RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
118 108 105 3 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:28:19100:07:13400:14:204186.0500:21:33100:06:4600:00:0000:00:00
2 8004ALEJANDRO CAÑAS DEL PALACTRIATLON INFORHOUSE SANTIABM00:28:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7009POL GIL TARAZONALLICENCIA DE DIAABM00:28:52800:07:57200:13:214494.3800:21:181100:07:3400:00:0000:00:00
4 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:30:29600:07:55600:15:283879.3100:23:23200:07:0600:00:0000:00:00
5 1208ANIOL CLAVELL CLOTETC.N. VIC-ETBJVM00:30:37500:07:52800:15:353850.2700:23:27400:07:1000:00:0000:00:00
6 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:30:401400:08:12500:15:113951.7000:23:23600:07:1700:00:0000:00:00
7 7007MANUEL LIRES SUELDOLLICENCIA DE DIAJNM00:30:543200:08:56300:14:174200.7000:23:131600:07:4100:00:0000:00:00
8 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOJVM00:31:02900:07:58700:15:283879.3100:23:261200:07:3600:00:0000:00:00
9 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:31:251000:08:021200:16:013746.1000:24:03700:07:2200:00:0000:00:00
10 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON BARCELONAABM00:31:34200:07:411600:16:283643.7200:24:09800:07:2500:00:0000:00:00
11 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:36300:07:421800:16:453582.0900:24:27300:07:0900:00:0000:00:00
12 2072MARC TROYA SEBASTIANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:561600:08:191000:15:483797.4700:24:071800:07:4900:00:0000:00:00
13 1967ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONASUB23M00:32:291100:08:022000:16:533553.8000:24:551000:07:3400:00:0000:00:00
14 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:32:381200:08:052100:16:543550.3000:24:591400:07:3900:00:0000:00:00
15 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:472000:08:271500:16:283643.7200:24:552000:07:5200:00:0000:00:00
16 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:32:502300:08:291400:16:243658.5400:24:532300:07:5700:00:0000:00:00
17 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:32:533300:08:56900:15:453809.5200:24:413500:08:1200:00:0000:00:00
18 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:33:161900:08:222500:17:163474.9000:25:381300:07:3800:00:0000:00:00
19 7003LÉO SERRA THOMASLLICENCIA DE DIAJVM00:33:422500:08:371700:16:393603.6000:25:164100:08:2600:00:0000:00:00
20 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M00:33:482400:08:362300:17:143481.6200:25:502400:07:5800:00:0000:00:00
21 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:34:061300:08:112800:17:383402.6500:25:493700:08:1700:00:0000:00:00
22 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:34:162200:08:293800:18:073311.8700:26:361500:07:4000:00:0000:00:00
23 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:34:334200:09:141900:16:463578.5300:26:004500:08:3300:00:0000:00:00
24 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM00:34:3610200:25:52100:00:28128571.4300:26:203600:08:1600:00:0000:00:00
25 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:34:423100:08:553000:17:463377.1100:26:412700:08:0100:00:0000:00:00
26 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:34:511800:08:204600:19:023152.3600:27:22900:07:2900:00:0000:00:00
27 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:34:592900:08:473900:18:123296.7000:26:592500:08:0000:00:0000:00:00
28 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V2M00:35:043800:09:083500:17:543351.9600:27:022800:08:0200:00:0000:00:00
29 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:35:18400:07:526500:20:142965.4000:28:06500:07:1200:00:0000:00:00
30 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM00:35:202100:08:284200:18:513183.0200:27:192600:08:0100:00:0000:00:00
31 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:35:213900:09:093600:18:023327.1700:27:113100:08:1000:00:0000:00:00
32 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:35:243500:08:583400:17:533355.0800:26:514400:08:3300:00:0000:00:00
33 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:35:331700:08:205200:19:313074.3000:27:511700:07:4200:00:0000:00:00
34 2420JOAN CARO PRADOSITRIATLETES SOLIDARISV2M00:35:484300:09:144100:18:303243.2400:27:442900:08:0400:00:0000:00:00
35 783MARC PI GARRIGAC.N. SABADELLSUB23M00:35:552600:08:454400:18:593160.6700:27:443300:08:1100:00:0000:00:00
36 8011LUIS SANCHEZ ALBERTIXTREMCALVIÀSUB23M00:36:141500:08:185100:19:243092.7800:27:424300:08:3200:00:0000:00:00
37 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:36:194800:09:363200:17:513361.3400:27:275200:08:5200:00:0000:00:00
38 8002PAU CUSÓ FERRÉLLICENCIA DE DIAV1M00:36:364100:09:123300:17:533355.0800:27:057400:09:3100:00:0000:00:00
39 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:36:583400:08:585700:19:503025.2100:28:483200:08:1000:00:0000:00:00
40 2044NICO CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:37:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM00:37:012700:08:465800:19:523020.1300:28:383900:08:2300:00:0000:00:00
42 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:37:233600:08:596100:19:593002.5000:28:584000:08:2500:00:0000:00:00
43 2799JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:37:284400:09:155600:19:403050.8500:28:554600:08:3300:00:0000:00:00
44 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM00:37:303700:08:595900:19:523020.1300:28:514900:08:3900:00:0000:00:00
45 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:37:405800:09:474800:19:143119.5800:29:014700:08:3900:00:0000:00:00
46 6269BRU ROSET GALÍC.N. SABADELLJNM00:37:53700:07:567800:22:072712.8900:30:031900:07:5000:00:0000:00:00
47 2076IVAN RUIZ PERPIÑÁCLUB TRIATLO CORNELLAJVM00:38:048800:11:033700:18:073311.8700:29:105400:08:5400:00:0000:00:00
48 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:38:255000:09:425000:19:233095.4400:29:056500:09:2000:00:0000:00:00
49 8006ALBERTO GOMEZ MILLANLLICENCIA DE DIAV1M00:38:396600:10:084300:18:593160.6700:29:077500:09:3200:00:0000:00:00
50 3640SERGI SANCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:38:427800:10:334000:18:203272.7300:28:538000:09:4900:00:0000:00:00
51 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:38:476800:10:095500:19:403050.8500:29:495500:08:5800:00:0000:00:00
52 902NICOLÁS ALEJANDRO RODRÍGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:39:116300:09:586200:20:102975.2100:30:085800:09:0300:00:0000:00:00
53 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON BARCELONAV2M00:39:205900:09:526300:20:112972.7500:30:036400:09:1700:00:0000:00:00
54 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:39:235100:09:436600:20:182955.6700:30:016700:09:2200:00:0000:00:00
55 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNT2M00:39:497900:10:396000:19:533017.6000:30:326300:09:1700:00:0000:00:00
56 8003DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:39:584900:09:407500:21:202812.5000:31:005600:08:5800:00:0000:00:00
57 5013CARLES TEIXIDO VIVESC.N. BADALONAABM00:40:255700:09:477100:21:102834.6500:30:577300:09:2800:00:0000:00:00
58 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:40:255600:09:477300:21:142825.7500:31:017000:09:2400:00:0000:00:00
59 1921ÀLEX GARCIA MARTINEZC.N. CALELLAV1M00:41:037600:10:226700:20:192953.2400:30:418900:10:2200:00:0000:00:00
60 7001IGNACIO GALLO FERRERLLICENCIA DE DIAABM00:41:084600:09:238400:22:532622.0000:32:165300:08:5200:00:0000:00:00
61 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:41:407500:10:187900:22:092708.8000:32:276100:09:1300:00:0000:00:00
62 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M00:41:425400:09:468600:23:092591.7900:32:555100:08:4700:00:0000:00:00
63 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:41:526700:10:097700:21:502748.0900:31:598200:09:5300:00:0000:00:00
64 8008FRANCISCO CANO PORTEROLLICENCIA DE DIAV2M00:42:066900:10:098200:22:352656.8300:32:446600:09:2200:00:0000:00:00
65 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM00:42:089100:11:207000:21:082839.1200:32:287600:09:4000:00:0000:00:00
66 1136JOFRE SELLARÈSC.N. BADALONAABM00:42:558000:10:408000:22:112704.7300:32:518600:10:0400:00:0000:00:00
67 500RAFA SEGURA ZARIQUIEYCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV3M00:45:058500:10:478300:22:432641.2300:33:3010000:11:3500:00:0000:00:00
68 4980ELIAS FLORES DUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:45:066400:10:019300:26:262269.8600:36:274800:08:3900:00:0000:00:00
69 7012ROBERTO CIDLLICENCIA DE DIAV1M00:46:129400:11:378700:23:592501.7400:35:369000:10:3600:00:0000:00:00
70 8010MOISÉS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M00:46:237200:10:149200:25:562313.6200:36:108700:10:1300:00:0000:00:00
71 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:47:079000:11:138900:24:512414.4900:36:049600:11:0300:00:0000:00:00
72 7006MARTÍN NALE LARESLLICENCIA DE DIAABM00:47:457400:10:179500:27:272185.7900:37:448500:10:0100:00:0000:00:00
73 8005JOSE A MORENOLLICENCIA DE DIAV1M00:48:075300:09:449700:28:582071.3500:38:427200:09:2500:00:0000:00:00
74 2003RAÚL MUÑOZ SÁNCHEZINDEPENDIENTEABM00:48:138200:10:449600:27:482158.2700:38:327800:09:4100:00:0000:00:00
75 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5T1M00:50:157300:10:1710000:30:481948.0500:41:055900:09:1000:00:0000:00:00
76 1675GABRIEL GÜIMIL GOIMILCLUB ESPORTIU Z5V1M00:52:239900:12:109800:29:152051.2800:41:259400:10:5800:00:0000:00:00
77 7002DAVID SANTAMARÍA RODRÍGUELLICENCIA DE DIAV2M00:54:329200:11:2210100:32:071868.1900:43:299700:11:0300:00:0000:00:00


NF 1836RUBÉN RUIZ OSMAC.N. BADALONASUB23M00:00:00000:09:37000:24:462422.6100:34:23000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5JVM00:00:00000:08:25000:18:273252.0300:26:52000:00:0000:00:0000:00:00




NP 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV3M
NP 2064GERARD FARRA PORCELINDEPENDIENTEV1M
NP 2065MARCOS BIBIÁN URBÁNC.A. IGUALADAJNM
NP 2888NIL GUBERN FERNANDEZC.N. BADALONAJNM
NP 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 7005DOMENEC MELE CASASLLICENCIA DE DIAABM
NP 7011ADRIA ALONSO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7013JESUS GRAU CAMINSLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8001ADRIÀ DE MOYA DALMAULLICENCIA DE DIASUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35