RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
102 93 92 1 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:34:08300:09:06100:14:484054.0500:23:54300:10:1400:00:0000:00:00
2 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:34:52500:09:08500:15:343854.3900:24:42200:10:1000:00:0000:00:00
3 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:34:56700:09:20700:15:473801.4800:25:07100:09:4900:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:35:17200:09:04900:15:553769.6300:24:59400:10:1800:00:0000:00:00
5 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M00:35:261200:09:30200:15:123947.3700:24:42800:10:4400:00:0000:00:00
6 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:35:48400:09:06400:15:333858.5200:24:391500:11:0900:00:0000:00:00
7 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:36:11800:09:24600:15:463805.5000:25:101000:11:0100:00:0000:00:00
8 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:231600:09:42300:15:203913.0400:25:022300:11:2100:00:0000:00:00
9 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:36:421100:09:301700:16:383607.2100:26:08500:10:3400:00:0000:00:00
10 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:36:582000:10:00800:15:493793.4700:25:491400:11:0900:00:0000:00:00
11 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM00:37:171400:09:311500:16:333625.3800:26:041800:11:1300:00:0000:00:00
12 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:352500:10:061000:16:033738.3200:26:092600:11:2600:00:0000:00:00
13 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM00:37:442100:10:021200:16:143696.1000:26:162700:11:2800:00:0000:00:00
14 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:37:521900:09:591400:16:313632.6900:26:302400:11:2200:00:0000:00:00
15 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:38:081300:09:303300:18:003333.3300:27:30600:10:3800:00:0000:00:00
16 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:38:11600:09:163000:17:313425.3100:26:472500:11:2400:00:0000:00:00
17 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M00:38:223500:10:341600:16:343621.7300:27:082000:11:1400:00:0000:00:00
18 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM00:38:32100:09:034500:18:493188.6600:27:52700:10:4000:00:0000:00:00
19 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:372700:10:102700:17:163474.9000:27:261600:11:1100:00:0000:00:00
20 258JORDI CARRASCO BALDOCLUB NATACIO CALDESABM00:38:493300:10:251300:16:283643.7200:26:533700:11:5600:00:0000:00:00
21 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:39:141800:09:533500:18:013330.2500:27:542200:11:2000:00:0000:00:00
22 623PEDRO ROLDÁN VILLARC.E. KATOA BARCELONAABM00:39:253700:10:391800:16:393603.6000:27:184400:12:0700:00:0000:00:00
23 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:39:35900:09:274800:19:043146.8500:28:311100:11:0400:00:0000:00:00
24 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:442600:10:094000:18:283249.1000:28:371300:11:0700:00:0000:00:00
25 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:39:454300:10:492300:16:593532.8800:27:483800:11:5700:00:0000:00:00
26 8002SERGI BAULIES CANOVASLLICENCIA DE DIASUB23M00:39:502200:10:023400:18:003333.3300:28:023300:11:4800:00:0000:00:00
27 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:39:511500:09:405100:19:123125.0000:28:52900:10:5900:00:0000:00:00
28 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:40:102400:10:044100:18:373222.9200:28:412800:11:2900:00:0000:00:00
29 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:40:183100:10:203100:17:393399.4300:27:594600:12:1900:00:0000:00:00
30 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M00:40:221700:09:495500:19:213100.7800:29:101700:11:1200:00:0000:00:00
31 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:40:484700:10:592900:17:283435.1100:28:274700:12:2100:00:0000:00:00
32 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:40:552300:10:035600:19:333069.0500:29:362100:11:1900:00:0000:00:00
33 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:41:114100:10:473800:18:203272.7300:29:074200:12:0400:00:0000:00:00
34 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:41:152800:10:106000:20:003000.0000:30:101200:11:0500:00:0000:00:00
35 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:41:233800:10:414200:18:393217.1600:29:204100:12:0300:00:0000:00:00
36 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M00:41:315800:11:242800:17:243448.2800:28:485400:12:4300:00:0000:00:00
37 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M00:41:371000:09:286400:20:362912.6200:30:043000:11:3300:00:0000:00:00
38 5468KERNAN HEINZC.A. XALOCV2M00:41:384800:11:005000:19:093133.1600:30:092900:11:2900:00:0000:00:00
39 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:41:512900:10:165800:19:473032.8600:30:033400:11:4800:00:0000:00:00
40 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:42:405300:11:054700:18:523180.2100:29:575300:12:4300:00:0000:00:00
41 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MANRESAV1M00:42:414000:10:456100:20:003000.0000:30:453600:11:5600:00:0000:00:00
42 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGCLUB TRIATLO CATALUNYAV2M00:42:525000:11:015300:19:143119.5800:30:155100:12:3700:00:0000:00:00
43 8006ROMEN MEDINA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:43:288300:13:201900:16:433589.2300:30:036400:13:2500:00:0000:00:00
44 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM00:43:343900:10:416700:20:522875.4000:31:334000:12:0100:00:0000:00:00
45 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:43:425900:11:245900:19:593002.5000:31:234500:12:1900:00:0000:00:00
46 4941XAVIER CASORRAN SOLANOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M00:43:466700:11:445200:19:143119.5800:30:585500:12:4800:00:0000:00:00
47 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:43:523600:10:374900:19:073138.6200:29:447100:14:0800:00:0000:00:00
48 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:43:535200:11:054300:18:403214.2900:29:457200:14:0800:00:0000:00:00
49 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:44:036500:11:365700:19:453037.9700:31:215200:12:4200:00:0000:00:00
50 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM00:45:045100:11:046600:20:482884.6200:31:526100:13:1200:00:0000:00:00
51 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:46:265600:11:146500:20:402903.2300:31:547600:14:3200:00:0000:00:00
52 8003AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCALLICENCIA DE DIAV1M00:46:396200:11:336900:21:052845.8500:32:387000:14:0100:00:0000:00:00
53 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:47:066600:11:427400:21:582731.4100:33:406500:13:2600:00:0000:00:00
54 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M00:47:216400:11:347600:22:432641.2300:34:175900:13:0400:00:0000:00:00
55 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:48:397100:12:347200:21:402769.2300:34:147500:14:2500:00:0000:00:00
56 5461DIEGO JARA URIBEC.A. XALOCABM00:49:193400:10:317700:25:092385.6900:35:406700:13:3900:00:0000:00:00
57 5299IBRAHIM TAKLIATC.A. XALOCABM00:49:294200:10:497900:25:442331.6100:36:335600:12:5600:00:0000:00:00
58 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M00:49:353000:10:188400:27:392169.9800:37:573100:11:3800:00:0000:00:00
59 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M00:55:197200:12:388800:30:171981.2900:42:554800:12:2400:00:0000:00:00
60 7001XAVIER MANSILLA EROLESLLICENCIA DE DIAV1M00:55:447900:13:008500:28:342100.3500:41:347300:14:1000:00:0000:00:00
61 8001ESTEVE LLITRÀ VIRGILILLICENCIA DE DIAV3M00:56:128100:13:138300:27:162200.4900:40:298400:15:4300:00:0000:00:00
62 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV3M01:09:339100:16:179000:33:311790.1500:49:489100:19:4500:00:0000:00:00
63 7003SALVADOR ROS AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M01:09:598900:15:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:00:00000:11:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M
NP 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M
NP 5712POL CARDEÑAS BONJORNC.N. SABADELLCDM
NP 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M
NP 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDIENTEABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35