RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
221 200 200 0 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040ABRIL ESTRADE MORAGL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:06:3512500:22:1012000:33:4735.5200:55:5711700:10:3800:00:2100:00:29
2 4664BRENDA TEIXIDO SARACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:08:5312600:22:1214900:35:5233.4600:58:0412900:10:4900:00:3700:00:42
3 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF01:11:4714800:23:1215800:36:4632.6400:59:5816100:11:4900:00:3500:00:28
4 5549HELENA MARINA RODRITRICBM-CALELLACDF01:14:2615900:23:4017700:38:5130.8901:02:3116400:11:5500:00:3600:00:25
5 4163AÏNARA SANDOVAL AMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:17:2218100:25:5917300:38:2831.201:04:2718000:12:5500:00:2900:00:29
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM00:57:374600:19:011900:29:2440.8200:48:254300:09:1200:00:2300:00:30
2 2692MAGIN JORDI DE VAL CLUB TRIATLO ARENYSCDM00:59:385100:19:086600:31:0438.6300:50:125700:09:2600:00:4400:00:39
3 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:00:254800:19:038000:31:4237.8500:50:457300:09:4000:00:2600:01:17
4 5867ALAN TEIXIDO SARAROCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:01:088800:20:305400:30:5038.9200:51:208200:09:4800:00:3200:00:30
5 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:02:269100:20:339200:32:2337.0600:52:566200:09:3000:00:2600:00:27
6 4220MARÇAL ROIG MOLLFULTRICBM-CALELLACDM01:03:336000:19:2113800:34:4334.5700:54:046000:09:2900:00:3800:00:31
7 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:06:5113400:22:2414000:35:0334.2400:57:275300:09:2400:00:2600:00:28
8 5655NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOCDM01:08:087900:20:0615700:36:4532.6500:56:5114400:11:1700:00:3100:00:26
9 7013POL FULLERACHS GISPLLICENCIA DE DIACDM01:09:4515500:23:3314400:35:2633.8700:58:5912700:10:4600:01:4100:01:45
10 5672MÀRIUS FABRA BOLAÑOTRICBM-CALELLACDM01:13:1313700:22:3517500:38:4630.9501:01:2116200:11:5200:00:3000:00:40
11 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:13:4317300:24:4710900:33:1936.0200:58:0619600:15:3700:00:3800:00:35
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4006MARIONA MOLINE I HEL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:09:2812700:22:1215100:36:2432.9700:58:3613300:10:5200:00:2300:00:47
2 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:10:5614200:22:5316400:37:2232.1101:00:1511900:10:4100:00:3800:00:34
3 5238VICTORIA YEDRA LOPETRANSTRIATLONCDF01:18:3718500:26:3116900:38:0731.4801:04:3818900:13:5900:01:0300:00:40
4 5707XENIA CADENA TURROTRICBM-CALELLACDF01:25:1519600:28:1319100:42:2028.3501:10:3319500:14:4200:00:3900:00:26
5 7007MARIA BERMUDEZ RUIZLLICENCIA DE DIAJNF01:29:3219700:28:1319700:47:2325.3301:15:3618700:13:5600:02:2500:01:13
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:51:51300:16:29100:27:4943.1400:44:18200:07:3300:00:1900:00:19
2 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM00:52:23700:16:31200:27:4943.1400:44:20700:08:0300:00:1900:00:18
3 4235ROBERT DE MOYA DALMC.N. MATAROCDM00:56:071600:17:433200:29:5540.1100:47:381800:08:2900:00:2600:00:25
4 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:56:593300:18:321500:29:0941.1700:47:414800:09:1800:00:2200:00:31
5 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM00:57:332500:17:584800:30:4239.0900:48:403400:08:5300:00:2400:00:29
6 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM00:58:494400:18:562200:29:3040.6800:48:2610500:10:2300:00:2400:00:28
7 5083ANIOL FLORIACH MARFC.N. MATAROJNM00:59:205000:19:075800:30:5338.8600:50:005100:09:2000:00:2400:00:33
8 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:00:096200:19:264900:30:4339.0700:50:098600:10:0000:00:2600:00:30
9 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:00:457500:20:047000:31:1638.3800:51:205400:09:2500:00:3500:00:32
10 4257SALVADOR PEREZ MARTTRANSTRIATLONJNM01:00:478100:20:084200:30:3639.2200:50:449100:10:0300:00:3600:00:47
11 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:01:445400:19:156100:30:5838.7500:50:1315300:11:3100:00:2600:00:33
12 4246DAVID RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLAJNM01:05:087700:20:0413400:34:3134.7700:54:3511300:10:3300:00:4700:00:56
13 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:05:5213900:22:399400:32:2736.9800:55:0612600:10:4600:00:2900:00:32
14 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:06:2915700:23:3610000:32:4436.6600:56:209700:10:0900:00:5200:00:38
15 7004TONI SIESO SEGURALLICENCIA DE DIAJNM01:25:0919000:27:2819400:43:1027.801:10:3819300:14:3100:01:1000:01:01
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYA VALENZUINDEPENDIENTESUB23M00:52:05200:16:29800:27:5642.9600:44:25400:07:4000:00:2200:00:28
2 5827ELIAS ASSKALIC.N. VIC-ETBSUB23M00:57:132400:17:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
3 4610WILLIAM GISPERT JONTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M00:59:174900:19:035900:30:5438.8300:49:575000:09:2000:00:3600:00:27
4 8013SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIAABM01:01:038500:20:246500:31:0238.6700:51:267000:09:3700:01:0100:00:31
5 5670GONZALO MARTIN LOPEC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:01:197200:19:577800:31:3737.9500:51:348100:09:4500:00:3400:00:37
6 2261ISAAC AIBAR MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:05:1712100:22:009300:32:2437.0400:54:2413400:10:5300:00:4300:00:55
7 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:05:4611100:21:3311900:33:4735.5200:55:2010700:10:2600:00:4300:00:41
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF00:56:552900:18:124000:30:2339.500:48:351500:08:2000:00:2100:00:33
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:02:037600:20:049500:32:3236.8900:52:365800:09:2700:00:2700:00:34
3 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:1810700:21:1112500:34:0535.2100:55:168900:10:0200:00:2900:00:26
4 4709PAULA LOPEZ CASTILLCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:05:549500:20:4414300:35:2033.9600:56:048300:09:5000:00:3300:00:34
5 4197SARA MENÉNDEZ DOMÈNC.E. KATOA BARCELONAABF01:18:1519300:28:0215400:36:3132.8601:04:3318500:13:4200:00:5300:00:36
6 7002CLAUDIA CAPDEVILA FLLICENCIA DE DIAABF01:25:1819500:28:0619200:43:0327.8701:11:0919000:14:0900:01:1200:01:22
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5656DANIEL ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:00000:00:00000:00:00000:44:22300:07:3800:00:0000:00:22
2 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM00:52:58800:16:31600:27:5343.0400:44:242100:08:3400:00:1900:00:21
3 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:54:591100:17:082300:29:3240.6300:46:401400:08:1900:00:2300:00:27
4 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM00:56:08900:16:516900:31:1138.4800:48:02800:08:0600:01:0800:00:48
5 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:56:323600:18:361200:28:5741.4500:47:333500:08:5900:00:2400:00:23
6 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM00:57:203900:18:462700:29:4140.4300:48:273300:08:5300:00:2800:00:30
7 5602JOSEP ORIOL RUBIROLTGCBINNABM00:59:053800:18:387700:31:3737.9500:50:152700:08:5000:00:4100:00:43
8 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM00:59:526700:19:485000:30:4439.0500:50:325200:09:2000:00:3100:00:33
9 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:2210300:21:008800:32:1237.2700:53:129900:10:1000:00:3600:00:39
10 7015ELOI CREUS MASLLICENCIA DE DIAABM01:05:2211800:21:559700:32:3536.8300:54:3013200:10:5200:00:3400:00:30
11 7017JORDI OSORIO TORDERLLICENCIA DE DIAABM01:10:2514400:23:0114100:35:1134.1100:58:1217000:12:1300:01:0200:00:54
12 7001SERGIO IGUAL DÍAZLLICENCIA DE DIAABM01:14:3917800:25:0916300:37:1032.2901:02:1917300:12:2000:00:5200:00:45
13 5669GUILLEM DELGADO GONCLUB TRIATLO SABADELLABM01:20:0418000:25:5818800:40:5429.3401:06:5218200:13:1200:01:1100:00:56
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:06:4411400:21:4613300:34:2534.8700:56:1111400:10:3300:00:3000:00:43
2 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:11:2914900:23:1215900:36:5932.4501:00:1114500:11:1800:00:4800:00:41
3 8017LAURA FRAILE MARTÍNLLICENCIA DE DIAABF01:14:5216300:24:0617900:39:1730.5501:03:2315000:11:2900:01:4600:01:16
4 6089MERITXELL SOLÉ AGUSCLUB TRIATLO SABADELLABF01:15:3417500:24:5417200:38:2331.2601:03:1717200:12:1700:01:0100:01:09
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:51:49100:16:28400:27:5143.0900:44:19100:07:3000:00:1900:00:21
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM00:52:03400:16:29500:27:5243.0600:44:21500:07:4200:00:2300:00:22
3 1580ANTOLI FAURIA TORREC.E.T. DISTANCEABM00:55:141700:17:43900:28:3941.8800:46:223200:08:5200:00:2100:00:17
4 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:562300:17:572600:29:3740.5200:47:341600:08:2200:00:3200:00:23
5 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM00:56:202600:18:002500:29:3640.5400:47:362400:08:4400:00:2200:00:26
6 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM00:56:283200:18:251600:29:1241.100:47:373100:08:5100:00:2200:00:27
7 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:56:373400:18:341700:29:1241.100:47:463000:08:5100:00:2600:00:34
8 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:57:223700:18:371300:29:0341.3100:47:407700:09:4200:00:2500:00:32
9 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:562000:17:565100:30:463900:48:424500:09:1400:00:2900:00:36
10 7012ARNAU VAZQUEZ GUERRLLICENCIA DE DIAABM00:59:467100:19:533600:30:1239.7400:50:057500:09:4100:00:2500:00:28
11 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:00:337800:20:053700:30:1739.6300:50:2210000:10:1100:00:2800:00:32
12 5596AITOR GRAJAL MARTINTGCBINNABM01:02:115600:19:177100:31:1938.3200:50:3615400:11:3500:01:0400:00:41
13 8014ANGEL SANCHO LLINARLLICENCIA DE DIAABM01:02:5710500:21:068100:31:4637.7800:52:529400:10:0500:00:4500:00:24
14 3966RUBEN CAMPOS BLANCOC.E. RAYOTEAMABM01:03:077400:20:0111800:33:4735.5200:53:484900:09:1900:01:0900:01:11
15 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:04:4710800:21:159800:32:3936.7500:53:5413500:10:5300:00:3500:00:26
16 8011JOSÉ MIGUEL DE LA RLLICENCIA DE DIAABM01:06:0512800:22:1510300:33:1036.1800:55:2511800:10:4000:01:2100:00:53
17 5820RAMON MASPONS MASINDEPENDIENTEABM01:09:0614600:23:0613100:34:2034.9500:57:2615500:11:4000:00:3300:00:37
18 4074DANI SOBRAL TIRADOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:3516000:23:4310600:33:1636.0700:56:5917500:12:3600:00:5100:01:23
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:02:028300:20:109100:32:2137.0900:52:316300:09:3100:00:2500:00:30
2 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUABF01:21:5518400:26:2819000:41:5428.6401:08:2218300:13:3300:01:0700:00:48
3 4165GEORGINA CALLEJON MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:23:1918700:26:3619300:43:0927.8101:09:4518400:13:3400:01:1000:01:11
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 171MIQUEL BLANCHART TIC.N. SABADELLABM00:52:33500:16:30700:27:5642.9600:44:26900:08:0700:00:2200:00:25
2 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM00:54:381800:17:441000:28:4241.8100:46:261100:08:1200:00:2200:00:22
3 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:54:511200:17:082400:29:3340.6100:46:411000:08:1000:00:3400:00:34
4 332SERGI MARTINEZ MEROINDEPENDIENTEABM00:55:051500:17:401100:28:5441.5200:46:342000:08:3100:00:2600:00:25
5 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:571400:17:393500:30:0139.9800:47:401200:08:1700:00:2900:00:26
6 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:56:122700:18:062000:29:2540.7900:47:312300:08:4100:00:2100:00:24
7 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:56:292200:17:572800:29:4440.3600:47:412600:08:4800:00:2800:00:31
8 2755DAVID GARCIA RODRIGTEAM TRIRELAYABM00:57:143000:18:224100:30:2439.4700:48:461700:08:2800:00:5100:00:33
9 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:142100:17:564300:30:3839.1700:48:342200:08:4000:00:2700:00:27
10 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSAABM00:59:105300:19:154400:30:3839.1700:49:534700:09:1700:00:3100:00:29
11 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM00:59:425800:19:205300:30:4938.9400:50:096700:09:3300:00:3100:00:31
12 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM01:03:0010000:20:578700:32:1237.2700:53:098400:09:5100:00:4800:00:40
13 2081IGNASI PIÑEIRO ADELTEAM TRIRELAYABM01:03:209800:20:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:329600:20:458900:32:1737.1700:53:0210900:10:3000:00:4800:00:35
15 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:04:0810100:20:5811000:33:1936.0200:54:178500:09:5100:01:0500:00:42
16 7011DANIEL MEDINALLICENCIA DE DIAABM01:06:176600:19:4515200:36:3032.8800:56:159000:10:0200:00:0000:00:00
17 7019DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:07:3615100:23:1810100:32:5636.4400:56:1414600:11:2200:00:3900:00:40
18 4482ALEXANDRE FERNANDEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:3712900:22:1713000:34:1235.0900:56:2914000:11:0800:00:5400:00:48
19 5696EDUARD VERA GONZALETRI+9 EL MASNOUABM01:09:1315000:23:1513900:34:5934.300:58:1413800:10:5900:01:0000:00:49
20 8004FERRAN ESTRAGUÉS GÓLLICENCIA DE DIAABM01:09:5213000:22:2015500:36:4132.7100:59:0113100:10:5100:01:2600:01:32
21 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:12:2411500:21:5118300:39:5730.0401:01:4811500:10:3600:01:0900:01:06
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:09:0714300:22:5614500:35:2733.8500:58:2312100:10:4400:00:3400:00:35
2 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:09:0711200:21:3616000:37:0132.4200:58:3711000:10:3000:00:4100:00:40
3 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:19:5618300:26:2018500:40:4729.4201:07:0717800:12:4900:01:1000:01:01
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M00:52:16600:16:30300:27:5043.1100:44:20600:07:5600:00:1800:00:16
2 3958JORDI LINARES HERNAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:56:191900:17:483000:29:4740.2900:47:352500:08:4400:00:2400:00:21
3 5674JAVI CIRCUJANO VALDC.N. MATAROV1M00:57:182800:18:083900:30:2039.5600:48:282800:08:5000:00:3000:00:29
4 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:58:464100:18:525500:30:5038.9200:49:423800:09:0400:00:3000:00:20
5 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:58:557000:19:523100:29:4940.2500:49:414400:09:1400:00:3600:00:37
6 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M00:59:035200:19:133800:30:1939.5800:49:326500:09:3100:00:2300:00:29
7 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M00:59:214200:18:566800:31:0938.5200:50:054600:09:1600:00:2600:00:34
8 1240RAUL SILVESTRE TIENCLUB NATACIO CALDESV1M00:59:414700:19:016200:30:5938.7300:50:007600:09:4100:00:3000:00:28
9 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M00:59:548200:20:093400:30:004000:50:098000:09:4500:00:2500:00:27
10 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:00:004300:18:567500:31:3238.0500:50:286600:09:3200:01:0000:00:46
11 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:489200:20:345700:30:5338.8600:51:2710400:10:2100:00:3700:00:38
12 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:02:019000:20:326300:31:0038.7100:51:3210800:10:2900:00:4200:00:39
13 8001JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:03:039700:20:478600:32:1037.3100:52:579500:10:0600:00:5400:00:32
14 8007DIEGO GONZALEZ SANCLLICENCIA DE DIAV1M01:03:156300:19:2812800:34:0735.1700:53:357200:09:4000:01:0800:01:08
15 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:168400:20:199900:32:4136.7200:53:0010200:10:1600:01:0100:00:32
16 8002JESUS DE LA FUENTE LLICENCIA DE DIAV1M01:04:1910900:21:188200:31:5037.700:53:0814100:11:1100:00:5300:00:45
17 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 TEAMV1M01:05:3411300:21:4112100:33:4935.4900:55:309200:10:0400:01:0000:00:53
18 4925JOAN GORDILLO GARCITEAM TRIRELAYV1M01:06:3911600:21:5213700:34:3934.6300:56:319600:10:0800:01:1200:00:51
19 4725SALVADOR MARTINEZ GCLUB NATACIO MINORISAV1M01:06:5113100:22:2314200:35:1634.0300:57:394200:09:1200:00:4600:00:38
20 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:07:5314100:22:5011700:33:4035.6400:56:3014800:11:2300:00:5400:00:50
21 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M01:08:2011900:21:5614700:35:3033.800:57:2613700:10:5400:00:4800:00:31
22 806FRANCISCO BAENA GOMSBR OPEN TEAMV1M01:08:3013800:22:3913200:34:2134.9300:57:0015100:11:3000:00:5600:01:09
23 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:09:3514000:22:3912400:34:0435.2300:56:4317900:12:5200:01:0100:01:05
24 4477JOSE VICTORIA GALDECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:09:5216100:23:5812900:34:1035.1200:58:0815900:11:4400:00:4400:00:35
25 5810MANUEL GARCIA OCHOASBR OPEN TEAMV1M01:10:0810600:21:1017000:38:1331.400:59:2312200:10:4500:01:1000:01:42
26 3128JAIRO MURCIA CORTESC.E. MEDITERRANIV1M01:12:3416400:24:0915300:36:3132.8601:00:4016300:11:5400:00:4200:00:47
27 7003JOSUE LOPEZ TESTONLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1518200:26:1417100:38:1631.3601:04:3017700:12:4500:01:0800:01:06
28 7008SAMUEL MARTINEZ FLOLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1019800:28:2916200:37:0932.301:05:3819400:14:3200:01:2900:01:12
29 8016JORDI GONZÁLEZ CARMLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1918800:26:5818000:39:3730.2901:06:3518600:13:4400:01:1200:01:07
30 4292TOMAS FULGUEIRA MAYINDEPENDIENTEV1M01:22:4219200:27:5917800:38:5530.8401:06:5419700:15:4800:00:4200:00:48
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8015ISABEL CRIACH DOS SLLICENCIA DE DIAV1F01:11:2214700:23:0816100:37:0232.401:00:1014200:11:1200:00:5900:00:39
2 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:14:5617600:25:0216700:37:5631.6301:02:5816500:11:5800:00:5600:00:50
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:56:453100:18:242100:29:3040.6800:47:542900:08:5100:00:3400:00:38
2 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 TEAMV1M00:57:333500:18:363300:29:5840.0400:48:343600:08:5900:00:4000:00:32
3 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:58:565500:19:164500:30:3939.1500:49:553700:09:0100:00:2400:00:33
4 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:59:086800:19:512900:29:4740.2900:49:386100:09:3000:00:4100:00:34
5 8010JOAQUIN LAVADO TRASLLICENCIA DE DIAV1M00:59:174000:18:467300:31:2038.300:50:064100:09:1100:00:2800:00:28
6 8019SANTIAGO ABAD DE AGINDEPENDENTV1M00:59:235700:19:184600:30:4039.1300:49:585500:09:2500:00:2600:00:32
7 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M00:59:424500:18:587600:31:3737.9500:50:353900:09:0700:00:5200:00:34
8 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M00:59:426400:19:316400:31:0138.6900:50:324000:09:1000:00:5600:00:35
9 1972JUAN JOSE CARBALLO C.T. PARETS DEL VALLESV1M00:59:535900:19:215600:30:5338.8600:50:147100:09:3900:00:2800:00:33
10 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:01:228900:20:315200:30:4938.9400:51:208800:10:0200:00:2800:00:33
11 1485REYNOLD GONZALEZ FEASS TRIATLETES MANRESANSV1M01:01:236900:19:528300:31:5537.600:51:476900:09:3600:00:4600:00:49
12 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:519300:20:379600:32:3236.8900:53:097800:09:4200:00:4300:00:39
13 3134JOSE OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV1M01:02:567300:19:5910700:33:1636.0700:53:157400:09:4100:01:2500:00:39
14 3054JORDI PUJOL BELLALTTEAM TRIRELAYV1M01:04:009400:20:4311600:33:3435.7500:54:177900:09:4300:00:4900:00:38
15 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:5911700:21:529000:32:2137.0900:54:1312400:10:4600:00:4500:00:37
16 850JOAN ARANEGA BENITOCLUB VO2 TEAMV1M01:05:1212200:22:0010400:33:1136.1600:55:118700:10:0100:00:4700:00:38
17 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:05:4112300:22:0110800:33:1736.0500:55:1810600:10:2300:00:3500:00:39
18 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:06:1212000:21:5911100:33:203600:55:1913600:10:5300:01:0200:00:48
19 7018JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:08:5415600:23:3513500:34:3234.7500:58:0712800:10:4700:00:5900:01:03
20 5583JOSEP FERNANDEZ SASC.N. VILAFRANCA V1M01:09:2913500:22:2515000:36:1433.1200:58:3913000:10:5000:01:0500:01:11
21 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:10:5813200:22:2316800:38:0231.5501:00:2511200:10:3300:00:5800:01:13
22 8006JUAN MANUEL SANTIALLICENCIA DE DIAV1M01:11:5317200:24:4114800:35:4233.6101:00:2315200:11:3000:01:0300:00:39
23 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:12:3217400:24:5311200:33:2335.9500:58:1619100:14:1600:00:4200:00:45
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURC.N. VIC-ETBV2F01:14:1416800:24:2316600:37:4731.7601:02:1016700:12:0400:00:4700:00:45
2 6162ROSA CASADO MIRALLEC.E.E. SANT GERVASIV2F01:14:5617100:24:3317400:38:4231.0101:03:1515600:11:4100:01:1800:01:06
3 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:15:5518600:26:3316500:37:4031.8601:04:1315700:11:4200:00:2800:00:26
4 4457ISABEL SANSA ALCANTW3TRIBCNV2F01:17:0717000:24:2818400:40:1729.7901:04:4517400:12:2200:00:4500:00:45
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV2M00:54:411000:17:081800:29:164100:46:241300:08:1700:00:2500:00:22
2 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:061300:17:321400:29:0441.2800:46:361900:08:3000:00:2200:00:29
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M00:59:316100:19:234700:30:4239.0900:50:055600:09:2600:00:3000:00:30
4 2006SEBASTIAN SALMERON CLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M01:02:068600:20:257400:31:3138.0800:51:569800:10:1000:00:4700:00:59
5 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:3611000:21:237900:31:3937.9100:53:026800:09:3400:00:2900:00:35
6 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:03:3110400:21:058400:31:5537.600:53:0011100:10:3100:00:2600:00:36
7 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:2710200:20:5810500:33:1436.1100:54:1210100:10:1500:00:5800:00:38
8 1275JOSEP FIGUEREO BAULTEAM TRIRELAYV2M01:06:1112400:22:0711400:33:2635.8900:55:3311600:10:3800:00:4600:00:56
9 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:06:5314500:23:0310200:33:0436.2900:56:0712500:10:4600:00:5900:00:34
10 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:0915200:23:2113600:34:3334.7300:57:5414300:11:1500:00:5100:00:37
11 7014JAUME FULLERACHS GRLLICENCIA DE DIAV2M01:09:4515400:23:3314600:35:2733.8500:59:0012300:10:4500:00:0000:00:00
12 8018BUFALO DEL ESTAL RELLICENCIA DE DIAV2M01:10:1416900:24:2611500:33:3135.800:57:5717100:12:1700:00:3900:00:38
13 6002FRANCISCO JOSÉ ALMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:11:4417700:25:0412300:33:5635.3600:59:0017600:12:4400:01:1600:01:22
14 1864SALVADOR DE VAL SOLCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:13:5315800:23:3817600:38:4830.9301:02:2614900:11:2700:01:0100:01:03
15 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:16:4916700:24:1518700:40:4929.401:05:0416000:11:4500:01:2000:01:25
16 8008TONI SIESO MAQUEDALLICENCIA DE DIAV2M01:25:0918900:27:2818600:40:4729.4201:08:1519800:16:5400:01:4000:02:11
17 7009RICARD DOMÈNECH IDOLLICENCIA DE DIAV2M01:26:3119400:28:0319500:45:3226.3501:13:3518100:12:5600:00:0000:00:00
18 7006JORDI MANDRI AMADORLLICENCIA DE DIAV2M01:31:3419900:30:1419600:47:2225.3301:17:3618800:13:5800:02:2500:01:10
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:576500:19:326000:30:5738.7700:50:295900:09:2800:00:3500:00:49
2 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:01:398700:20:286700:31:0738.5600:51:359300:10:0400:00:2700:00:43
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:139900:20:578500:32:0037.500:52:5710300:10:1600:00:4900:00:37
4 7016ESTEVE ROCA TEIXIDOLLICENCIA DE DIAV2M01:08:0915300:23:2311300:33:2435.9300:56:4714700:11:2200:00:0000:00:00
5 8005ANTONIO BERMUDO MOLLICENCIA DE DIAV2M01:12:5816500:24:1115600:36:4332.6801:00:5416800:12:0400:01:2100:01:08
6 5738ENRIC MUDARRA HERRETRI+9 EL MASNOUV2M01:17:4216600:24:1518900:41:2428.9901:05:3916600:12:0300:01:1800:02:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5671FRANCESC XAVIER RICINDEPENDIENTEV3M01:00:588000:20:077200:31:2038.300:51:276400:09:3100:00:5400:00:33
2 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV3M01:07:0213300:22:2412200:33:5535.3800:56:1912000:10:4300:00:3100:00:41
3 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:07:4013600:22:3112700:34:0635.1900:56:3713900:11:0300:01:1200:00:52
4 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:5316200:24:0512600:34:0535.2100:58:1015800:11:4300:01:0200:00:55
5 232JOSEP MARIA FRAILE CLUB PROAMV3M01:17:0517900:25:1118200:39:4830.1501:04:5916900:12:0600:01:2200:01:22
6 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:21:5419100:27:3718100:39:4830.1501:07:2519200:14:2900:00:4700:01:11

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32