RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
C.N. MATARO10078887676010428
FLOR DE TRIATLÓ7684969066010422
C.E.T. DISTANCE8466948484010422
CLUB NATACIO MINORISA901201007808396
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC1001107010008388
CLUB TRIATLO GRANOLLERS7464866264010360
PRAT TRIATLO 199490741047408350
C.E. RAYOTEAM7872927208322
TRICBM-CALELLA6898787008322
CLUB NATACIO BARCELONA7076907208316
C.A. IGUALADA6084649008306
CLUB TRIATLO PROSAN7276746808298
ABSOLUT SPORT7082666008286
C. TRIATLO MONTORNES5878606208266
C.N. VIC-ETB62806806216



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
CLUB NATACIO BANYOLES100781107668010442
C.E. KATOA BARCELONA100120909008408
C.N. REUS PLOMS8490826672010404
CLUB NATACIO SITGES7474846466010372
CLUB TRIATLO BLANES6676886260010362
CLUB ESPORTIU TRI 4.4070968410008358
CAMBRILS CLUB TRIATLO7666868408320
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO6856987808308
CLUB ESPORTIU Z56894726208304
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY5876707808290
CLUB TRIATLÓ ATLES7264707408288
CLUB NATACIO RUBI7054725808262
TGCBINN90747606246
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS9010004194
C.E. VILA OLIMPICA52745606188
CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA1046404172
TEAM CALELLA TRIATHLON726804144
C.N. SABADELL607804142
OPTIMS CLUB TRIATLO687004142
CLUB TRI5U785004132
CLUB NATACIO OLOT920294
C.N. CATALUNYA840286
ASS ESPORTIVA ROCKETS800282
W3TRIBCN640266
GAVA TRIATLO620264



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
C.N. BADALONA64901049076010434
C.E. NO TE PARES78948410008364
CLUB TRIATLO CORNELLA84981007408364
G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG7488789008338
CLUB TRIATLO SABADELL7696748408338
CLUB TRIBANDA TRIATLO64907806238
CLUB VO2 TEAM12002122
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES11002112
AD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOBENDAS10002102
CLUB TRIATLO VALLIRANA10002102
VILADECANS TRIATLO920294
TRIATLO JOVENT 79900292
GETXO TRIATLOI TALDEA840286
T3R TRIATLO780280
CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA760278
C.N. VILAFRANCA 760278
U.C. SANT CUGAT740276
C.D.CICLISTA VIBIKE720274
TRANSTRIATLON720274
CLUB NATACIO VALLDOREIX720274
ITRIATLETES SOLIDARIS700272
TRI2WIN700272
C. BCN TRIATHLON TOTAL3680270
C.E. MEDITERRANI680270
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL660268
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA660268
C.T. JIJI-JAJA VINARÒS620264



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TERRES.CANAL .MATARÓ.TRIREL.PONT.BANYOL.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 19949090120100100010510
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC1001001107284010476
C.E. RAYOTEAM8478987070010410
C.N. MATARO8494789008354
CLUB ESPORTIU Z57492687808320
CLUB TRIATLO GRANOLLERS6084667608294
C.E. KATOA BARCELONA104846806262
C.A. IGUALADA96767406252
CLUB NATACIO BARCELONA76907406246
CLUB TRIATLO CORNELLA62827206222
C.E. VILA OLIMPICA68746406212
CLUB TRIATLÓ ATLES66726606210
C. TRIATLO MONTORNES64705606196
CLUB ESPORTIU TRI 4.40869004180
CAMBRILS CLUB TRIATLO728804164
CLUB NATACIO SITGES708004154
C.E.T. DISTANCE766204142
CLUB TRIATLO BLANES685804130
CLUB TRIATLO SABADELL546204120
ASS ESPORTIVA ROCKETS780280
CLUB NATACIO BANYOLES660268
C.N. VIC-ETB640266
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO640266
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY600262
C.N. BADALONA520254

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32