RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................BLANES.PINEDA.PONTSU.OSONA.BALAGU.CAT.VILANO.BONUSPUNTS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC10090901206610012512
CLUB NATACIO MINORISA9010054961009012488
TRICBM8484100100786812458
PRAT TRIATLO 19946878104907810428
FLOR DE TRIATLO78766898847612424
C.E. RAYOTEAM60748890628412410
C.E.T. DISTANCE706878110646212402
CLUB NATACIO BARCELONA74707492607412396
ABSOLUT SPORT567262866810354
C.N. MATARO38586690567012352
C.N. VIC-ETB76327268764412348
C. TRIATLO MONTORNES52647670724812346
C.A. IGUALADA6422609466404614344
CLUB TRIATLO PROSAN42568464743612332
CLUB TRIATLO GRANOLLERS5424705076506614330
CLUB NATACIO SITGES3030487862444214288
C.E. PICORNELL726240326410280
CLUB NATACIO BANYOLES34525860465012278
CLUB TRIATLO BLANES4638505860424014270
W3TRIBCN666078548266
C.N. REUS PLOMS28168252365212262
CLUB ESPORTIU TRI 4.40546472608258
TGCBINN32866845210252
C.N. SABADELL484436743810250
CLUB ESPORTIU Z54450445238212240
CLUB TRI5U345654582610238
CAMBRILS CLUB TRIATLO5264486170
CLUB TRIATLO ATLES1144248163412166
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO244674128164
TEAM CALELLA TRIATHLON262034541810162
ASS ESPORTIVA ROCKETS84724160
CLUB NATACIO RUBI36385024110159
TG TRIATLO SITGES224642141410148
C.E. VILA OLIMPICA14182844123012146
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS62764142
CLUB NATACIO OLOT270586136
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY2040626128
CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA58664128
OPTIMS CLUB TRIATLO121034568120
C.A. LES TORTUGUES18123036610112
C.E. KATOA BARCELONA48564108
CERRR IGUALADA5820226106
C.N. CATALUNYA4026346106
GAVA TRIATLO65424690
CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO80282
CLUB NATACIO SALLENT3642482
CLUB TRIATLO SABADELL84616676
CLUB TRIBANDA TRIATLO43232674
CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS5020474
CLUB TRIATLO VALLIRANA72274
TRIATLO JOVENT 7970272
CERDANYOLA CH102828672
C.E. NO TE PARES68270
CLUB ATLETIC CASTELLAR56258
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL40242
C. BCN TRIATHLON TOTAL32610440
JOVENTUT ATLETICA MONTCADA38240
VILADECANS TRIATLO30232
C.N. VILAFRANCA 28230
C.N. MOLINS DE REI22224
C.N. CASTELLET TRIATLÓ181423
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES16218
TRI2WIN8210
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA628
U.C. SANT CUGAT426
CLUB NATACIO CORNELLA426
C.E.E. SANT GERVASI123
C.A. XALOC123
TRIATLO PALLEJA123
A.C. PARETS RAVET BIKE123



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................BLANES.PINEDA.PONTSU.OSONA.BALAGU.CAT.VILANO.BONUSPUNTS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC1001001001107210012522
PRAT TRIATLO 1994908490941008412470
C.N. SABADELL74728496849012440
CLUB TRIATLO GRANOLLERS847492767010406
C.E. VILA OLIMPICA68607684706412374
C.N. MATARO7676104788342
CLUB TRIATLO ATLES545474826010334
TG TRIATLO SITGES585072665610312
TGCBINN705890788304
C.N. VIC-ETB90120766292
CLUB NATACIO BARCELONA727070688288
C.E. RAYOTEAM668068668288
CLUB NATACIO SITGES646278728284
C.N. REUS PLOMS10074626242
C.A. IGUALADA7864746222
CLUB ESPORTIU TRI 4.4078984180
CLUB NATACIO RUBI66844154
CERRR IGUALADA90584152
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY52864142
CLUB NATACIO BANYOLES60564120
C.A. LES TORTUGUES56544114
CLUB TRIATLO BLANES62484114
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS90292
CLUB TRIATLO PROSAN88290
C.E. PICORNELL68270
CLUB ESPORTIU Z546248
C. TRIATLO MONTORNES44246
ABSOLUT SPORT42244

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32