RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.PORQUE.ÒDENA.TERRAS.PÈLAGS.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO LLUÇANES100849012008402
CLUB MEDINA TRIATLO909010011008398
T-BIKES CLUB TRIATLO74100769608354
C.N. REUS PLOMS8478849808352
CLUB TRIATLO GRANOLLERS78767810408344
PRAT TRIATLO 19947672749408324
CERRR IGUALADA7266689208306
TEAM CALELLA TRIATHLON7068709008306
CLUB NATACIO BANYOLES6874668808304
CAMBRILS CLUB TRIATLO6664728608296
CLUB TRI5U628404150
C.N. VIC-ETB706404138



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.PORQUE.ÒDENA.TERRAS.PÈLAGS.BONUSPUNTS
C.A. IGUALADA1009010012008418
CLUB TRIATLO SABADELL901009010408392
SOCIETAT ATLETICA CORBERA7872789408330
CERDANYOLA CH7476729208322
CLUB ESPORTIU Z5848411006284
CLUB TRIATLO MALGRAT64769006236
TRIACTIVA L`AMETLLA DEL VALLÈS70688806232
CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA789804180
CLUB TRIATLO LLEIDA 728404160
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY767004150
C.E. RAYOTEAM687004142
OPTIMS CLUB TRIATLO960298
C. TRIATLO MONTORNES740276
TRI+9 EL MASNOU740276
GAVÀ TRIATLÓ680270
TG TRIATLO SITGES660268
C.A. LES TORTUGUES660268
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO640266



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.PORQUE.ÒDENA.TERRAS.PÈLAGS.BONUSPUNTS
C.E. PEDALA.CAT BALAGUER1001009010408402
CLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVÀS908412006300
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC9010004194
FLOR DE TRIATLÓ11002112
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA9802100
CLUB TRIBANDA TRIATLO960298
C.E. PENEDES COSTA DAURADA840286
TGCBINN840286
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS780280
CLUB TRIATLO CORNELLA780280



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TAVÈRN.PORQUE.ÒDENA.TERRAS.PÈLAGS.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO GRANOLLERS100909012008408
PRAT TRIATLO 19947678789808338
CERDANYOLA CH8476689608332
TEAM CALELLA TRIATHLON7472709408318
C.N. REUS PLOMS9010010006296
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC847411006274
CERRR IGUALADA78747606234
C.A. IGUALADA8410404192
TG TRIATLO SITGES707204146

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32