RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
210 184 183 1 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:52:32100:16:141500:28:4839.5800:45:02100:07:3000:00:3800:00:38
2 5656DANIEL ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:43300:16:19900:28:4139.7400:45:00300:07:4300:00:3600:00:37
3 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:52:47400:16:19700:28:3739.8400:44:56400:07:5100:00:3800:00:34
4 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM00:53:02700:16:202500:29:0139.2900:45:21200:07:4100:00:3600:00:37
5 5542LLUÍS PUIGDEFÀBREGAS HORTC.N. MATAROABM00:53:18500:16:202600:29:0139.2900:45:21500:07:5700:00:4200:00:40
6 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M00:53:26800:16:212700:29:0139.2900:45:22700:08:0400:00:3700:00:39
7 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:53:281700:16:41800:28:3939.7900:45:201000:08:0800:00:3700:00:39
8 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:53:301800:16:441300:28:4739.6100:45:31600:07:5900:00:4600:00:43
9 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:53:311000:16:252300:28:5839.3600:45:23900:08:0800:00:3900:00:37
10 637JOHN MANUEL GALINDO ROONEC.N. CALELLAV1M00:53:34600:16:203000:29:0339.2400:45:231100:08:1100:00:3800:00:40
11 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:431600:16:371200:28:4639.6300:45:231900:08:2000:00:3900:00:40
12 1587CARLOS INSA FABREGATCLUB NATACIO RUBISUB23M00:53:441100:16:341800:28:5139.5100:45:251500:08:1900:00:3500:00:40
13 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REISUB23M00:53:461400:16:371900:28:5139.5100:45:281200:08:1800:00:5100:00:41
14 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:53:472100:16:53600:28:3639.8600:45:291300:08:1800:00:4000:00:43
15 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:53:482000:16:52100:28:2840.0500:45:202200:08:2800:00:4100:00:41
16 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M00:53:502600:17:00200:28:3040.0000:45:301600:08:2000:00:4500:00:45
17 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM00:53:531900:16:52400:28:3239.9500:45:242300:08:2900:00:4700:00:44
18 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:53:53900:16:222400:29:0039.3100:45:222500:08:3100:00:3900:00:40
19 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:54:042400:16:53300:28:3239.9500:45:252900:08:3900:00:4400:00:42
20 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:54:161500:16:373600:29:3438.5600:46:11800:08:0500:00:4200:00:44
21 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:54:193100:17:131100:28:4639.6300:45:591800:08:2000:00:3400:00:35
22 5846SERGIO MORENO TORRECILLASC. TRIATLO MONTORNESABM00:54:301300:16:342100:28:5539.4200:45:294500:09:0100:00:4000:00:43
23 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:54:302700:17:01500:28:3539.8800:45:363700:08:5400:00:4000:00:50
24 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:54:32200:16:152900:29:0339.2400:45:185300:09:1400:00:3900:00:38
25 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESPRAT TRIATLO 1994V1M00:54:323000:17:063100:29:0739.1500:46:131400:08:1900:00:4200:00:47
26 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:54:353400:17:201000:28:4139.7400:46:012700:08:3400:00:4100:00:39
27 5827ELIAS ASSKALIC.N. VIC-ETBSUB23M00:54:433200:17:172800:29:0239.2700:46:192000:08:2400:00:4800:00:50
28 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:54:502900:17:013200:29:0939.1100:46:103100:08:4000:00:4600:00:46
29 801LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESABM00:54:553900:17:271600:28:4939.5600:46:163000:08:3900:00:4200:00:49
30 363ALEX ZANUY ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M00:54:583300:17:171400:28:4739.6100:46:043600:08:5400:00:4300:00:44
31 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:023500:17:202200:28:5639.4000:46:163300:08:4600:00:4600:00:50
32 1107HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:093700:17:221700:28:5139.5100:46:134000:08:5600:00:4500:00:52
33 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:122800:17:013300:29:1339.0200:46:144300:08:5800:00:4300:00:49
34 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM00:55:174000:17:282000:28:5239.4900:46:204100:08:5700:00:4000:00:58
35 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM00:55:342300:16:533500:29:2738.7100:46:205400:09:1400:00:4300:00:51
36 1321EUDALD RIU CASALSCLUB NATACIO MANRESAJVM00:56:422500:16:576300:31:2536.2900:48:221700:08:2000:00:4200:00:46
37 1821JAVIER GARCIA GONZALEZC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADAABM00:57:024200:17:403900:30:3237.3400:48:123500:08:5000:00:4200:00:41
39 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M00:57:053600:17:214600:31:0336.7100:48:243200:08:4100:00:4800:00:50
40 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM00:57:194400:17:454000:30:3337.3200:48:184600:09:0100:00:4300:00:45
41 1115OLIVER MORGADE TOLEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:254100:17:304200:30:5836.8100:48:284200:08:5700:00:4100:00:55
42 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:57:272200:16:533400:29:2138.8400:46:1412700:11:1300:00:4000:00:54
43 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTJVM00:57:294800:17:503800:30:2737.4400:48:175200:09:1200:00:4000:00:41
44 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM00:57:393800:17:247300:31:5035.8100:49:142100:08:2500:00:4400:00:39
45 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM00:57:435100:18:015700:31:1236.5400:49:132400:08:3000:00:4500:00:41
46 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:58:034900:17:556100:31:2136.3600:49:163400:08:4700:00:5300:00:49
47 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINC.N. CALELLAV1M00:58:075200:18:025300:31:0736.6400:49:094400:08:5800:00:5500:00:40
48 3076DAVID GIL MOLDESCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:58:234300:17:417200:31:4735.8700:49:283800:08:5500:00:5800:00:56
49 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M00:58:254700:17:476600:31:3036.1900:49:174800:09:0800:00:4000:00:46
50 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM00:58:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:331200:16:343700:29:3738.4900:46:1115100:12:2200:00:3900:00:47
52 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:58:375700:18:184400:31:0036.7700:49:185700:09:1900:00:5700:00:52
53 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:58:415500:18:164900:31:0336.7100:49:195900:09:2200:00:4400:00:46
54 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETGCBINNABM00:58:495600:18:174500:31:0136.7500:49:186600:09:3100:00:4300:00:45
55 3605ALBERT OLIVER RIBECREU GROGA CALELLA TRIATLJNM00:58:566600:18:454100:30:5436.8900:49:395600:09:1700:00:4000:00:46
56 6122POL ROVIRA COMASC.N. VIC-ETBJNM00:58:586400:18:417100:31:4435.9200:50:252600:08:3300:01:0000:01:03
57 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:035300:18:154800:31:0336.7100:49:187600:09:4500:00:4600:00:42
58 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:086500:18:414700:31:0336.7100:49:446000:09:2400:00:4800:00:50
59 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:167000:18:505900:31:1736.4400:50:074900:09:0900:00:5200:00:49
60 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:59:287300:19:025000:31:0436.7000:50:065800:09:2200:00:4500:00:45
61 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:365800:18:217500:32:0435.5500:50:255100:09:1100:00:5700:00:58
62 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:59:445400:18:165100:31:0536.6800:49:219800:10:2300:00:4800:00:48
63 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:59:457100:18:525600:31:1236.5400:50:046900:09:4100:00:5200:00:45
64 1505FRANCISCO MARTORELL ROBLEC.N. CALELLAV1M00:59:528400:19:175200:31:0536.6800:50:226300:09:3000:01:0200:00:59
65 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:005000:18:005800:31:1436.5000:49:1410900:10:4600:00:5200:00:46
66 1599ORIOL BARRERO BORRASCLUB PROAMABM01:00:046200:18:267700:32:1135.4200:50:376200:09:2700:00:4400:00:48
67 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M01:00:229000:19:305400:31:1036.5800:50:407100:09:4200:00:4700:00:51
68 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:00:316100:18:267400:31:5335.7600:50:198800:10:1200:00:4600:00:59
69 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:578000:19:114300:31:0036.7700:50:1110800:10:4600:01:0200:00:46
70 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:00:588600:19:196900:31:3836.0400:50:578200:10:0100:00:5000:00:55
71 2446YAGO DURAN DURAN BASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:01:057600:19:067000:31:4135.9800:50:479600:10:1800:00:5100:00:49
72 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:01:098800:19:216500:31:2836.2300:50:499700:10:2000:00:5300:00:53
73 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM01:01:165900:18:237900:32:1835.2900:50:4110400:10:3500:00:4200:00:48
74 2034CARLOS TOR DÍEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:01:287900:19:109800:33:2234.1700:52:323900:08:5600:01:1400:01:01
75 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:01:407500:19:059000:33:0534.4600:52:106500:09:3000:00:4500:00:47
76 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZC.E. NO TE PARESABM01:02:029800:20:018300:32:3135.0600:52:326400:09:3000:01:0500:00:56
77 740AARON CARRASCO ÁLVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:087400:19:059300:33:1234.3400:52:178000:09:5100:00:5300:00:45
78 1902JORDI MUÑOZ POUSTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:02:108700:19:219100:33:0634.4400:52:277200:09:4300:01:1300:01:01
79 900RAFA GOMEZ GINESCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:128300:19:169200:33:1034.3700:52:267700:09:4600:00:5800:00:52
80 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:02:128100:19:119600:33:1934.2200:52:307000:09:4200:01:0100:00:56
81 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:02:369700:20:008000:32:2035.2600:52:209400:10:1600:01:0400:00:53
82 4234JOAN JIMENEZ FLORESCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:02:417800:19:089400:33:1534.2900:52:239500:10:1800:00:4600:00:53
83 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:02:5410100:20:108200:32:2935.0900:52:399200:10:1500:00:5600:01:08
84 1380IGNACIO FERNÁNDEZ REVILLACLUB NATACIO SITGESV1M01:03:0310600:20:318700:32:4134.8800:53:127900:09:5100:00:5300:00:57
85 1067RICCARDO TOSIC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:066300:18:3911800:35:1632.3300:53:555000:09:1100:00:5600:00:59
86 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:03:107700:19:079900:33:3733.9100:52:449900:10:2600:00:4800:01:00
87 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:169600:19:519500:33:1534.2900:53:068700:10:1000:00:5600:00:50
88 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM01:03:397200:18:538500:32:3834.9300:51:3114700:12:0800:00:5000:00:51
89 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:03:489400:19:488800:32:4134.8800:52:2913000:11:1900:00:4800:01:00
90 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:03:5710700:20:358100:32:2835.1100:53:0311400:10:5400:00:4900:00:50
91 7101MAXENCE CASTELINDEPENDIENTEJVM01:04:1412600:21:436800:31:3436.1100:53:1711500:10:5700:01:0300:00:49
92 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOJVM01:04:2710300:20:1710700:34:2433.1400:54:417800:09:4600:01:0800:01:05
93 2044NICO CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:04:3010800:20:358900:32:4634.7900:53:2112600:11:0900:01:0000:00:55
94 2022FRANCESC X. RICO CALDERONINDEPENDIENTET2M01:04:3010400:20:2710300:34:0033.5300:54:278300:10:0300:01:0500:00:55
95 5265JESUS LUIS JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:369300:19:3711200:34:5132.7100:54:288600:10:0800:00:4800:00:59
96 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM01:04:426800:18:4612800:36:2231.3500:55:086700:09:3400:00:5900:01:00
97 886ALVARO CLÉRICO RODÉSCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:458500:19:1911600:35:1232.3900:54:319000:10:1400:00:4700:01:00
98 883MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:04:488900:19:2611900:35:1832.2900:54:448400:10:0400:01:1900:01:03
99 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:04:5411200:20:4010400:34:1733.2500:54:578100:09:5700:01:0300:00:49
100 1948NICOLAS-ARTIOM SANMILLAN CLUB NATACIO BARCELONAJNM01:04:546000:18:2412400:35:5631.7300:54:2010200:10:3400:01:0300:00:58
101 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:05:0210000:20:1010800:34:3732.9300:54:479300:10:1500:01:1300:01:14
102 752SERGIO LEON OLINAITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:1411100:20:3910600:34:2333.1600:55:028900:10:1200:00:5900:01:01
103 1494ELI FREDERIC SPEECHLEYCLUB NATACIO BANYOLESJVM01:05:286700:18:4613100:36:5730.8500:55:437400:09:4500:00:5300:00:45
104 1243SANTI ROVIRA OBRADORS C.N. VIC-ETBV2M01:05:4913500:22:217600:32:1035.4400:54:3112900:11:1800:01:0700:01:03
105 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:06:5710500:20:2812300:35:5531.7400:56:2310300:10:3400:00:5400:00:52
106 6106POL FONTARNAU TORRESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VJNM01:07:1014400:22:446700:31:3336.1300:54:1715700:12:5300:01:1300:00:57
107 1832JAVIER RODRIGUEZ VIDALC.E. NO TE PARESABM01:07:1711700:21:1511400:35:0532.4900:56:2011600:10:5700:00:5400:01:05
108 1546ALEJANDRO REBELLON TORRAINDEPENDIENTEABM01:07:1912200:21:3310900:34:3832.9200:56:1112500:11:0800:01:5900:02:40
109 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:07:2112000:21:2611500:35:0832.4500:56:3411000:10:4700:01:2300:01:18
110 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:07:4612900:21:569700:33:2034.2000:55:1615300:12:3000:01:1500:01:09
111 1099ORIOL MIRÓ GUARDADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:08:208200:19:1413200:37:0030.8100:56:1414500:12:0600:01:0600:00:56
112 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUV1M01:08:2313600:22:2111100:34:4232.8500:57:0313100:11:2000:01:0600:01:07
113 1100JORDI COLLADO MURILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:2410200:20:1213400:37:2130.5200:57:3311200:10:5100:01:4900:01:33
114 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:08:2410900:20:3512100:35:4531.8900:56:2014400:12:0400:00:5400:01:01
115 2047SERGI BOADA PORTILLO C.A. LES TORTUGUESABM01:08:2813000:21:5812600:36:0231.6400:58:0010000:10:2800:01:0100:01:07
116 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:09:2414200:22:4012200:35:5231.7800:58:3211300:10:5200:01:2500:01:03
117 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:09:5612100:21:2612700:36:1931.3900:57:4514800:12:1100:00:5500:01:13
118 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV3M01:11:0213300:22:2013600:37:2730.4400:59:4712800:11:1500:01:0700:01:31
119 2040DANIEL GARCÍA LINARESTEAM TRIRELAYABM01:11:1512500:21:4214600:38:4829.3801:00:3010700:10:4500:01:3300:01:22
120 1228JAUME CARRASCO ALOMÀC.N. VIC-ETBV1M01:11:1714100:22:3613900:37:4130.2501:00:1711800:11:0000:01:2100:01:16
121 3340MARC URIARTE CULLEREOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:11:1914500:22:5213000:36:5730.8500:59:4913300:11:3000:01:5000:01:04
122 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:11:2715500:23:5110100:33:4633.7600:57:3716700:13:5000:00:5800:01:18
123 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:11:3613900:22:3213500:37:2130.5200:59:5313700:11:4300:01:2500:01:15
124 4914NARCÍS BARTINA TGCBINNV1M01:11:5811500:21:1314800:39:3828.7601:00:5112200:11:0700:02:0000:01:07
125 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:12:2716400:25:0212000:35:2232.2301:00:2414300:12:0300:01:1700:01:09
126 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:12:4414000:22:3614500:38:3029.6101:01:0613500:11:3800:00:5400:01:04
127 751RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M01:13:3411900:21:2514300:38:2329.7000:59:4816500:13:4600:01:4200:01:43
128 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:14:4713700:22:2914700:39:0529.1701:01:3416200:13:1300:01:1300:01:10
129 2032VICENTE JIMÉNEZ DE LA FUETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:15:3815900:24:0715200:40:3328.1101:04:4011700:10:5800:01:2600:01:14
130 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M01:15:4213100:22:1015100:40:3028.1501:02:4015900:13:0200:01:1300:01:12
131 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M01:16:0615100:23:2114900:39:4628.6701:03:0715800:12:5900:01:4400:02:24
132 2923RICARD CASAS SERRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:17:4715300:23:4515400:40:4727.9501:04:3216400:13:1500:01:0500:01:20
133 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M01:17:5415400:23:5115900:41:2627.5101:05:1715400:12:3700:01:4000:01:12
134 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV3M01:18:2615000:23:1616800:43:3426.1701:06:5013400:11:3600:01:3000:02:16
135 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:19:5416200:24:5516000:41:4527.3101:06:4016300:13:1400:01:2900:01:24
136 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:20:2417100:26:3615300:40:4627.9601:07:2216000:13:0200:01:3100:01:36
137 1331ALBERTO RUBEN LAILENA CASC.A. LES TORTUGUESV1M01:21:3317000:25:3016900:43:3526.1601:09:0515200:12:2800:01:5000:01:27
138 2033ROGER VILA GINESTACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:25:2717500:27:4017100:44:0025.9101:11:4016600:13:4700:01:2500:01:06
139 821JUAN RUZ GOMEZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:28:5816300:25:0217500:46:0124.7701:11:0318000:17:5500:01:0400:01:24
140 756JORDI BONILLA VELASCOITRIATLETES SOLIDARIST2M01:50:21000:00:00000:00:000.0001:28:5318100:21:2800:00:0000:00:00


NF 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M00:00:00000:25:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3000:00:00




NP 2038SERGIO PULIDO PIÑACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM
NP 2039JESUS MARTINEZ MORELLINDEPENDIENTEABM
NP 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M
NP 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M
NP 5837ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM
NP 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMENEPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MANRESAJVM
NP 669MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM
NP 3958JORDI LINARES HERNANDEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M
NP 679DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 681JORDI ESCOFET MONGEC. TRIATLO MONTORNESJVM
NP 741ORIOL CAÑADA GONZALEZITRIATLETES SOLIDARISV1M
NP 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M
NP 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 2029BORJA RUBIO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 1212GUILLEM QUINTANILLA MASRAC.N. VIC-ETBJNM
NP 1242GUILLEM BOIXEDA PLANASC.N. VIC-ETBSUB23M
NP 1314FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M
NP 4682DANIEL LEON ALONSOC.E. TRIATLO PICORNELLABM
NP 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 1588NACHO VILLARRUEL CURRAC.E. RAYOTEAMABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35