RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................PRAT.BANYOL.PINEDA.BLANES.CATALU.MATARO.CANAL.CANAL.BONUSPUNTS
C.E.T. DISTANCE010084100781100010482
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC06490901001200010474
PRAT TRIATLO 19940761006290980010436
FLOR DE TRIATLO084747876960010418
C.N. MATARO090707674940010414
C.E. KATOA BARCELONA068767466920010386
C.E. RAYOTEAM078686672800010374
CAMBRILS CLUB TRIATLO070647070880010372
CLUB NATACIO BANYOLES074667260840010366
CLUB NATACIO MINORISA0728484104008352
C.A. IGUALADA072626062820010348
CLUB NATACIO SITGES066605864860010344
CLUB NATACIO BARCELONA078686890008312
TRICBM-CALELLA05864004126
ASS ESPORTIVA ROCKETS05800260



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................PRAT.BANYOL.PINEDA.BLANES.CATALU.MATARO.CANAL.CANAL.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY0687884901100010440
TGCBINN09060721001040010436
G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG0687884120008358
CLUB TRIATLO CORNELLA0701007298008348
CLUB TRIATLO ATLES072667490008310
CLUB TRIATLO GRANOLLERS084766470008302
C.N. BADALONA072626496008302
CLUB NATACIO RUBI074845060008276
C.N. VIC-ETB01006876006250
TEAM CALELLA TRIATHLON09090004184
C.E. NO TE PARES06694004164
CLUB TRIATLO SABADELL06892004164
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO07678004158
CLUB ESPORTIU Z507474004152
C.N. CATALUNYA05888004150
OPTIMS CLUB TRIATLO07662004142
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS07856004138
CLUB TRIATLO BLANES06270004136
C.N. SABADELL06658004128
C. TRIATLO MONTORNES07054004128
C.E. VILA OLIMPICA06452004120
CLUB ESPORTIU TRI 4.400100002102
CLUB TRIATLO PROSAN06600268
CLUB NATACIO OLOT06000262



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................PRAT.BANYOL.PINEDA.BLANES.CATALU.MATARO.CANAL.CANAL.BONUSPUNTS
TRI+9 EL MASNOU0749070841100010438
C.N. TARRACO0787878120008362
CLUB TRIBANDA TRIATLO090767298008344
VILADECANS TRIATLO0707484104008340
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES0728490006252
T3 TEAM078100004182
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES010076004180
CLUB TRIATLO VALLIRANA0100002102
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES0100002102
TRANSTRIATLON09000292
ESSENCIAL TRIATLO08400286
CLUB NATACIO CALDES07600278
C.E. CERDANYOLA A.T.07600278
CLUB TRIATLO ARENYS07400276
C. BCN TRIATHLON TOTAL307400276
TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM07200274
ONVELO MATARO CLUB CICLISTA06800270
U.C. SANT CUGAT06600268
CLUB TRIATLO MALGRAT06400266
TRI2WIN06200264



CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................PRAT.BANYOL.PINEDA.BLANES.CATALU.MATARO.CANAL.CANAL.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 199410084100901001100012512
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC8410084100901200012506
C.E. KATOA BARCELONA90909084841040012470
C.N. MATARO7876767876960012416
CLUB TRIATLO CORNELLA76686878980010398
C.E. RAYOTEAM7078667472920012398
CAMBRILS CLUB TRIATLO64647274880010372
CLUB NATACIO BARCELONA72747694008324
C.A. IGUALADA667090006232
CLUB ESPORTIU Z5747266006218
CLUB TRIATLO GRANOLLERS686064006198
C. TRIATLO MONTORNES625862006188
CLUB ESPORTIU TRI 4.407800280
CLUB TRIATLO ATLES7000272
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES6200264

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................PRAT.BANYOL.PINEDA.BLANES.CATALU.MATARO.CANAL.CANAL.BONUSPUNTS
TGCBINN7207490781040010428
C.N. BADALONA900848490008356
CLUB TRIATLO PROSAN090100120006316
CLUB NATACIO SITGES8407684006250
CLUB TRIATLO SABADELL070110004184
C.E. CERDANYOLA A.T.100078004182
C.E.T. DISTANCE78078004160
CLUB NATACIO BANYOLES70072004146
T3 TEAM0100002102
L´3SCOLA SANT JUST0100002102
TG TRIATLO SITGES76000278
C. BCN TRIATHLON TOTAL374000276
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES06800270

CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32