RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
258 241 233 7 1 750 18 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:58:00400:09:49200:31:4434.0300:41:33200:16:2700:00:3700:00:37
2 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:58:09500:09:52100:31:3434.2100:41:26300:16:4300:00:4100:00:43
3 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEV1M01:00:231600:10:22300:31:5033.9300:42:121300:18:1100:00:4700:00:45
4 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:39100:09:281700:33:4931.9400:43:17500:17:2200:00:5600:00:47
5 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:001100:10:09900:33:0032.7300:43:09700:17:5100:00:5500:00:45
6 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:01:411400:10:16800:33:0032.7300:43:162300:18:2500:00:5200:00:48
7 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:02:043300:11:06400:32:4333.0100:43:491600:18:1500:00:5200:00:46
8 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:02:222000:10:371300:33:2232.3700:43:592100:18:2300:00:5700:00:56
9 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M01:02:301700:10:241400:33:2532.3200:43:492900:18:4100:00:5500:00:49
10 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOFLOR DE TRIATLOSUB23M01:02:415900:11:401900:33:5331.8700:45:33400:17:0800:00:5300:00:52
11 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM01:02:51900:10:061500:33:3232.2100:43:383800:19:1300:00:5300:00:58
12 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:56300:09:482500:34:1331.5600:44:013200:18:5500:00:5700:00:46
13 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:592500:10:581100:33:0332.6800:44:013400:18:5800:00:5600:00:46
14 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:074200:11:14500:32:4333.0100:43:573700:19:1000:00:4900:00:45
15 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.E.T. DISTANCEV1M01:03:163800:11:112100:33:5631.8300:45:071200:18:0900:00:5200:00:46
16 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJVM01:03:18000:00:00000:00:000.0000:43:305200:19:4800:00:0000:00:48
17 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M01:03:338900:12:281000:33:0132.7100:45:291100:18:0400:01:0700:00:57
18 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROABM01:03:356400:11:531200:33:1132.5500:45:042700:18:3100:00:4500:00:42
19 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:03:412700:11:012700:34:1931.4700:45:202000:18:2100:01:1000:00:54
20 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:442800:11:012600:34:1831.4900:45:192200:18:2500:00:4500:01:00
21 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:03:5712000:13:16600:32:4532.9800:46:011000:17:5600:01:1300:00:48
22 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:04:163900:11:11700:32:5532.8100:44:066800:20:1000:01:0100:00:51
23 1343POL VIZUETE SANDOVALTRI+9 EL MASNOUABM01:04:171300:10:151600:33:4232.0500:43:577800:20:2000:00:5100:00:53
24 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:04:226800:11:572400:34:1031.6100:46:071700:18:1500:01:2700:00:52
25 6052TEO PALOMINO RAFFOFLOR DE TRIATLOJVM01:04:26200:09:414100:35:3130.4100:45:124200:19:1400:00:5400:00:49
26 3297SERGI ALIAGA TORRENSCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:04:351900:10:3016000:42:3325.3800:53:03100:11:3200:00:4500:00:49
27 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:04:374300:11:152200:34:0131.7500:45:164500:19:2100:00:5500:00:51
28 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:04:382200:10:463100:34:3731.2000:45:234300:19:1500:00:5300:00:58
29 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:04:576500:11:542000:33:5531.8400:45:493600:19:0800:00:5200:00:53
30 603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZFLOR DE TRIATLOJVM01:05:052600:11:004400:35:3630.3400:46:362500:18:2900:01:1000:01:18
31 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM01:05:141500:10:162900:34:2631.3600:44:428200:20:3200:00:5300:00:49
32 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:05:19800:10:053400:35:0930.7300:45:146400:20:0500:00:5500:00:42
33 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:05:306700:11:563000:34:3731.2000:46:333300:18:5700:00:5400:00:45
34 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:05:313600:11:104600:35:3630.3400:46:463100:18:4500:00:5100:00:54
35 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:463000:11:022800:34:2531.3800:45:277600:20:1900:00:5000:00:58
36 1208ANIOL CLAVELL CLOTETC.N. VIC-ETBJVM01:05:461000:10:072300:34:0931.6300:44:1611300:21:3000:00:5000:00:47
37 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:534800:11:193600:35:1530.6400:46:344400:19:1900:00:4400:00:47
38 1821JAVIER GARCIA GONZALEZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:05:564900:11:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM01:05:57000:00:00000:00:000.0000:45:417400:20:1600:00:0000:00:39
40 8001ALBERTO JÓSE GÓRRIZ DOÑATCLUB NATACIÓN TERUEL TRIAABM01:06:308000:12:154900:35:4430.2200:47:592600:18:3100:01:0600:00:48
41 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM01:06:455200:11:344000:35:2530.4900:46:595100:19:4600:01:0300:01:05
42 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:07:009900:12:494300:35:3530.3500:48:242800:18:3600:01:3400:01:07
43 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:07:028600:12:223800:35:1930.5800:47:414600:19:2100:00:5500:00:56
44 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:07:043100:11:045200:35:5030.1400:46:546700:20:1000:01:0200:00:54
45 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:07:065000:11:228100:37:2628.8500:48:481900:18:1800:01:1300:00:46
46 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:07:1010200:12:544200:35:3130.4100:48:253000:18:4500:01:3100:00:45
47 6269BRU ROSET GALÍC.N. SABADELLJNM01:07:1811000:13:063300:34:5930.8700:48:053900:19:1300:01:1800:00:56
48 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTJVM01:07:273200:11:057000:36:4329.4100:47:485000:19:3900:00:5600:00:45
49 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:07:3312500:13:256600:36:3129.5800:49:56600:17:3700:01:1900:01:00
50 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:07:367600:12:123900:35:2230.5400:47:346000:20:0200:00:5600:00:58
51 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MANRESAJVM01:07:413700:11:105900:36:1329.8200:47:237500:20:1800:01:1300:00:54
52 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:07:436200:11:484800:35:4430.2200:47:326900:20:1100:00:5600:01:08
53 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:08:016600:11:553700:35:1630.6200:47:119000:20:5000:01:0300:01:03
54 4822OSCAR MONTSERRAT AGUILOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:08:0510400:12:577300:36:5129.3100:49:481800:18:1700:01:4300:00:50
55 809ORIOL PADROS VERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:08:099200:12:314700:35:3930.2900:48:105800:19:5900:00:5700:01:03
56 1657ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:08:189700:12:453500:35:1330.6700:47:587700:20:2000:01:0900:00:49
57 5532CARLOS MEJIA GALLEGOFLOR DE TRIATLOJVM01:08:201800:10:277900:37:1828.9500:47:458400:20:3500:00:5900:00:56
58 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:08:2316500:14:331800:33:5331.8700:48:265600:19:5700:00:5400:00:56
59 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:08:233400:11:087400:36:5129.3100:47:598000:20:2400:00:5400:00:40
60 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:08:252400:10:5510800:39:1827.4800:50:131400:18:1200:01:1600:00:42
61 3170ARNAU CASTRO GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:08:3310300:12:568000:37:2428.8800:50:201500:18:1300:01:2200:00:53
62 5468KERNAN HEINZC.A. XALOCV2M01:08:337000:12:034500:35:3630.3400:47:399300:20:5400:01:0000:01:01
63 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM01:08:402300:10:466900:36:4129.4400:47:279900:21:1300:00:5300:00:52
64 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM01:08:455700:11:388700:37:5428.5000:49:324100:19:1300:01:0500:00:59
65 6174DIEGO SANCHEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOJVM01:08:479800:12:465100:35:4930.1500:48:357000:20:1200:01:0000:00:45
66 4772NIL ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOJVM01:08:501200:10:136100:36:2129.7100:46:3413200:22:1600:01:0600:00:45
67 1815MARC CÓNSOLA PÁRRAGACLUB PROAMABM01:08:549100:12:296300:36:2329.6800:48:525900:20:0200:01:0200:00:57
68 1085MIQUEL LLANERAS GAYÀC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:08:585100:11:287600:36:5829.2200:48:268100:20:3200:01:0300:00:47
69 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:09:044000:11:136500:36:2829.6200:47:4110600:21:2300:00:4900:00:51
70 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:09:232100:10:409500:38:3927.9400:49:196200:20:0400:01:1200:00:53
71 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:09:2411500:13:095500:36:0129.9900:49:107300:20:1400:01:2300:00:45
72 783MARC PI GARCIAC.N. SABADELLSUB23M01:09:334500:11:187800:37:1528.9900:48:339700:21:0000:01:1200:00:55
73 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:3311900:13:155800:36:1329.8200:49:286300:20:0500:01:1300:01:00
74 2859ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM01:09:357200:12:095300:35:5330.1000:48:0211400:21:3300:00:5400:00:50
75 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM01:09:4614500:13:448900:38:0728.3300:51:51900:17:5500:01:0800:00:49
76 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:09:5313000:13:313200:34:5330.9600:48:2411100:21:2900:01:0300:01:10
77 6298EMILIANO SEBASTIAN ESTRUBC.N. CALELLAABM01:09:5511300:13:085700:36:0329.9600:49:118800:20:4400:01:0000:00:48
78 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:09:583500:11:098400:37:4128.6600:48:509800:21:0800:01:0400:00:52
79 1903KEVIN TARANCON SANTOSTRANSTRIATLONABM01:10:0711700:13:135600:36:0129.9900:49:149100:20:5300:00:5600:00:49
80 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:10:2713200:13:315400:35:5730.0400:49:289500:20:5900:00:5900:00:58
81 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:328700:12:238500:37:4728.5800:50:107900:20:2200:01:3000:00:47
82 7016MARTI CASALS SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:348800:12:287200:36:5129.3100:49:1910200:21:1500:01:1700:00:45
83 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:10:4115800:14:116700:36:3529.5200:50:465400:19:5500:00:5800:00:48
84 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:10:4218100:15:146000:36:1529.7900:51:294000:19:1300:01:3700:00:48
85 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:449000:12:287100:36:5029.3200:49:1810800:21:2600:01:0000:00:50
86 179GUILLERMO LLADO GARRIGATRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M01:11:029400:12:336200:36:2329.6800:48:5612400:22:0600:01:1300:01:41
87 5836GUILLEM FARRE VILLENAC.E. KATOA BARCELONAABM01:11:1512100:13:188600:37:5428.5000:51:126100:20:0300:01:2700:01:09
88 702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:11:325600:11:3810700:39:1627.5000:50:548500:20:3800:01:1200:01:05
89 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:11:3511600:13:118300:37:3828.7000:50:498900:20:4600:01:1300:00:49
90 5568PAU ELIAS VIÑASL´3SCOLA SANT JUSTJNM01:11:41600:10:0113200:40:5926.3500:51:008700:20:4100:01:0400:01:44
91 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:11:4310000:12:5111700:39:5027.1100:52:413500:19:0200:01:0300:01:02
92 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM01:11:567100:12:085000:35:4830.1700:47:5617500:24:0000:01:1300:00:54
93 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:12:05000:00:00000:00:000.0000:50:5010300:21:1500:00:0000:00:53
94 4040ABRIL ESTRADE MORAGASC.E. KATOA BARCELONAJVF01:12:084700:11:1910500:39:1027.5700:50:2911600:21:3900:01:0000:00:48
95 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:12:1317500:15:097500:36:5529.2600:52:046600:20:0900:01:1300:01:16
96 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV2M01:12:146900:12:019800:38:4527.8700:50:4611000:21:2800:01:2300:01:09
97 148NURIA NOGUERA SALMERONC.E. KATOA BARCELONAJNF01:12:185300:11:3611200:39:2927.3500:51:0510000:21:1300:00:4400:00:39
98 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:1811200:13:076400:36:2529.6600:49:3214200:22:4600:01:0500:00:56
99 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:12:2114600:13:467700:37:0129.1800:50:4711500:21:3400:02:0400:01:07
100 5889MARC VILAMANYA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:12:3213900:13:399200:38:1528.2400:51:548600:20:3800:01:0300:00:49
101 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOJNM01:12:3614100:13:419700:38:4327.8900:52:247100:20:1200:01:2100:00:51
102 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF01:12:45700:10:0212600:40:2126.7700:50:2313600:22:2200:00:4900:00:49
103 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:4617600:15:1010600:39:1127.5600:54:212400:18:2500:01:5700:00:45
104 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:5310700:13:0012000:40:0226.9800:53:025300:19:5100:01:1900:01:04
105 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:5412800:13:288800:38:0228.4000:51:3010700:21:2400:01:0900:00:53
106 1786ALBERT BARTRA BARBERÀC.N. TARRACOSUB23M01:13:0311800:13:159400:38:3428.0000:51:4910100:21:1400:01:1600:00:55
107 5859CARLES ARAGONES MALLENC.N. TARRACOJVM01:13:046300:11:5113600:41:0426.3000:52:556500:20:0900:02:0000:01:38
108 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:0716000:14:186800:36:3529.5200:50:5313100:22:1400:01:0200:00:46
109 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM TRIRELAYABM01:13:268500:12:209100:38:1328.2600:50:3314600:22:5300:01:2100:00:59
110 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF01:13:338300:12:1812500:40:1826.8000:52:369400:20:5700:01:0000:00:48
111 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF01:13:357800:12:1315100:41:5525.7700:54:084800:19:2700:01:0600:00:42
112 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM01:13:424600:11:1913400:41:0226.3200:52:2110500:21:2100:01:1500:01:01
113 165JAUME MARTINEZ LOPEZC.N. BADALONAV1M01:13:4618400:15:188200:37:3428.7500:52:529200:20:5400:00:4900:00:48
114 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:13:479300:12:319900:38:4727.8500:51:1813800:22:2900:01:0400:00:53
115 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:13:498200:12:179000:38:1128.2800:50:2816000:23:2100:01:0900:00:53
116 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM01:13:594100:11:1310200:38:5727.7300:50:1017200:23:4900:01:0200:00:52
117 3605ALBERT OLIVER RIBECREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:14:0115500:14:0611100:39:2127.4500:53:278300:20:3400:01:0500:01:01
118 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:14:074400:11:1713300:41:0026.3400:52:1711900:21:5000:01:2200:00:49
119 920SANTI MARTÍNEZ SESÉ AT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:14:3114200:13:4214100:41:1226.2100:54:544900:19:3700:02:2900:01:36
120 570ANDREA BLANCH STAMPACLUB NATACIO BARCELONAJVF01:14:435400:11:3714300:41:2026.1300:52:5711800:21:4600:01:1000:00:48
121 1422GUILLERMO TUÑI PICADOTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M01:14:537500:12:1210900:39:1827.4800:51:3016100:23:2300:01:3200:01:31
122 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:15:1210100:12:5110300:38:5727.7300:51:4816300:23:2400:01:1400:00:55
123 780ROGER CALLARISA VILCHEZC.N. SABADELLSUB23M01:15:2212600:13:2811000:39:2127.4500:52:4914000:22:3300:01:0500:01:03
124 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:15:2513800:13:389600:38:4027.9300:52:1815400:23:0700:00:5900:01:04
125 1060ENRIC RIVERA PEREGRINAC.E. KATOA BARCELONAABM01:15:2718300:15:1613000:40:4526.5000:56:014700:19:2600:02:5600:01:16
126 7011PABLO VICENTE MARTÍLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:4114900:13:5012700:40:2426.7300:54:1410900:21:2700:01:2900:00:53
127 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOV1M01:15:4320400:16:4610400:39:0227.6700:55:485500:19:5500:01:1600:01:04
128 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:15:4914700:13:4710100:38:5627.7400:52:4315200:23:0600:01:3100:00:59
129 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:15:557400:12:1213900:41:1026.2300:53:2213900:22:3300:01:0100:00:48
130 1058MARC PENA SALASCLUB ESPORTIU TRI 4.40JVM01:16:037300:12:1013700:41:0726.2700:53:1714400:22:4600:01:2400:00:47
131 2695ROGER CALSINA FIGOLSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:16:1514800:13:4715900:42:2925.4200:56:165700:19:5900:02:0800:01:31
132 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:16:1813700:13:3710000:38:5227.7900:52:2917100:23:4900:01:3800:01:07
133 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F01:16:1911100:13:0612200:40:1226.8700:53:1815000:23:0100:01:1200:00:58
134 7012JOAN GAGO ROYOLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:2617300:14:5611900:40:0027.0000:54:5611200:21:3000:01:3800:00:53
135 2196ALBA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:16:3017700:15:1012100:40:0226.9800:55:1210400:21:1800:01:0400:00:57
136 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:16:4713400:13:3314400:41:2826.0500:55:0111700:21:4600:02:2700:00:53
137 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:16:5518700:15:3214000:41:1026.2300:56:427200:20:1300:01:2400:00:55
138 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:5610900:13:0514900:41:4225.9000:54:4712500:22:0900:01:1000:01:02
139 6250DIDAC MEMBRIVES BARNIOLTGCBINNABM01:17:0117100:14:539300:38:2028.1700:53:1317000:23:4800:01:2800:01:26
140 6140JORDI LLORDÉS MORELLCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:17:0222200:19:2611500:39:4327.1900:59:09800:17:5300:02:2200:01:01
141 696ALEXANDRA ARILLOCREU GROGA CALELLA TRIATLJVF01:17:076000:11:4413500:41:0326.3100:52:4718100:24:2000:01:0900:00:51
142 3611MARIONA ÀVILA I TINTORÉC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:17:1917900:15:1311800:39:5327.0800:55:0613000:22:1300:01:1600:01:07
143 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:17:2516700:14:3411300:39:3527.2800:54:0915700:23:1600:01:1100:01:01
144 1073JAUME SOLA MORENOCLUB PROAMV1M01:17:2813500:13:3415200:41:5625.7600:55:3012000:21:5800:02:0200:01:23
145 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:3912900:13:3115000:41:4725.8500:55:1813500:22:2100:01:4800:01:06
146 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB TRIATLO ARENYSV1M01:17:4115700:14:1014200:41:1526.1800:55:2513300:22:1600:01:3100:01:11
147 4234JOAN JIMENEZ FLORESCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:17:4716300:14:2212800:40:2526.7200:54:4714800:23:0000:01:2200:00:52
148 912GERARD GILABERT ZAMBRANOAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:17:5218600:15:2212900:40:2726.7000:55:4912200:22:0300:01:2300:01:11
149 1280MARIA LARROSA NOGUEROTRANSTRIATLONABF01:17:5315600:14:0914700:41:3226.0000:55:4112800:22:1200:01:2900:01:24
150 3959ANNABEL NAVIO ROBLESTGCBINNABF01:18:155800:11:4017200:43:3124.8200:55:1115100:23:0400:01:3900:01:03
151 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:18:2212200:13:2016100:42:3825.3300:55:5813700:22:2400:02:0500:01:26
152 7010ADRIÀ MOLISTINDEPENDIENTEABM01:18:2214000:13:4012300:40:1726.8100:53:5718300:24:2500:01:1900:01:09
153 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:18:2419300:15:5011400:39:3627.2700:55:2614700:22:5800:01:5100:01:39
154 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:18:367700:12:1316400:42:5925.1300:55:1216200:23:2400:01:1600:00:55
155 1842GUIFRÉ BALLESTERINDEPENDIENTEABM01:18:4218800:15:3413100:40:5826.3600:56:3212600:22:1000:02:2400:01:34
156 900RAFA GOMEZ GINESCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:19:1216600:14:3315800:42:2825.4300:57:0112700:22:1100:01:3100:00:53
157 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:19:2521000:17:1611600:39:4927.1200:57:0513400:22:2000:01:3600:00:52
158 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:19:2615100:13:5315500:42:1525.5600:56:0815800:23:1800:01:3100:01:13
159 842JAVIER CATASUS BRISETRIFANATICS CLUB ESPORTIUV3M01:19:518400:12:1915400:42:1025.6100:54:2919600:25:2200:01:1700:01:22
160 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:19:5413300:13:3216500:43:0125.1100:56:3315900:23:2100:01:5800:01:17
161 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROJNF01:20:0815200:13:5916900:43:2024.9200:57:1914500:22:4900:01:1000:00:55
162 3002ALEXIS HERVAS GINERC.N. CALELLAV1M01:20:1113100:13:3117400:43:4024.7300:57:1114900:23:0000:03:0100:01:01
163 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:20:1315300:14:0214600:41:3026.0200:55:3218700:24:4100:01:4100:01:01
164 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:20:2314400:13:4315700:42:2225.4900:56:0517900:24:1800:01:1900:01:14
165 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM01:20:292900:11:0218800:45:5523.5200:56:5716500:23:3200:01:2500:02:08
166 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF01:20:308100:12:1618300:45:3423.7000:57:5014100:22:4000:01:0700:00:52
167 6143EMMA CARRERAS BOLADERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:20:4320500:16:5814800:41:3226.0000:58:3012900:22:1300:01:2500:01:02
168 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRCLUB PROAMV1M01:20:4415900:14:1116600:43:0325.0900:57:1416400:23:3000:01:5800:02:10
169 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:20:4819500:15:5715300:42:0525.6600:58:0214300:22:4600:01:0600:00:50
170 6104SARA HERNANDEZ MOLFULLEDACLUB TRIATLO BLANESABF01:20:5112300:13:2117000:43:2224.9000:56:4317700:24:0800:01:5200:01:32
171 5265JESUS LUIS JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:20:5219900:16:0816200:42:4525.2600:58:5312100:21:5900:01:2300:00:59
172 5575PATRICK MAUSSL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:21:1420200:16:2113800:41:0926.2500:57:3016800:23:4400:01:4300:01:01
173 1506CHRISTIAN REINA MUÑOZCLUB TRIATLO ARENYSABM01:21:4315000:13:5217300:43:3324.8000:57:2518000:24:1800:01:3700:00:55
174 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF01:22:037900:12:1519200:46:3323.2000:58:4815600:23:1500:01:2700:00:50
175 3340MARC URIARTE CULLEREOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:22:0416400:14:3216700:43:0425.0800:57:3618400:24:2800:02:1500:01:50
176 6138SARA DELPUEYO CASANOVACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:22:1016100:14:1917900:44:4524.1300:59:0415300:23:0600:01:0700:00:55
177 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:22:155500:11:3818700:45:5323.5400:57:3118800:24:4400:00:5700:00:59
178 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:22:1515400:14:0514500:41:2926.0300:55:3421500:26:4100:01:3400:01:02
179 6285JAVIER DIZ CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:22:1821400:18:1016800:43:0825.0401:01:189600:21:0000:02:2800:01:19
180 6266LUCIA CORDOBA MIÑANACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:22:2118000:15:1317100:43:2924.8400:58:4216600:23:3900:01:4200:00:54
181 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNT2M01:22:409600:12:3917700:44:2624.3100:57:0520000:25:3500:02:3000:01:28
182 5549HELENA MARINA RODRIGO SANCREU GROGA CALELLA TRIATLJVF01:22:5810800:13:0118400:45:3623.6800:58:3718200:24:2100:01:0700:00:47
183 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:22:5910500:12:5717600:44:0724.4800:57:0420500:25:5500:01:1400:01:58
184 1093MAITE ESVERTIT TORRENTSCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:23:3619600:15:5817800:44:2724.3001:00:2515500:23:1100:01:2400:01:15
185 1181ARIADNA LOPEZ RIERAC.N. MATAROSUB23F01:23:5421100:17:2015600:42:1725.5400:59:3717800:24:1700:01:0500:01:08
186 7013CASTEL MAXENCELLICENCIA DE DIAJVM01:24:0117400:15:0212400:40:1826.8000:55:2022300:28:4100:02:2700:00:56
187 1852SERGI MARCHAL TARINC.N. VIC-ETBABM01:24:1620300:16:3416300:42:4925.2200:59:2319000:24:5300:01:4300:01:15
188 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:25:1118500:15:2120000:47:4522.6201:03:0612300:22:0500:01:3300:01:08
189 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:25:2917000:14:5218100:44:5424.0500:59:4620300:25:4300:01:1100:00:51
190 1848ANTONIO BUIZA GRILLOGOO SPORT CLUBV1M01:25:4312700:13:2819400:46:4223.1301:00:1019800:25:3300:02:1000:01:03
191 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:25:4713600:13:3718900:46:0123.4700:59:3820800:26:0900:01:0500:01:32
192 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:26:3019200:15:4919300:46:3723.1701:02:2617600:24:0400:01:1600:01:52
193 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:27:1718200:15:1519600:47:1222.8801:02:2718900:24:5000:01:4200:01:10
194 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:27:2519000:15:4618600:45:4123.6401:01:2720600:25:5800:01:4800:01:31
195 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:27:3622500:20:0117500:43:4024.7301:03:4117300:23:5500:01:5000:00:58
196 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:28:1019100:15:4820100:47:5122.5701:03:3918600:24:3100:01:4200:01:05
197 923JOSEP MARIA BUIZA GRILLOAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:28:2010600:12:5719900:47:3522.7001:00:3222000:27:4800:02:2400:01:37
198 872IVAN SERRANO PLEGUEZUELOSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:28:3221700:18:4218000:44:4624.1301:03:2819200:25:0400:02:3700:01:32
199 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF01:28:569500:12:3718500:45:4023.6500:58:1723000:30:3900:01:0600:00:59
200 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:29:1620000:16:1119100:46:2923.2301:02:4021400:26:3600:01:2600:01:07
201 815RAMON DE GIL CAPELLACLUB TRIATLO SABADELLV3M01:29:1820600:17:0419800:47:1322.8701:04:1719100:25:0100:03:0600:01:44
202 5289F. XAVIER AVELLANA REVUELCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:30:2017200:14:5422500:51:4520.8701:06:3916700:23:4100:02:1700:01:28
203 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDIENTEV1M01:30:2818900:15:3920200:48:2922.2801:04:0821100:26:2000:03:2800:01:44
204 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:30:3822300:19:4819000:46:2023.3101:06:0818500:24:3000:01:5200:01:34
205 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:30:4016800:14:3921900:50:2721.4101:05:0619900:25:3400:01:5000:01:42
206 1847ALEX GALLEGO PELLICEROC.N. CATALUNYASUB23M01:31:0117800:15:1221700:50:1621.4901:05:2819700:25:3300:02:3800:01:38
207 4386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MANRESAV3M01:31:1219400:15:5320300:48:3122.2601:04:2421800:26:4800:02:0300:02:06
208 1344TANIA ANSON CARRASCOSOTRI+9 EL MASNOUABF01:31:2219700:16:0021800:50:1721.4801:06:1719300:25:0500:01:4600:01:13
209 3757ELISABETH MARTI RODRIGUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:31:2920100:16:1920500:48:5222.1001:05:1121000:26:1800:02:0400:01:53
210 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:31:5020800:17:0820900:49:2621.8501:06:3419500:25:1600:01:4000:01:15
211 887RUBÉN GARCIA CACERESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:31:5022800:20:3919700:47:1222.8801:07:5117400:23:5900:02:5600:01:07
212 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTJVF01:32:186100:11:4621300:49:3921.7501:01:2523100:30:5300:01:0800:00:52
213 1844LUIS DAUNIS MENDAÑAINDEPENDIENTEV1M01:32:3616900:14:4219500:46:4723.0901:01:2923200:31:0700:03:3500:02:09
214 1077MARÍA RODRÍGUEZ LLANERASC.E. KATOA BARCELONAJNF01:32:4111400:13:0822700:53:1120.3101:06:1921200:26:2200:01:0300:01:05
215 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV2M01:32:4419800:16:0221500:50:0021.6001:06:0221600:26:4200:02:1400:01:06
216 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:32:5821200:17:2521400:49:5321.6501:07:1820100:25:4000:02:1700:01:01
217 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:32:5922000:19:1220400:48:3522.2301:07:4719400:25:1200:03:1100:01:13
218 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONAJVF01:33:0512400:13:2321200:49:3921.7501:03:0222700:30:0300:01:1400:01:15
219 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:33:1720700:17:0721100:49:3621.7701:06:4321300:26:3400:02:1200:01:54
220 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:33:3114300:13:4222300:51:1221.0901:04:5422200:28:3700:01:5000:01:27
221 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:33:3921800:18:5022000:51:0221.1601:09:5216900:23:4700:02:0300:01:12
222 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:34:0821500:18:1520700:49:0921.9701:07:2421700:26:4400:02:2700:01:34
223 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:34:2220900:17:1021600:50:1221.5101:07:2221900:27:0000:01:3800:01:07
224 1150EVA RAMIO BOSCHTGCBINNV1F01:35:0722700:20:1820600:49:0721.9901:09:2520200:25:4200:02:0100:01:38
225 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MANRESAV3M01:35:5223000:24:4418200:45:1923.8301:10:0320400:25:4900:01:4700:01:04
226 1840JESSICA URBANO MARTINEZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:37:5522100:19:1420800:49:2421.8601:08:3822500:29:1700:01:4100:01:15
227 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUV1F01:37:5822900:20:4322100:51:0321.1601:11:4620900:26:1200:02:0300:01:16
228 1345LAURA GONZALEZ SAINZTRI+9 EL MASNOUABF01:37:5822400:19:4922600:52:0620.7301:11:5520700:26:0300:02:2000:01:24
229 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:38:1221900:18:5322200:51:0821.1201:10:0122100:28:1100:04:1900:02:06
230 1549CARLOS TORRES GOMEZC.A. XALOCV2M01:38:2221600:18:1821000:49:3521.7801:07:5322900:30:2900:01:5900:02:06
231 122INES MESTRE CARRASCOCLUB TRIATLO BLANESV1F01:38:2321300:17:5022400:51:1621.0701:09:0622600:29:1700:01:4700:01:24
232 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:39:3516200:14:2222800:54:5319.6801:09:1522800:30:2000:02:2200:01:19
233 4554IRENE RAMOS DEL POZOCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:46:1522600:20:1222900:57:0518.9201:17:1722400:28:5800:02:4200:01:52


NF 1062MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M00:00:00000:11:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 1068JORDI MORA TRUYOLSC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:00:00000:12:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
NF 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:00:00000:11:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1200:00:00
NF 1221ÀNGELS PINYANA GARRIGAC.N. VIC-ETBV2F00:00:00000:17:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:11:10000:38:1628.2200:49:26000:00:0000:01:2700:00:54
NF 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:00:00000:18:23000:40:5026.4500:59:13000:00:0000:01:4700:01:12
NF 7015ANA ISABEL TORIJA CORTÉSLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:00:00000:00:000.0001:21:16000:00:0000:00:0000:02:06


DQ 1851SONIA MEIRA DELGADOGOO SPORT CLUBV1F01:35:55000:17:18000:53:3920.1301:10:57000:24:5800:02:1700:01:18


NP 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F
NP 1833CLARA AULINAS PRATC.E. KATOA BARCELONASUB23F
NP 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM
NP 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTJNM
NP 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF
NP 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONAABF
NP 749MARIONA SOLER CAIROGOO SPORT CLUBV1F
NP 821JUAN RUZ GOMEZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M
NP 854ARNAU VAZQUEZ GUERREROCCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M
NP 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F
NP 891TATIANA IZQUIERDO ALISEDCCT SALOU COSTA DAURADAABF
NP 1850HELENA VIERBUCHER INFIESCREU GROGA CALELLA TRIATLABF
NP 1800DOLORS PALAU CARULLACCT SALOU COSTA DAURADAV1F
NP 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOJVM
NP 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF
NP 7014CARLOS SENTELLES LÓPEZ LLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35