RANQUING COPA CATALANA CLUBS ACTUAL»

CLUBS MASCULINS

CLUBS_MASCULINSVILANOVACUNITMASNOUSITGESBADALONAPLATJADAROPUNTS
PRAT TRIATLO 199410090100909084554
CLUB NATACIO BARCELONA848484847490500
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC901000100100100490
C.N. SABADELL766874667076430
C. TRIATLO MONTORNES78786878660368
C.N. REUS PLOMS60767272760356
CLUB TRIATLO GRANOLLERS72720686872352
CLUB NATACIO MINORISA0600748474292
C.A. IGUALADA7062787600286
ASS ESPORTIVA ROCKETS740760780228
CLUB NATACIO SITGES686407000202
CERDANYOLA CH587000600188
TG TRIATLO SITGES665406200182
C.N. MATARO00900720162
CERRR IGUALADA64660000130
CLUB NATACIO RUBI62560000118
TGCBINN000007878
C.E. MASQUES ST ANDREU074000074
C.E. RAYOTEAM007000070
CLUB NATACIO CALDES000064064
CLUB TRIATLO SABADELL000640064
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES000062062
CLUB ESPORTIU Z5000058058
ITRIATLETES SOLIDARIS058000058
TRI+9 EL MASNOU000056056
OPTIMS CLUB TRIATLO560000056
C.E. VILA OLIMPICA000054054
C.A. LES TORTUGUES540000054
GAVA TRIATLO520000052
C.N. MOLINS DE REI500000050



CLUBS FEMENINS

CLUBS_FEMENINSVILANOVACUNITMASNOUSITGESBADALONAPLATJADAROPUNTS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC9010074100100100564
C.N. SABADELL10084100769084534
PRAT TRIATLO 1994849090908490528
CERDANYOLA CH780848400246
CLUB NATACIO RUBI747600780228
CLUB TRIATLO GRANOLLERS767476000226
CERRR IGUALADA727007400216
C.A. IGUALADA706800760214
TG TRIATLO SITGES646607200202
C.N. REUS PLOMS07807800156
CLUB ESPORTIU Z507272000144
C.E. VILA OLIMPICA68000740142
GOO SPORT CLUB66640000130
C.N. MATARO007800078

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32