RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 131 131 0 0 500 2 0 22 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:18:172300:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7014ADRIANA BUXADÉ CASAJUANAC.N. VIC-ETBINFF00:18:28100:06:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:18:514700:08:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:19:163500:08:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:19:375500:08:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:19:493400:08:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:20:395000:08:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:20:425600:08:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7008CANDELA PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:21:056700:09:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:21:258600:09:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5851CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOJVF00:21:292900:08:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA KATOAJVF00:21:312800:08:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:21:357300:09:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:21:439000:09:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:21:438900:09:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7009ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:21:468100:09:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1459JORDINA CASTELLAR VÁZQUEZTEAM TRIRELAYCDF00:21:588400:09:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:22:056000:08:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8013AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:22:066200:08:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7011NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:22:0810400:10:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:22:086300:08:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1785ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF00:22:135400:08:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:22:159300:09:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1330INGRID ALSINA VEREDASCLUB NATACIO MANRESACDF00:22:188800:09:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1093MAITE ESVERTIT TORRENTSCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF00:22:2311200:10:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:22:273800:08:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7005PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:22:448300:09:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7010EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:22:465700:08:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1456BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF00:22:537900:09:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:22:559400:09:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7006CLARA GENDRA FERNANDEZL´3SCOLA KATOAINFF00:22:5810100:10:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:23:035900:08:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF00:23:189600:09:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:23:2010200:10:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOCDF00:23:216400:08:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 761EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF00:23:282600:08:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:23:308700:09:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7007LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:23:5910600:10:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:24:0710800:10:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:24:109900:09:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:24:1611000:10:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRAC.N. BADALONACDF00:24:2110900:10:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 622MIRIAM GARCIA MARTINL´3SCOLA KATOACDF00:24:3210000:09:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETECLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:25:1311300:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 1968ONA FRANQUELO GONZÁLEZTEAM TRIRELAYCDF00:25:358500:09:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:25:4311100:10:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 612ELBA SOLDEVILA PAREDESVILADECANS TRIATLOCDF00:25:5011800:11:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7015ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:26:4811700:11:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:27:069200:09:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 1886MARINA SOLÉ LÓPEZTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:27:3011600:11:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:27:4812200:11:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 7013NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:3812500:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 7012ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:5912100:11:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 1881CINTIA GUTIÉRREZ CANOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:3211500:11:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 1804MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF
NP 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF
NP 1935ENYA LECHUGA FROUININDEPENDIENTECDF
NP 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF
NP 8011EMMA DOMÈNECH CAMACHOCLUB NATACIO BARCELONAINFF
NP 1206NATALIA BONILLA MÉNDEZC.N. VIC-ETBCDF
NP 1207JÚLIA ARANDA ROMEROC.N. VIC-ETBJVF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35