RANQUING COPA CATALANA CLUBS ACTUAL»

CLUBS MASCULINS

CLUBS_MASCULINSIRONCATEBRESITGESSITGES2SFELIUCARDONAOSONAPONTCALELLAPOLDEMARSANTASUSANNAVILANOVAPUNTS
C.E. RAYOTEAM01000000000000100
T3 TEAM090000000000090
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS084000000000084
CLUB NATACIO CALDES078000000000078
CLUB NATACIO RUBI076000000000076
CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA074000000000074
C.E.T. DISTANCE072000000000072
CLUB TRIATLO VALLIRANA070000000000070
CLUB TRITRAINING068000000000068



CLUBS FEMENINS

Error
Column 'id' does not belong to table .

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32