RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADA1.BADA2.BONUSPUNTS
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC100100100000006306
PRAT TRIATLO 1994908484000006264
C.A. IGUALADA847678000006244
CLUB NATACIO SITGES787872000006234
CLUB NATACIO MINORISA706876000006220
C.N. SABADELL687466000006214
CERRR IGUALADA767062000006214
CLUB NATACIO BARCELONA9090000004184
CLUB NATACIO RUBI6674000004144
CLUB ESPORTIU Z57268000004144
OPTIMS CLUB TRIATLO7464000004142
CLUB TRIATLO SABADELL6670000004140
CLUB TRIATLO GRANOLLERS7200000274



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADA1.BADA2.BONUSPUNTS
CAMBRILS CLUB TRIATLO7890100000006274
C.N. BADALONA907684000006256
FLOR DE TRIATLO100100000004204
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY8490000004178
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES7878000004160
C.E. CERDANYOLA A.T.8400000286
GOO SPORT CLUB7400000276



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADA1.BADA2.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO CORNELLA00100000002102
CLUB TRIATLO BLANES009000000292
TRANSTRIATLON008400000286



CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADA1.BADA2.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 19941009090000006286
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC76100100000006282
CLUB ESPORTIU Z5908478000006258
C.N. BADALONA787874000006236
C.A. IGUALADA7484000004162
C.E. CERDANYOLA A.T.8470000004158
CLUB TRIATLO GRANOLLERS7272000004148
CLUB TRIATLO CORNELLA7600000278

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADA1.BADA2.BONUSPUNTS
C.E. KATOA BARCELONA00100000002102
CAMBRILS CLUB TRIATLO009000000292
TRANSTRIATLON008400000286
CLUB NATACIO SITGES007800000280

CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32