:40:535300:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:40:542500:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 8002JUANMA OLIVARES ARAZOLALLICENCIA DE DIAV1M00:40:565600:18:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 722TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLOV1M00:41:026900:20:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 1887ANA BATLLE FLORESPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:41:084000:17:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:147000:20:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:41:216000:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 8001MERITXELL SANCHEZ CODORNILLICENCIA DE DIAABF00:42:024200:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF00:42:364100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 1634ALBERT GÁMEZ MACIASCLUB ESPORTIU Z5ABM00:42:577800:22:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:42:586700:20:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:43:003000:16:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:43:347600:21:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 3401DAVID VERGES MARTINEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:43:503500:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:005500:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:44:355800:18:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 671BORJA JOVER PACHECOC. TRIATLO MONTORNESABM00:44:406100:19:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 8008ISMAEL GUZMÁN BENITEZ LLICENCIA DE DIAV2M00:45:166400:19:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:45:185900:18:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 815RAMON DE GIL CAPELLACLUB TRIATLO SABADELLV3M00:45:207500:21:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 8005MIRIAM JUAREZ MURIELLLICENCIA DE DIAV1F00:45:338300:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M00:45:436500:19:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:46:577400:20:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:47:197200:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:47:538000:22:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 577ESTER GUTIERREZ BAUTISTACLUB NATACIO BARCELONAABF00:47:567700:21:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 8009TERESA TOQUERO VICENTEE.M. EL OLIVARV1F00:48:256600:20:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 7003MARTIN NALE LARESLLICENCIA DE DIAABM00:49:288200:22:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOJNF00:49:498100:22:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOGOO SPORT CLUBV1F00:49:568900:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 1898FRANCESC TURIAS VALLESPIINDEPENDIENTEV1M00:49:568700:23:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 1966ROMINA YASMIN DURANCLUB TEAM HYBRIDABF00:50:527900:22:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:51:019100:25:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
85 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM00:51:127300:20:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
86 1963MERCÈ MANDRET PEÑARANDATEAM TRIRELAYABF00:51:348800:23:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 8006VERÓNICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:52:108500:23:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 100OSCAR BENEDITO POVEDANOINDEPENDIENTEV1M00:52:259000:24:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:53:296800:20:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 7001ROCIO PERALTALLICENCIA DE DIAV2F00:55:019200:28:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 1699VANESSA BAUTISTA MIRACLUB ESPORTIU Z5ABF00:55:428400:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 7004DORA IRANYILLICENCIA DE DIAV1F00:57:008600:23:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:00:00000:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994ABM00:00:00000:45:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1828ANNA CLAVER MARCAC.N. TARRACOJNF00:00:00000:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:33:12000:14:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF
NP 2069RUBEN AGUILAR MARTIINDEPENDIENTEABM
NP 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLJNM
NP 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 7002MASSIMO TESTONELLICENCIA DE DIAABM
NP 500RAFA SEGURA ZARIQUIEYCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV3M
NP 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 812YOLANDA TUDELA TUDELA CLUB TRIATLO SABADELLV1F
NP 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1964JAUME CASANOVAS VIDALINDEPENDIENTEV2M
NP 1979JORDI CARRASCO SANZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M
NP 2001JAVIER CEJAS PATANÉCLUB TEAM HYBRIDV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35