RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.PORQUE.GIRONA.ODENA.TERRAS.PELAGS.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO LLUÇANES90100100841209012512
CLUB MEDINA TRIATLO10090841001048412490
CLUB TRIATLO GRANOLLERS847890901107812464
C.E. RAYOTEAM748478789810012450
C.A. IGUALADA64767676887612404
CLUB ESPORTIU Z578647474966812402
TEAM TRIRELAY76727270947412400
CCT SALOU COSTA DAURADA68747072906212386
CLUB TRIATLO SABADELL70686668867212376
C.E.T. DISTANCE66666864847012366
C.E. CERDANYOLA A.T.727060826410358
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES62626466806612350
CLUB TRIATLO VALLIRANA5858926214
CLUB NATACIO BANYOLES60624126



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.PORQUE.GIRONA.ODENA.TERRAS.PELAGS.BONUSPUNTS
CLUB NATACIO OLOT10010010010011010012522
C.E. TRIATLO PICORNELL788484949010440
PRAT TRIATLO 199484767878927812422
TRI+9 EL MASNOU748470988410420
CLUB TRIATLO CORNELLA9076901048368
C.N. BADALONA707268908308
CLUB NATACIO RUBI747276728302
OPTIMS CLUB TRIATLO7678746234
C.N. VIC-ETB90904184
P.C. BONAVISTA-COLLBAIX1202122
C.E. KATOA BARCELONA96298
C.N. VILAFRANCA 76278
CLUB NATACIO SITGES74276
WE RUN TEAM72274
C.E. PENEDES COSTA DAURADA70272



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)



CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.PORQUE.GIRONA.ODENA.TERRAS.PELAGS.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 199410010010010010010510
CLUB ESPORTIU Z5768490841209012480
C.A. IGUALADA8490901108382
CLUB TRIATLO GRANOLLERS7684766242
TEAM TRIRELAY7878786240
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC90292

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32