RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
133 119 114 5 0 6 21 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:33:401200:26:04400:52:2224.0601:18:261600:15:1400:00:3400:00:00
2 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:40:07000:00:00000:00:00001:24:053000:16:0200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:49:284200:29:573601:01:4220.4201:31:396100:17:4900:00:5100:00:00
2 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADASUB23F01:55:334400:30:133901:04:1019.6401:34:239500:21:1000:01:4500:00:00
3 2943MARIA HERNANDEZ CONCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:10:386300:32:048201:19:5515.7701:51:597300:18:3900:01:0200:00:00
4 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:22:478200:35:569201:24:4614.8602:00:4210100:22:0500:01:1200:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:28:35300:24:01200:50:4924.801:14:50500:13:4500:00:3600:00:00
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:29:48100:23:39600:52:4723.8701:16:26100:13:2200:00:2900:00:00
3 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:53200:23:541900:56:2722.3201:20:21200:13:3200:00:3800:00:00
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:36:32400:24:291200:55:1222.8301:19:414200:16:5100:00:5400:00:00
5 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:37:232200:26:381400:55:2822.7201:22:061900:15:1700:00:4700:00:00
6 3336JORDI GARCIA BERMUDGAVA TRIATLOSUB23M01:43:16000:00:00000:00:00001:27:113200:16:0500:00:0000:00:00
7 2023PEDRO AVELLO GOROSTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:48:301600:26:224001:04:5419.4101:31:165400:17:1400:00:5000:00:00
8 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:54:393600:29:154901:08:1218.4801:37:275300:17:1200:00:5200:00:00
9 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLÓABM01:55:272500:26:446401:10:1717.9301:37:016700:18:2600:01:0000:00:00
10 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:08:538400:36:036301:10:1717.9301:46:2010400:22:3300:00:5600:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:43:392700:27:233101:00:1220.9301:27:353100:16:0400:01:1100:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:364100:29:562200:57:4221.8401:27:384700:16:5800:00:5000:00:00
3 6115MARINA MARTINEZ RASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:13:237600:33:388401:20:0715.7301:53:458200:19:3800:01:3500:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 971ALEIX SELLARES GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:30:26500:24:40300:52:0724.1801:16:47300:13:3900:00:3700:00:00
2 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:32:40800:25:06500:52:4023.9201:17:461200:14:5400:00:4800:00:00
3 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM01:36:442400:26:441300:55:1322.8201:21:57900:14:4700:00:3700:00:00
4 4268JULIO CESAR GAONA C.E.T. DISTANCEABM01:39:522600:26:532000:57:0922.0501:24:022700:15:5000:01:4800:00:00
5 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:175400:31:075501:09:0218.2501:40:098700:20:0800:00:5100:00:00
6 5494MIGUEL VIQUE GARROTCLUB TRIATLO SANT FELIUABM02:05:246900:32:557101:11:3117.6201:44:269400:20:5800:01:4500:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:344600:30:184601:07:1418.7401:37:324900:17:0200:01:1300:00:00
2 2638MONTSE MARTINEZ GUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:40000:00:00000:00:00001:37:496200:17:5100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:47600:24:44100:49:3625.401:14:20600:14:2700:00:3900:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:12700:24:461000:54:3823.0601:19:241000:14:4800:00:3500:00:00
3 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:052000:26:34700:53:4623.4301:20:20800:14:4500:00:4300:00:00
4 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:35:331000:25:52900:54:1223.2501:20:042200:15:2900:00:4900:00:00
5 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:40:01900:25:392800:59:0821.3101:24:471700:15:1400:00:4600:00:00
6 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:302900:27:393401:00:5920.6601:28:384300:16:5200:00:4900:00:00
7 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:48:00000:00:00000:00:00001:32:232500:15:3700:00:0000:00:00
8 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:48:42000:00:00000:00:00001:33:301500:15:1200:00:0000:00:00
9 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:50:37000:00:00000:00:00001:31:098100:19:2800:00:0000:00:00
10 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:59:375700:31:155901:09:3918.0901:40:547700:18:4300:01:2000:00:00
11 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:03:274700:30:206101:09:5018.0401:40:1010700:23:1700:00:5900:00:00
12 2052XAVIER SERRANO BELLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:15:298300:36:007801:17:4916.1901:53:499800:21:4000:01:0200:00:00
13 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:22:489300:37:398901:22:2515.2902:00:0410500:22:4400:01:4500:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:383300:28:542900:59:2121.2301:28:155500:17:2300:01:0100:00:00
2 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:146800:32:506501:10:2117.9101:43:116300:18:0300:01:2500:00:00
3 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:05:537900:34:495301:08:4618.3201:43:3510200:22:1800:01:2100:00:00
4 3997MONTSE MASIP ARAGOCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:16:258500:36:068801:21:3915.4301:57:457500:18:4000:01:2200:00:00
5 5062ANA FUENTES GONZALETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:32:139400:39:419401:28:5314.1802:08:3410900:23:3900:01:5300:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:561100:26:021100:55:1222.8301:21:14400:13:4200:00:4000:00:00
2 3984MARCEL CARRERAS SOLC.E.T. DISTANCEABM01:37:041800:26:301500:55:3422.6801:22:041300:15:0000:01:0100:00:00
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:38:231900:26:331800:56:1522.401:22:482300:15:3500:00:4300:00:00
4 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:54000:00:00000:00:00001:27:383300:16:1600:00:0000:00:00
5 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:163000:28:202600:59:0521.3301:27:254100:16:5100:01:1400:00:00
6 3011MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:45:03000:00:00000:00:00001:28:383500:16:2500:00:0000:00:00
7 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:47:325100:30:403001:00:1120.9401:30:513900:16:4100:01:4400:00:00
8 1451JAVI TRENCHS ALFONSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:063700:29:403801:02:4220.101:32:227800:18:4400:01:1900:00:00
9 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM01:52:12000:00:00000:00:00001:35:373800:16:3500:00:0000:00:00
10 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:11000:00:00000:00:00001:36:483400:16:2300:00:0000:00:00
11 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:57:104000:29:555601:09:0318.2501:38:586400:18:1200:00:5800:00:00
12 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM01:57:305800:31:165101:08:3818.3601:39:545700:17:3600:01:0200:00:00
13 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:445500:31:096001:09:5018.0401:40:594000:16:4500:00:5900:00:00
14 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:58:455200:31:014801:08:0418.5101:39:058400:19:4000:01:0100:00:00
15 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM01:59:395000:30:327001:11:2817.6301:42:005800:17:3900:01:1500:00:00
16 4350CRISTIAN MARTINEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM02:02:427500:33:366601:10:2317.901:43:597600:18:4300:01:0500:00:00
17 4345ANTONIO ROZAS ALBACCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:07:375900:31:177901:17:5516.1701:49:126500:18:2500:01:2900:00:00
18 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:20:188600:36:398601:20:2115.6801:57:0010800:23:1800:01:4300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4673NURIA RIVAS SAMANIECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:12:087300:33:338501:20:0715.7301:53:406800:18:2800:01:3600:00:00
2 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:13:178100:35:388001:18:2116.0801:53:598000:19:1800:01:0600:00:00
3 4282LAIA SABATE MARQUECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:14:277000:32:568701:20:4215.6101:53:389200:20:4900:01:3600:00:00
4 4267SANDRA PARRA PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:38:309500:41:209701:33:2413.4902:14:4411000:23:4600:02:0300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:34:481300:26:06800:54:0623.2901:20:12700:14:3600:00:3900:00:00
2 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:37:161500:26:191600:55:4822.5801:22:071400:15:0900:00:5300:00:00
3 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:38:052300:26:411700:55:5822.5101:22:392100:15:2600:00:4500:00:00
4 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:35000:00:00000:00:00001:22:582400:15:3700:00:0000:00:00
5 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:49000:00:00000:00:00001:24:331800:15:1600:00:0000:00:00
6 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:39:531400:26:072300:57:5221.7701:23:592900:15:5400:00:4300:00:00
7 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:40:201700:26:252400:58:3321.5201:24:582000:15:2200:01:0500:00:00
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:212100:26:362700:59:0621.3201:25:422600:15:3900:00:5200:00:00
9 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDIENTEV1M01:44:333200:28:292500:59:0221.3401:27:315000:17:0200:00:5300:00:00
10 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:50:054300:30:003701:02:2320.201:32:236000:17:4200:00:3600:00:00
11 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:384500:30:173301:00:2920.8301:30:468600:19:5200:00:5700:00:00
12 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M01:51:31000:00:00000:00:00001:34:265200:17:0500:00:0000:00:00
13 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:146100:31:334101:05:0919.3401:36:425600:17:3200:00:5700:00:00
14 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:035300:31:024501:06:5718.8201:37:595100:17:0400:01:1300:00:00
15 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:07:136400:32:057601:15:3016.6901:47:358300:19:3800:01:2600:00:00
16 4123SANDRO FERNANDEZ FECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:08:357200:33:317301:13:1017.2201:46:419900:21:5400:01:4400:00:00
17 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M02:12:187400:33:358301:20:0315.7401:53:387400:18:4000:01:2400:00:00
18 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:37:529700:41:269601:32:0313.6902:13:2911200:24:2300:02:0200:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:285600:31:135801:09:2118.1701:40:344500:16:5400:01:0700:00:00
2 6191MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:02:567100:33:276801:10:3717.8401:44:047900:18:5200:01:4000:00:00
3 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:03:47000:00:00000:00:00001:41:4410000:22:0300:00:0000:00:00
4 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:448000:35:127701:17:2016.2901:52:328800:20:1200:01:1600:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:44:16000:00:00000:00:00001:29:231100:14:5300:00:0000:00:00
2 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:173100:28:223201:00:2320.8701:28:453600:16:3200:01:0000:00:00
3 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:52:37000:00:00000:00:00001:35:404600:16:5700:00:0000:00:00
4 4674ANTONIO MARQUEZ LUQC.E.T. DISTANCEV1M01:53:474800:30:214201:05:4519.1601:36:065900:17:4100:01:5000:00:00
5 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:033800:29:485001:08:1718.4501:38:054800:16:5800:01:1400:00:00
6 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:02:386700:32:495401:08:5218.301:41:419300:20:5700:01:0600:00:00
7 3983JAVIER BAQUEDANO LOPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:067800:34:268101:19:1815.8901:53:448900:20:2200:02:0700:00:00
8 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:31:238800:36:499501:30:1413.9602:07:0311100:24:2000:01:4200:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:239100:37:269101:24:0814.9802:01:3411400:25:4900:01:2000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:44000:00:00000:00:00001:24:532800:15:5100:00:0000:00:00
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:402800:27:272100:57:2021.9801:24:474400:16:5300:00:4900:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:144900:30:283501:01:1620.5701:31:446900:18:3000:00:4900:00:00
4 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:52:523900:29:544401:06:2618.9701:36:203700:16:3200:00:5500:00:00
5 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M02:01:186200:31:345701:09:1118.2101:40:459000:20:3300:01:2500:00:00
6 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:316500:32:286901:10:3817.8401:43:066600:18:2500:02:1400:00:00
7 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:376600:32:356701:10:2917.8801:43:047100:18:3300:01:2500:00:00
8 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:09:569200:37:346201:09:5318.0301:47:2710300:22:2900:02:3000:00:00
9 4352TONI BORDANOBA OLLECLUB TRIATLO MALGRATV2M02:12:149000:37:237401:13:1417.2101:50:379700:21:3700:02:1300:00:00
10 1648MIGUEL ANGEL ESTEBCLUB NATACIO MINORISAV2M02:31:509600:41:249301:25:3814.7102:07:0211300:24:4800:01:2700:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:54:333400:28:584301:05:5419.1201:34:528500:19:4100:01:1000:00:00
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:57:326000:31:324701:07:2718.6801:38:597000:18:3300:01:0400:00:00
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:10:177700:34:127501:14:5116.8301:49:039600:21:1400:01:0800:00:00
4 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:23:238900:37:029001:23:2015.1202:00:2210600:23:0100:03:0600:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:56:323500:29:145201:08:4418.3301:37:587200:18:3400:01:4700:00:00
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:10:078700:36:417201:12:3717.3501:49:189100:20:4900:01:3000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32