RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
171 165 160 5 0 5 18 2 19 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5804GUILLEM SOLANAS MUNCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:34:224700:15:041901:05:5916.3701:21:034800:13:1900:00:3500:00:39
2 5794FERRAN CARRERAS LAVC.A. IGUALADAJNM01:42:146500:15:514501:13:2814.701:29:193000:12:5500:00:5900:00:43
3 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEC.E. CERDANYOLA A.T.JNM02:23:337500:16:1115301:51:389.6702:07:4911800:15:4400:00:0000:00:38
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:30:30200:13:151401:05:2216.5201:18:37500:11:5300:00:1900:00:25
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:30:56100:13:121601:05:4516.4301:18:57900:11:5900:00:2600:00:37
3 2503ABEL SERRA SUCARRATCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:32:172000:14:081701:05:4916.4101:19:571900:12:2000:00:2600:00:24
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:33:021100:13:502001:06:4316.1901:20:332200:12:2900:00:3300:00:31
5 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM01:33:491200:13:522801:07:4815.9301:21:401100:12:0900:00:3300:00:47
6 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:533300:14:422101:06:5316.1501:21:356700:14:1800:00:0000:00:42
7 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:36:022300:14:153201:08:5915.6601:23:142600:12:4800:00:4200:00:42
8 7006ORIOL RODRÍGUEZ VALFEECSUB23M01:41:012200:14:114601:13:4114.6601:27:524100:13:0900:00:4300:01:05
9 5786ARNAU PLA ALVAREZINDEPENDIENTESUB23M01:46:238300:16:275701:15:2414.3201:31:517600:14:3200:00:4100:00:44
10 1707RUBEN JIMENEZ PICAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:46:345800:15:326401:18:0513.8301:33:373300:12:5700:00:3900:00:33
11 7007ARNAU CASES DE MATIFEECSUB23M01:49:51500:13:248601:24:3112.7801:37:55800:11:5600:00:5600:00:56
12 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:53:146000:15:358201:23:5312.8801:39:285700:13:4600:00:4300:00:53
13 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M02:06:0811600:17:3412901:33:1911.5701:50:5310400:15:1500:00:5400:00:59
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB ESPORTIU Z5ABF01:57:5012500:17:468401:24:0912.8301:41:5512100:15:5500:00:5200:00:42
2 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF02:02:358100:16:2712301:31:3811.7901:48:057300:14:3000:00:3800:00:38
3 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF02:03:2712700:17:5911601:29:3012.0701:47:2912300:15:5800:00:4500:00:34
4 7009JENNY ARASIL GARCIALLICENCIA DE DIAABF02:22:368000:16:2215401:51:419.6702:08:037700:14:3300:01:0800:01:08
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5803EVER ALEJANDRO GOMECLUB ESPORTIU Z5ABM01:23:391300:13:54100:57:4318.7101:11:371000:12:0200:00:3700:00:35
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:19600:13:24300:59:2118.201:12:45300:11:3400:00:3100:00:31
3 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:24:20400:13:20500:59:4718.0701:13:07100:11:1300:00:3600:00:27
4 5785MARC DONADEU PERARNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:151900:14:07200:58:4318.3901:12:502000:12:2500:00:4700:00:36
5 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:31:311000:13:491501:05:2716.501:19:161400:12:1500:00:3000:00:29
6 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:37:294300:14:583101:08:3015.7701:23:286000:14:0100:00:2700:00:38
7 4268JULIO CESAR GAONA C.E.T. DISTANCEABM01:44:226400:15:504701:13:5614.6101:29:468000:14:3600:00:4100:00:43
8 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM01:48:358200:16:276301:17:4113.901:34:087200:14:2700:00:5700:00:50
9 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:48:384000:14:547001:20:3513.401:35:294000:13:0900:00:4100:01:09
10 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:49:489500:17:016501:18:0613.8301:35:078400:14:4100:00:4700:00:48
11 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:52:072400:14:199601:25:3112.6301:39:501600:12:1700:00:3800:00:43
12 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:54:029700:17:027101:20:5713.3401:37:5912400:16:0300:00:3800:00:40
13 2244ENRIQUE JAVIER GARCC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:59:275700:15:3011901:30:3011.9301:46:004900:13:2700:00:3700:01:24
14 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM02:16:353700:14:5015101:48:539.9202:03:432800:12:5200:00:3300:00:32
15 2344ALEJANDRO SANCHEZ LCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:17:527700:16:1715001:47:2410.0602:03:416600:14:1100:00:4300:00:35
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7002ANIA FONTANET ROVIRLLICENCIA DE DIAABF01:59:4314000:19:047901:23:2412.9501:42:2814400:17:1500:01:0400:00:50
2 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:18:2013900:18:5114601:42:4510.5102:01:3613600:16:4400:01:1500:00:35
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:40300:13:181001:01:5317.4501:15:11200:11:2900:00:3900:00:39
2 4984RICARD COSTA PUIGPEP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:29:531400:13:551201:03:4716.9301:17:421200:12:1100:00:2700:00:28
3 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:34:243100:14:342201:06:5616.1401:21:302900:12:5400:00:2100:00:32
4 2487DAVID SEREROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:35:274100:14:552501:07:3215.9901:22:273600:13:0000:00:4100:00:41
5 5792MARIUS ALSIUS VIVECLUB NATACIO OLOTABM01:37:085600:15:233001:08:0615.8601:23:295400:13:3900:00:5300:01:04
6 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:43:447100:16:064001:12:3614.8801:28:429900:15:0200:00:3600:00:45
7 7003ORIOL GIL OLIVÉLLICENCIA DE DIAABM01:44:377000:16:054201:13:0014.7901:29:0511400:15:3200:01:1100:00:56
8 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:54:316300:15:429201:25:1712.6601:40:595100:13:3200:00:3500:00:40
9 4851EMILIO TIZÓN VALVERC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:55:262600:14:2110901:28:0912.2501:42:303100:12:5600:00:4200:00:49
10 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:57:5413500:18:288001:23:2912.9401:41:5712200:15:5700:00:5900:00:50
11 7012ENRIC TESTART RIUMALLICENCIA DE DIAABM01:58:2111100:17:299501:25:2912.6301:42:5811200:15:2300:01:0200:01:23
12 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:01:548500:16:4511701:30:1511.9701:47:009500:14:5400:00:4900:00:37
13 1476XAVIER NAVARRO CIURINDEPENDIENTEABM02:04:427900:16:2012701:33:0311.6101:49:2310600:15:1900:00:4300:00:49
14 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARC.N. BADALONAABM02:14:1411800:17:3614401:41:4210.6201:59:189700:14:5600:01:0100:01:07
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5621AMÀLIA GEMMA AGUILAPRAT TRIATLO 1994ABF02:01:1613200:18:1410701:27:0712.401:45:2112000:15:5500:01:0800:00:46
2 5818LESLIE REKOW REPULLPRAT TRIATLO 1994ABF02:02:5710700:17:2411801:30:2511.9401:47:4910300:15:0800:00:5900:00:48
3 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:12:3115600:20:3512201:31:1911.8301:51:5415800:20:3700:01:0800:00:55
4 3978LAURA BALETA FARRERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:19:3415300:20:0314201:40:1610.7702:00:1915200:19:1500:00:4800:00:57
5 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:28:5315800:21:1914901:46:4810.1102:08:0715900:20:4600:00:4700:01:17
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:27900:13:44400:59:2818.1601:13:121500:12:1500:00:3000:00:31
2 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:48700:13:28901:01:3617.5301:15:04400:11:4400:00:2900:00:32
3 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:30:001800:14:051301:04:0016.8801:18:05700:11:5500:00:2800:00:25
4 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:34:182100:14:102401:07:1916.0401:21:292700:12:4900:00:3500:00:37
5 5782DAVID TARRÉS VILLEGCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:362500:14:202601:07:4115.9601:22:012300:12:3500:01:0100:00:40
6 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:271600:14:013301:09:0815.6201:23:091700:12:1800:00:3200:00:36
7 3984MARCEL CARRERAS SOLC.E.T. DISTANCEABM01:36:425000:15:112901:07:5415.9101:23:055300:13:3700:00:3900:00:39
8 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:573500:14:462701:07:4615.9401:22:327100:14:2500:00:3200:00:33
9 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:115900:15:333401:09:5915.4301:25:325500:13:3900:00:3800:00:47
10 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:42:307600:16:163901:12:0714.9801:28:236400:14:0700:00:2800:00:26
11 5788RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:352900:14:295301:15:1914.3401:29:482500:12:4700:01:0200:00:55
12 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:45:046600:15:575801:15:2814.3101:31:255600:13:3900:00:4600:00:43
13 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:46:458600:16:495601:15:2414.3201:32:137400:14:3200:00:5400:00:41
14 7011JORDI TEIXIDOR MIRLLICENCIA DE DIAABM01:48:239800:17:066101:16:3014.1201:33:368700:14:4700:01:2800:01:23
15 5989ALBERT SOLA COLOMERTGCBINNABM01:53:086900:16:037401:22:0013.1701:38:0310200:15:0500:00:3800:00:40
16 5777MARCOS MUELAS MORENPRAT TRIATLO 1994ABM01:55:586800:16:028901:25:0612.6901:41:089100:14:5000:00:4300:00:48
17 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:57:239200:16:5810001:26:0512.5501:43:036800:14:2000:00:5000:00:54
18 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:57:5011900:17:389101:25:1612.6701:42:549600:14:5600:00:5000:00:38
19 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM TRIRELAYABM01:58:2910900:17:259401:25:2812.6401:42:5311600:15:3600:00:4600:00:36
20 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM01:59:3613000:18:1010101:26:0612.5401:44:1610800:15:2000:01:3200:01:15
21 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:00:3111000:17:2810601:26:4512.4501:44:1312900:16:1800:00:4300:01:10
22 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM02:04:3212300:17:4112401:32:0411.7301:49:458800:14:4700:01:3400:01:09
23 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM02:12:2813300:18:1513601:37:2411.0901:55:3913700:16:4900:00:5400:01:04
24 7001ALBERTO ORTEGA PLAZFEECABM02:13:2211200:17:3013401:36:1311.2201:53:4315400:19:3900:01:1900:01:45
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5775SANDRA SANTANYES MUTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:46:5913400:18:244101:12:5814.801:31:2211700:15:3700:00:5700:00:42
2 5817ROSA REQUENA LLONGUPRAT TRIATLO 1994V1F02:18:1115500:20:3014301:40:1810.7702:00:4814500:17:2300:00:5800:01:16
3 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:43:3015900:21:1915802:02:558.7902:24:1415300:19:1600:01:2100:01:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:26:541700:14:05801:00:5617.7201:15:01600:11:5300:00:3000:00:32
2 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:27:091500:13:58701:00:4317.7901:14:412100:12:2800:00:3600:00:39
3 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:553000:14:31601:00:2817.8601:14:593200:12:5600:00:3800:00:29
4 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:35:545500:15:222301:07:1716.0501:22:394600:13:1500:00:3400:00:36
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:39:163200:14:393501:11:2715.1201:26:064200:13:1000:00:4100:00:33
6 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:40:134500:15:003801:11:591501:26:594500:13:1400:00:3700:00:45
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:41:052800:14:274801:14:0014.5901:28:272400:12:3800:00:4600:00:51
8 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:41:086200:15:413701:11:5615.0101:27:375000:13:3100:00:4000:00:40
9 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:42:284600:15:015001:14:2814.501:29:293400:12:5900:00:4400:00:40
10 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:42:393800:14:505901:15:2914.3101:30:191800:12:2000:00:4500:00:42
11 4199SERGIO LOPEZ MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:42:545200:15:214901:14:2814.501:29:493900:13:0500:00:4000:00:45
12 7013MIQUEL TEJERO CAMPOLLICENCIA DE DIAV1M01:44:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:567800:16:185201:15:0614.3801:31:247500:14:3200:00:3600:00:44
14 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:48:519400:17:006201:16:3114.1101:33:3110900:15:2000:00:0000:00:38
15 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:48:547300:16:106901:18:5013.701:35:005900:13:5400:00:4900:00:40
16 3839RAUL SANCHEZ ALCARAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:54:054800:15:049901:26:0112.5601:41:053500:13:0000:00:4100:00:43
17 5609JOSE CASTILLO LEÓNCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:59:1013700:18:367801:23:2312.9501:41:5914300:17:1100:00:0000:00:00
18 449SIM VENTURA COMASTRI+9 EL MASNOUV1M02:00:2113100:18:1110501:26:4212.4601:44:5311300:15:2800:00:4300:00:39
19 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:00:364400:15:0012601:32:3311.6701:47:333800:13:0300:00:3600:00:35
20 2315HECTOR MOLINA GIMENC.E. RAYOTEAMV1M02:01:1012900:18:0910301:26:3712.4701:44:4613100:16:2400:00:5900:00:53
21 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:02:069300:16:5911201:29:0112.1301:46:0012600:16:0600:00:3900:00:46
22 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:03:3412000:17:3810801:27:3612.3301:45:1414700:18:2000:00:4400:01:02
23 2101FRANCESC RECASENS ECCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:04:1910600:17:2212501:32:0911.7201:49:319000:14:4800:00:4000:00:47
24 652ALBERT MARINA PERARC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:06:286700:15:5713301:36:0911.2301:52:067000:14:2200:00:5100:00:46
25 561ALBERT CERDÀ VICENSCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:07:1214100:19:1611301:29:0912.1101:48:2515100:18:4700:00:3900:00:42
26 4370CARLOS DE MAYA SANCPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:1211700:17:3413201:36:0611.2401:53:4013200:16:3200:01:0600:01:04
27 7004JOSEP LORENZOLLICENCIA DE DIAV1M02:10:2611500:17:3313501:36:4511.1601:54:1812700:16:0800:01:1200:01:24
28 5274RUBEN FERNANDEZ MORC.N. BADALONAV1M02:17:1211400:17:3214701:45:0010.2902:02:328200:14:4000:00:2600:00:42
29 7005CARLOS VACA VIÑUELALLICENCIA DE DIAV1M02:19:1415100:19:5813901:38:4310.9401:58:4115700:20:3300:01:0000:01:12
30 2466JOSE LUIS HERNANDEZINDEPENDIENTEV1M02:19:5512800:18:0514801:45:1110.2702:03:1613400:16:3900:01:2500:01:37
31 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:27:1614200:19:2315201:50:559.7402:10:1813900:16:5800:01:1500:01:54
32 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M02:33:4015200:20:0015501:55:089.3802:15:0814800:18:3200:01:2200:02:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:53:3710400:17:167301:21:1813.2801:38:3410000:15:0300:00:4100:00:46
2 5805MARIA VICTORIA LÓPECLUB ESPORTIU Z5V1F02:38:3514800:19:4515602:01:398.8802:21:2414200:17:1100:01:0400:01:19
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:28:33800:13:411101:02:3917.2401:16:201300:12:1300:00:3600:00:33
2 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:40:323900:14:513601:11:5015.0301:26:415800:13:5100:00:3400:00:31
3 3416XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:40:382700:14:234301:13:1314.7501:27:363700:13:0200:00:3400:00:32
4 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:454200:14:565101:14:3014.501:29:264700:13:1900:00:3000:00:32
5 4652ANTONIO GARCIA GARCC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:44:533400:14:436001:15:4814.2501:30:316900:14:2200:00:5500:00:54
6 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:45:417400:16:105501:15:2114.3301:31:316500:14:1000:00:4500:00:45
7 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:46:509100:16:575401:15:1914.3401:32:167800:14:3400:00:3900:00:33
8 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:47:084900:15:106701:18:2113.7801:33:315200:13:3700:00:4400:00:47
9 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:51:133600:14:487701:23:1412.9801:38:024300:13:1100:00:3900:00:50
10 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:51:395300:15:217601:23:051301:38:264400:13:1300:00:3200:00:33
11 3196JOSE DOMINGUEZ SANCTEAM TRIRELAYV1M01:53:4910300:17:167201:21:1213.301:38:2811000:15:2100:00:0000:00:44
12 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:54:0912400:17:427501:22:2413.1101:40:066300:14:0300:01:0100:01:21
13 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:58:495100:15:1711501:29:2912.0701:44:466200:14:0300:00:5400:00:55
14 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:58:568900:16:5710401:26:4112.4601:43:3810500:15:1800:00:5700:01:27
15 5757SERGIO FERNÁNDEZ PIC.E.T. DISTANCEV1M01:59:097200:16:0611001:28:2312.2201:44:298300:14:4000:01:0600:01:03
16 743JORDI ABAD GIMENEZC.N. VILAFRANCA V1M02:02:3110500:17:1811101:28:5812.1401:46:1612800:16:1500:00:4200:00:45
17 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M02:06:0712600:17:5412801:33:1611.5801:51:109800:14:5700:01:0700:00:57
18 2463LLORENÇ ARNAU GUITAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:07:349900:17:0713101:35:3511.301:52:429300:14:5200:01:0200:01:00
19 2616DANIEL JIMENEZ MARCLUB NATACIO RUBIV1M02:10:5714600:19:3313001:34:1711.4501:53:5014000:17:0700:01:0000:01:28
20 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:14:2314300:19:2513801:38:1910.9801:57:4413500:16:3900:01:0600:01:35
21 4409SANTI GÜELL HERNÁNDTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:20:1615000:19:5214501:41:4810.6102:01:4014900:18:3600:00:4700:01:10
22 7010OSCAR BRIONES ROMELLICENCIA DE DIAV1M02:38:3714700:19:4115702:01:488.8702:21:2914100:17:0800:01:2400:01:23
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:35:376100:15:401801:05:5616.3801:21:366100:14:0100:00:2500:00:41
2 694JOSEP BUDALLES SALATRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M01:45:479000:16:574401:13:1514.7401:30:1211500:15:3500:00:5000:00:48
3 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:49:568400:16:346801:18:4013.7301:35:148600:14:4200:00:4500:00:51
4 3195DAVID DELLUNDE MARTTEAM TRIRELAYV2M01:55:559600:17:018301:24:0712.8401:41:088900:14:4700:00:4400:00:52
5 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:56:0010000:17:098101:23:4712.8901:40:5610100:15:0400:00:5000:01:08
6 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M01:57:4210200:17:159001:25:0712.6901:42:2210700:15:2000:00:5200:00:42
7 8001JORDI VICENTE BADELLICENCIA DE DIAV2M01:58:1212200:17:408701:24:3812.7601:42:1811900:15:5400:01:2800:01:13
8 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:59:245400:15:2111401:29:2512.0801:44:468100:14:3800:00:4800:00:45
9 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV2M02:00:4513800:18:509701:25:5012.5801:44:4012500:16:0500:00:4600:00:58
10 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M02:04:5811300:17:3212001:31:0611.8601:48:3813000:16:2000:01:2400:01:03
11 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:13:5714400:19:2813701:37:5611.0301:57:2413300:16:3300:00:5300:00:49
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:51:2813600:18:326601:18:2013.7901:36:527900:14:3600:00:5700:00:49
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:238700:16:558801:24:4712.7401:41:428500:14:4100:00:5100:00:40
3 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV2M02:03:5510800:17:2512101:31:0711.8501:48:3211100:15:2300:00:5500:01:09
4 7008ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:14:0910100:17:1214101:39:1610.8801:56:2814600:17:4100:01:0700:01:31
5 4882JORDI ZABALETA GASCC.E. RAYOTEAMV2M02:16:5714500:19:3214001:38:4410.9401:58:1615000:18:4100:01:1200:01:21
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:58:4212100:17:4010201:26:0812.5401:43:489400:14:5400:00:4400:00:58
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:02:3814900:19:479801:25:5912.5601:45:4613800:16:5200:00:5300:00:45
3 5606MIGUEL FERNÁNDEZINDEPENDIENTEV3M02:05:5915700:20:389301:25:2512.6401:46:0315600:19:5600:00:5100:00:55
4 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M02:44:4415400:20:2915902:04:218.6902:24:5015500:19:5400:00:3400:00:47
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:56:058800:16:568501:24:1712.8101:41:139200:14:5200:00:4900:00:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32