RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 176 176 0 0 10 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8046VICTOR PUYAL MARTINLLICENCIA DE DIACDM00:55:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7035NIL SÁNCHEZ GIBELLOLLICENCIA DE DIACDM00:57:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8030ENRIC LUPIÁÑEZ GARCLLICENCIA DE DIACDM00:57:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8101BERNAT ROSET GALÍLLICENCIA DE DIACDM00:57:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7041JAN ROLDAN RIVASLLICENCIA DE DIACDM01:00:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8061JAN LARRIBA PORTLLICENCIA DE DIACDM01:01:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8063MARC BARTOLI FORTEALLICENCIA DE DIAJNM00:47:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8051XÈNIA LÓPEZ GARCÍALLICENCIA DE DIASUB23F01:26:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:47:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8059BERNAT COMAS BLANCAFEECSUB23M00:47:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4633ROGER CARDELLACH FEC.N. TERRASSAABM00:48:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8026DANIEL SÁNCHEZ RODRLLICENCIA DE DIASUB23M00:51:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7037BERNAT AGELL MARTORFEECSUB23M00:52:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8094GUILLEM GRIMAU BELLLICENCIA DE DIAABM00:53:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8070ORIOL MIRET RODRÍGULLICENCIA DE DIASUB23M00:59:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8033DAVID BRUNET CANOLLICENCIA DE DIAABM01:08:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:52:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8017ARIADNA RIBA COSTALLICENCIA DE DIAABF01:10:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7027LIDIA MONTERO MÁRQULLICENCIA DE DIAABF01:11:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5638JORGE CANO GARCIA C.E. KATOA BARCELONAABM00:44:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8098XABIER RODRIGUEZ MASIRENO TRIATLON CLUBABM00:48:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7043DAVID MILLÁN MARTÍLLICENCIA DE DIAABM00:49:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7036MARC MUNOZLLICENCIA DE DIAABM00:55:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7017FRANCISCO ESPEJO GALLICENCIA DE DIAABM00:57:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8103JAVI LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM00:57:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8104XAVIER ALVAREZ CAMALLICENCIA DE DIAABM01:04:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8034MARINA MALGOSA BROTLLICENCIA DE DIAABM01:08:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:54:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:02:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:06:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4435LIDIA OBRADO TORTOSCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:08:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4591TATIANA SERRANO CORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:11:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5272ROSER FEBRER TORRENCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7034JUAN MARTÍNEZ MOLINLLICENCIA DE DIAABM00:46:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8090DAVID LILLO RUBIOLLICENCIA DE DIAABM00:47:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8081DAVID SÁNCHEZ MESALLICENCIA DE DIAABM00:48:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7038ALEX ORTIZ BONILLALLICENCIA DE DIAABM00:48:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8047MARC MASSAGUE MORENLLICENCIA DE DIAABM00:48:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8016ARTURO LÓPEZ CRESPOLLICENCIA DE DIAABM00:52:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7010EUGENIO SCHILLACILLICENCIA DE DIAABM00:53:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8087SERGIO JIMÉNEZ TORRLLICENCIA DE DIAABM00:54:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4589RICARDO MARROQUI VICLUB TRIATLO CORNELLAABM00:55:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4415DAVID PALACIOS PIQUCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:55:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7062KILIAN JULVE SIMONLLICENCIA DE DIAABM00:56:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7003MACOS CERVANTES CARFEECABM00:56:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8082SALVADOR MADARIAGA LLICENCIA DE DIAABM00:57:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8088FRAN MARÍN MOYANOLLICENCIA DE DIAABM01:01:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7068OCTAVI PAVONLLICENCIA DE DIAABM01:02:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7057NACHO GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7050MARC VERDAGUERLLICENCIA DE DIAABM01:04:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8023RAMON MARBA BLASILLICENCIA DE DIAABM01:06:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8004TONI NIETO QUESADALLICENCIA DE DIAABM01:06:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7053ORIOL BATALLAFEECABM01:07:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7058JOAN BENET CONGOSTLLICENCIA DE DIAABM01:12:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8012SONIA ROJAS FARRERALLICENCIA DE DIAABF00:59:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8035EVA GUIMERÀ MULLORLLICENCIA DE DIAABF01:00:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8040ALBA COLOM MIRASLLICENCIA DE DIAABF01:08:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7030JESSICA PADROCKLLICENCIA DE DIAABF01:10:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7008RAUL CRUZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:42:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8064ERIC VELA MARCHUETFEECABM00:48:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8027JOAN BURGOS PARRALLICENCIA DE DIAABM00:52:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8097ROBIN JULVE SIMONLLICENCIA DE DIAABM00:56:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7016ADRIÁN GÁMIZ CESPELLICENCIA DE DIAABM00:57:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7070CHISCU RAMIREZ PUEDLLICENCIA DE DIAABM00:58:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7007CARLES ROCHA CUTILLLLICENCIA DE DIAABM00:59:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7004DANIEL PUIG BENAGESLLICENCIA DE DIAABM01:00:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8020JAVIER MUÑOZ GALALLICENCIA DE DIAABM01:04:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7046HÉCTOR PÁEZ VACALLICENCIA DE DIAABM01:05:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8096RUBÉN VARAS GARCIACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7059MARK ENERO HERNÁNDELLICENCIA DE DIAABM01:11:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8084ANCA CINDEALLICENCIA DE DIAV1F00:53:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8079MIREIA SANCHO LAJASLLICENCIA DE DIAV1F00:57:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7045CRISTINA RIBA COLLICENCIA DE DIAV1F00:57:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7064MIREIA SOL TORRESLLICENCIA DE DIAV1F01:03:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3434IRINA MARKUSHINACLUB TRIATLO CORNELLAV1F01:08:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7060MARTA PRAT LLORENSLLICENCIA DE DIAV1F01:08:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7049NOELIA ROLDÁN SORIALLICENCIA DE DIAV1F01:10:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8069CRISTINA LACASA SALLICENCIA DE DIAV1F01:12:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8085MARTA MUÑOZ DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1F01:14:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8032LOURDES VIVO BOADALLICENCIA DE DIAV1F01:18:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8011JUST SOCIATS ASENSIFEECV1M00:41:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8037JOSUÉ BOYANO AGÜERALLICENCIA DE DIAV1M00:44:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8099DANI RODRIGUEZ GARCLLICENCIA DE DIAV1M00:47:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8102ISMA MOLINA ESCRIBALLICENCIA DE DIAV1M00:50:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8078CARLOS AZNALFEECV1M00:51:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8071SERGI CABALLERO DELLLICENCIA DE DIAV1M00:51:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8095ALBERTO ARRABAL MARLLICENCIA DE DIAV1M00:51:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7056COSMIN CINDEALLICENCIA DE DIAV1M00:52:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8005JAUME AYZA DELGADOLLICENCIA DE DIAV1M00:53:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8073IVAN RUIZ GATELLLLICENCIA DE DIAV1M00:53:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7032JOSE HERRERO CORBALLICENCIA DE DIAV1M00:54:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8003ENRIC RUIZ DEDEULLICENCIA DE DIAV1M00:56:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8074JORDI RIMOLA GIBERTLLICENCIA DE DIAV1M00:57:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8068FERRAN REVERTER MAXLLICENCIA DE DIAV1M00:59:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7001DAVID DALMAU LOPOLLICENCIA DE DIAV1M00:59:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:00:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8077MIGUEL CRUZ RASTROJLLICENCIA DE DIAV1M01:00:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8013LUIS LÓPEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7063PERE EJARQUE GUILLALLICENCIA DE DIAV1M01:06:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7052VICTOR CANOVAS HERRLLICENCIA DE DIAV1M01:06:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8058TONI GARCIA ESTEBANLLICENCIA DE DIAV1M01:07:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8086VÍCTOR BALAGUER SOLLICENCIA DE DIAV1M01:07:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7033JULIAN GEA RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7065PEDRO PINO VILLARLLICENCIA DE DIAV1M01:10:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8075ADAM NIETO CARREÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:11:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 8083EDUARD GONZALEZ PASLLICENCIA DE DIAV1M01:11:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7067CARLES ARCAS BALLBELLICENCIA DE DIAV1M01:16:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 113ELISENDA PRACHT MONP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F01:02:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8043MARISA GONZALEZ CALLLICENCIA DE DIAV1F01:02:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7054YOLANDA ORELLANALLICENCIA DE DIAV1F01:13:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8056ANNA DURAN SERENAFEECV1F01:18:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8019DOLORS GREGORI MUÑOLLICENCIA DE DIAV1F01:20:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5646AGUSTÍ ROC AMADORP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M00:43:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8015XAVIER SANTIAGO GARLLICENCIA DE DIAV1M00:49:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3908JORDI FLOTATS CASASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M00:53:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7020JOAN TRABAL ROMALLICENCIA DE DIAV1M00:53:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8038JORDI ROSET LLOBETLLICENCIA DE DIAV1M00:54:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7018MARC SORIANO VALLSLLICENCIA DE DIAV1M00:54:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8029ALBERT SATORRAS RAMLLICENCIA DE DIAV1M00:55:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8022MARC TURU SEGURALLICENCIA DE DIAV1M00:57:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7040ISAAC RODRÍGUEZ CORLLICENCIA DE DIAV1M00:58:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8049DAVID GONZÁLEZ CÓRDLLICENCIA DE DIAV1M00:58:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8006ALBERT OLCINA PUIGDLLICENCIA DE DIAV1M00:59:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8093RAFA MORALESLLICENCIA DE DIAV1M01:00:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7013VICENT GARCIA ESCRILLICENCIA DE DIAV1M01:05:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8010SEBAS CORTÉS GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M01:06:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8007CARLOS ROMÁN CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M01:07:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7012JOAN CALONGE GIBERTLLICENCIA DE DIAV1M01:07:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7025SANTIAGO MARCET NAVLLICENCIA DE DIAV1M01:08:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7031RAMON ARIZALLICENCIA DE DIAV1M01:09:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7015ANTONI GARCÍA ESPINLLICENCIA DE DIAV1M01:13:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8028DANIEL MALDONADO SOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7024ENCARNACIÓN GARCÍA LLICENCIA DE DIAV2F01:17:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8100MARTA GALÍ REYESLLICENCIA DE DIAV2F01:18:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7029MARTA GIL TARRESFEECV2F01:19:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8053ROSA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV2F01:26:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7028JORDI GARRETA CLUSFEECV2M00:51:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8072MIGUEL CUADRADO RIVLLICENCIA DE DIAV2M00:52:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8065ALEX FABREGAT TERRILLICENCIA DE DIAV2M00:53:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8002XAVIER VINUESA FERNLLICENCIA DE DIAV2M00:54:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8036JOSEP RIERA SUÑEFEECV2M00:54:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8066FRANCISCO ORTIZ BERLLICENCIA DE DIAV2M01:02:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:04:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8045JOAN MIRET GAMUNDILLICENCIA DE DIAV2M01:04:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8057JOSEP PÉREZ COMALLICENCIA DE DIAV2M01:04:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7005RICARD ROFES MARTINFEECV2M01:07:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8009JORDI CARRASCO BOFILLICENCIA DE DIAV2M01:08:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8039JORDI PASCUAL AGRALLICENCIA DE DIAV2M01:09:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7009JOAN RUIZ SANTANDERLLICENCIA DE DIAV2M01:12:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7023FRANCISCO ESPEJO OCLLICENCIA DE DIAV2M01:17:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8055AVELI LOPEZ CUADRADLLICENCIA DE DIAV2M01:26:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8044INMACULADA MORALES LLICENCIA DE DIAV2F01:14:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8052XIMENA CASTRO FERRELLICENCIA DE DIAV2F01:26:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8042RAMON GRIMALTFEECV2M00:51:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8008RAFEL BOSCH JANERFEECV2M00:56:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8067SALVADOR LABARÍAS VLLICENCIA DE DIAV2M00:57:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7047GERARD BOSCH JANERLLICENCIA DE DIAV2M00:59:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8031AVEL.LÍ MARTORELL ELLICENCIA DE DIAV2M01:00:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7021ERNESTO HERNANDEZ OFEECV2M01:00:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7066PABLO MITJANS MASLLLLICENCIA DE DIAV2M01:07:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8018CARLES SATORRAS RAMLLICENCIA DE DIAV2M01:08:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8080MANUEL EXPOSITO GARLLICENCIA DE DIAV2M01:09:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7044CARLOS LÓPEZ MARTÍNFEECV2M01:10:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8025MANUEL SIMÓN SÁNCHELLICENCIA DE DIAV2M01:10:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8024JOSÉ OSÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAV2M01:17:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8089TXUS ARMENGOLLLICENCIA DE DIAV2M01:21:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8060PEDRO JUAN VILASECAFEECV2M01:25:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8105ALEJO RUIZ VILLEGASLLICENCIA DE DIAV3M01:01:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV3M01:04:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7069EVARISTO GONZÁLEZ PFEECV3M01:12:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7019ROGER SUBIRATSLLICENCIA DE DIAV3M01:16:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8021ERNEST CORBELLA SANLLICENCIA DE DIAV3M01:21:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32