RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 131 131 0 0 500 2 0 22 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:15:57300:07:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 88ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:16:44400:07:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994CDM00:16:55200:06:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:17:041300:07:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM00:17:041200:07:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA KATOAJVM00:17:12500:07:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 587MARTI VAZQUEZ AUGECLUB NATACIO BARCELONAJVM00:17:211000:07:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:17:30600:07:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:321500:07:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:17:35800:07:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:362400:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:17:453200:08:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:17:533300:08:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7038SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:17:541700:07:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM00:17:551400:07:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7035ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLAINFM00:17:561100:07:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1172ERIC CLARAMUNT AYZAC.N. MATAROCDM00:18:022500:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:18:062100:08:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:11700:07:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:11900:07:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1122OSCAR ALTEMIR MOVILLAC.N. BADALONACDM00:18:2212800:11:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:18:2212700:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 625ALESSANDRO TUFANO ITURRALL´3SCOLA KATOACDM00:18:281600:07:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:18:433100:08:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:441900:07:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:18:502000:08:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:18:567000:09:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 643SERGI ANGULO SOCIASL´3SCOLA KATOACDM00:18:583700:08:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 631GONZALO GARCIA MARTINL´3SCOLA KATOACDM00:19:003600:08:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:19:131800:07:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 8010ROMEO PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:19:252200:08:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7036EUDALD GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:19:335200:08:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:19:345800:08:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:19:416500:09:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:19:463900:08:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:19:512700:08:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:19:524100:08:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 1874LUCIAN VOVKTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:19:566800:09:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 628BRUNO ARJONA HERNANDEZL´3SCOLA KATOACDM00:19:574200:08:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5CDM00:19:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 630DIDAC GIRALT RODRIGUEZL´3SCOLA KATOACDM00:20:006100:08:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 585MARC PRAT OLIVECLUB NATACIO BARCELONAJVM00:20:014500:08:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8014ABEL HERNANDEZ QUESADAC.N. BADALONAINFM00:20:115300:08:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 639JOAN COBOS RODRIGUEZL´3SCOLA KATOACDM00:20:135100:08:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:20:236600:09:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 7019HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:20:337200:09:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7034BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994INFM00:20:357400:09:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7028DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:20:454900:08:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 1236POL SANGLAS VILARRUBIAC.N. VIC-ETBCDM00:20:469800:09:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:20:473000:08:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 7030MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:20:527100:09:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 7017MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:20:554600:08:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 8012MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:21:039100:09:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 7021VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:21:307800:09:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 7016ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:21:308000:09:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:21:319500:09:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 6071CRISTIAN MAINAR COCATRIATHLON VILARENC AQUA CJVM00:21:337500:09:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7025POL MANZANO DEL RIOC.N. CALELLAINFM00:21:447600:09:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 7032GABRIEL ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:21:514800:08:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 1875MARCOS FERNANDEZ VARGAS TRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:22:066900:09:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 638PAU VILLELLAS ANGULOL´3SCOLA KATOACDM00:22:104400:08:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 7041JORDI CLOTET SANJUANCLUB NATACIO MANRESAINFM00:22:157700:09:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 7040HECTOR JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:22:1610300:10:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 7023TOMAS CLARAMUNT BUCHC.N. CALELLAINFM00:22:508200:09:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 7026ALEX STEPAKINIC.N. CALELLAINFM00:22:554000:08:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 7024BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA KATOAINFM00:23:029700:09:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 7039DAVID GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:23:4610500:10:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 771RICARD LOPEZ FERNANDEZC.N. SABADELLCDM00:24:0112600:11:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:24:0312400:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 7033JAN LUKAS DREHER RICOUCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:0111400:11:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 7022ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:5811900:11:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 1916AITOR LURIGADOS AGUADOVILADECANS TRIATLOCDM00:26:1110700:10:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7029LEO GARCIA HERREROCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:26:5712000:11:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 7037GABRIEL LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:27:004300:08:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 7031CRISTIAN VIDAL RAMIREZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:28:2312300:11:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 1974NICO DE LA MORA AVENIC.N. VIC-ETBCDM00:29:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 8015ARAN CASTET PEDROSAC.N. SABADELLINFM00:29:4112900:12:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 1940JOEL SÁNCHEZ PORTILLOCLUB ESPORTIU Z5CDM
NP 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM
NP 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM
NP 6103SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAJVM
NP 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM
NP 1788ALEX JUST BARBEROC.N. TARRACOJVM
NP 7018ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM
NP 7020MARC DE LA MORA AVENIC.N. VIC-ETBINFM
NP 7027ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLINFM
NP 1017MARC ROSA MIRASPRAT TRIATLO 1994CDM
NP 1319ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MANRESACDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35