RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
81 73 72 1 0 1250 500 1250 20 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1208ANIOL CLAVELL CLOTETC.N. VIC-ETBJVM00:16:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994CDM00:16:48100:05:16100:05:006000.0000:10:16700:06:3200:00:0000:00:00
3 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:17:12200:05:201100:05:495157.5900:11:09100:06:0300:00:0000:00:00
4 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM00:17:17700:05:26700:05:415278.5900:11:07300:06:1000:00:0000:00:00
5 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:18400:05:251000:05:495157.5900:11:14200:06:0400:00:0000:00:00
6 1629POL BARCELO FULLADOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:17:29800:05:27300:05:305454.5500:10:57800:06:3200:00:0000:00:00
7 1319ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MANRESACDM00:17:33600:05:261300:05:535099.1500:11:19400:06:1400:00:0000:00:00
8 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:17:38500:05:26800:05:465202.3100:11:12500:06:2600:00:0000:00:00
9 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:521100:05:33900:05:485172.4100:11:21600:06:3100:00:0000:00:00
10 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:17:58900:05:28200:05:265521.4700:10:541200:07:0400:00:0000:00:00
11 7005SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:18:091400:05:43500:05:375341.2500:11:201000:06:4900:00:0000:00:00
12 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM00:18:19300:05:251700:05:585027.9300:11:231100:06:5600:00:0000:00:00
13 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:18:301200:05:361200:05:505142.8600:11:261300:07:0400:00:0000:00:00
14 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:411500:05:442200:06:124838.7100:11:56900:06:4500:00:0000:00:00
15 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:561600:05:49600:05:375341.2500:11:262300:07:3000:00:0000:00:00
16 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:19:051000:05:332100:06:114851.7500:11:442000:07:2100:00:0000:00:00
17 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:19:372200:06:132400:06:174774.5400:12:301400:07:0700:00:0000:00:00
18 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:19:421800:05:551800:06:044945.0500:11:592500:07:4300:00:0000:00:00
19 7013DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:19:443100:06:361600:05:575042.0200:12:331500:07:1100:00:0000:00:00
20 8023EUDALD GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:20:171900:06:033200:06:264663.2100:12:292800:07:4800:00:0000:00:00
21 8022BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994INFM00:20:252300:06:133600:06:414488.7800:12:542400:07:3100:00:0000:00:00
22 1236POL SANGLAS VILARRUBIAC.N. VIC-ETBCDM00:20:282000:06:064400:07:034255.3200:13:091800:07:1900:00:0000:00:00
23 7012MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:20:493300:06:372600:06:194749.3400:12:563200:07:5300:00:0000:00:00
24 7007JOAN BLANCHART JAENLLICENCIA DE DIACDM00:20:563200:06:361500:05:565056.1800:12:324400:08:2400:00:0000:00:00
25 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:21:152900:06:301900:06:054931.5100:12:355100:08:4000:00:0000:00:00
26 1615ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:21:204300:06:542300:06:144812.8300:13:083800:08:1200:00:0000:00:00
27 7006HECTOR JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:21:232700:06:274800:07:124166.6700:13:392600:07:4400:00:0000:00:00
28 7016ALEJANDRO GÓMEZ CAPARRÓSTRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:21:384200:06:513500:06:404500.0000:13:313500:08:0700:00:0000:00:00
29 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:21:413000:06:355600:07:403913.0400:14:152100:07:2600:00:0000:00:00
30 7014JORDI CLOTET SANJUANCLUB NATACIO MANRESAINFM00:21:515000:07:114000:06:514379.5600:14:023000:07:4900:00:0000:00:00
31 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5CDM00:22:081300:05:436300:08:093680.9800:13:524200:08:1600:00:0000:00:00
32 7020MARC DE LA MORA AVENIC.N. VIC-ETBINFM00:22:225800:07:293000:06:234699.7400:13:524700:08:3000:00:0000:00:00
33 7004CESC CARRASCO CARRIZO LLICENCIA DE DIAINFM00:22:245700:07:292900:06:214724.4100:13:505000:08:3400:00:0000:00:00
34 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:22:513400:06:386400:08:143643.7200:14:523300:07:5900:00:0000:00:00
35 1872POL REQUENA NAVARROGAVA TRIATLOCDM00:23:164400:06:575700:07:543797.4700:14:514500:08:2500:00:0000:00:00
36 1916AITOR LURIGADOS AGUADOVILADECANS TRIATLOCDM00:23:184100:06:495900:07:583765.6900:14:474800:08:3100:00:0000:00:00
37 8024DAVID GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:23:526100:07:525100:07:274026.8500:15:194900:08:3300:00:0000:00:00
38 7009FERRAN BLANCHART REYESLLICENCIA DE DIAJVM00:26:436200:08:026500:08:253564.3600:16:276500:10:1600:00:0000:00:00
39 1620ORIOL ESCATLLAR CABARROCAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:26:486700:08:315200:07:313991.1300:16:026700:10:4600:00:0000:00:00
40 7018ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLINFM00:28:097000:08:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 7010LEO GARCIA HERREROCLUB NATACIO BARCELONAINFM01:08:277100:45:196800:12:482343.7500:58:076600:10:2000:00:0000:00:00






NP 8025ABEL HERNANDEZ QUESADAINDEPENDIENTEINFM
NP 8026JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM
NP 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM
NP 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35