RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.SITGES.PLATJA.BADALO.BONUSPUNTS
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC1001001000006306
PRAT TRIATLO 19947890900006264
CLUB NATACIO SITGES7678740006234
C.N. SABADELL7476760006232
CLUB NATACIO MINORISA90840004178
C.A. IGUALADA84840004172
C.N. REUS PLOMS78000280
CERDANYOLA CH72000274
CERRR IGUALADA72000274



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.SITGES.PLATJA.BADALO.BONUSPUNTS
CLUB ESPORTIU Z5901000004194
CLUB TRIATLO SABADELL100900004194
CLUB NATACIO RUBI84840004172
OPTIMS CLUB TRIATLO1000002102



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.SITGES.PLATJA.BADALO.BONUSPUNTS
C.N. BADALONA84901000006280
FLOR DE TRIATLÓ1001000004204
TRANSTRIATLON78900004172
CLUB TRIATLO CORNELLA90000292
U.C. SANT CUGAT84000286



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................VILANO.TORRED.CUNIT.SITGES.PLATJA.BADALO.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 1994901001000006296
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC10084760006266
CERDANYOLA CH7890840006258
CLUB ESPORTIU Z58478900006258
C.N. BADALONA74780004156
C.A. IGUALADA76000278
TRANSTRIATLON74000276

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32