RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.GEIGE.ÒDENA.TERRAS.PORQUE.PÈLAGS.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO LLUÇANES100100100100008408
T-BIKES CLUB TRIATLO84909084008356
CLUB MEDINA TRIATLO90767890008342
CLUB TRIATLO GRANOLLERS78848478008332
CLUB NATACIO BANYOLES68747274008296
TEAM CALELLA TRIATHLON74627476008294
CLUB TRIATLO SABADELL72727072008294
C.A. IGUALADA76707664008294
CAMBRILS CLUB TRIATLO70786666008288
CLUB ESPORTIU Z566686868008278
PRAT TRIATLO 199464666470008272
SOCIETAT ATLETICA CORBERA62646262008258
CERRR IGUALADA6000262



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.GEIGE.ÒDENA.TERRAS.PORQUE.PÈLAGS.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO VALLIRANA841008478008354
C.E. RAYOTEAM90727690008336
C.E. CERDANYOLA A.T.76847474008316
CLUB TRIATLÓ L´EIX DE NAVÀS100100100006306
CLUB TRIATLO MALGRAT74707272008296
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS72767070008296
CLUB NATACIO SITGES68686264008270
C.E.T. DISTANCE789084006258
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES706856006200
C.N. BADALONA666452006188
TRICBM-CALELLA7890004172
C.N. VIC-ETB7478004156
OPTIMS CLUB TRIATLO6668004138
CLUB NATACIO RUBI6462004130
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY6660004130
C.E. KATOA BARCELONA7600278
CLUB TRIATLO CORNELLA6600268
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC6200264
C.E. TRIATLO PICORNELL6000262
CERCLE SABADELLES 18565800260
TRI+9 EL MASNOU5400256



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)



CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TAVERN.GEIGE.ÒDENA.TERRAS.PORQUE.PÈLAGS.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 199490909090008368
C.A. IGUALADA100788484008354
CLUB ESPORTIU Z584847878008332
CLUB TRIATLO GRANOLLERS100100100006306
CERRR IGUALADA7676004156
C.E. CERDANYOLA ATLETISME I TRIATLO7874004156
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC7600278

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32