RANQUING COPA CATALANA CLUBS ACTUAL»

CLUBS MASCULINS

CLUBS_MASCULINSVILANOVATORREDEMBARRACANALCUNIT2CUNIT1MASNOUSITGESPL_AROPUNTS
FLOR DE TRIATLO1000000000100
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC90000000090
PRAT TRIATLO 199484000000084
C.N. BADALONA78000000078
C.A. IGUALADA76000000076
CLUB NATACIO SITGES74000000074
C.E. CERDANYOLA A.T.72000000072
CAMBRILS CLUB TRIATLO70000000070
CERRR IGUALADA68000000068
OPTIMS CLUB TRIATLO66000000066
CLUB TRIATLO GRANOLLERS64000000064
CLUB NATACIO MINORISA62000000062
C.N. SABADELL60000000060
CLUB TRIATLO SABADELL58000000058



CLUBS FEMENINS

CLUBS_FEMENINSVILANOVATORREDEMBARRACANALCUNIT2CUNIT1MASNOUSITGESPL_AROPUNTS
PRAT TRIATLO 19941000000000100
CLUB ESPORTIU Z590000000090
C.E. CERDANYOLA A.T.84000000084
C.N. BADALONA78000000078
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC76000000076
C.A. IGUALADA74000000074
CLUB TRIATLO GRANOLLERS72000000072

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32