RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
73 73 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8001ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:30:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7147LUCIA MALHOTRA MALLCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:30:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7133ALEXANDRA MEJIA GALC.N. TARRACOINFF00:30:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7144GAELLE CARRASCO PELC.N. MATAROINFF00:31:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7128IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:32:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7150JULIA OLIVERAS SUBIC.A. IGUALADAINFF00:32:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7115CRISTINA ALEJANDRO C.E. SISTRELLSINFF00:32:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7129NINA ROIG AGEA INDEPENDIENTEINFF00:32:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8002ALBA BERMEJO ZEVALLTRANSTRIATLONINFF00:32:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7153BLANCA RODRIGUEZ BOGAVA TRIATLOINFF00:32:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8004ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7166CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8009FIONA PARERA PALMIECLUB NATACIO BARCELONAINFF00:35:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7138MIRIAM GARCIA MARTIL3SCOLA SANT JUSTINFF00:35:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8011DAFNE VIDAL RAMOSTRICBM-CALELLAINFF00:35:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7116MARTINA YAGÜE MIRAPC.E. SISTRELLSINFF00:35:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7152SIRA MARTIN CILLEROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:36:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7145ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:36:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7103ALBA AZAÑON ANDRESC.E. SISTRELLSINFF00:37:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7121CARLA PEREZ LLORENSTEAM TRIRELAYINFF00:38:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7141JULIA FIBLA GARCIAC.N. MATAROINFF00:38:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7101AINHOA FERNANDEZ MC.E. RAYOTEAMINFF00:39:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7120MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:40:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7131JULIA DORCA CUADRADC.N. MATAROINFF00:41:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7113MARTINA GONZALEZ SATEAM TRIRELAYINFF00:42:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7169BERTA GARCIA PASCUAC.N. MATAROINFF00:42:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7162AINA GARCIA MOLINAC.E.E. SANT GERVASIINFF00:43:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7143MARIA CULEBRAS POLOC.N. MATAROINFF00:45:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7122MIRIAM PERDIGO PIZZTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:59:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8012ORIOL ALONSO BERNARC.A. IGUALADAINFM00:27:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7158MARC NAVARRO GALANC.E. TRIPLAY LLOBREGATINFM00:27:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7160ERIC CLARAMUNT AYZACLUB NATACIO BARCELONAINFM00:27:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7123ALVARO GALLARDO LARGAVA TRIATLOINFM00:27:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7130JAN FERNÁNDEZ PERSC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:28:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8005ADRIÁ CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:28:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7167MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:28:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7165GENIS SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSINFM00:28:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7107MARTI BERTRAN REYESC.N. SABADELLINFM00:28:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7117MIQUEL JORDAN BARRAC.E. SISTRELLSINFM00:28:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7109ENRIQUE FERNANDEZ RC.N. SABADELLINFM00:29:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7108ALEIX GARCIA VILASECLUB NATACIO MINORISAINFM00:29:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8008CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7124GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADAINFM00:30:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7110BERNAT PASCUAL AGUITRANSTRIATLONINFM00:30:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7134BRUNO ARJONA HERNANL3SCOLA SANT JUSTINFM00:30:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7126MARC QUIRANT GARCIAINDEPENDIENTEINFM00:30:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7125DIDAC RUIZ PONSC.E. SISTRELLSINFM00:30:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7140DIDAC GIRALT RODRIGL3SCOLA SANT JUSTINFM00:31:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7112ALEJANDRO LOPEZ GARGAVA TRIATLOINFM00:31:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7139UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:31:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7102MARTI TRULLAS CODINTRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:31:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7155JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:32:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7104BERNAT BATALLA SOUTTRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:32:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8007DAVID MONLLEO MONCAC.E. TRILERCAVONS TERRES INFM00:32:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7118JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONAINFM00:32:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7190FRANCESCO NICCOLO DLLICENCIA DE DIAINFM00:32:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7114OSCAR ALTEMIR MOVILC.N. BADALONAINFM00:33:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7149GONZALO GARCIA MARTL3SCOLA SANT JUSTINFM00:33:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7168TRISTAN BASSETTI COC.E. CERDANYOLA A.T.INFM00:33:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 8010DAVID CORUÑA LÓPEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:33:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7106MIGUEL BLANCO ANGUEC.N. MATAROINFM00:33:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 8006CARLES GORDILLO MARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VINFM00:33:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7159ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:34:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7156ROMEO PUCH LLUSALLICENCIA DE DIAINFM00:34:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7132DANIEL ROSAL DELGADC.E. TRIPLAY LLOBREGATINFM00:35:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 7157HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOINFM00:35:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7119DIEGO GÜIMIL GALLEGC.E. SISTRELLSINFM00:36:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7142PERE MOLINER PARDOC.N. MATAROINFM00:36:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 8003JOAN BRESCO BEJARANGAVA TRIATLOINFM00:38:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 7163ALEC MONCUSI FLORESCLUB TRIATLO GRANOLLERSINFM00:39:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7105BRUNO ATIENZA LEONC.E. SISTRELLSINFM00:41:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 7151ATENEA DE LA FUENTEC.N. BADALONAINFM00:41:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 7111ERIC PEREZ RAMONTRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:45:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32