RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
109 96 92 3 1 1000 5 0 26 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1592NEREA COSTAL CRUZCLUB PROAMABF00:36:503900:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF00:37:593100:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8003MARIA FIOL AIXARCHLLICENCIA DE DIAV1F00:39:202600:15:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:40:542500:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1887ANA BATLLE FLORESPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:41:084000:17:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:41:216000:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8001MERITXELL SANCHEZ CODORNILLICENCIA DE DIAABF00:42:024200:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF00:42:364100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:42:586700:20:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:43:003000:16:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:005500:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:44:355800:18:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:45:185900:18:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8005MIRIAM JUAREZ MURIELLLICENCIA DE DIAV1F00:45:338300:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 577ESTER GUTIERREZ BAUTISTACLUB NATACIO BARCELONAABF00:47:567700:21:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8009TERESA TOQUERO VICENTEE.M. EL OLIVARV1F00:48:256600:20:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOJNF00:49:498100:22:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOGOO SPORT CLUBV1F00:49:568900:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 1966ROMINA YASMIN DURANCLUB TEAM HYBRIDABF00:50:527900:22:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:51:019100:25:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1963MERCÈ MANDRET PEÑARANDATEAM TRIRELAYABF00:51:348800:23:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8006VERÓNICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:52:108500:23:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7001ROCIO PERALTALLICENCIA DE DIAV2F00:55:019200:28:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1699VANESSA BAUTISTA MIRACLUB ESPORTIU Z5ABF00:55:428400:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7004DORA IRANYILLICENCIA DE DIAV1F00:57:008600:23:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 1828ANNA CLAVER MARCAC.N. TARRACOJNF00:00:00000:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF
NP 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 812YOLANDA TUDELA TUDELA CLUB TRIATLO SABADELLV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35