RANQUING COPA CATALANA CLUBS ACTUAL»

CLUBS MASCULINS

CLUBS_MASCULINSVILANOVATORREDEMBARRACANALOCUNITMASNOUSITGESPL_AROPUNTS
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC901000100000290
PRAT TRIATLO 19948478084000246
CAMBRILS CLUB TRIATLO7076076000222
C.A. IGUALADA7670074000220
CLUB NATACIO SITGES7474066000214
C.N. BADALONA7860060000198
CLUB NATACIO MINORISA6258070000190
FLOR DE TRIATLO1009000000190
C.N. SABADELL6066054000180
CERRR IGUALADA6862048000178
CLUB NATACIO BARCELONA084090000174
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY072072000144
CLUB TRIATLO SABADELL580064000122
CLUB NATACIO RUBI054068000122
CLUB ESPORTIU Z5064056000120
OPTIMS CLUB TRIATLO660052000118
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES068050000118
CLUB TRIATLO CORNELLA0007800078
C.E. CERDANYOLA A.T.7200000072
CLUB TRIATLO GRANOLLERS6400000064
CLUB TRIATLO BLANES0006200062
TRANSTRIATLON0005800058
GOO SPORT CLUB0560000056



CLUBS FEMENINS

CLUBS_FEMENINSVILANOVATORREDEMBARRACANALOCUNITMASNOUSITGESPL_AROPUNTS
PRAT TRIATLO 199410090090000280
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC761000100000276
CLUB ESPORTIU Z59084078000252
C.N. BADALONA7878072000228
C.A. IGUALADA740084000158
C.E. CERDANYOLA A.T.840066000150
CLUB TRIATLO GRANOLLERS720068000140
CLUB TRIATLO CORNELLA0007600076
C.E. KATOA BARCELONA0007400074
CAMBRILS CLUB TRIATLO0007000070
TRANSTRIATLON0006400064
CLUB NATACIO SITGES0006200062

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32