RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.CUNIT.MASNOU.SITGES.PLATJA.BADALO.BONUSPUNTS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC9010010012010010520
PRAT TRIATLO 199410090100901049012496
CLUB NATACIO BARCELONA848484841107412458
C.N. SABADELL76687466967012396
CLUB TRIATLO GRANOLLERS727268926810382
C. TRIATLO MONTORNES787868786610378
C.N. REUS PLOMS607672727610366
CLUB NATACIO MINORISA607494848320
C.A. IGUALADA706278768294
ASS ESPORTIVA ROCKETS7476786234
CLUB NATACIO SITGES6864706208
CERDANYOLA CH5870606194
TG TRIATLO SITGES6654626188
C.N. MATARO90724166
CERRR IGUALADA64664134
CLUB NATACIO RUBI62564122
TGCBINN982100
C.E. MASQUES ST ANDREU74276
C.E. RAYOTEAM70272
CLUB NATACIO CALDES64266
CLUB TRIATLO SABADELL64266
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES62264
CLUB ESPORTIU Z558260
ITRIATLETES SOLIDARIS58260
TRI+9 EL MASNOU56258
OPTIMS CLUB TRIATLO56258
C.E. VILA OLIMPICA54256
C.A. LES TORTUGUES54256
GAVA TRIATLO52254
C.N. MOLINS DE REI50252



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................VILANO.CUNIT.MASNOU.SITGES.PLATJA.BADALO.BONUSPUNTS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC901007410012010012522
C.N. SABADELL10084100761049012490
PRAT TRIATLO 1994849090901108412476
CERDANYOLA CH7884846252
CLUB NATACIO RUBI7476786234
CLUB TRIATLO GRANOLLERS7674766232
CERRR IGUALADA7270746222
C.A. IGUALADA7068766220
TG TRIATLO SITGES6466726208
C.N. REUS PLOMS78784160
CLUB ESPORTIU Z572724148
C.E. VILA OLIMPICA68744146
GOO SPORT CLUB66644134
C.N. MATARO78280

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32