RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADALO.BONUSPUNTS
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC100100120100849012606
CLUB NATACIO BARCELONA90110909010010012592
PRAT TRIATLO 1994908410484100908414566
CLUB NATACIO SITGES7878927878847814502
CLUB NATACIO RUBI66946868787212458
C.A. IGUALADA847698747610418
C.N. SABADELL687486767410388
CLUB NATACIO MINORISA706896708312
CLUB TRIATLO SABADELL669072728308
CLUB ESPORTIU Z57288766242
CERRR IGUALADA7670826234
OPTIMS CLUB TRIATLO74844162
CLUB TRIATLO GRANOLLERS72744150
TRI+9 EL MASNOU70272



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADALO.BONUSPUNTS
FLOR DE TRIATLO100100100901008412586
C.N. BADALONA90769672769012512
CLUB TRIATLO CORNELLA120100901008418
CAMBRILS CLUB TRIATLO7890110848370
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY8410490748360
CLUB TRIATLO BLANES988484768350
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES787878728314
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES7892746250
C.E. CERDANYOLA A.T.84784166
TRANSTRIATLON94296
ASS ESPORTIVA ROCKETS76278
C.A. XALOC76278
GOO SPORT CLUB74276



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)



CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADALO.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 1994100901109010010010014614
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC7610012010090909014604
CLUB ESPORTIU Z590849878847412520
C.E. CERDANYOLA A.T.84908484787612508
C.N. BADALONA78789478767812494
CLUB TRIATLO CORNELLA96844184
C.A. IGUALADA741044182
CLUB TRIATLO GRANOLLERS72924168

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.MASNOU.SITGES.PL_ARO.BADALO.BONUSPUNTS
CLUB NATACIO SITGES0098100901008396
CAMBRILS CLUB TRIATLO001101004214
C.E. KATOA BARCELONA001202122
TRANSTRIATLON001042106
CLUB NATACIO BARCELONA001002102

CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32