RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
176 170 4 2 5 19 2 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:20:34100:22:10200:47:3523.9601:09:45100:10:4900:00:3300:00:27
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:21:19300:22:19100:47:0524.2101:09:241200:11:5500:00:3500:00:23
3 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:24:06200:22:191000:50:3722.5201:12:56300:11:1000:00:2900:00:25
4 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:24:10400:22:36900:50:2422.6201:13:00200:11:1000:00:4300:00:31
5 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:24:49800:22:58600:49:5822.8201:12:561000:11:5300:00:2500:00:26
6 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:25:10700:22:54700:50:0922.7301:13:031500:12:0700:00:2600:00:23
7 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:25:221500:23:45300:49:1723.1301:13:022100:12:2000:00:3900:00:33
8 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:26:101000:23:241100:50:4422.4701:14:081300:12:0200:00:4100:00:35
9 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:192100:23:52400:49:4622.9101:13:383100:12:4100:00:3300:00:31
10 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:26:422000:23:51800:50:2422.6201:14:152300:12:2700:00:4100:00:36
11 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:27:021100:23:251300:51:3222.1201:14:571400:12:0500:00:5100:00:38
12 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:16500:22:392500:53:1421.4201:15:53400:11:2300:00:4200:00:46
13 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:173600:24:45500:49:5222.8601:14:373000:12:4000:00:4300:01:04
14 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:51900:22:581700:52:1921.7901:15:172600:12:3400:00:3900:00:38
15 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:28:041700:23:471800:52:2621.7401:16:13900:11:5100:00:3900:00:46
16 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:211800:23:471500:52:1021.8501:15:572200:12:2400:00:3000:00:29
17 5804GUILLEM SOLANAS MUNTADASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:28:273300:24:251200:51:3222.1201:15:572500:12:3000:00:3300:00:32
18 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:28:393200:24:201400:51:4222.0501:16:022700:12:3700:00:3500:00:36
19 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:28:452500:23:582400:53:0221.5001:17:00700:11:4500:00:4600:00:35
20 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:121400:23:343000:53:5821.1201:17:32600:11:4000:01:1100:00:41
21 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:29:171600:23:462900:53:5621.1401:17:42500:11:3500:00:5800:00:54
22 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:29:301300:23:332800:53:4421.2201:17:171700:12:1300:00:4500:00:37
23 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:29:361900:23:482600:53:3321.2901:17:211800:12:1500:00:4700:00:32
24 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:29:393500:24:302100:52:5221.5601:17:221900:12:1700:00:4400:00:37
25 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:30:103400:24:271900:52:4821.5901:17:154100:12:5500:00:5000:00:30
26 7114JORDI REYES ARNABATLLICENCIA DE DIAABM01:30:123100:24:162200:53:0021.5101:17:164400:12:5600:00:5300:00:36
27 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:30:134000:24:591600:52:1221.8401:17:114800:13:0200:00:5100:00:49
28 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:31:07600:22:423200:54:2720.9401:17:097700:13:5800:00:2700:00:30
29 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:31:224300:25:042000:52:5021.5801:17:546600:13:2800:00:3100:00:34
30 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:31:332600:24:023400:54:3720.8701:18:393900:12:5400:00:4300:00:55
31 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:392300:23:533500:54:4220.8401:18:354900:13:0400:00:5400:00:43
32 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:31:444400:25:053100:54:0121.1001:19:062800:12:3800:00:4900:00:42
33 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:32:012700:24:033900:55:4720.4401:19:501600:12:1100:00:4300:00:37
34 3839RAUL SANCHEZ ALCARAZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:32:552400:23:544900:57:1319.9201:21:07800:11:4800:00:5400:00:31
35 5786ARNAU PLA ALVAREZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:32:575600:26:252700:53:4021.2401:20:053600:12:5200:00:5400:00:39
36 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:33:034700:25:423300:54:2720.9401:20:094000:12:5400:01:2100:00:42
37 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:33:156100:26:462300:53:0221.5001:19:486400:13:2700:00:4800:00:46
38 8007DAVID ALDEA PERONA LLICENCIA DE DIAV1M01:33:323700:24:493800:55:4720.4401:20:364200:12:5600:00:3700:00:40
39 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:463800:24:524000:56:0420.3301:20:563500:12:5000:00:3700:00:36
40 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M01:34:123900:24:574600:56:4820.0701:21:452400:12:2700:00:5200:00:28
41 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:34:294100:25:004100:56:1120.2901:21:115900:13:1800:00:3400:00:32
42 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:35:072800:24:116500:59:0219.3101:23:131100:11:5400:01:5600:00:40
43 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:142900:24:135500:58:0519.6301:22:184300:12:5600:00:4000:00:45
44 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:216000:26:453600:55:1220.6501:21:576200:13:2400:00:3800:00:26
45 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM01:35:475300:26:114400:56:3620.1401:22:474700:13:0000:00:5000:01:08
46 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:35:565900:26:324200:56:1320.2801:22:455300:13:1100:01:0300:00:44
47 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:36:244800:25:445300:57:5319.6901:23:373400:12:4700:01:0200:00:43
48 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:36:568200:27:483700:55:1320.6501:23:017400:13:5500:01:0300:00:43
49 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:37:054600:25:415900:58:3119.4801:24:123700:12:5300:00:4900:00:36
50 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:37:072200:23:537801:00:5518.7101:24:482000:12:1900:00:5500:00:29
51 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:37:205000:25:495700:58:2619.5101:24:155000:13:0500:00:4700:00:35
52 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:335500:26:244700:56:5520.0301:23:199200:14:1400:00:5400:00:50
53 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:37:464200:25:026700:59:2919.1701:24:315600:13:1500:00:4400:00:59
54 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:38:016300:26:535600:58:1519.5701:25:083800:12:5300:01:1000:00:48
55 2407TONI MARTIN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:38:077500:27:245000:57:2219.8701:24:466000:13:2100:01:1300:01:00
56 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:38:137700:27:354300:56:3420.1501:24:098300:14:0400:00:4700:00:35
57 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:147400:27:215200:57:4219.7601:25:035400:13:1100:01:0000:00:54
58 652ALBERT MARINA PERARNAUC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:38:184900:25:477000:59:5319.0401:25:402900:12:3800:00:4300:00:40
59 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:38:254500:25:107301:00:1818.9101:25:284500:12:5700:00:5500:00:44
60 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM01:38:317900:27:414500:56:4020.1201:24:218800:14:1000:00:4400:00:37
61 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:38:346500:26:536000:58:3319.4701:25:265100:13:0800:01:1100:00:42
62 7111RUBEN ESTRADERA CABALLEROFEECABM01:38:406600:27:005400:57:5319.6901:24:536900:13:4700:00:5800:00:43
63 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:40:195400:26:207601:00:4318.7801:27:035800:13:1600:00:5300:00:45
64 5465RAUL MANSILLA ESTEBANC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:40:216200:26:507401:00:2218.8801:27:125200:13:0900:01:0200:00:52
65 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:40:237800:27:416200:58:5019.3801:26:317300:13:5200:00:5500:00:55
66 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:40:287100:27:206900:59:4619.0701:27:066100:13:2200:01:2300:01:06
67 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:40:448800:28:095800:58:2719.5001:26:368500:14:0800:00:4900:00:39
68 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:42:036900:27:117501:00:3518.8201:27:469300:14:1700:00:5000:00:49
69 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:42:1910700:29:106300:58:5619.3401:28:069000:14:1300:01:2900:00:51
70 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:42:257200:27:218201:01:3918.4901:29:006300:13:2500:01:2200:00:59
71 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV1M01:42:438900:28:107101:00:1418.9301:28:249500:14:1900:01:0700:00:41
72 8005CARLOS MARTINEZ VILLALONGLLICENCIA DE DIAABM01:42:5510900:29:126800:59:4019.1101:28:528100:14:0300:01:2600:00:52
73 7120SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:42:559700:28:495100:57:3419.8001:26:2314400:16:3200:00:5300:00:56
74 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:5610000:28:546600:59:1519.2401:28:0910600:14:4700:01:0100:00:46
75 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M01:42:578500:27:537701:00:4618.7601:28:399400:14:1800:00:4900:00:36
76 743JORDI ABAD GIMENEZC.N. VILAFRANCA V1M01:43:126700:27:088401:01:5418.4201:29:028700:14:1000:00:4500:00:51
77 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:43:265100:25:5210001:03:4717.8701:29:397000:13:4700:01:0700:00:47
78 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:43:269100:28:127201:00:1718.9101:28:2910800:14:5700:01:1700:00:48
79 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:43:515800:26:319001:02:3318.2301:29:0410500:14:4700:00:5000:00:54
80 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:44:069400:28:198301:01:4518.4601:30:047900:14:0200:01:0000:00:51
81 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:44:168700:28:018101:01:2918.5401:29:3010400:14:4600:00:4800:00:35
82 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:44:205200:26:0910401:04:1617.7401:30:257500:13:5500:00:3300:00:34
83 653SERGI LOPEZ GOLCLUB TRIATLO ARENYSABM01:44:345700:26:2611001:05:0817.5001:31:344600:13:0000:00:5400:00:52
84 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:45:109800:28:508601:02:0818.3501:30:588900:14:1200:01:2500:01:13
85 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M01:45:239600:28:388701:02:1018.3401:30:4810000:14:3500:01:0600:00:53
86 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:45:327300:27:2110701:04:3717.6401:31:586800:13:3400:01:1900:00:36
87 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:45:326800:27:099201:02:4218.1801:29:5113000:15:4100:01:0100:00:43
88 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:45:458600:27:5310201:04:0117.8101:31:547200:13:5100:00:3300:00:59
89 7109ADAM PEREA MORENO LLICENCIA DE DIAABM01:45:558300:27:509601:03:0718.0601:30:5710900:14:5800:01:5600:01:04
90 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:46:0610100:28:569501:03:0618.0701:32:028200:14:0400:01:1400:00:49
91 7118DIONIS FERNANDEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:46:1513700:31:156100:58:5019.3801:30:0514000:16:1000:01:0500:00:44
92 5757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓC.E.T. DISTANCEV1M01:46:179300:28:169901:03:3617.9201:31:529600:14:2500:00:5900:01:02
93 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:1710400:29:019301:02:4618.1601:31:479800:14:3000:01:0000:00:38
94 8006IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAV1M01:46:249200:28:1310301:04:0517.7901:32:188400:14:0600:01:2700:01:10
95 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:46:3210200:28:589101:02:3418.2201:31:3211200:15:0000:01:2900:01:04
96 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:46:367600:27:3311401:05:5017.3201:33:235500:13:1300:00:4100:00:40
97 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:46:588100:27:4810901:04:4417.6101:32:329700:14:2600:00:5000:00:41
98 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:47:519000:28:1011601:06:1417.2101:34:246500:13:2700:01:0300:01:13
99 932JONATAN NIETO JIMENEZ C.E. TRIATLO PICORNELLABM01:47:5411500:29:5710101:03:5617.8301:33:537800:14:0100:01:1800:00:47
100 7123ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M01:48:0313300:31:017901:01:0018.6901:32:0113700:16:0200:01:1800:01:01
101 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. RAYOTEAMV1M01:48:1811900:30:068901:02:2218.2801:32:2813300:15:5000:01:2000:01:00
102 7119RAFEL RAVENTOS MESTRESLLICENCIA DE DIAV1M01:48:247000:27:1212001:07:0317.0001:34:158600:14:0900:01:2100:01:01
103 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:48:3111100:29:2710601:04:2617.6901:33:5310200:14:3800:01:1700:00:48
104 5481ERNEST ROURA PUIGDEVALLTEAM TRIRELAYABM01:48:3310500:29:0210501:04:2117.7201:33:2311700:15:1000:01:0500:00:49
105 5644ALBERT MOIX VALLRIBERAC.N. SABADELLABM01:49:1511700:30:0110801:04:3717.6401:34:3810100:14:3700:01:5900:00:55
106 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:4313100:30:529801:03:2717.9701:34:1912400:15:2400:00:4800:00:45
107 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:49:4514300:31:528801:02:2218.2801:34:1412700:15:3100:01:0500:00:59
108 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:49:5714700:32:068501:01:5918.3901:34:0513500:15:5200:00:5300:00:38
109 5763XAVIER GRAELLS MONTEC.E. RAYOTEAMABM01:50:089900:28:5311301:05:4617.3301:34:3912600:15:2900:01:1500:02:24
110 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M01:50:1311200:29:2811501:05:5317.3001:35:2110700:14:5200:01:1200:00:53
111 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:52:1012700:30:3411701:06:3817.1101:37:1211000:14:5800:01:0000:00:41
112 5494MIQUEL VIQUE GARROTEL´ESCOLA SANT JUSTABM01:52:2012000:30:0711801:06:3917.1001:36:4612800:15:3400:01:2100:01:35
113 527PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:52:4611600:29:5811901:07:0217.0101:37:0013200:15:4600:01:0800:01:15
114 5793XABIER VIVÓ BLANESC.A. IGUALADAABM01:52:5014200:31:4811201:05:2217.4401:37:1012900:15:4000:01:2700:01:04
115 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:52:539500:28:2513401:09:2616.4201:37:5111300:15:0200:01:1500:01:30
116 8004JORDI MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:52:5510600:29:0813101:09:0416.5101:38:1210300:14:4300:00:4500:00:33
117 7104ROGER FONTANALS ROFESLLICENCIA DE DIAABM01:54:0512600:30:2612401:08:1716.7001:38:4312200:15:2200:02:0000:01:54
118 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:0515100:32:3311101:05:1217.4801:37:4514200:16:2000:01:0900:00:37
119 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:54:0611800:30:0313601:09:3016.4001:39:339900:14:3300:01:1400:00:56
120 7122ARITZ URDAMPILLETALLICENCIA DE DIAABM01:54:111200:23:3215401:17:5714.6201:41:293200:12:4200:00:4300:01:03
121 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:54:123000:24:1615201:17:1314.7601:41:293300:12:4300:00:5000:01:04
122 8001JESÚS CASTILLO PRADOLLICENCIA DE DIAV1M01:54:2212300:30:1312301:08:0716.7401:38:2013800:16:0200:01:3500:01:01
123 7108PERE BAQUES RAFOLSLLICENCIA DE DIAABM01:54:4913200:30:5212201:08:0016.7601:38:5213600:15:5700:01:3300:01:35
124 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M01:54:5110800:29:1113801:10:2416.1901:39:3511900:15:1600:00:5300:00:56
125 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:55:0012100:30:1213501:09:2816.4101:39:4012000:15:2000:01:2000:01:19
126 7121OSCAR BRIONES ROMERA LLICENCIA DE DIAV1M01:55:1313000:30:5013201:09:1616.4601:40:0611500:15:0700:02:0700:01:03
127 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:55:2313800:31:1912601:08:1916.6901:39:3813100:15:4500:01:2900:00:47
128 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:2414000:31:3312901:08:3816.6101:40:1111800:15:1300:02:1100:01:29
129 7116JOSEP LLUIS ARBOS ALABREDLLICENCIA DE DIAV1M01:56:1314100:31:4512101:07:5316.7901:39:3814500:16:3500:01:5000:01:04
130 5374DAVID DOMINGO LORENZOCLUB NATACIO SITGESV1M01:56:1614500:32:0012701:08:2516.6601:40:2513400:15:5100:01:5100:01:27
131 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM01:56:3312200:30:1313701:09:4416.3501:39:5714600:16:3600:00:4900:00:43
132 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M01:57:2113600:31:1013001:08:4716.5701:39:5715900:17:2400:01:2900:01:08
133 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:58:3911300:29:4114001:12:1815.7701:41:5915100:16:4000:01:1100:01:15
134 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2 TEAMABM01:58:5315400:32:4012801:08:3016.6401:41:1016500:17:4300:01:0200:01:34
135 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:00:2414900:32:2914201:12:3215.7201:45:0112300:15:2300:01:2100:01:17
136 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:2711000:29:1515101:16:5814.8101:46:139100:14:1400:01:1300:01:33
137 7115JAVIER FUENTESLLICENCIA DE DIAV1M02:00:4612800:30:3614401:13:0715.5901:43:4315400:17:0300:01:2500:01:28
138 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:01:2314800:32:1514301:12:5515.6301:45:1014100:16:1300:01:2300:01:37
139 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:03:0914400:31:5614801:14:3615.2801:46:3214700:16:3700:01:4500:01:53
140 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:03:3315900:33:0014701:14:2615.3201:47:2613900:16:0700:01:4600:02:01
141 7103MARC FERNANDEZ PARELLADALLICENCIA DE DIAABM02:04:3616100:33:2414601:13:4715.4501:47:1116000:17:2500:01:3600:01:06
142 192JORGE LOPEZ JUAREZC.A. IGUALADAABM02:04:5616600:34:4913901:12:0115.8301:46:5016900:18:0600:01:2000:01:10
143 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M02:06:0015500:32:5015001:15:4915.0401:48:3915800:17:2100:01:5700:01:26
144 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:06:3214600:32:0115301:17:2514.7301:49:2615600:17:0600:01:5100:01:28
145 7110CARLES CAPELLAS CARETALLICENCIA DE DIAABM02:06:4413500:31:0715501:18:3714.5001:49:4415300:17:0000:00:3400:00:42
146 7117JOSEP FAURIA I PARELLADALLICENCIA DE DIAV2M02:07:4913900:31:2015601:19:2614.3501:50:4615500:17:0300:01:5100:01:20
147 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:08:5115300:32:3915701:19:3214.3301:52:1115000:16:4000:02:0900:01:23
148 4188RUBEN LOPEZ LOPEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M02:09:3012500:30:2016101:22:1513.8601:52:3515200:16:5500:01:4200:01:05
149 8010DAVID OLIVERA FRANCESLLICENCIA DE DIAV2M02:11:2916200:33:3415901:20:1714.2001:53:5116400:17:3800:01:5900:01:40
150 6019CARLOS RIBA ASTILLEROC.N. VILAFRANCA ABM02:11:4016500:34:3715801:19:3214.3301:54:0916200:17:3100:01:4300:01:19
151 7105RAFA QUINTANA CAMPOSFEECV1M02:12:3916400:33:4516001:21:2813.9901:55:1316100:17:2600:02:4900:02:10
152 7124ALEX ADAME LOOEZFEECABM02:13:5815700:32:5316301:23:2213.6701:56:1516600:17:4300:00:5200:00:35
153 2668JOAN BALLESCA VILERTCLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:5815600:32:5316601:23:3113.6501:56:2416300:17:3400:01:0000:00:48
154 8009DAVID GÓMEZ VILLANUEVAFEECV1M02:14:4716000:33:1216701:23:3913.6301:56:5116700:17:5600:02:0600:01:57
155 7102ARNAU MANZANO RAMELLSLLICENCIA DE DIASUB23M02:20:2111400:29:4816901:33:5412.1402:03:4214900:16:3900:00:0000:00:00
156 4308CARLOS BENITEZ SANCHEZINDEPENDIENTEV1M02:20:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:00:00000:27:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
NF 7101GERARD ANDREU ESTARASLLICENCIA DE DIASUB23M00:00:00000:27:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7112EUDALD BOVER CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:29:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3800:00:00


DQ 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 6009IVÁN JIMÉNEZ CAVALLÉTRANSTRIATLONV1M00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM
NP 1622ORIOL SOLA GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M
NP 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM
NP 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M
NP 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M
NP 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM
NP 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM
NP 8002BRUNO PÉREZ BORRELLLLICENCIA DE DIAJNM
NP 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELAWE RUN TEAMV1M
NP 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 2774TOMÁS LATORRE RUBIOINDEPENDIENTEV2M
NP 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M
NP 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 5831JOSEP CARLES ANADON ESPACWE RUN TEAMV1M
NP 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM
NP 6005MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M
NP 7107FERRAN SOLDEVILA COSPLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7113EMILI BLANCO NEBREDALLICENCIA DE DIAV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35