RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
340 312 294 18 0 6 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2215CRISTINA BATLLES PRC.E. KATOA BARCELONAJNF01:58:3318600:29:0222801:17:0826.4501:46:1017900:12:2300:01:1800:01:14
2 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONAJNF02:10:3426000:32:0427101:25:0523.9801:57:0922800:13:2500:01:2800:01:09
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM01:31:14800:22:241900:59:4434.1501:22:08400:09:0600:00:5500:00:55
2 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:31:401200:22:471400:59:1534.4301:22:021300:09:3800:01:0200:01:03
3 5794FERRAN CARRERAS LAVC.A. IGUALADAJNM01:34:516700:25:181500:59:2634.3201:24:442500:10:0700:01:1300:01:06
4 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROJNM01:42:289300:26:119101:05:1331.2801:31:247800:11:0400:01:0700:01:11
5 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM01:42:4310100:26:189501:05:2031.2201:31:388000:11:0500:01:0600:01:16
6 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM01:43:129500:26:1111101:06:1530.7901:32:265400:10:4600:01:1600:01:18
7 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:57:2023700:31:0317801:12:0428.3101:43:0726200:14:1300:01:3500:01:55
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2943MARIA HERNANDEZ CONCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:00:5921800:30:0723701:17:5926.1601:48:0620300:12:5300:01:1500:01:15
2 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:10:1723400:30:5427601:26:1523.6501:57:0921700:13:0800:01:1800:01:13
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2761CARLES BLANCO CONDEFLOR DE TRIATLOSUB23M01:31:511900:23:211000:59:0334.5501:22:24700:09:2700:01:0400:01:08
2 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:31:542200:23:26400:58:4434.7301:22:101600:09:4400:00:5900:00:57
3 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:31:581100:22:471700:59:2834.301:22:151500:09:4300:01:0100:01:03
4 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:32:042100:23:23600:58:5334.6401:22:161800:09:4800:01:0200:01:01
5 2503ABEL SERRA SUCARRATCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:33:272900:24:15900:59:0134.5701:23:162900:10:1100:00:5800:00:57
6 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:33:551600:23:102801:00:1433.8701:23:244000:10:3100:00:5800:01:04
7 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:35:113100:24:173501:00:4233.6101:24:593000:10:1200:01:0300:01:04
8 4594ORIOL ALONSO SERRANCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:36:562800:23:436601:03:2632.1601:27:091700:09:4700:01:1600:01:10
9 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCEABM01:38:486300:25:155401:02:4032.5501:27:556200:10:5300:01:0500:01:06
10 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:39:473600:24:338501:04:4031.5501:29:134300:10:3400:01:1000:01:06
11 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:40:168200:25:516301:03:2032.2101:29:118100:11:0500:01:1100:01:13
12 5846SERGIO MORENO TORREC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:40:465900:25:077201:03:4831.9701:28:5513800:11:5100:01:1300:01:20
13 3297SERGI ALIAGA TORRENCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:41:5810800:26:367301:03:5231.9401:30:2811300:11:3000:01:0800:01:15
14 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:42:326400:25:1610701:06:1130.8201:31:277900:11:0500:01:1300:01:08
15 6280ROGER MONTSERRAT FCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:43:157600:25:4012001:06:3330.6501:32:137700:11:0200:01:0800:01:13
16 3356RAMON PUJOL DESCALCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:45:1611600:26:5412901:07:0930.3801:34:039000:11:1300:01:1600:01:24
17 7008WILLIAM BRAYLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:205200:24:5917601:11:4828.4101:36:474100:10:3300:01:4100:01:13
18 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:47:5716500:28:2113201:07:3330.201:35:5415400:12:0300:01:2500:01:15
19 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOABM01:52:2319000:29:1016401:10:4528.8301:39:5518300:12:2800:01:2600:01:24
20 4583JOAQUIN GABRIEL QUICLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:54:043700:24:3424401:18:5325.8601:43:274700:10:3700:01:3500:01:15
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:47:2610000:26:1615501:10:0429.1201:36:208200:11:0600:01:1800:01:07
2 6198BARBARA RUBIO FORCAC.E. KATOA BARCELONAABF01:49:2216700:28:2214801:09:1729.4401:37:3912800:11:4300:01:1000:01:13
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:55:3513400:27:2622401:16:4426.5901:44:1010700:11:2500:01:1800:01:27
4 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:55:5519900:29:2620901:14:3327.3601:43:5914500:11:5600:01:1600:01:17
5 6111IRENE SANCHEZ ALBERDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF02:00:2318100:28:4725001:19:3325.6401:48:2015600:12:0300:01:2600:01:35
6 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:00:2825200:31:4721701:15:2327.0601:47:1022200:13:1800:01:4100:01:21
7 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:00:3521300:30:0323501:17:5026.2101:47:5319400:12:4200:01:2400:01:23
8 51NURIA GARCIA GINJAUC.E. KATOA BARCELONAABF02:00:4022100:30:1023401:17:4326.2501:47:5319800:12:4700:01:2300:01:12
9 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:4819700:29:2124701:19:1625.7401:48:3716600:12:1100:01:2500:01:20
10 6104SARA HERNANDEZ MOLFCLUB TRIATLO BLANESABF02:09:5928000:33:3926201:21:4424.9601:55:2326800:14:3600:01:3100:01:49
11 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF02:13:1922500:30:1928601:28:2723.0601:58:4626600:14:3300:01:3200:01:41
12 6264LAURA PUJALS PRUNEDTRI+9 EL MASNOUABF02:19:2528700:35:1128101:27:2423.3402:02:3529000:16:5000:02:1200:04:04
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5656DANIEL ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM01:31:02200:21:412901:00:1933.8201:22:00100:09:0200:00:5400:01:00
2 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM01:31:10300:22:022200:59:5634.0401:21:58500:09:1200:00:5800:00:59
3 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:31:29700:22:201800:59:4234.1701:22:02600:09:2700:01:0600:01:02
4 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:31:331300:22:471200:59:0934.4901:21:561100:09:3700:01:0000:00:56
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:35:145100:24:582300:59:5934.0101:24:573400:10:1700:01:0500:01:01
6 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM01:35:404400:24:453001:00:2133.801:25:064400:10:3400:01:0600:01:04
7 5785MARC DONADEU PERARNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:565300:24:592601:00:0233.9801:25:016600:10:5500:01:4100:01:18
8 844DANIEL LUCENA BUSTOC.E. RAYOTEAMABM01:36:402600:23:423801:01:1933.2701:25:0112200:11:3900:01:0500:01:06
9 2497VICTOR HERNANDEZ ROC.E. KATOA BARCELONAABM01:37:533000:24:166901:03:3632.0801:27:522400:10:0100:01:1000:01:16
10 4458MARCEL ARAGONES I MC.N. MATAROABM01:39:135700:25:017001:03:3832.0601:28:394500:10:3400:01:0900:01:07
11 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:39:266800:25:196501:03:2632.1601:28:455100:10:4100:01:0600:01:13
12 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:356900:25:196401:03:2532.1701:28:445900:10:5100:01:4000:01:10
13 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:568600:25:573901:01:1933.2701:27:1619200:12:4000:01:1500:01:21
14 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:254600:24:488701:04:4531.5101:29:336100:10:5200:01:0000:01:07
15 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTABM01:40:294700:24:519301:05:1831.2401:30:093600:10:2000:01:0900:01:08
16 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM01:40:372700:23:4212601:06:5730.4701:30:392200:09:5800:01:1900:01:08
17 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:0110600:26:316001:03:0132.3701:29:3211100:11:2900:01:1700:01:08
18 4193MARTI LLOP SAUQUE VCLUB PROAMABM01:41:3010900:26:405801:02:5932.3901:29:3913600:11:5100:01:2700:01:11
19 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:42:267800:25:4110201:05:5130.9801:31:326400:10:5400:01:1200:01:12
20 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM01:43:2112400:26:598601:04:4131.5401:31:4012300:11:4100:01:1000:01:16
21 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:44:3313800:27:349201:05:1631.2601:32:5012700:11:4300:01:0900:01:12
22 708MARC ANDRES CABREROTRIATLO LHOSPITALETABM01:44:5912600:27:0510301:05:5130.9801:32:5615500:12:0300:01:4200:01:19
23 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:45:0611000:26:4212501:06:5330.501:33:3511400:11:3100:01:0900:01:08
24 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:1213300:27:2111901:06:2930.6801:33:5010300:11:2200:01:1300:01:19
25 1403JORDI FORTIA BATALLTGCBINNABM01:45:4116000:28:1410101:05:4631.0201:34:0012400:11:4100:01:2000:01:22
26 2859ADRIA MITJA CABEZOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:46:4119600:29:208001:04:2131.701:33:4121100:13:0000:01:1100:01:12
27 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM01:47:3414600:27:4713901:08:1129.9201:35:5811700:11:3600:01:2000:01:13
28 7002MARÇAL PÉREZ GALBANLLICENCIA DE DIAABM01:47:5114100:27:4314001:08:2329.8301:36:0613000:11:4500:01:2800:01:35
29 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:49:0315700:28:1113501:07:4830.0901:35:5921600:13:0400:01:3500:01:33
30 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:49:0514400:27:4515001:09:3129.3501:37:1613500:11:4900:01:4600:01:36
31 3871CRÍSTOFER REGALADO GAVA TRIATLOABM01:50:1714700:27:5416301:10:4028.8701:38:3412600:11:4300:02:0200:01:35
32 5690FRANCISCO JAVIER MEC.N. BADALONAABM01:51:4615200:28:0217901:12:0828.2801:40:1011600:11:3600:01:5700:01:31
33 4436FRANCESC MARTINEZ RCLUB NATACIO RUBIABM01:53:5217400:28:3318901:13:2527.7901:41:5814200:11:5400:01:1800:01:13
34 345JOSE RUIZ NIETOTRIATLO LHOSPITALETABM01:54:4021100:29:5916201:10:3728.8901:40:3626000:14:0400:01:5200:01:48
35 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:4025700:31:5718201:12:2928.1401:44:2621900:13:1400:01:4900:01:52
36 5699JORDI ESTRADA TANYÀINDEPENDIENTEABM02:19:3129000:36:4027401:25:5023.7702:02:3029300:17:0100:01:4500:01:42
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:48:4412700:27:0516001:10:2628.9601:37:319100:11:1300:01:1000:01:06
2 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:57:2419800:29:2222001:15:4626.9201:45:0817400:12:1600:01:4400:01:46
3 4332AITANA GARCIA URIARCLUB TRIATLO ATLESABF02:02:0423500:30:5623001:17:2526.3501:48:2124300:13:4300:01:4300:01:48
4 26LORENA MARMANEU C.E. KATOA BARCELONAABF02:07:2224300:31:1326501:22:4324.6601:53:5623100:13:2600:01:2000:01:18
5 6284OLGA PORRO MARTORELTGCBINNABF02:08:4127100:32:5826001:21:1225.1201:54:1026500:14:3100:01:4200:02:02
6 4333ADRIANA ANDREU RONCCLUB TRIATLO ATLESABF02:08:4828500:34:0725201:19:4225.601:53:4927700:14:5900:01:4800:01:43
7 1941CRISTINA MARTINEZ RTGCBINNABF02:15:2327200:32:5928401:28:0223.1702:01:0126300:14:2200:01:5100:01:39
8 6266MIREIA AYALA DEFAUSTRI+9 EL MASNOUABF02:19:2528800:35:1228001:27:2323.3502:02:3529100:16:5000:02:1100:01:59
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM01:28:32100:21:36200:57:5035.2701:19:26300:09:0600:01:0100:01:02
2 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:31:09500:22:032501:00:0133.9901:22:04200:09:0500:00:5700:00:53
3 4851EMILIO TIZÓN VALVERC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:31:551000:22:471600:59:2734.3101:22:141400:09:4100:00:5900:01:00
4 1580ANTOLI FAURIA TORREC.E.T. DISTANCEABM01:34:243200:24:181100:59:0834.501:23:267100:10:5800:01:0100:01:05
5 4128PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM01:34:401400:22:494901:02:1632.7601:25:051000:09:3500:01:0600:01:10
6 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM01:34:541700:23:114401:01:5232.9701:25:031900:09:5100:01:0300:01:06
7 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:35:202500:23:424101:01:2533.2201:25:073200:10:1300:01:0500:01:05
8 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:37:537700:25:404001:01:2033.2601:27:006300:10:5300:01:0200:01:07
9 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:39:344500:24:465901:03:0032.3801:27:4613300:11:4800:01:0700:01:10
10 5581VICENTE MARTINEZ MACLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:5010700:26:314201:01:3133.1601:28:0213400:11:4800:01:1100:01:24
11 8013ANTONIO JESÚS SÁNCHTRIATLON ALMENDRALEJOABM01:42:164300:24:4412401:06:4630.5501:31:305500:10:4600:01:0200:01:17
12 2647FERRAN CONILLERA VIC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:42:4212900:27:087901:04:1731.7301:31:259600:11:1700:01:0900:01:14
13 5117FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM01:43:039600:26:1110001:05:4531.0301:31:568400:11:0700:01:2200:01:30
14 6291SAULI LANKINENINDEPENDIENTEABM01:43:258700:25:5812201:06:3730.6201:32:355800:10:5000:01:3600:01:29
15 5234DAVID CASANOVAS FEC.E. KATOA BARCELONAABM01:43:348900:25:5910901:06:1230.8201:32:1110500:11:2300:01:4000:01:28
16 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:43:389700:26:1110501:05:5830.9201:32:0911200:11:2900:01:0800:01:11
17 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:44:2211700:26:549401:05:2031.2201:32:1415800:12:0800:01:1400:01:12
18 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:45:1411500:26:5212701:06:5930.4601:33:5110400:11:2300:01:1100:01:14
19 1476XAVIER NAVARRO CIURINDEPENDIENTEABM01:47:5511400:26:4914701:09:1229.4801:36:0114100:11:5400:01:2500:01:19
20 5644ALBERT MOIX VALLRIBC.N. SABADELLABM01:52:3720400:29:3316101:10:3028.9401:40:0318700:12:3400:01:3400:01:22
21 4216CARLES SIERRA NOGUTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:53:299800:26:1320801:14:2927.3901:40:4219900:12:4700:01:1700:01:41
22 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:53:3517200:28:2818401:12:5927.9501:41:2715900:12:0800:01:3600:01:20
23 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:53:5416100:28:1419201:13:3127.7501:41:4516100:12:0900:01:2600:01:32
24 1711MARCEL FOLCH SÁNCHETGCBINNABM01:54:1621000:29:5317301:11:3528.501:41:2820000:12:4800:01:3300:01:51
25 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:54:5816200:28:1720301:14:1427.4801:42:3118200:12:2700:01:2500:01:16
26 4318MARC MASSAGUÉ MORENCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:55:4811800:26:5523101:17:2626.3501:44:2111000:11:2700:01:5900:02:15
27 7010ADRIA DIAZ VALVERDELLICENCIA DE DIAABM01:55:5720200:29:2920501:14:1627.4701:43:4516800:12:1200:01:2500:01:16
28 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:58:4725500:31:4819301:13:3227.7401:45:2023200:13:2700:01:1700:01:24
29 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:59:5123100:30:3919901:13:5827.5801:44:3727800:15:1400:01:2400:01:53
30 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARC.N. BADALONAABM02:04:0820800:29:5025901:21:0025.1901:50:5022000:13:1800:02:2400:01:57
31 6256ORIOL MASSA GAYÀTGCBINNABM02:04:2523800:31:0525401:19:5225.5401:50:5723300:13:2800:01:5400:01:59
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:46:269900:26:1414101:08:2629.8101:34:4013100:11:4600:01:1800:01:26
2 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF01:48:4512800:27:0615901:10:2428.9801:37:309300:11:1500:01:0900:01:06
3 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:4819500:29:2024801:19:1725.7301:48:3716500:12:1100:01:3000:01:20
4 7004NURIA TERRADELLAS FLLICENCIA DE DIAABF02:04:3925100:31:3624901:19:1925.7201:50:5524400:13:4400:01:3300:01:52
5 6253VALENTINA CARRONC.E. NO TE PARESABF02:04:5222700:30:3426101:21:2125.0801:51:5521000:12:5700:01:3400:01:46
6 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:15:1327700:33:2027901:27:1823.3702:00:3826700:14:3500:01:4100:01:44
7 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF02:15:2727600:33:1628501:28:1923.102:01:3524700:13:5200:01:4600:01:44
8 3591LARA GUTIERREZ MORECLUB TRIATLO VALLIRANAABF02:17:2629200:37:1527201:25:1623.9202:02:3127400:14:5500:02:3400:02:06
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:29:00400:22:02100:57:2435.5401:19:26900:09:3400:00:5400:00:59
2 240LLUÍS VILA AGUILARSALTOKI TRIKIDEAKABM01:31:48900:22:262000:59:4534.1401:22:111200:09:3700:00:5900:00:58
3 6208LEON MARTIN DRAJERC.E.T. DISTANCEABM01:32:171500:23:101300:59:0934.4901:22:192100:09:5800:00:5700:01:04
4 332SERGI MARTINEZ MEROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:32:192000:23:21800:59:0034.5801:22:212000:09:5800:01:0200:01:05
5 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:32:482400:23:34500:58:4534.7201:22:193800:10:2900:00:5500:01:05
6 640MANUEL LLORET ZARAGC.E.T. DISTANCEABM01:34:246500:25:17300:58:1135.0601:23:286700:10:5600:01:1400:01:08
7 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:35:072300:23:334301:01:3433.1301:25:072300:10:0000:01:1700:01:07
8 2453OSCAR MARTINEZ LARITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:35:123300:24:253301:00:3533.6701:25:003100:10:1200:00:5800:01:01
9 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:35:415400:25:002701:00:0533.9501:25:054600:10:3600:01:1400:01:06
10 1813DAVID RODRIGUEZ PERCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:37:031800:23:216801:03:3432.0901:26:552600:10:0800:01:0200:01:01
11 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:38:104900:24:554701:02:1432.7801:27:097400:11:0100:01:3700:01:13
12 6294RAFA CORTÉS MONTEAGINDEPENDIENTEABM01:38:245000:24:585101:02:2532.6801:27:237200:11:0100:01:1500:01:26
13 6296ALBERTO VARON REDONTRI+9 EL MASNOUABM01:38:288100:25:445001:02:1932.7401:28:033700:10:2500:01:0900:01:16
14 7007ANDREU HUIZINGA POLLLICENCIA DE DIAABM01:38:334200:24:436201:03:1732.2401:28:004200:10:3300:01:0600:01:09
15 4529JOSEP MARÍA NOVELLACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:39:036600:25:174501:02:0232.8901:27:1912900:11:4400:01:1900:01:21
16 2755DAVID GARCIA RODRIGTEAM TRIRELAYABM01:39:426200:25:157801:04:1631.7401:29:312700:10:1100:01:2400:01:12
17 4237JORDI JANSANA URGELCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:41:298300:25:538201:04:2731.6501:30:208600:11:0900:01:2300:01:15
18 5002ALBERT CAMPMANY ROICLUB NATACIO OLOTABM01:41:3010300:26:217401:03:5731.901:30:188900:11:1200:01:1400:01:15
19 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM01:41:355600:25:019601:05:2631.1801:30:278500:11:0800:01:1400:01:21
20 4805ANDRES BARBERO SANCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:41:489200:26:077701:04:0331.8501:30:1012000:11:3800:01:0900:01:13
21 2378JON ANDER URIBARRI C.E. TRIATLO PICORNELLABM01:42:4212500:27:028301:04:3131.6201:31:338700:11:0900:01:1900:01:15
22 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:43:4515400:28:037601:04:0031.8801:32:0312500:11:4200:01:1000:01:17
23 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:44:1511100:26:449801:05:3531.1101:32:1914400:11:5600:01:1700:01:18
24 4080MARIO PRIETO CONESCLUB NATACIO SITGESABM01:44:2810400:26:2112301:06:4330.5801:33:0410600:11:2400:01:1700:01:18
25 3424VICTOR PEREZ FARGAC.N. MATAROABM01:44:299100:26:0712101:06:3630.6301:32:4313200:11:4600:01:1400:01:33
26 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:44:4712200:26:5811401:06:2330.7301:33:2110900:11:2600:01:4600:01:35
27 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:46:0218500:28:528901:04:5731.4101:33:4916900:12:1300:01:1900:01:17
28 8006XAVIER MATARÍN SÁNCLLICENCIA DE DIAABM01:46:077400:25:3314901:09:1829.4401:34:519500:11:1600:01:2700:01:58
29 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:474800:24:5316601:11:0528.701:35:585700:10:4900:01:1800:01:16
30 5989ALBERT SOLA COLOMERTGCBINNABM01:47:1314000:27:4110801:06:1230.8201:33:5322500:13:2000:01:0700:01:21
31 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:1819100:29:1211501:06:2330.7301:35:3519500:12:4300:01:1600:01:11
32 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:49:0520500:29:4111801:06:2830.6901:36:0920800:12:5600:01:3200:01:38
33 4345ANTONIO ROZAS ALBACCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:1015600:28:0714501:09:0629.5201:37:1314600:11:5700:01:3800:01:15
34 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:49:1716900:28:2414201:08:5229.6201:37:1615200:12:0100:01:2800:01:20
35 4531ALEX CASTAÑO CUELLACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:50:028400:25:5517501:11:4128.4601:37:3618100:12:2600:01:3700:01:55
36 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:52:4017500:28:3513001:07:2230.2801:35:5728900:16:4300:01:2500:01:16
37 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:54:2518300:28:4819001:13:2727.7701:42:1516300:12:1000:01:1900:01:25
38 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:55:2916600:28:2121501:15:1027.1401:43:3114800:11:5800:02:0100:01:47
39 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:56:1318700:29:0519401:13:3727.7101:42:4223600:13:3100:01:2800:01:28
40 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM01:58:1220100:29:2618601:13:1427.8601:42:4028200:15:3200:02:2200:03:16
41 8015CARLOS REGUEIRA DE LLICENCIA DE DIAABM01:58:4222300:30:1820601:14:2727.401:44:4525400:13:5700:01:2400:01:49
42 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:00:0723600:30:5822201:16:0626.8101:47:0421400:13:0300:01:4800:01:50
43 2785NACHO NUEZ BENEDICTCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:04:4425000:31:3125301:19:4425.5901:51:1523400:13:2900:01:5800:02:48
44 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:13:1527000:32:5827301:25:3823.8201:58:3627100:14:3900:02:3200:01:53
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4282LAIA SABATE MARQUECCT SALOU COSTA DAURADAV1F01:54:3718800:29:0618701:13:2027.8201:42:2616400:12:1100:01:3400:01:33
2 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F02:01:5324700:31:1922901:17:1626.401:48:3522100:13:1800:01:3900:01:47
3 1877LAURA ESTHER RÍOS TCLUB NATACIO SITGESV1F02:11:3426300:32:1127501:25:5223.7601:58:0323500:13:3100:01:5300:01:52
4 8010SUSANA NAVARRO YUSTLLICENCIA DE DIAV1F02:19:1429300:39:2926601:23:1424.5102:02:4328700:16:3100:02:0100:02:17
5 2887MONICA DOMINGUEZ HECLUB ESPORTIU Z5V1F02:19:2127500:33:1429201:31:2922.302:04:4326900:14:3800:02:1300:02:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:31:26600:22:032100:59:5234.0801:21:55800:09:3100:00:5500:00:57
2 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:35:195800:25:072401:00:0133.9901:25:082800:10:1100:01:1400:01:11
3 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:35:233900:24:373101:00:3033.7201:25:073300:10:1600:01:0700:01:09
4 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:35:503800:24:343201:00:3333.6901:25:075200:10:4300:01:0200:01:08
5 6196OSCAR PASTOR IGLESIC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:38:086100:25:154601:02:1232.801:27:275000:10:4100:01:0900:01:29
6 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:38:138800:25:583701:01:1333.3201:27:117500:11:0200:01:1300:01:15
7 4321MIGUEL ANGEL PEREZ TRICBM-CALELLAV1M01:38:146000:25:095201:02:3532.601:27:443900:10:3000:01:1800:01:07
8 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:38:405500:25:005601:02:4432.5201:27:446800:10:5600:01:0500:01:13
9 2634OLIVER GARRIDO LUQUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:38:543400:24:275701:02:5632.4201:27:2311500:11:3100:01:0800:01:21
10 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEV1M01:39:0012100:26:573401:00:4133.6201:27:3810100:11:2200:01:1100:01:06
11 4203MIQUEL MATEU FONTOVC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:39:057000:25:295501:02:4032.5501:28:096900:10:5600:01:3600:01:26
12 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOC.E. NO TE PARESV1M01:39:067300:25:335301:02:3632.5901:28:097000:10:5700:01:1400:01:27
13 8012JOAN PALOMERAS CLAVLLICENCIA DE DIAV1M01:39:213500:24:327501:03:5831.8901:28:306000:10:5100:01:4400:01:39
14 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOV1M01:41:1910200:26:207101:03:4432.0101:30:049400:11:1500:01:1700:01:07
15 5930OSCAR BERTRAN AGUIC.N. SABADELLV1M01:42:447900:25:4211001:06:1330.8101:31:555600:10:4900:01:1000:01:29
16 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:44:1712300:26:5810401:05:5730.9301:32:5510200:11:2200:01:2500:01:08
17 4725SALVADOR MARTINEZ GCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:338000:25:4314301:08:5629.5901:34:396500:10:5400:01:1800:01:18
18 1901CESAR HERNANDEZ CEBCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:4613700:27:3311301:06:2230.7401:33:5513700:11:5100:01:1700:01:18
19 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:46:0417800:28:429001:05:0831.3201:33:5017200:12:1400:01:2100:01:17
20 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M01:46:5117000:28:258101:04:2731.6501:32:5225700:13:5900:01:3600:01:59
21 4959JOSE MANUEL MONTIJAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:49:2011200:26:4616501:10:5628.7601:37:4211900:11:3800:01:2900:01:42
22 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:52:0616400:28:2016701:11:0628.6901:39:2619300:12:4000:01:2000:01:26
23 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:52:5419300:29:1616801:11:1828.6101:40:3417700:12:2000:01:4800:01:38
24 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:53:437500:25:3422701:17:0726.4501:42:417600:11:0200:01:0400:01:07
25 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTV1M01:53:4818200:28:4818301:12:4628.0301:41:3417100:12:1400:01:2700:01:25
26 5466SERGIO LÓPEZ MOYAC.E. NO TE PARESV1M01:55:0615800:28:1121201:14:3827.3301:42:4917600:12:1700:02:3500:01:34
27 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:58:0221600:30:0621001:14:3427.3601:44:4022600:13:2200:01:2600:01:28
28 2466JOSE LUIS HERNANDEZINDEPENDIENTEV1M01:58:3123000:30:3919601:13:5127.6201:44:3025800:14:0100:01:3700:01:44
29 5698MANEL CASTELLANO ALC.A. IGUALADAV1M01:59:0317600:28:3622601:17:0426.4701:45:4022700:13:2300:01:4600:01:58
30 4081ERNEST AGUILAR SORIC.N. SABADELLV1M02:00:1825600:31:5621301:14:4227.3101:46:3824100:13:4000:01:2300:01:26
31 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:00:3624600:31:1921601:15:2327.0601:46:4225000:13:5400:01:3000:01:32
32 4727ANDREW LANECLUB NATACIO SITGESV1M02:04:1424000:31:1124601:19:1525.7401:50:2624500:13:4800:02:1400:01:54
33 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAV1M02:05:4426600:32:2625501:19:5325.5401:52:1922900:13:2500:01:3500:01:40
34 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M02:07:2227300:33:0125601:20:2425.3701:53:2525500:13:5700:01:2300:01:22
35 841ALEJANDRO ENRIQUE AC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:08:2125900:32:0226401:22:2724.7401:54:2924800:13:5200:02:1500:01:29
36 6293POL SALA PARRACLUB ESPORTIU TRIKIDSV1M02:09:4626500:32:2026801:23:3424.4101:55:5424900:13:5200:02:0700:01:52
37 8001ISRAEL ROZAS ESTORLLICENCIA DE DIAV1M02:11:4125300:31:4827001:24:2724.1601:56:1528100:15:2600:01:5300:01:50
38 8008ALBERT SANZ GALLARDLLICENCIA DE DIAV1M02:21:0427400:33:0529301:33:3521.802:06:4026400:14:2400:02:5800:02:44
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:48:178500:25:5617401:11:3628.4901:37:325300:10:4500:01:1400:01:07
2 125MARIA REMEDIOS CARRPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:4915300:28:0315101:09:3529.3201:37:3816700:12:1100:01:2200:01:12
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:52:4520700:29:4815601:10:0529.1101:39:5320200:12:5200:01:1500:01:26
4 5805MARIA VICTORIA LÓPECLUB ESPORTIU Z5V1F01:58:0924100:31:1219801:13:5627.5901:45:0821300:13:0100:01:4400:01:51
5 5228BARBARA VASSILATOST3 TEAMV1F01:58:4626800:32:4218001:12:0928.2701:44:5125200:13:5500:01:3900:01:41
6 8009EVA PEREZ TRUJILLOLLICENCIA DE DIAV1F02:17:3326200:32:1028901:29:4722.7202:01:5728300:15:3600:01:5000:02:31
7 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:19:1429400:39:2926701:23:1424.5102:02:4328800:16:3100:02:0200:02:18
8 8004POLIANA HÓDAR RODRÍLLICENCIA DE DIAV1F02:20:0228300:33:5329001:31:2322.3202:05:1627200:14:4600:02:2600:02:20
9 8005CAROLINA CARRETEROLLICENCIA DE DIAV1F02:20:5328200:33:5229101:31:2422.3202:05:1628400:15:3700:02:2800:02:20
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRFLOR DE TRIATLOV1M01:34:424100:24:42700:58:5434.6301:23:368300:11:0600:01:1000:01:13
2 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:38:114000:24:386101:03:1632.2401:27:543500:10:1700:01:0500:01:12
3 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:41:4211900:26:556701:03:3332.101:30:289200:11:1400:01:2700:01:25
4 1708JOSÉ MANUEL ROSA CATGCBINNV1M01:42:1412000:26:578401:04:4031.5501:31:374800:10:3700:01:1800:01:14
5 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:42:399000:26:058801:04:5531.4201:31:0012100:11:3900:01:2200:01:22
6 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:457100:25:3110601:06:0230.8901:31:338800:11:1200:01:2400:01:13
7 7009DAVID RIBAS MASIP LLICENCIA DE DIAV1M01:43:5710500:26:2211201:06:1530.7901:32:379800:11:2000:02:0700:01:32
8 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:44:0813000:27:109901:05:4031.0701:32:509700:11:1800:01:1400:01:09
9 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:45:2213600:27:3311601:06:2330.7301:33:5610800:11:2600:01:2500:01:18
10 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:45:5313900:27:3511701:06:2730.701:34:0213900:11:5100:01:2000:01:28
11 1510GORKA RODRIGUEZ SANC.E. KATOA BARCELONAV1M01:47:0711300:26:4714401:08:5929.5701:35:469900:11:2100:01:3000:01:19
12 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:47:3815100:28:0113401:07:4430.1201:35:4514000:11:5300:01:1600:01:22
13 8014NURUL MOMIN AHMEDLLICENCIA DE DIAV1M01:47:5914500:27:4613601:07:5230.0601:35:3817800:12:2100:02:3000:03:02
14 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOCLUB NATACIO CALDESV1M01:48:1316300:28:1913701:07:5430.0401:36:1315100:12:0000:01:3400:01:30
15 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:48:3117900:28:4312801:07:0530.4101:35:4819600:12:4300:01:1500:01:25
16 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:48:4913100:27:1315201:09:3829.301:36:5115000:11:5800:01:1500:01:18
17 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:50:189400:26:1119101:13:2727.7701:39:384900:10:4000:02:1300:01:31
18 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:50:4414800:27:5417101:11:2928.5401:39:2310000:11:2100:01:4600:01:18
19 1373JAVIER PEREZ DELGADTGCBINNV1M01:51:3619400:29:1915401:10:0129.1401:39:2017500:12:1600:01:2400:01:24
20 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:51:4717100:28:2817001:11:2428.5701:39:5214300:11:5500:02:1200:01:11
21 3026JOSE RAMON GONZALEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:51:5419200:29:1315801:10:1129.0701:39:2418400:12:3000:01:1500:01:20
22 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:52:0615900:28:1316901:11:1928.601:39:3218600:12:3400:01:4200:01:27
23 6188LLUÍS ARMENGOL DULCSBR OPEN TEAMV1M01:52:1016800:28:2317201:11:3328.5101:39:5617300:12:1400:01:3800:01:59
24 6290VÍCTOR MOISÉS FRAGOCLUB NATACIO SITGESV1M01:53:5620300:29:3318101:12:2528.1701:41:5814900:11:5800:01:4400:01:44
25 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:54:1315000:27:5518801:13:2227.8101:41:1720900:12:5600:01:2500:01:59
26 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:56:1417300:28:3022101:15:4726.9201:44:1714700:11:5700:01:2000:01:46
27 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:4620900:29:5220401:14:1527.4701:44:0719000:12:3900:01:3000:01:22
28 3246FRANCESC XAVIER MILCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:56:4723900:31:1117701:11:5728.3501:43:0824000:13:3900:02:0100:01:49
29 5583JOSEP FERNANDEZ SASC.N. VILAFRANCA V1M01:57:0120600:29:4621101:14:3727.3401:44:2318900:12:3800:01:5000:01:45
30 8003MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M01:57:0520000:29:2619501:13:4327.6701:43:0925300:13:5600:01:5600:01:48
31 3340MARC URIARTE CULLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:57:2923200:30:4019701:13:5327.6101:44:3320700:12:5600:01:4900:01:32
32 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:58:1528100:33:5113301:07:3430.1901:41:2529200:16:5000:01:2000:01:42
33 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:59:3014900:27:5524301:18:5025.8801:46:4519700:12:4500:01:2200:01:27
34 2616DANIEL JIMENEZ MARCLUB NATACIO RUBIV1M02:00:0524500:31:1821801:15:2727.0401:46:4522300:13:2000:01:4400:01:36
35 7006OSCAR BRIONES ROMERLLICENCIA DE DIAV1M02:00:2423300:30:4022301:16:1826.7401:46:5823000:13:2600:01:4800:01:43
36 5575PATRICK MAUSSL3SCOLA SANT JUSTV1M02:00:4522400:30:1822501:16:4626.5701:47:0424200:13:4100:02:1700:01:50
37 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:03:0724200:31:1324501:18:5425.8601:50:0721200:13:0000:02:0500:01:36
38 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M02:05:0925800:32:0024101:18:2326.0301:50:2327300:14:4600:01:3200:01:45
39 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:05:1424800:31:2125801:21:0025.1901:52:2120500:12:5300:01:4600:01:43
40 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:11:4822000:30:0927801:26:4023.5401:56:4927600:14:5900:02:3000:02:06
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1411MARIA CONCEPCION DETRIDIRV2F02:14:0626400:32:1328301:27:5823.1902:00:1125100:13:5500:02:5300:02:04
2 7003MARIA JOSE RODRÍGUELLICENCIA DE DIAV2F02:15:0626100:32:0628801:29:1022.8802:01:1624600:13:5000:00:0000:00:00
3 4457ISABEL SANSA ALCANTCLUB TRIATLO SABADELLV2F02:15:4326700:32:4028701:28:5122.9602:01:3126100:14:1200:01:3400:01:40
4 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:18:0428600:34:5528201:27:4323.2602:02:3828000:15:2600:02:1900:01:55
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:40:0113200:27:133601:00:4433.5901:27:5715700:12:0400:01:1000:01:21
2 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:44:4113500:27:329701:05:3131.1401:33:0311800:11:3800:01:2500:01:22
3 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M01:49:5314200:27:4315701:10:0829.0901:37:5115300:12:0200:01:2300:01:42
4 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:55:1617700:28:4020101:14:0527.5401:42:4518500:12:3100:01:3000:01:29
5 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDIENTEV2M01:56:0422600:30:3218501:13:0627.9101:43:3818000:12:2600:01:3200:02:18
6 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV2M01:57:4521500:30:0620701:14:2727.401:44:3321800:13:1200:01:5300:01:49
7 173JORDI OLIVELLA PUJOTRI+9 EL MASNOUV2M01:58:1521700:30:0621401:14:4927.2701:44:5522400:13:2000:01:5200:01:49
8 8011JAVIER CONDOMINES CLLICENCIA DE DIAV2M01:58:3618000:28:4623301:17:3726.2801:46:2317000:12:1300:02:4200:01:45
9 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:59:2618400:28:5123801:18:0026.1501:46:5118800:12:3500:01:2900:01:20
10 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:00:5822800:30:3523201:17:3326.3101:48:0820100:12:5000:01:4600:01:30
11 3450TONI FERRES RUSINESC.E. NO TE PARESV2M02:01:1022200:30:1123901:18:0626.1201:48:1720400:12:5300:02:0900:01:39
12 2538ALEX LUQUE CLEMENTETRI+9 EL MASNOUV2M02:05:4725400:31:4824201:18:3725.9501:50:2527900:15:2200:01:4400:01:48
13 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV2M02:10:2227800:33:3526301:22:0824.8401:55:4327000:14:3900:02:0300:02:02
14 174JUAN CARLOS DEL ESTINDEPENDIENTEV2M02:15:3928900:35:3526901:24:2624.1602:00:0128500:15:3800:01:4000:01:28
15 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M02:17:0028400:34:05000:00:00000:00:00000:00:0000:02:2100:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUECCT SALOU COSTA DAURADAV2F02:06:2627900:33:3623601:17:5526.1801:51:3127500:14:5500:01:2300:01:22
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:38:497200:25:334801:02:1532.7701:27:487300:11:0100:01:1700:01:14
2 6259MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV2M01:48:3918900:29:0813101:07:2230.2801:36:3016000:12:0900:01:3300:01:50
3 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:50:5714300:27:4515301:09:4029.2801:37:2523800:13:3200:01:1500:01:30
4 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:57:0921200:30:0220201:14:1327.4901:44:1520600:12:5400:01:3700:01:38
5 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:00:3921900:30:0724001:18:2226.0301:48:2916200:12:1000:01:5200:01:44
6 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:00:4724400:31:1821901:15:3027.0201:46:4825600:13:5900:01:4400:01:37
7 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV2M02:04:3124900:31:2225101:19:3325.6401:50:5523900:13:3600:01:4300:01:38
8 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M02:04:3621400:30:0425701:20:3025.3401:50:3425900:14:0200:02:3300:02:01
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 297RICARDO LUIS LAZARTPRAT TRIATLO 1994V3M01:55:3626900:32:5414601:09:1129.4901:42:0523700:13:3100:01:2100:01:23
2 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M01:57:3922900:30:3520001:14:0127.5601:44:3621500:13:0300:02:0100:01:38
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:48:5015500:28:0413801:08:0729.9501:36:1119100:12:3900:01:4400:01:28
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M02:19:0929100:36:4127701:26:2123.6202:03:0228600:16:0700:02:2400:01:59

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32