RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
125 116 106 10 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:23:51300:18:30200:54:5622.9401:13:26200:10:2500:00:2700:00:23
2 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:24:26200:18:29300:56:0422.4701:14:33100:09:5300:00:3200:00:20
3 5803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:24:38800:19:23100:54:1223.2501:13:351100:11:0300:00:3000:00:33
4 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:26:24100:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
5 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:27:01700:19:22400:56:3922.2401:16:01900:11:0000:00:3200:00:26
6 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:28:571100:19:27500:58:1621.6201:17:431500:11:1400:00:2300:00:23
7 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:541500:20:02600:58:4821.4301:18:501200:11:0400:00:3400:00:25
8 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:30:021300:19:43800:59:2221.2201:19:05800:10:5700:00:2200:00:29
9 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:30:121900:20:06700:58:5721.3701:19:031400:11:0900:00:3400:00:44
10 2099ALEIX VILARDELL PINTÓCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:30:201000:19:251001:00:0920.9501:19:34500:10:4600:00:4700:00:34
11 7007KEVIN FERNÁNDEZ ÁLVAREZLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:13400:18:401801:02:0320.3101:20:43300:10:3000:00:3800:00:33
12 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:31:23500:19:101701:01:4020.4301:20:50400:10:3300:00:3500:00:24
13 2104MIQUEL GAJA CAPDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:31:351600:20:04901:00:0320.9801:20:072400:11:2800:00:4300:00:43
14 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:521200:19:381501:01:0920.6101:20:471300:11:0500:00:3500:00:24
15 427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV2M01:32:102100:20:131101:00:3520.8001:20:481900:11:2200:00:5000:00:43
16 2108SERGI MILLARUELO ANGULOTEAM TRIRELAYABM01:32:171800:20:061301:00:4720.7301:20:532100:11:2400:00:3800:00:26
17 8008SERGI PESARRODONA ROVIRAFEECABM01:33:122700:20:441201:00:3920.7701:21:232700:11:4900:00:4300:00:29
18 8002JOAN RIBA BURDOFEECABM01:33:17600:19:212501:03:0619.9701:22:27700:10:5000:00:3300:00:38
19 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:33:25900:19:242601:03:1319.9301:22:37600:10:4800:00:2700:00:35
20 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:33:401700:20:052101:02:1520.2401:22:201800:11:2000:00:4000:00:39
21 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:34:142300:20:302201:02:2520.1901:22:551700:11:1900:00:4000:00:24
22 2122ALBERT CARRERAS BASARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:34:223800:21:381401:00:4920.7201:22:272800:11:5500:00:3500:00:28
23 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:34:442000:20:112701:03:3219.8301:23:431000:11:0100:00:4300:00:34
24 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:35:022500:20:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2900:00:00
25 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:35:203100:21:141901:02:0920.2701:23:232900:11:5700:00:3100:00:29
26 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:372800:20:482001:02:1120.2601:22:593700:12:3800:00:3200:00:29
27 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:35:403600:21:351601:01:2520.5201:23:003800:12:4000:00:3400:00:38
28 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:523700:21:352401:02:5920.0101:24:343200:12:1800:00:3000:00:30
29 2096MARC CIRERA CASELLASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:37:224200:22:052301:02:3120.1501:24:364100:12:4600:00:2900:00:35
30 2098ARNAU FONT REGUANTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:363000:21:143001:05:0619.3501:26:201600:11:1600:00:4400:00:28
31 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:37:392200:20:263201:05:3819.2001:26:042500:11:3500:00:3400:00:27
32 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:37:535300:22:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2400:00:00
33 2084JORDI TEIXIDOR MIRCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:38:223200:21:212901:04:5719.4001:26:183000:12:0400:00:4000:01:00
34 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:533900:21:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
35 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:001400:20:004001:08:3218.3901:28:322300:11:2800:00:4100:00:46
36 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:40:274100:22:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
37 7005ALBERT ALEGRE LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:40:544400:22:153401:06:1219.0301:28:273400:12:2700:00:5900:00:48
38 2118JORDI COMPTA SOUSCLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:40:565000:22:313101:05:2519.2601:27:564800:13:0000:00:4600:00:42
39 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:41:373400:21:284101:08:3318.3801:30:012600:11:3600:00:3900:01:02
40 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:41:386400:23:362801:04:5019.4301:28:265000:13:1200:00:5600:00:32
41 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:505100:22:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1000:00:00
42 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:42:203500:21:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
43 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:42:364700:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
44 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:42:374300:22:144301:08:5718.2701:31:112200:11:2600:01:0800:00:34
45 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:062600:20:374801:11:0717.7201:31:442000:11:2200:00:3500:00:27
46 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:43:293300:21:224501:09:1418.2001:30:364400:12:5300:00:3000:00:44
47 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:327200:24:053501:06:3318.9301:30:384500:12:5400:00:3400:00:30
48 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:43:356000:23:193601:06:5518.8301:30:145400:13:2100:00:3800:00:36
49 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:43:436600:23:543301:05:5819.1001:29:526400:13:5100:01:0200:00:35
50 4310MARTINIA SABATERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:43:452400:20:314701:11:0617.7201:31:373100:12:0800:00:3800:00:36
51 2114MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:43:555600:22:453901:08:2818.4001:31:134000:12:4200:00:3900:00:37
52 7003JORDI ARBAT TRAVERLLICENCIA DE DIAABM01:44:146200:23:273701:07:5618.5501:31:234300:12:5100:00:4600:00:38
53 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:44:224000:22:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4500:00:00
54 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:44:232900:20:524901:11:0817.7101:32:003300:12:2300:01:0700:00:49
55 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:44:555700:23:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
56 4360ALEX ALBALA TOLDRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:45:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:46:407400:24:103801:08:2318.4301:32:336700:14:0700:01:0100:00:43
58 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:46:488000:24:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
59 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:46:575800:23:095001:11:0817.7101:34:173900:12:4000:00:4100:00:39
60 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:47:074800:22:304601:11:0517.7301:33:355600:13:3200:00:5100:00:43
61 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:47:188200:24:454201:08:4218.3401:33:276300:13:5100:00:3900:00:40
62 5763XAVIER GRAELLS MONTEC.E. RAYOTEAMABM01:47:327800:24:394401:09:1018.2201:33:496000:13:4300:00:5300:00:35
63 1533LLUIS ALBERT VILAGINES ROC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:47:485400:22:435101:11:4817.5501:34:315200:13:1700:00:4600:00:41
64 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:47:485500:22:445301:12:1317.4501:34:574200:12:5100:00:5400:01:02
65 7008MARC CARMONALLICENCIA DE DIASUB23M01:48:165900:23:175201:12:0517.4801:35:224600:12:5400:01:1100:01:13
66 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV2M01:48:277000:24:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
67 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:427700:24:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
68 5465RAUL MANSILLA ESTEBANC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:50:324500:22:256101:15:3916.6601:38:043500:12:2800:01:0300:00:46
69 7001ERIC DONADEU PERARNAULLICENCIA DE DIAABM01:50:346300:23:295601:13:4417.0901:37:135300:13:2100:01:3100:01:29
70 2348JAUME GRACIA ALCACERINDEPENDIENTEV1M01:50:546100:23:265501:13:3617.1201:37:026500:13:5200:00:5000:00:29
71 2120MIREIA BADIA CAMPRUBÍP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:51:134600:22:276301:16:1716.5201:38:443600:12:2900:00:5500:00:46
72 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:51:137100:24:035401:13:3217.1401:37:355700:13:3800:00:5400:00:38
73 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:51:194900:22:316201:15:5016.6201:38:214700:12:5800:01:0800:00:40
74 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M01:52:276500:23:485901:14:5816.8101:38:465800:13:4100:01:0300:00:44
75 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:52:547900:24:415701:13:5417.0501:38:356900:14:1900:00:5900:00:57
76 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:53:005200:22:346901:17:2316.2801:39:574900:13:0300:00:5000:00:38
77 8004JOSEMI RODRIGUEZ MECALLICENCIA DE DIAV1M01:53:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 3246FRANCESC XAVIER MILLAN SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:54:018400:24:585801:14:0417.0101:39:027400:14:5900:01:1600:00:52
79 5577FERRAN GARRIGOSA CARRERASC.E.T. DISTANCEV1M01:54:058100:24:436001:15:2316.7101:40:066600:13:5900:00:4400:00:45
80 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM TRIRELAYV1M01:54:358300:24:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
81 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M01:54:367300:24:086701:17:1116.3201:41:195100:13:1700:00:5300:00:49
82 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF01:55:018900:25:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
83 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:55:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:55:496900:24:007101:18:0716.1301:42:075900:13:4200:00:5900:00:36
85 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:55:536700:23:556801:17:1816.3001:41:137200:14:4000:00:5400:00:56
86 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV3M01:56:319000:25:526401:16:2416.4901:42:166800:14:1500:00:5100:00:41
87 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:58:398700:25:317201:19:2015.8801:44:516100:13:4800:00:5500:00:56
88 2082PAULA FERNANDEZ BECERRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23F01:58:549500:26:596501:16:4016.4301:43:397800:15:1500:00:4300:00:34
89 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:58:587600:24:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
90 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MANRESAV3M01:59:158800:25:377301:19:5015.7801:45:276200:13:4800:01:0700:01:27
91 8007MIQUEL FERNANDEZFEECV3M01:59:499600:27:136601:17:0316.3501:44:168100:15:3300:00:5400:00:48
92 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV2M01:59:567500:24:117701:22:2315.2901:46:345500:13:2200:00:5300:00:52
93 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:01:5810000:28:087001:17:4816.2001:45:568200:16:0200:00:5100:00:43
94 8006JORDI TANYÀLLICENCIA DE DIAABM02:02:229300:26:337401:20:5515.5701:47:287300:14:5400:00:4300:00:36
95 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:03:099100:25:537601:22:1715.3101:48:107500:14:5900:00:4000:00:37
96 2105DAVID ESTAPÉ MUÑOZC.A. IGUALADAV1M02:03:499200:26:007901:22:3615.2501:48:367700:15:1300:00:5100:00:59
97 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:05:289700:27:177501:21:3815.4301:48:558300:16:3300:00:4900:00:47
98 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:07:029800:27:567801:22:2715.2801:50:238400:16:3900:00:4000:00:35
99 8003JORGE SOTOMAYOR CALVOLLICENCIA DE DIAV1M02:07:186800:23:568401:28:1414.2801:52:107600:15:0800:01:1200:01:09
100 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:08:3910100:28:298001:24:5214.8501:53:217900:15:1800:01:1000:01:03
101 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:069400:26:548201:27:3614.3801:54:307100:14:3600:01:2400:01:04
102 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:09:219900:27:598101:26:0114.6501:54:008000:15:2100:02:2700:01:31
103 8MARTA BASSA GARCIAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F02:13:028500:25:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0300:00:00
104 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:14:5910200:28:388301:27:5414.3301:56:328500:18:2700:00:5100:01:02
105 7004CLAUDIA LOZANO PEDRAJASLLICENCIA DE DIASUB23F02:21:508600:25:268501:41:5712.3602:07:237000:14:2700:02:1800:01:54
106 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:27:5310300:29:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1100:00:00


NF 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M00:00:00000:23:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
NF 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M00:00:00000:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
NF 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:00:00000:25:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00
NF 1846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM00:00:00000:19:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
NF 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M00:00:00000:26:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5000:00:00
NF 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:00:00000:26:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 7006JACINT CAROLLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:22:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4700:00:00
NF 8001XAVI PEREZ PLA LLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:25:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2500:00:00
NF 8005JAUME ESTEBANELL PICHLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:26:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00




NP 883MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 2123EDGAR IGNACIO LÓPEZ GALEC.E.T. DISTANCEABM
NP 2124IÑAKI GOENAGA ARISTICLUB TRIATLO LLUÇANESABM
NP 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M
NP 4940ELENA ROS RIERATEAM TRIRELAYABF
NP 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F
NP 7002JORDI SERAROLS FAJASLLICENCIA DE DIAV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35