RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
257 238 232 6 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:51:08100:14:25100:30:1239.7400:44:37100:06:3100:00:3100:00:00
2 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:51:24200:14:25200:30:1939.5800:44:44500:06:4000:00:3100:00:33
3 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:52:25300:15:021000:30:4838.9600:45:50200:06:3500:00:3900:00:33
4 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:52:26500:15:07700:30:4439.0500:45:51300:06:3500:00:3500:00:36
5 1826EWEN TOULGOATCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:52:47400:15:07800:30:4439.0500:45:511700:06:5600:00:3300:00:33
6 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:53:08700:15:132000:31:0638.5900:46:19900:06:4900:00:3300:00:30
7 5542LLUÍS PUIGDEFÀBREGAS HORTC.N. MATAROABM00:53:10800:15:221800:31:0138.6900:46:23700:06:4700:00:3400:00:00
8 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:53:141700:15:34900:30:4738.9800:46:211300:06:5300:00:3500:00:35
9 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:53:161500:15:331400:30:5138.9000:46:241200:06:5200:00:3400:00:44
10 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:53:172800:15:54300:30:2839.3900:46:221500:06:5500:00:3500:00:35
11 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M00:53:182900:15:54500:30:3539.2400:46:291000:06:4900:00:3700:00:00
12 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:53:181100:15:321600:30:5838.7500:46:30800:06:4800:00:3600:00:40
13 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:53:202000:15:441200:30:4938.9400:46:33600:06:4700:00:3500:00:38
14 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADAABM00:53:211800:15:38600:30:4339.0700:46:212000:07:0000:00:3600:00:37
15 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:221600:15:341100:30:4938.9400:46:231900:06:5900:00:3300:00:33
16 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM00:53:231000:15:321500:30:5238.8800:46:241800:06:5900:00:3500:00:35
17 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:53:28000:00:00000:00:000.0000:46:202500:07:0800:00:0000:00:33
18 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:291200:15:321900:31:0238.6700:46:341400:06:5500:00:3400:00:48
19 1846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5846SERGIO MORENO TORRECILLASC. TRIATLO MONTORNESABM00:53:471400:15:331700:31:0038.7100:46:333000:07:1400:00:3900:00:41
21 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:53:56000:00:00000:00:000.0000:46:264400:07:3000:00:0000:00:00
22 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:54:062700:15:53400:30:2939.3700:46:227500:07:4400:00:3400:00:37
23 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:54:092300:15:461300:30:5138.9000:46:375100:07:3200:00:4100:00:39
24 6289JOSEP MARIA CUERVO ROVIRAC.A. IGUALADAJVM00:54:262100:15:442400:31:1638.3800:47:004000:07:2600:00:4300:01:12
25 5799JORDI PERELLÓ COLLAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:54:512600:15:533700:31:5337.6400:47:462200:07:0500:00:3700:00:42
26 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEV1M00:54:524000:16:222200:31:1438.4200:47:363100:07:1600:00:3600:00:40
27 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:062500:15:523600:31:5237.6600:47:443500:07:2200:00:3700:00:41
28 1825CARLES CASTILLEJO SALVADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:55:101300:15:325800:32:4636.6200:48:181100:06:5200:00:4900:00:41
29 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:153000:15:564800:32:1037.3100:48:062600:07:0900:00:5500:00:00
30 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESV1M00:55:163700:16:203500:31:4837.7400:48:082400:07:0800:00:3600:00:39
31 4710MARIO ARANDA GOMEZC.E. NO TE PARESABM00:55:194400:16:303000:31:3537.9900:48:052900:07:1400:00:3300:00:34
32 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:55:202200:15:454700:32:0837.3400:47:534100:07:2700:00:3800:00:46
33 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:55:222400:15:523800:31:5437.6200:47:466000:07:3600:00:3800:00:39
34 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESPRAT TRIATLO 1994V1M00:55:233300:16:094200:32:0337.4400:48:122700:07:1100:00:3800:00:44
35 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:55:254600:16:322800:31:3038.1000:48:023600:07:2300:00:3500:00:36
36 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM00:55:264100:16:223300:31:4037.8900:48:023700:07:2400:00:3600:00:36
37 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:285100:16:392900:31:3038.1000:48:093300:07:1900:00:4300:00:38
38 917ROGER GUAL RUIZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:55:304200:16:263200:31:3937.9100:48:053800:07:2500:00:3600:00:38
39 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:326000:16:502100:31:0738.5600:47:575700:07:3500:00:3500:00:35
40 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:333500:16:154000:31:5637.5800:48:113400:07:2200:00:4300:00:00
41 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:55:355900:16:502300:31:1438.4200:48:044700:07:3100:00:3800:00:36
42 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:55:374700:16:342700:31:2838.1400:48:025400:07:3500:00:3400:00:34
43 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:385600:16:472500:31:2138.2800:48:084500:07:3000:00:4100:00:44
44 4713AITOR NOVEILLO OTONFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:423200:16:025400:32:3436.8500:48:362300:07:0600:00:3700:00:32
45 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:55:505000:16:343400:31:4037.8900:48:145900:07:3600:00:4300:00:45
46 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:543800:16:203900:31:5537.6000:48:156800:07:3900:00:4400:00:45
47 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:56:155300:16:413100:31:3637.9700:48:178600:07:5800:00:3600:00:46
48 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONAABM00:56:17000:00:00000:00:000.0000:48:455000:07:3200:00:0000:00:40
49 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:56:32000:00:00000:00:000.0000:48:0511900:08:2700:00:0000:00:38
50 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:37900:15:318900:34:1035.1200:49:411600:06:5600:00:4700:00:00
51 1821JAVIER GARCIA GONZALEZC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:385200:16:392600:31:2238.2600:48:0113100:08:3700:00:3900:00:38
52 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:47000:00:00000:00:000.0000:49:106300:07:3700:00:0000:00:42
53 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:57:087400:17:284600:32:0837.3400:49:364900:07:3200:00:4000:00:31
54 6140JORDI LLORDÉS MORELLCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:57:101900:15:419400:34:2434.8800:50:052100:07:0500:00:5400:00:57
55 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:116600:17:055600:32:3736.7900:49:424300:07:2900:00:3900:00:00
56 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM00:57:115400:16:446800:33:0836.2200:49:523200:07:1900:00:4000:00:42
57 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:57:125800:16:495900:32:4836.5900:49:375500:07:3500:00:3800:00:37
58 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:57:147600:17:294100:32:0137.4800:49:307400:07:4400:00:3400:00:37
59 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:57:156100:16:506300:32:5636.4400:49:464200:07:2900:00:4000:00:39
60 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTJVM00:57:216400:17:015700:32:4236.7000:49:436400:07:3800:00:3800:00:38
61 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M00:57:236900:17:165200:32:2836.9600:49:446700:07:3900:00:3300:00:39
62 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM00:57:236300:16:516100:32:5136.5300:49:427000:07:4100:00:3500:00:38
63 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:57:246200:16:506400:32:5836.4000:49:486100:07:3600:00:4400:00:38
64 620MARC MARTIN CLOTACREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:57:265700:16:496500:33:0136.3500:49:506200:07:3600:00:4400:00:48
65 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:57:34000:00:00000:00:000.0000:49:418300:07:5300:00:0000:00:00
66 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:36000:00:00000:00:000.0000:49:477700:07:4900:00:0000:00:48
67 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M00:57:377300:17:195500:32:3736.7900:49:567100:07:4100:00:4500:00:00
68 5507CLAUDIO DI PIETROC.E. RAYOTEAMABM00:57:404900:16:347500:33:3335.7700:50:075200:07:3300:00:4400:00:54
69 5670GONZALO MARTIN LOPEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOSUB23M00:57:405500:16:456600:33:0436.2900:49:498100:07:5100:00:3400:00:40
70 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:57:497100:17:175300:32:2936.9400:49:469100:08:0300:00:4000:00:42
71 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:503400:16:157200:33:2335.9500:49:3810200:08:1200:01:0000:00:41
72 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:57:50000:00:00000:00:000.0000:49:488900:08:0200:00:0000:00:00
73 3170ARNAU CASTRO GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM00:57:553600:16:187600:33:3435.7500:49:529300:08:0300:00:4800:00:44
74 854ARNAU VAZQUEZ GUERREROCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:067200:17:174500:32:0737.3600:49:2413500:08:4200:00:4500:00:42
75 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:249300:18:046000:32:4936.5700:50:534600:07:3100:01:1100:00:48
76 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:58:378500:17:496700:33:0636.2500:50:557200:07:4200:00:5700:00:00
77 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M00:58:3710100:18:294300:32:0537.4000:50:349200:08:0300:00:4200:00:32
78 3871CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM00:58:418000:17:397100:33:2235.9600:51:016900:07:4000:01:0100:00:37
79 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONJNM00:58:514300:16:2710400:34:5134.4300:51:185300:07:3300:00:3900:00:48
80 1823DÍDAC MUÑOZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:527000:17:168500:34:0535.2100:51:214800:07:3100:00:4500:00:50
81 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:5410200:18:304900:32:1137.2900:50:4110400:08:1300:00:4400:00:38
82 1903KEVIN TARANCON SANTOSTRANSTRIATLONABM00:58:569900:18:235000:32:1637.1900:50:3911000:08:1700:00:4600:00:35
83 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:58:577500:17:287900:33:5035.4700:51:186500:07:3900:00:4900:00:47
84 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM00:59:007700:17:364400:32:0737.3600:49:4316400:09:1700:00:3500:00:39
85 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:59:038400:17:486900:33:1736.0500:51:058500:07:5800:00:4500:00:45
86 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M00:59:0510500:18:365100:32:2037.1100:50:569900:08:0900:00:4300:00:49
87 818JOSE ANTONIO GESTEIRA ROCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:59:068600:17:527300:33:2535.9100:51:177800:07:4900:00:4500:00:44
88 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLO ATLESABM00:59:069600:18:106200:32:5236.5100:51:029500:08:0400:00:5600:00:43
89 1010ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:166500:17:0310000:34:3734.6700:51:405800:07:3600:00:4100:00:45
90 1060ENRIC RIVERA PEREGRINAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:178200:17:437700:33:4135.6300:51:248400:07:5300:00:5100:00:54
91 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOV1M00:59:208300:17:467000:33:2135.9800:51:0710500:08:1300:00:4000:00:48
92 5836GUILLEM FARRE VILLENAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:36000:00:00000:00:000.0000:51:458200:07:5100:00:0000:01:17
93 807MIKI FRESNEDA JIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:397800:17:377800:33:4735.5200:51:2410800:08:1500:00:5500:00:52
94 1062MANUEL MENDEZ CANOC.E. KATOA BARCELONAV1M00:59:40000:00:00000:00:000.0000:51:0612400:08:3400:00:0000:00:45
95 1808JORDI PERONA SOLERCLUB TRIATLO TARRAGONAABM00:59:414500:16:3013000:35:4533.5700:52:153900:07:2600:00:5700:01:10
96 908CARLES MONTLLOR VEGASAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:59:41600:15:0816500:37:5631.6300:53:04400:06:3700:00:5200:00:40
97 668ALBERTO VIERA MÁRMOLC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:424800:16:3411600:35:2633.8700:52:007300:07:4200:00:4900:00:52
98 1135MIGUEL ÁNGEL GORDILLO BENC.N. BADALONAABM00:59:517900:17:388700:34:0835.1600:51:469600:08:0500:00:4000:00:48
99 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:536800:17:169900:34:3434.7200:51:509000:08:0300:00:3800:00:39
100 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:00:0310400:18:367400:33:2835.8600:52:048800:07:5900:00:4100:01:02
101 5889MARC VILAMANYA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:038900:18:028100:33:5735.3500:51:599400:08:0400:00:4200:00:43
102 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:00:248100:17:409100:34:1735.0000:51:5712000:08:2700:00:5400:00:45
103 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:293900:16:2214300:36:2133.0100:52:437600:07:4600:00:3700:00:36
104 927ORIOL MONCLÚS MORRALAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:00:526700:17:1413300:35:4833.5200:53:027900:07:5000:01:1100:00:57
105 5690FRANCISCO JAVIER MERLO GRC.N. BADALONAABM01:01:039000:18:0210500:34:5534.3700:52:579700:08:0600:00:4900:00:53
106 165JAUME MARTINEZ LOPEZC.N. BADALONAV1M01:01:058800:17:5810100:34:4434.5500:52:4211500:08:2300:00:4900:00:43
107 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:098700:17:5310900:35:0734.1700:53:0010000:08:0900:00:4300:00:43
108 4804DAVID NOGUERA SANFELICESC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:1110000:18:2710200:34:4634.5200:53:138700:07:5800:01:0500:01:01
109 1081CARLOS RIQUELMEC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:183100:16:0016600:38:0531.5100:54:052800:07:1300:00:4300:00:53
110 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:2310900:18:449500:34:2634.8500:53:1010600:08:1300:00:5800:00:51
111 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:01:259100:18:0312900:35:4333.6000:53:466600:07:3900:00:4000:00:54
112 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:01:2611600:18:578200:34:0335.2400:53:0011700:08:2600:00:5400:00:42
113 5957JAVIER CASTAN ROMEROC.N. BADALONAV1M01:01:2712200:19:088000:33:5235.4300:53:0011800:08:2700:00:4200:00:43
114 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:289400:18:0710700:35:0634.1900:53:1310700:08:1500:01:1800:01:07
115 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:01:3210600:18:369800:34:3234.7500:53:0811600:08:2400:00:3700:00:52
116 2536ENRIC ALVAREZ VILARRASAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:01:329800:18:1510800:35:0734.1700:53:2210100:08:1000:00:5000:00:52
117 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:01:3410300:18:339200:34:2234.9200:52:5513300:08:3900:00:3800:00:55
118 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF01:01:359700:18:1213400:35:4833.5200:54:005600:07:3500:00:3700:00:35
119 1830MIQUEL GORDON CAÑIZARESC.E. NO TE PARESV1M01:01:5112100:19:068800:34:0935.1400:53:1513000:08:3600:01:0100:00:57
120 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:02:0612400:19:108400:34:0535.2100:53:1514300:08:5100:00:5800:00:53
121 5407ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF01:02:149500:18:0814200:36:1533.1000:54:238000:07:5100:01:0800:00:52
122 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:1413500:19:419000:34:1135.1000:53:5211300:08:2200:00:4100:00:45
123 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM01:02:1513400:19:348600:34:0635.1900:53:4012800:08:3500:00:3800:00:37
124 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:219200:18:0412700:35:4133.6300:53:4512900:08:3600:00:4100:00:40
125 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:2811800:18:5811400:35:1833.9900:54:1610300:08:1200:01:0000:00:46
126 4232MARTI CERVANTES CABASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:02:3010800:18:419300:34:2334.9000:53:0416900:09:2600:00:4900:01:00
127 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOJVM01:02:3910700:18:3711100:35:1034.1200:53:4714500:08:5200:01:0200:01:33
128 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV2M01:02:4011200:18:5411800:35:2833.8300:54:2211200:08:1800:00:3900:00:40
129 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM01:02:4011000:18:5012800:35:4333.6000:54:339800:08:0700:00:4700:00:46
130 3384RODOLPHE BAYLONINDEPENDIENTEABM01:02:4212900:19:1910600:35:0534.2000:54:2411100:08:1800:01:0200:00:40
131 900RAFA GOMEZ GINESCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:5711400:18:5611900:35:2933.8200:54:2512100:08:3200:00:4500:00:00
132 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUV1M01:03:0613900:19:509700:34:3134.7700:54:2113700:08:4500:00:4400:00:51
133 4618VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:0811500:18:5712600:35:3833.6800:54:3512300:08:3300:00:4900:00:48
134 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:1011900:19:0212300:35:3333.7600:54:3512600:08:3500:01:2200:00:46
135 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:03:1213100:19:3011000:35:0934.1400:54:3912200:08:3300:00:4300:00:47
136 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:03:1613300:19:349600:34:2734.8300:54:0116300:09:1500:00:5000:00:54
137 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:03:2112300:19:1011300:35:1833.9900:54:2814700:08:5300:00:4300:00:45
138 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:2811700:18:5812400:35:3433.7400:54:3215100:08:5600:00:5100:00:47
139 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:4113000:19:2911700:35:2733.8500:54:5613800:08:4500:01:0600:00:48
140 1280MARIA LARROSA NOGUEROTRANSTRIATLONABF01:03:42000:00:00000:00:000.0000:54:2016700:09:2200:00:0000:00:52
141 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:03:4913800:19:4810300:34:4934.4700:54:3716100:09:1200:00:4600:00:50
142 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:5115300:20:158300:34:0435.2300:54:1917300:09:3200:00:4700:00:51
143 2521JUAN JOSE PALMERO TINOCOC.E. NO TE PARESV1M01:04:0615100:20:1112200:35:3333.7600:55:4411400:08:2200:00:4600:00:48
144 947TONI GUARINO CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:04:18000:00:00000:00:000.0000:56:0210900:08:1600:00:0000:00:52
145 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM01:04:2415200:20:1211500:35:2133.9500:55:3314100:08:5100:00:3600:00:40
146 599CARLA PLAYÀ CAVALLÉFLOR DE TRIATLOABF01:04:3414700:19:5613200:35:4733.5400:55:4314200:08:5100:00:5500:00:46
147 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:04:3812000:19:0314600:36:5332.5400:55:5613600:08:4200:01:0800:01:10
148 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZC.E. NO TE PARESABM01:04:4315000:20:1112100:35:3133.7900:55:4215600:09:0100:00:5400:00:00
149 6198BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF01:04:5314400:19:5414000:36:0733.2300:56:0114400:08:5200:00:4300:00:56
150 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONJNM01:04:5411300:18:5514500:36:5032.5800:55:4515900:09:0900:01:0000:01:02
151 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:04:5714300:19:5313800:36:0633.2400:55:5915300:08:5800:01:1000:00:56
152 1832JAVIER RODRIGUEZ VIDALC.E. NO TE PARESABM01:05:0315400:20:2312500:35:3533.7200:55:5815700:09:0500:00:5700:01:02
153 679DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:2314000:19:5013600:36:0133.3200:55:5117500:09:3200:00:5600:00:54
154 6285JAVIER DIZ CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:05:2512700:19:1815700:37:2932.0100:56:4713200:08:3800:01:1300:01:12
155 1440PAU CAMPROVÍN PORTILLOCLUB TRIATLO ATLESABM01:05:2913200:19:3114400:36:4332.6800:56:1416200:09:1500:00:4600:01:15
156 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:05:4114500:19:5415100:37:1332.2400:57:0712500:08:3400:00:4500:00:39
157 1827ADRIA BERNAT GARCIAINDEPENDIENTEABM01:05:5917400:21:1211200:35:1734.0100:56:2917100:09:3000:01:0500:00:59
158 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:06:0312800:19:1916300:37:4831.7500:57:0715200:08:5600:00:5600:00:51
159 751RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M01:06:0712600:19:1815900:37:4231.8300:57:0015800:09:0700:01:4600:01:22
160 5570MARC CARBONELL CRUSELLASL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:06:1513600:19:4216200:37:4631.7700:57:2813900:08:4700:00:5900:01:01
161 1779CARLOS MASIP DOMINGOC.E. NO TE PARESV2M01:06:1517600:21:1913700:36:0233.3000:57:2114900:08:5400:01:1700:01:05
162 608VANESA BECERRA ORTIZVILADECANS TRIATLOV1F01:06:2213700:19:4316400:37:5131.7000:57:3414000:08:4800:01:0400:01:09
163 5575PATRICK MAUSSL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:06:3514100:19:5315300:37:1632.2000:57:0917000:09:2600:01:0900:01:10
164 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:4717300:21:0912000:35:2933.8200:56:3819300:10:0900:00:5700:01:01
165 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:5714200:19:5317300:38:2931.1800:58:2212700:08:3500:01:1700:01:00
166 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:07:0515500:20:3016000:37:4331.8200:58:1314600:08:5200:00:5500:00:54
167 1439RUBÉN GONZALEZ VERACLUB TRIATLO ATLESABM01:07:0817900:21:2414100:36:1233.1500:57:3617400:09:3200:01:1700:01:00
168 1836RUBÉN RUIZ OSMAC.N. BADALONASUB23M01:07:0816000:20:4114900:37:0832.3200:57:4916600:09:1900:01:0200:00:43
169 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:07:1016500:20:4515500:37:2532.0700:58:1015500:09:0000:01:1000:00:59
170 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:07:1411100:18:5116700:38:1431.3900:57:0519400:10:0900:00:4400:00:53
171 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLIVACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:1914600:19:5417000:38:2631.2200:58:2015400:08:5900:01:0600:01:02
172 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:07:1916300:20:4414700:36:5432.5200:57:3818200:09:4100:00:4800:00:00
173 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAPRAT TRIATLO 1994ABF01:07:2114900:20:1016100:37:4631.7700:57:5616800:09:2500:00:4000:00:43
174 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF01:07:2418600:21:4213900:36:0733.2300:57:4917700:09:3500:01:0000:00:48
175 1782FRANCISCO DIAZ SANTOSC.E. NO TE PARESV1M01:07:2418100:21:3213100:35:4633.5500:57:1819200:10:0600:00:5900:01:02
176 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:07:3316400:20:4515000:37:0832.3200:57:5318100:09:4000:01:1100:00:54
177 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMJVM01:07:4415700:20:3517100:38:2731.2100:59:0213400:08:4200:00:5100:00:47
178 1831MARIO SÁNCHEZ MOLINAITRIATLETES SOLIDARISABM01:07:5114800:20:0216800:38:1531.3700:58:1717600:09:3400:01:1100:01:18
179 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
180 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:08:4317500:21:1513500:35:5533.4100:57:1022000:11:3300:00:5300:01:29
181 1692FERNANDO ESCRIBANO SANTOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:08:4515600:20:3417400:38:3231.1400:59:0618000:09:3900:00:4800:00:51
182 5555ANTONIO ALBERTO PEREZ ALCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:0018500:21:3614800:37:0732.3300:58:4319800:10:1700:00:4500:00:51
183 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV3M01:09:0516800:20:4917700:38:4630.9500:59:3517200:09:3000:01:0400:01:03
184 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:09:0918000:21:2815800:37:4231.8300:59:1018900:09:5900:01:0600:00:49
185 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESV1M01:09:1018200:21:3315400:37:2332.1000:58:5619700:10:1400:01:1000:01:08
186 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONJVF01:09:1116900:20:4918000:39:2830.4101:00:1715000:08:5400:00:4300:00:48
187 887RUBÉN GARCIA CACERESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:09:1117000:20:5117500:38:3331.1300:59:2418300:09:4700:01:1000:01:18
188 8001JORDI VILLAR ESPARZACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:09:1118400:21:3516900:38:1731.3500:59:5216500:09:1900:01:1100:01:19
189 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:09:5715800:20:3618200:39:4530.1901:00:2117800:09:3600:00:4100:00:56
190 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM01:10:0516700:20:4817800:39:0430.7200:59:5219600:10:1300:00:5100:00:43
191 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:10:1217700:21:1917600:38:4231.0101:00:0119500:10:1100:01:0800:00:55
192 478PEDRO JUAREZ BENAVENTEC.E. RAYOTEAMV2M01:10:1318900:22:0115600:37:2732.0400:59:2820900:10:4500:00:5600:01:04
193 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:10:5619900:23:0615200:37:1532.2101:00:2120700:10:3500:01:0000:01:11
194 1807IRENE RUBIO RUBIOCLUB TRIATLO TARRAGONAABF01:10:5715900:20:4019000:41:0529.2101:01:4516000:09:1200:01:0200:01:04
195 1487ARIADNA LLOP BUSOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:11:1416600:20:4618100:39:3530.3201:00:2121200:10:5300:00:4700:00:52
196 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:11:1817200:21:0718500:40:2029.7501:01:2718600:09:5100:01:0900:00:59
197 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:12:0317800:21:2418900:40:5029.3901:02:1418400:09:4900:00:5800:01:01
198 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:3018800:21:5918700:40:3829.5301:02:3718700:09:5300:00:4700:00:49
199 3465MARTA MARI FERNANDEZITRIATLETES SOLIDARISABF01:12:32000:00:00000:00:000.0001:02:3319000:09:5900:00:0000:00:48
200 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:3619100:22:0418800:40:4329.4701:02:4718500:09:4900:00:4300:00:59
201 860ISAAC PRATS SAEZCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:12:4718700:21:5417200:38:2831.2001:00:2222400:12:2500:01:0700:01:07
202 1460JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:5019000:22:0118400:40:1729.7901:02:1820400:10:3200:00:5100:00:57
203 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:13:0919500:22:3518300:40:0829.9001:02:4320200:10:2600:01:0500:00:58
204 1093MAITE ESVERTIT TORRENTSCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:13:1616100:20:4219600:42:0128.5601:02:4320600:10:3300:01:1200:00:57
205 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:13:4419300:22:2119100:41:0629.2001:03:2719900:10:1700:00:5600:01:04
206 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:13:5220100:23:2417900:39:1330.6001:02:3721500:11:1500:00:4900:00:56
207 5100DAVID VILLELLAS JUANL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:13:5719200:22:0419500:41:5728.6101:04:0118800:09:5600:01:2800:01:04
208 3179SALVADOR MAS CAPDEVILATRANSTRIATLONV1M01:14:0418300:21:3419800:42:1128.4501:03:4520000:10:1900:01:2900:01:45
209 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:15:0817100:20:5520400:43:2727.6201:04:2221000:10:4600:01:4100:00:00
210 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:4919800:22:5719900:42:5227.9901:05:4919100:10:0000:01:1600:01:27
211 1431MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F01:15:5320200:23:5019200:41:0929.1601:04:5921300:10:5400:01:1400:01:07
212 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARTRANSTRIATLONV2M01:15:5320400:24:0618600:40:3729.5401:04:4321400:11:1000:00:5200:00:53
213 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:16:1412500:19:1521400:48:0624.9501:07:2114800:08:5300:00:5700:00:48
214 189MARTA SABATER MARTOSITRIATLETES SOLIDARISABF01:16:5020000:23:1320200:43:1027.8001:06:2320300:10:2700:01:4000:01:14
215 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:17:0019400:22:3120300:43:1327.7701:05:4421600:11:1600:01:4700:01:38
216 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:1319600:22:4220500:43:4427.4401:06:2621100:10:4700:01:0000:01:09
217 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F01:17:3416200:20:4321100:47:1425.4101:07:5717900:09:3700:01:4800:02:56
218 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:17:47000:00:00000:00:000.0001:07:0920800:10:3800:00:0000:01:43
219 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:18:3321100:25:3819300:41:3528.8601:07:1321700:11:2000:00:5500:01:01
220 822NICOLE LEWISCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4521000:25:3119400:41:4128.7901:07:1221900:11:3300:02:0200:01:36
221 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF01:19:1819700:22:5420900:45:5126.1701:08:4520500:10:3300:00:4600:00:46
222 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTJVF01:19:3120500:24:1320000:43:0227.8901:07:1522300:12:1600:00:5400:01:01
223 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:20:0320300:24:0020800:45:3826.3001:09:3820100:10:2500:01:0500:00:59
224 3434IRINA MARKUSHINACLUB TRIATLO CORNELLAV1F01:21:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
225 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:3620600:24:4020600:45:2726.4001:10:0721800:11:2900:01:4700:01:27
226 1828ANNA CLAVER MARCAC.N. TARRACOJNF01:22:0821200:26:2420100:43:0627.8401:09:3022500:12:3800:01:2300:00:55
227 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF01:22:3921300:27:0719700:42:0228.5501:09:0922700:13:3000:00:4700:01:07
228 741ORIOL CAÑADA GONZALEZITRIATLETES SOLIDARISV1M01:23:3920700:25:0820700:45:3126.3601:10:3922600:13:0000:01:5900:02:20
229 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:24:1120800:25:0921000:47:1025.4401:12:1922100:11:5200:01:3200:01:10
230 5864XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOJVF01:24:5320900:25:1021200:47:3025.2601:12:4022200:12:1300:01:1700:02:23
231 739REGINA COMA MARTINEZ ITRIATLETES SOLIDARISV1F01:30:3421400:29:0621300:47:4525.1301:16:5122800:13:4300:01:2100:01:33
232 891TATIANA IZQUIERDO ALISEDCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:34:2921500:30:5821500:49:2024.3201:20:1822900:14:1100:00:0000:00:59


NF 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:16:24000:00:362000.0000:17:00000:00:0000:00:3600:00:00
NF 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLO ATLESABM00:00:00000:20:29000:37:4031.8600:58:09000:00:0000:01:3100:01:00
NF 1067RICCARDO TOSIC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:16:24000:35:0034.2900:51:24000:00:0000:01:2200:00:57
NF 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOJNM00:00:00000:18:27000:00:401800.0000:19:07000:00:0000:00:4000:00:00
NF 914JOHN MARIO BARCO CASTAÑEDAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:00:00000:18:37000:00:511411.7600:19:28000:00:0000:00:5200:00:00
NF 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:00:00000:15:39000:00:521384.6200:16:31000:00:0000:00:5200:00:00




NP 2756FRAN ALCAIDE CARMONAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M
NP 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM
NP 632FRANCESC MUSTÉ ROIGL´3SCOLA SANT JUSTV2M
NP 740AARON CARRASCO ÁLVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 1109PAULA HUERTAS CASTEJÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 1788ALEX JUST BARBEROC.N. TARRACOJVM
NP 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F
NP 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M
NP 1587CARLOS INSA FABREGATCLUB NATACIO RUBISUB23M
NP 3958JORDI LINARES HERNANDEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M
NP 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F
NP 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM
NP 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F
NP 4551VICTOR FERRANDO SALARICHPRAT TRIATLO 1994JVM
NP 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOJVM
NP 4648JUAN ANTONIO ROSA MARTINPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM
NP 6052TEO PALOMINO RAFFOFLOR DE TRIATLOJVM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35