RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
CLUB NATACIO MINORISA901201007810010498
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC100110701007210462
C.E.T. DISTANCE84669484849012448
PRAT TRIATLO 19949074104748410436
FLOR DE TRIATLÓ76849690667612434
C.N. MATARO100788876767012430
TRICBM-CALELLA689878707810402
C.E. RAYOTEAM787292727410398
CLUB NATACIO BARCELONA707690726810386
C.A. IGUALADA608464906610374
CLUB TRIATLO GRANOLLERS74648662646412364
CLUB TRIATLO PROSAN727674686210362
C. TRIATLO MONTORNES587860625810326
ABSOLUT SPORT708266608286
C.N. VIC-ETB628068608278



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
CLUB NATACIO BANYOLES1007811076689012466
C.E. KATOA BARCELONA10012090908408
CAMBRILS CLUB TRIATLO766686848410406
C.N. REUS PLOMS849082667210404
CLUB NATACIO SITGES74748464667812388
CLUB ESPORTIU Z5689472627610382
CLUB TRIATLO BLANES66768862607412378
CLUB ESPORTIU TRI 4.407096841008358
CLUB TRIATLÓ ATLES726470746810358
TGCBINN9074761008348
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO685698788308
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY587670788290
CLUB NATACIO RUBI705472588262
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS901004194
C.E. VILA OLIMPICA5274566188
CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA104644172
C.N. CATALUNYA84704158
ASS ESPORTIVA ROCKETS80724156
TEAM CALELLA TRIATHLON72684144
C.N. SABADELL60784142
OPTIMS CLUB TRIATLO68704142
CLUB TRI5U78504132
CLUB NATACIO OLOT92294
CERRR IGUALADA66268
W3TRIBCN64266
GAVA TRIATLO62264



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO CORNELLA84981007410010466
C.N. BADALONA649010490767012442
C.E. NO TE PARES7894841006810434
G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG748878909010430
CLUB TRIATLO SABADELL769674847810418
CLUB TRIBANDA TRIATLO649078648304
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES110764190
VILADECANS TRIATLO92664162
C. BCN TRIATHLON TOTAL368844156
TRANSTRIATLON72744150
CLUB VO2 TEAM1202122
CLUB TRIATLO VALLIRANA1002102
AD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOBENDAS1002102
TRIATLO JOVENT 7990292
GETXO TRIATLOI TALDEA84286
T3R TRIATLO78280
CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA76278
C.N. VILAFRANCA 76278
U.C. SANT CUGAT74276
C.D.CICLISTA VIBIKE72274
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES72274
CLUB NATACIO VALLDOREIX72274
ITRIATLETES SOLIDARIS70272
TRI2WIN70272
C.E. MEDITERRANI68270
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL66268
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA66268
C.T. JIJI-JAJA VINARÒS62264



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 1994909012010010010510
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC100100110728410476
C.N. MATARO8494789010010456
C.E. RAYOTEAM84789870707612418
C.E. KATOA BARCELONA1048468788342
CLUB ESPORTIU Z5749268788320
CLUB TRIATLO GRANOLLERS608466768294
CLUB TRIATLÓ ATLES667266748286
C. TRIATLO MONTORNES647056728270
CAMBRILS CLUB TRIATLO7288906256
C.A. IGUALADA9676746252
CLUB NATACIO BARCELONA7690746246
CLUB TRIATLO CORNELLA6282726222
C.E. VILA OLIMPICA6874646212
CLUB ESPORTIU TRI 4.4086904180
CLUB NATACIO SITGES70804154
C.E.T. DISTANCE76624142
CLUB TRIATLO BLANES68584130
CLUB TRIATLO SABADELL54624120
TEAM CALELLA TRIATHLON84286
ASS ESPORTIVA ROCKETS78280
CLUB NATACIO BANYOLES66268
C.N. VIC-ETB64266
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO64266
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY60262
C.N. BADALONA52254

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32