RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
369 323 318 3 2 750 20 5 23 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:21:584700:11:1621200:48:2524.7800:59:4118300:22:1700:02:3100:00:48
2 5306MARTA DOMINGUEZTRICBM-CALELLACDF01:26:1216800:14:1721000:48:2424.7901:02:4122600:23:3100:02:3000:00:31
3 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF01:29:2919100:14:4321500:48:3624.6901:03:1928700:26:1000:02:1600:01:02
4 4163AÏNARA SANDOVAL AMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:29:3319000:14:4121300:48:2624.7801:03:0728900:26:2600:02:4100:01:22
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM01:02:13900:09:38600:36:0833.2100:45:46400:16:2700:01:2100:00:31
2 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM01:07:363900:10:574700:38:5130.8900:49:482300:17:4800:01:3600:00:32
3 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:09:135400:11:304300:38:2031.300:49:507400:19:2300:01:4900:00:31
4 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM01:11:0313500:13:325100:39:2230.4800:52:543000:18:0900:01:4900:00:51
5 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:12:308100:12:163200:37:4231.8300:49:5819700:22:3200:01:3600:00:44
6 3804ALEIX PALMA AUBANELTRICBM-CALELLACDM01:13:087100:12:057400:40:4129.500:52:4611500:20:2200:02:0800:00:39
7 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:15:2612900:13:2612300:43:1127.7900:56:375300:18:4900:01:4600:00:38
8 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:17:114200:11:0814200:44:3426.9300:55:4215100:21:2900:01:3600:00:56
9 4220MARÇAL ROIG MOLLFULTRICBM-CALELLACDM01:20:5619700:14:4720700:47:5225.0701:02:393600:18:1700:02:2600:00:58
10 5224ANAS MESBAHTRICBM-CALELLACDM01:37:1418400:14:2916200:45:4926.1901:00:1831700:36:5600:03:2100:03:02
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM01:09:444300:11:084600:38:4630.9500:49:548500:19:5000:01:4300:00:37
2 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:10:499100:12:306400:40:0829.900:52:383100:18:1100:02:0000:00:36
3 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:10:514100:11:017200:40:4029.5100:51:416700:19:1000:01:3400:00:32
4 4246DAVID RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLACDM01:13:4615800:14:067800:40:5929.2800:55:054900:18:4100:02:3500:00:26
5 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:15:549400:12:3214100:44:3426.9300:57:065200:18:4800:02:4000:00:57
6 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:17:2719200:14:4610600:42:3528.1800:57:2110200:20:0600:03:3500:00:44
7 329ADRIA NAVARRETE JIMCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:19:348200:12:1920800:48:1124.901:00:306200:19:0400:03:2700:01:00
8 203ERIC MONTEMAYOR MASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:20:3810700:12:4718400:46:5825.5500:59:4513700:20:5300:03:1000:00:56
9 4239SERGI RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLACDM01:21:1120300:15:009500:41:5728.6100:56:5724800:24:1400:02:2100:00:22
10 5340HAITAM TALIBITRICBM-CALELLACDM01:25:1020700:15:0723400:49:4524.1201:04:5211300:20:1800:04:5900:00:57
11 7055RODRIGO IBARGÜENGOILLICENCIA DE DIAJNM01:30:4826000:16:3425900:52:4222.7701:09:1615300:21:3200:04:2600:00:49
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:12:566100:11:4711800:42:5827.9300:54:453200:18:1100:01:3700:00:37
2 5297ARIADNA ARISÓ VILANFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:17:111400:10:0318200:46:5325.600:56:5610800:20:1500:01:5600:00:36
3 7007ANA VAN BREUKELENLLICENCIA DE DIASUB23F01:21:5919500:14:4715500:45:1826.4901:00:0516700:21:5400:02:0300:00:56
4 5033MIREIA PEREZ GARCIAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:27:5615300:13:5822500:49:1424.3701:03:1226300:24:4400:02:4500:00:56
5 5332HELENA VIERBÜCHER ITRICBM-CALELLAABF01:38:5918000:14:2628000:57:2020.9301:11:4629300:27:1300:02:5900:01:48
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:02:411100:09:49700:36:0833.2100:45:57500:16:4400:01:1400:00:28
2 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:03:133000:10:41900:36:1733.0700:46:58200:16:1500:01:2100:00:23
3 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMABM01:04:392000:10:141600:36:5332.5400:47:071800:17:3200:01:3400:00:33
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:05:002800:10:351100:36:3832.7600:47:132200:17:4700:01:1400:00:40
5 2404MIQUEL LLANERAS GAYABSOLUT SPORTSUB23M01:05:523100:10:432400:37:1932.1600:48:022500:17:5000:01:3300:00:36
6 937EDUARDO CAMPANARIOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:07:057700:12:143300:37:4231.8300:49:561400:17:0900:01:4200:00:41
7 8079ARTURO CHUECALLICENCIA DE DIASUB23M01:09:286300:11:546100:40:0329.9600:51:571700:17:3100:01:3100:00:42
8 4760OSCAR CLEMENTE VIDAC.E.T. DISTANCESUB23M01:10:491300:09:534500:38:3231.1400:48:2518800:22:2400:02:0200:00:32
9 5005ANDRÉS PROHENS BENIABSOLUT SPORTSUB23M01:13:339000:12:2910200:42:2628.2800:54:554500:18:3800:02:3000:00:44
10 5328CARLOS AIZPUN ARTIÑINDEPENDIENTESUB23M01:15:5614200:13:429000:41:3828.8200:55:2012300:20:3600:02:0400:00:42
11 7049ERIC TRINITADLLICENCIA DE DIASUB23M01:23:3722300:15:3520400:47:4525.1301:03:2011200:20:1700:03:0700:00:55
12 5337MARÇAL FERRER FONTTRICBM-CALELLASUB23M01:28:1210800:12:4822700:49:2524.2801:02:1328300:25:5900:04:2800:02:00
13 7039JUAN PABLO ESQUIVELLICENCIA DE DIAABM01:42:22000:00:00000:00:00001:16:4327900:25:3900:00:0000:00:44
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:16:5911700:13:0713000:43:4527.4300:56:5210300:20:0700:02:3700:00:37
2 8041SANDRA PISKORZLLICENCIA DE DIAABF01:24:1922400:15:3716600:46:1225.9701:01:4919200:22:3000:02:4300:01:11
3 721LAURA DUOCASTELLA TCLUB NATACIO MINORISAABF01:24:4415100:13:5618300:46:5425.5901:00:5023900:23:5400:02:2400:00:49
4 7059NATALIA ELENALLICENCIA DE DIAABF01:31:3617500:14:2125500:52:2422.901:06:4526500:24:5100:03:5800:00:52
5 8031LINA BALLESTEROS FRLLICENCIA DE DIAABF01:32:3111300:12:5926300:52:5422.6801:05:5329000:26:3800:03:0200:01:28
6 8067ELISABET NAVARRO MLLICENCIA DE DIAABF01:33:4012300:13:1427500:55:3421.601:08:4826700:24:5200:03:0000:01:22
7 4197SARA MENÉNDEZ DOMÈNC.E. KATOA BARCELONAABF01:36:2323300:15:4625300:52:1222.9901:07:5830000:28:2500:03:3100:00:43
8 4991MARTA LOZANO CALVOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:41:0128400:17:5528800:59:2120.2201:17:1623400:23:4500:03:0100:00:59
9 4191IRINA REQUENA CONEJTRICBM-CALELLAABF01:44:5927200:17:1328400:58:5820.3501:16:1130100:28:4800:04:1100:01:12
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5343FLAVIO MORANDINIC.E.T. DISTANCEABM01:00:24200:08:51100:35:1234.0900:44:03300:16:2100:01:1000:00:29
2 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:02:281000:09:48400:35:5433.4300:45:42600:16:4600:01:1300:00:26
3 1917OLEGUER BOSCH CARRETGCBINNABM01:03:24600:09:161200:36:4032.7300:45:561600:17:2800:01:3400:00:29
4 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:062100:10:141700:36:5332.5400:47:071000:16:5900:01:3100:00:33
5 4836ROGER ALBALADEJO CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:472900:10:392700:37:2432.0900:48:035000:18:4400:01:3900:00:38
6 4849SERGI LIZ MADRIDC.E. RAYOTEAMABM01:08:113300:10:462200:37:0932.300:47:5511000:20:1600:01:3100:00:34
7 8058OUSSAMA CHOUATILLICENCIA DE DIAABM01:09:109500:12:337100:40:3529.5700:53:08100:16:0200:00:0000:00:00
8 7040DALE HARTLLICENCIA DE DIAABM01:11:092200:10:169300:41:4428.7500:52:006600:19:0900:02:1800:01:19
9 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:203600:10:536700:40:1029.8800:51:0311100:20:1700:02:2200:00:53
10 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:11:4012200:13:145000:39:2030.5100:52:346300:19:0600:01:5700:00:41
11 4391PERE MUSSOLL ARTIGATRICBM-CALELLAABM01:11:4210500:12:436200:40:0329.9600:52:465700:18:5600:02:3700:00:37
12 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:465000:11:228600:41:1929.0400:52:4110000:20:0500:02:0900:00:40
13 7042ALEJANDRO MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM01:12:559800:12:355600:39:4230.2300:52:1712400:20:3800:02:2100:01:00
14 4186JORDI MUÑOZ PULIDOTRICBM-CALELLAABM01:13:0911900:13:108900:41:3128.900:54:413800:18:2800:02:4300:00:51
15 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:13:5510900:12:499900:42:1528.400:55:045500:18:5100:02:3300:00:53
16 7057JORGE BLEDA SAHUQUILLICENCIA DE DIAABM01:14:378400:12:2213100:43:4627.4200:56:084100:18:2900:03:1200:01:18
17 7033CARLOS VALCÁRCELLLICENCIA DE DIAABM01:14:399300:12:3110900:42:3828.1500:55:097600:19:3000:03:0100:00:50
18 8063QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:14:5710000:12:3812100:43:0427.8600:55:427000:19:1500:03:2000:00:50
19 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:15:295600:11:3513600:44:2027.0700:55:557800:19:3400:02:0100:00:54
20 8059DAVID MIS CASTELLLLICENCIA DE DIAABM01:16:2510200:12:3912900:43:4527.4300:56:249500:20:0100:02:4900:00:46
21 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:17:018600:12:2615300:45:1526.5200:57:417200:19:2000:03:0200:00:52
22 7028ALEJANDRO CENTELLESLLICENCIA DE DIAABM01:19:0012700:13:2015700:45:2726.400:58:4710600:20:1300:03:4800:01:06
23 8057ALBERTO CÁNOVAS LOPLLICENCIA DE DIAABM01:20:5816900:14:1816700:46:1325.9601:00:3111800:20:2700:02:5200:00:48
24 8033ALEX PORTILLO MEDINLLICENCIA DE DIAABM01:21:0425100:16:1816400:46:0526.0401:02:234800:18:4100:03:2500:00:57
25 7041ADAM CODINA DOMINGULLICENCIA DE DIAABM01:21:5313600:13:3214700:44:5926.6800:58:3122300:23:2200:02:0600:00:51
26 7066PABLO DE REGÁS PEÑALLICENCIA DE DIAABM01:21:598900:12:2718000:46:5225.600:59:1920300:22:4000:03:2800:01:36
27 7019GUILLERMO MARCET SELLICENCIA DE DIAABM01:22:2415200:13:5719800:47:2525.3101:01:2214200:21:0200:04:1100:01:15
28 8040JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM01:22:4417700:14:2514300:44:5626.7100:59:2122400:23:2300:02:5000:00:38
29 7015ALVARO CAVIA DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:23:0323800:15:5418600:47:0325.501:02:5710100:20:0600:04:5400:02:10
30 2244ENRIQUE JAVIER GARCC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:24:487900:12:1427600:55:3621.5801:07:50900:16:5800:01:5600:00:50
31 7051ALEJANDRO ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM01:25:2411100:12:5722000:48:4324.6301:01:4023000:23:4400:03:0800:00:57
32 5006CRISTIAN FIGUEROA MINDEPENDIENTEABM01:25:2525700:16:2916900:46:2725.8301:02:5619100:22:2900:03:0600:00:42
33 7014JORL CUERVASLLICENCIA DE DIAABM01:27:2619800:14:5122900:49:3324.2201:04:2421400:23:0200:03:4900:01:00
34 1055ORIOL ALVAREZ BOIXACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:28:2826500:16:4520300:47:3625.2101:04:2124600:24:0700:02:1100:00:55
35 7023ALFONS TRISTAN MARTLLICENCIA DE DIAABM01:29:4324500:16:0624400:50:4923.6101:06:5520700:22:4800:03:5700:02:10
36 7021ALEJANDRO LÓPEZ GÓMLLICENCIA DE DIAABM01:30:5324700:16:0925400:52:2322.9101:08:3218600:22:2100:02:3700:00:39
37 8036EDGAR VARGAS SANZLLICENCIA DE DIAABM01:31:3323400:15:5027200:54:2522.0501:10:1514800:21:1800:04:0600:01:02
38 7048DAVID LEON SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAABM01:32:30000:00:00000:00:00001:09:2921300:23:0100:00:0000:01:32
39 8015DANI CARRERAS GARCILLICENCIA DE DIAABM01:32:5115600:14:0427300:55:0021.8201:09:0423600:23:4700:03:1700:00:51
40 8017CRISTOPHER MACIAS GLLICENCIA DE DIAABM01:33:5825400:16:2126600:53:5122.2801:10:1223500:23:4600:04:1300:00:47
41 7016JAVIER BARINAGA ASCLLICENCIA DE DIAABM01:35:4127100:17:1227100:54:2322.0701:11:3524400:24:0600:05:2700:01:51
42 7017ANDER ANABITARTE GOLLICENCIA DE DIAABM01:44:33000:00:00000:00:00001:19:5026200:24:4300:00:0000:01:16
43 8025DAVID POLEYLLICENCIA DE DIAABM02:01:23000:00:00000:00:00001:24:3531600:36:4800:00:0000:02:29
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8069VERONICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF01:16:5914300:13:429100:41:4328.7700:55:2515400:21:3400:01:5500:00:42
2 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:18:2416500:14:1412500:43:3027.5900:57:4412800:20:4000:02:0600:00:47
3 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:19:4112400:13:1416000:45:3326.3400:58:4713800:20:5400:02:5300:00:54
4 7009RACHAEL KLOOSTERMANLLICENCIA DE DIAABF01:20:062300:10:1819900:47:2725.2900:57:4518400:22:2100:02:1000:00:57
5 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:21:2111800:13:0917400:46:4225.700:59:5115200:21:3000:02:4600:00:52
6 3913ALBA MARIA RODRIGUECLUB ESPORTIU Z5ABF01:25:0916600:14:1417100:46:3025.8101:00:4425200:24:2500:02:1300:00:39
7 4399CARMEN PEÑA SALCEDOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:31:5622200:15:3324900:51:4623.1801:07:1926000:24:3700:03:0500:00:52
8 3145VERONICA JIMENEZ ATC.E. MEDITERRANIABF01:42:3727600:17:2928900:59:3520.1401:17:0427500:25:3300:05:3000:00:57
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:03:471800:10:10300:35:4733.5400:45:572400:17:5000:01:2200:00:30
2 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:04:374400:11:111300:36:4032.7300:47:51700:16:4600:01:2100:00:31
3 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:293200:10:44800:36:1633.0900:47:003900:18:2900:01:2200:00:28
4 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:522500:10:202000:37:0332.3900:47:234000:18:2900:01:2500:00:43
5 5346ORLANDO AGUILERA MAPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:351200:09:512900:37:3131.9900:47:226800:19:1300:01:4500:00:44
6 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM01:07:085500:11:342800:37:2932.0100:49:032900:18:0500:01:2800:00:31
7 4377ALEJANDRO SANZ MARTCLUB VO2 TEAMABM01:09:176900:12:034000:38:0131.5700:50:046900:19:1300:02:0400:00:47
8 7060MARCO TAMARIT DE TOC.T. CAMALEÓNABM01:10:05100:07:276900:40:3329.5900:48:0017600:22:0500:01:3400:00:37
9 2949CARLES SOLE PIZARROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:11:4211500:13:035400:39:3930.2600:52:425900:19:0000:02:2200:00:44
10 7050EMILIANO ESTRUBIALLICENCIA DE DIAABM01:14:588800:12:279700:42:0428.5300:54:3111700:20:2700:02:2300:00:54
11 5326CHRISTOPHER ROSSA FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:16:3023900:15:5511700:42:5727.9400:58:522100:17:3800:02:2300:00:42
12 4960BORJA SANTAMARIA AITRIDIRABM01:16:4714500:13:4312200:43:1027.800:56:538800:19:5400:03:1600:01:05
13 7044ALEX RODIERA CLARENLLICENCIA DE DIAABM01:17:3413400:13:3113200:44:0127.2600:57:329600:20:0200:02:4200:00:43
14 8060SERGI MIS CASTELLLLICENCIA DE DIAABM01:19:1010400:12:4214000:44:3126.9600:57:1316900:21:5700:02:4700:01:07
15 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:19:2012600:13:199200:41:4428.7500:55:0325000:24:1700:02:5900:00:59
16 8061MARC ROIG RADUÀLLICENCIA DE DIAABM01:22:2321300:15:2015100:45:1026.5701:00:3016600:21:5300:02:3100:00:47
17 8039IGNACIO DE SOLA COTLLICENCIA DE DIAABM01:22:4623600:15:5215000:45:0926.5801:01:0115900:21:4500:03:1700:01:22
18 8029ALEXANDRE SUMOY RODLLICENCIA DE DIAABM01:23:2415900:14:0619100:47:1425.4101:01:2017500:22:0400:02:3000:00:36
19 8045RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:23:4217600:14:2419300:47:1725.3801:01:4117400:22:0100:02:5200:01:05
20 8076VÍCTOR GIMÉNEZ BAÑOLLICENCIA DE DIAABM01:23:5920000:14:5316800:46:1725.9301:01:1020800:22:4900:03:3100:01:33
21 7031JORGE VIDAL ORGALLICENCIA DE DIAABM01:24:23000:00:00000:00:00001:02:5515000:21:2800:00:0000:00:51
22 8021SERGIO OCETE CLAVIJLLICENCIA DE DIAABM01:26:3824300:16:0122200:48:5424.5401:04:5515700:21:4300:04:0200:00:55
23 7054XAVIER MORROS SEGARLLICENCIA DE DIAABM01:27:2320400:15:0121700:48:3824.6701:03:3923100:23:4400:03:4300:01:07
24 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:27:4026100:16:3421400:48:3124.7301:05:0520200:22:3500:04:3000:01:25
25 7029MIGUEL YEBRA SANCHELLICENCIA DE DIAABM01:28:0820600:15:0221600:48:3624.6901:03:3825600:24:3000:02:4400:01:16
26 7047EDUARD DÍAZ ANTÚNEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:2320800:15:0724200:50:1123.9101:05:1821600:23:0500:03:4000:00:57
27 7010JOAN ALMAGRO CARPIOLLICENCIA DE DIAABM01:34:50000:00:00000:00:00001:13:1215600:21:3800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3595LAURA VILLARET IZQTRICBM-CALELLAABF01:22:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8023DOLORS PRADELL LÓPELLICENCIA DE DIAABF01:22:305800:11:4320500:47:4725.1100:59:3021200:23:0000:02:4600:00:52
3 2406LAIA FRUTOS RUIZC.A. LES TORTUGUESABF01:27:4427400:17:1817500:46:4325.6901:04:0122900:23:4300:02:5100:01:14
4 2818ROSA MARIA ABAD SEGCLUB TRIATLO MALGRATABF01:28:1124800:16:1711200:42:4528.0700:59:0230300:29:0900:03:1700:01:37
5 8071MARIA ANGUITA BENETLLICENCIA DE DIAABF01:37:20000:00:00000:00:00001:15:2716500:21:5300:00:0000:01:44
6 8030LARA BARRIO GUERRERLLICENCIA DE DIAABF01:45:1329400:19:0228300:58:5120.3901:17:5329500:27:2000:05:3200:01:38
7 7011CARLA GAYA BOIXLLICENCIA DE DIAABF01:47:10000:00:00000:00:00001:21:1528100:25:5500:00:0000:01:00
8 7018SARA LÓPEZ RAMALLOLLICENCIA DE DIAABF01:49:4928000:17:3729001:00:0919.9501:17:4631000:32:0300:04:1300:01:52
9 7034DÓRA IRÁNYILLICENCIA DE DIAABF01:50:1626300:16:4329601:03:0819.0101:19:5130800:30:2500:05:0700:01:05
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:02:462600:10:27200:35:1234.0900:45:391200:17:0700:01:2000:00:44
2 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:04:24800:09:201400:36:4432.6700:46:043700:18:2000:01:2900:00:35
3 3341JORDI CANTO CESPEDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:484800:11:173400:37:4331.8200:49:005100:18:4800:01:3600:00:29
4 7038ESTEBAN MARQUESLLICENCIA DE DIAABM01:07:59300:08:585300:39:3730.2900:48:357500:19:2400:01:3900:00:36
5 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:244600:11:143600:37:4731.7600:49:017300:19:2300:01:3800:00:31
6 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:08:456500:11:574200:38:0831.4700:50:054600:18:4000:01:4500:00:52
7 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:515300:11:294400:38:2631.2200:49:559000:19:5600:01:5400:00:40
8 8064JORDI HERNÁNDEZ MARLLICENCIA DE DIAABM01:09:594900:11:216000:40:0129.9900:51:224400:18:3700:02:1700:00:45
9 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:063700:10:544900:39:0530.700:49:5910400:20:0700:01:5200:00:00
10 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:289700:12:335800:39:5830.0300:52:312800:17:5700:01:5600:00:31
11 5122ISAAC SANCHEZ DELGAC.E. PENEDES MARITIMABM01:11:414000:11:008100:41:0529.2100:52:057900:19:3600:02:1100:00:52
12 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:12:226200:11:495900:40:003000:51:4911900:20:3300:01:4800:00:36
13 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:13:5211600:13:045700:39:5730.0400:53:0113600:20:5100:02:1700:00:50
14 8055LUIS ESTORNELL MARTLLICENCIA DE DIAABM01:14:2813900:13:3810400:42:3428.1900:56:123400:18:1600:02:3400:00:45
15 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM01:14:4517000:14:198500:41:1829.0600:55:376500:19:0800:02:5000:00:57
16 4406JORDI CANOVAS RIPOLTRICBM-CALELLAABM01:15:129600:12:3310700:42:3628.1700:55:099800:20:0300:02:3300:00:38
17 5255CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM01:15:4610600:12:469800:42:1028.4600:54:5613400:20:5000:02:3900:00:47
18 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM01:16:0317200:14:217700:40:5829.2900:55:1913100:20:4400:02:2800:00:41
19 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:4614700:13:4511900:43:0227.8900:56:479300:19:5900:01:4100:00:46
20 8066ALBERTO ALFARO LOPLLICENCIA DE DIAABM01:16:5224100:15:5710100:42:2028.3500:58:174200:18:3500:02:2800:00:39
21 4936CARLES JUNCÀ MIRCLUB TRIATLO ARENYSABM01:16:5816700:14:1512700:43:3627.5200:57:516400:19:0700:03:0200:00:40
22 794JOFRE JOVELLAR ORTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:17:2217800:14:2511400:42:5427.9700:57:199700:20:0300:02:3400:00:41
23 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:17:3418200:14:2610300:42:2928.2500:56:5512600:20:3900:00:0000:00:36
24 8078OSCAR MASO FERRERELLICENCIA DE DIAABM01:18:3614400:13:4310800:42:3728.1600:56:2018200:22:1600:02:3200:00:56
25 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:19:3218700:14:3813500:44:1427.1300:58:5212700:20:4000:02:5700:00:47
26 8046ROBERTO MORENO MORELLICENCIA DE DIAABM01:22:0118500:14:3314600:44:5726.700:59:3019300:22:3100:03:1500:00:48
27 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:22:4324600:16:0711500:42:5527.9600:59:0222700:23:4100:02:3100:00:40
28 8083JORDI LÓPEZ RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM01:23:2220900:15:0919600:47:2425.3201:02:3313300:20:4900:03:3100:00:47
29 8020FERRAN ESTRAGUÉS GÓLLICENCIA DE DIAABM01:23:2912500:13:1520600:47:4825.101:01:0319000:22:2600:03:3400:01:39
30 3022XAVIER SANYE MENGUAC.A. LES TORTUGUESABM01:26:3123700:15:5318100:46:5325.601:02:4623300:23:4500:03:0700:01:08
31 5183TONI CASANOVAS SANCINDEPENDIENTEABM01:26:5121700:15:2121100:48:2524.7801:03:4621500:23:0500:03:3300:01:03
32 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:27:1718300:14:2825000:51:5023.1501:06:1814100:20:5900:03:1300:01:23
33 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:28:0218800:14:3922800:49:2724.2701:04:0624100:23:5600:03:1700:01:18
34 8043DAVID UJAQUE GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:4922700:15:4224300:50:4623.6401:06:2818500:22:2100:04:0500:01:44
35 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:29:5026200:16:4023700:49:5524.0401:06:3522100:23:1500:03:5100:00:00
36 7032ENRIQUE ARREBOLA AYLLICENCIA DE DIAABM01:32:3317400:14:2126400:53:1822.5101:07:3926900:24:5400:03:2800:01:35
37 7022ARMANDO VIDALESLLICENCIA DE DIAABM01:32:5512100:13:1326800:54:1222.1401:07:2527300:25:3000:03:0300:00:41
38 8014JAVIER GRANADOS ALCLLICENCIA DE DIAABM01:35:5625000:16:1826100:52:4522.7501:09:0329100:26:5300:04:0300:00:47
39 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VCLUB ESPORTIU Z5ABM01:38:4328200:17:4623100:49:3824.1801:07:2430900:31:1900:03:0400:00:55
40 7012ORIOL CORTINA MADRILLICENCIA DE DIAABM01:45:1028100:17:4129301:01:3319.501:19:1428200:25:5600:05:5400:01:38
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESV1F01:22:4621600:15:2115400:45:1726.501:00:3818000:22:0800:02:5200:01:01
2 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:25:517400:12:1123900:49:5824.0201:02:0922800:23:4200:02:2000:00:48
3 8065ANNA PEDRAGOSA GRIFLLICENCIA DE DIAV1F01:26:0217900:14:2521900:48:4224.6401:03:0721000:22:5500:02:4400:01:04
4 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:28:328700:12:2723600:49:5224.0601:02:1928800:26:1300:02:4500:01:08
5 7064ADRIANA JOVERLLICENCIA DE DIAV1F01:30:2613100:13:2926200:52:4522.7501:06:1424700:24:1200:03:2000:01:21
6 3377VERONICA GORRIZ RODTRI2WINV1F01:37:3828900:18:2527000:54:1722.1101:12:4227000:24:5600:03:2600:01:55
7 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:38:5428500:18:0427900:56:1521.3301:14:1925900:24:3500:03:4400:01:23
8 8026EMMA SIMÓ PINATELLALLICENCIA DE DIAV1F01:45:3629600:19:2928100:57:4520.7801:17:1429900:28:2200:03:5700:01:01
9 7024NATHALIE SADAKALLICENCIA DE DIAV1F01:46:4329200:18:5128200:58:2520.5401:17:1630500:29:2700:03:3900:02:05
10 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:46:5024900:16:1829201:01:2719.5301:17:4530200:29:0500:03:4700:01:35
11 8009MARIOLA CRUZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:49:4722000:15:2829501:01:4619.4301:17:1431200:32:3300:04:4500:02:06
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M01:02:50400:09:061500:36:5232.5500:45:58800:16:5200:01:2800:00:32
2 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:03:49500:09:081900:37:0332.3900:46:112000:17:3800:01:3200:00:35
3 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:04:593400:10:461000:36:2133.0100:47:072600:17:5200:01:2300:00:31
4 3027ENRIQUE BARAJAS OJEC.N. MATAROV1M01:05:052700:10:322600:37:2432.0900:47:561300:17:0900:01:4800:00:32
5 2991ANTONI CAPELL BUENDC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:05:213800:10:552100:37:0832.3200:48:031500:17:1800:01:3800:00:41
6 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:141900:10:14500:36:0433.2700:46:189100:19:5600:01:2800:00:54
7 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:08:208000:12:162500:37:2332.100:49:394700:18:4100:01:3700:00:32
8 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:287000:12:043800:37:4831.7500:49:524300:18:3600:02:1500:00:37
9 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:427500:12:123100:37:3931.8700:49:515400:18:5100:01:3800:00:44
10 8068FRANCISCO ABARCA GOLLICENCIA DE DIAV1M01:10:445100:11:226300:40:0429.9500:51:267100:19:1800:01:4000:00:00
11 5634ALVARO ESPEJO GARRITRI2WINV1M01:11:111600:10:078400:41:1529.0900:51:228400:19:4900:01:5600:02:05
12 1972JUAN JOSE CARBALLO C.T. PARETS DEL VALLESV1M01:11:2713200:13:304800:39:0230.7400:52:325600:18:5500:01:5100:00:33
13 446ALEX GARCIA MARTINETRICBM-CALELLAV1M01:12:585200:11:267300:40:4129.500:52:0713500:20:5100:02:1900:00:56
14 4418RAÚL SALGUERO IGLESC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:15:0116000:14:087900:41:0029.2700:55:088700:19:5300:02:1700:00:34
15 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:15:428500:12:2512800:43:4427.4400:56:097700:19:3300:02:3600:01:14
16 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M01:17:2315400:14:018800:41:2229.0100:55:2317300:22:0000:02:0600:00:42
17 3730XAVIER CARRERA NAVASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:17:3215500:14:0212400:43:1127.7900:57:1311400:20:1900:02:4100:01:26
18 3859VICTOR CUESTA DIAZ TRICBM-CALELLAV1M01:18:1118900:14:3917000:46:2725.8301:01:061100:17:0500:04:0300:01:20
19 2353JULIO PORRAS TOVARINDEPENDIENTEV1M01:18:3016300:14:1112600:43:3227.5700:57:4313200:20:4700:03:2600:01:06
20 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:18:3314900:13:4813400:44:0927.1800:57:5712100:20:3600:02:4200:01:32
21 4081ERNEST AGUILAR SORIC.N. SABADELLV1M01:20:303500:10:5217700:46:4325.6900:57:3521100:22:5500:02:2900:00:51
22 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:21:0523100:15:4513700:44:2427.0301:00:0913900:20:5600:02:4900:00:45
23 7045XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1720100:14:5513900:44:3026.9700:59:2516400:21:5200:02:5900:01:26
24 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:23:271500:10:0524500:50:5023.6101:00:5519600:22:3200:01:3600:00:56
25 866FRANCISCO BAENA GOMSBR OPEN TEAMV1M01:23:5117300:14:2117300:46:4225.701:01:0320600:22:4800:03:0500:01:09
26 8052MOISÈS PRATLLICENCIA DE DIAV1M01:24:1622500:15:3719700:47:2525.3101:03:0214700:21:1400:03:3000:01:19
27 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:25:2626400:16:4516500:46:1025.9901:02:5519400:22:3100:02:5400:00:43
28 8034DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:27:0614000:13:3926000:52:4522.7501:06:2413000:20:4200:03:4700:00:46
29 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:27:1227900:17:3518900:47:1225.4201:04:4718900:22:2500:03:1900:01:06
30 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJTGCBINNV1M01:30:3028800:18:2224100:50:0823.9401:08:3017100:22:0000:04:4600:01:41
31 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:30:5425800:16:2920900:48:2424.7901:04:5328400:26:0100:02:5800:01:02
32 8002CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:31:0326700:16:4924800:51:2823.3201:08:1720400:22:4600:02:4400:00:54
33 7046IVAN RICART ROTLLANLLICENCIA DE DIAV1M01:32:39000:00:00000:00:00001:10:3917200:22:0000:00:0000:01:56
34 8011TONI SÁNCHEZ RODRÍGLLICENCIA DE DIAV1M01:34:1028700:18:1425600:52:2822.8701:10:4222500:23:2800:03:2100:01:39
35 8056RICARDO RODRIGUEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:35:17000:00:00000:00:00001:12:4420000:22:3300:00:0000:01:52
36 3875MIQUEL GONZALEZ VITRICBM-CALELLAV1M01:36:2629100:18:4427800:55:5721.4501:14:4115800:21:4500:05:1600:02:18
37 7056AITOR CABREJAS VIZCLLICENCIA DE DIAV1M01:37:16000:00:00000:00:00001:15:3016000:21:4600:00:0000:02:19
38 5051NICOLAS BONILLA POSCLUB TRIATLO BLANESV1M01:40:1129700:20:3527700:55:4821.5101:16:2323700:23:4800:04:0700:01:25
39 7065EDUARD TURON MIRANDLLICENCIA DE DIAV1M01:40:43000:00:00000:00:00001:12:5729700:27:4600:00:0000:02:41
40 8024DANIEL SANCHO BARRELLICENCIA DE DIAV1M01:53:3425600:16:2529701:03:5818.7601:20:2331400:33:1100:05:0800:00:39
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:21:1516200:14:1016100:45:4126.2700:59:5114900:21:2400:02:1500:00:49
2 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:21:275900:11:4618800:47:0925.4500:58:5519800:22:3200:02:5500:00:54
3 7062LAURA JIMENO HERRERINDEPENDIENTEV1F01:24:147600:12:1320000:47:2725.2900:59:4025800:24:3400:02:5200:00:46
4 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:28:0124400:16:0317800:46:4725.6501:02:5027200:25:1100:02:3300:01:04
5 4066ISABEL CRIACH DOS SCERCLE SABADELLES 1856V1F01:29:3828300:17:5223000:49:3724.1901:07:2918100:22:0900:03:0200:01:11
6 7030MONICA MEJIA FERNANLLICENCIA DE DIAV1F01:42:19000:00:00000:00:00001:17:4725700:24:3200:00:0000:01:53
7 736JUDIT BIROSTA RIOSC.A. LES TORTUGUESV1F01:43:5327500:17:2226700:54:0922.1601:11:3131100:32:2200:03:2500:01:33
8 8035SÍLVIA GARCIA MARCLLICENCIA DE DIAV1F01:46:2829300:19:0129101:01:1819.5801:20:1928600:26:0900:04:0000:01:17
9 8008MERITXELL ROGERLLICENCIA DE DIAV1F01:49:5828600:18:0828500:59:0720.301:17:1531300:32:4300:03:4000:02:07
10 4446OLGA CANO VILATRICBM-CALELLAV1F01:50:09000:00:00000:00:00001:20:5930400:29:1000:00:0000:00:55
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M01:06:081700:10:091800:37:0232.400:47:115800:18:5700:01:2200:00:38
2 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:08:576600:11:583900:37:5531.6500:49:536100:19:0400:01:4100:00:38
3 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:09:057800:12:143700:37:4831.7500:50:026000:19:0300:01:5600:00:49
4 737JUAN CARLOS ANGULO L3SCOLA SANT JUSTV1M01:13:0211000:12:576500:40:0829.900:53:059200:19:5700:01:5800:00:55
5 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:13:1110300:12:406600:40:0929.8900:52:4911600:20:2200:02:0800:00:41
6 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV1M01:13:1413800:13:388700:41:2029.0300:54:583500:18:1600:02:3900:00:52
7 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:14:416000:11:4710000:42:1828.3700:54:0512200:20:3600:02:3900:00:57
8 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:14:5316100:14:097000:40:3429.5800:54:4310500:20:1000:02:1400:00:38
9 2754GUILLERMO ORTIN MORTRICBM-CALELLAV1M01:17:1720500:15:0111000:42:3928.1400:57:408000:19:3700:03:3100:00:59
10 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:17:1917100:14:208300:41:1029.1500:55:3016100:21:4900:02:1900:00:59
11 5161JOSE ANTONIO PINILINDEPENDIENTEV1M01:19:2216400:14:1213800:44:2926.9800:58:4112900:20:4100:02:2600:01:06
12 7052MARC CARBONELL CRUSLLICENCIA DE DIAV1M01:20:2112000:13:1119500:47:2325.3301:00:348300:19:4700:03:2800:01:21
13 8032TONI DÍAZ ARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:21:3821900:15:2513300:44:0627.2100:59:3117900:22:0700:03:3400:00:55
14 8062JORGE RODRÍGUEZ GARLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0725900:16:3112000:43:0327.8700:59:3419900:22:3300:02:2800:00:59
15 3318OSCAR CUBILLO ALONSINDEPENDIENTEV1M01:23:1421200:15:1816300:45:5826.1101:01:1617000:21:5800:02:4400:01:13
16 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:24:1422900:15:4317200:46:3625.7501:02:1916800:21:5500:03:0600:01:13
17 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:24:5214800:13:4619200:47:1525.401:01:0123800:23:5100:02:1500:01:32
18 7020DUAEN KENNELLYLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5923200:15:4618700:47:0625.4801:02:5221800:23:0700:04:2400:01:13
19 3983JAVIER BAQUEDANO LOPRAT TRIATLO 1994V1M01:26:1827700:17:2919000:47:1225.4201:04:4115500:21:3700:03:5400:01:15
20 8022JAUME COSTA CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:26:3724200:15:5923200:49:4124.1501:05:4014000:20:5700:04:0700:01:20
21 8051PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:27:048300:12:2022400:49:1224.3901:01:3227400:25:3200:03:1600:00:39
22 5339XAVIER BASART SANCHTRICBM-CALELLAV1M01:28:0027000:17:0622100:48:4924.5801:05:5517700:22:0500:03:5500:01:17
23 4904JUAN MANUEL MENDOZAC.N. SABADELLV1M01:31:2319300:14:4625700:52:3622.8101:07:2224200:24:0100:03:4100:00:38
24 8077RAFAEL RODRÍGUEZ OTLLICENCIA DE DIAV1M01:33:4726800:16:5125200:52:112301:09:0226400:24:4500:04:1700:01:21
25 8018DAVID CASADO TEJEDOLLICENCIA DE DIAV1M01:34:37000:00:00000:00:00001:10:1025400:24:2700:00:0000:01:16
26 7027GERMAN GUERRERO LARLLICENCIA DE DIAV1M01:38:32000:00:00000:00:00001:13:2827100:25:0400:00:0000:01:39
27 8028DIEGO DUQUEENTRENASLLICENCIA DE DIAV1M01:40:30000:00:00000:00:00001:14:5227600:25:3800:00:0000:01:55
28 5345MANUEL BARRERA MANZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:40:3129500:19:2426500:53:4722.3101:13:1129600:27:2000:05:0800:01:08
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV2F01:24:3713300:13:3117900:46:5225.601:00:2324900:24:1400:02:5700:01:14
2 5132MARIA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:28:3422800:15:4324000:50:0223.9801:05:4520900:22:4900:02:5900:01:11
3 3165MONTSE SUBIRANA COC.N. VIC-ETBV2F01:34:4921400:15:2025800:52:3622.8101:07:5629200:26:5300:02:2900:01:09
4 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:38:0527300:17:1827400:55:0821.7701:12:2627700:25:3900:03:2800:00:57
5 8047VIVIANA IGLESIAS SALLICENCIA DE DIAV2F01:38:4125200:16:1926900:54:1622.1101:10:3529800:28:0600:03:5700:02:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:07:395700:11:414100:38:0531.5100:49:462700:17:5300:01:3600:00:38
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:0610100:12:382300:37:1632.200:49:543300:18:1200:01:4200:00:43
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:457300:12:103000:37:3531.9300:49:459400:20:0000:01:4500:00:34
4 4532EDUARD GARGALLO RENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:10:307200:12:067500:40:4829.4100:52:541900:17:3600:02:2600:00:48
5 2783ARCADI VILA SERRATCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAV2M01:11:376700:12:013500:37:4631.7700:49:4716200:21:5000:01:5000:00:34
6 7008WILLEM VAN BREUKELELLICENCIA DE DIAV2M01:12:069900:12:365500:39:3930.2600:52:158600:19:5100:02:4400:00:56
7 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:12:396400:11:558000:41:0329.2300:52:588100:19:4100:02:2400:00:51
8 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:15:0711400:13:009400:41:5228.6600:54:5210900:20:1500:02:2300:00:42
9 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ CLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:16:189200:12:3110500:42:3428.1900:55:0514600:21:1300:02:1400:00:54
10 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:17:3218600:14:3311600:42:5627.9500:57:299900:20:0300:02:3400:00:49
11 5204JOSE SUAREZ CRESPOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:18:3713000:13:2815200:45:1426.5300:58:428900:19:5500:02:4500:01:00
12 5338JOSEP MARIA (TXUSE) TRICBM-CALELLAV2M01:20:2114600:13:4515800:45:3226.3500:59:1714400:21:0400:03:0700:01:30
13 8048MANUEL LÓPEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:21:4721000:15:1415600:45:2626.4101:00:4014500:21:0700:03:2900:00:58
14 8049CARLES VENTURA BERTLLICENCIA DE DIAV2M01:22:4312800:13:2114400:44:5626.7100:58:1725300:24:2600:02:3000:01:25
15 1864SALVADOR DE VAL SOLCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:22:5619900:14:5215900:45:3226.3501:00:2419500:22:3200:02:2600:01:26
16 5100DAVID VILLELLAS JUAL3SCOLA SANT JUSTV2M01:25:1811200:12:5923500:49:4624.1101:02:4520100:22:3300:03:1900:01:00
17 8006CARLOS ADAME SILESLLICENCIA DE DIAV2M01:26:1921800:15:2318500:47:0125.5201:02:2424000:23:5500:03:5700:01:01
18 3316JOSEP ANTON CARDOSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:28:1322100:15:3021800:48:4024.6601:04:1024300:24:0300:04:3800:01:30
19 7026JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV2M01:29:5318100:14:2623300:49:4424.1301:04:1028000:25:4300:03:0100:01:33
20 8070DAVID LECLEIRELLICENCIA DE DIAV2M01:32:1525300:16:1923800:49:5524.0401:06:1428500:26:0100:03:5800:01:16
21 3392MIGUEL ANGEL RIBAU INDEPENDIENTEV2M01:33:3127800:17:3224700:51:1823.3901:08:5026100:24:4100:03:2000:01:27
22 3198ANTONIO BERMUDO MORSBR OPEN TEAMV2M01:33:3429000:18:2825100:51:5423.1201:10:2222000:23:1200:03:5200:01:44
23 8016CARLOS CARRERAS TEJLLICENCIA DE DIAV2M01:33:58000:00:00000:00:00001:10:1323200:23:4500:00:0000:01:17
24 8007MIGUEL ANGEL GONZALLLICENCIA DE DIAV2M01:47:5424000:15:5629401:01:4019.4601:17:3630700:30:1800:04:2300:01:09
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:26:1923000:15:4419400:47:2025.3501:03:0422200:23:1500:03:0100:01:19
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:346800:12:027600:40:5329.3500:52:5512500:20:3900:02:1200:00:58
2 7025THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV2M01:14:5520200:14:576800:40:1529.8100:55:128200:19:4300:02:4600:00:54
3 7067ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M01:16:05700:09:1714500:44:5626.7100:54:1316300:21:5200:02:2800:01:02
4 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:18:0325500:16:248200:41:0629.200:57:3012000:20:3300:02:1000:00:53
5 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:18:2121500:15:209600:41:5828.5900:57:1814300:21:0300:02:0800:00:42
6 8073AMADEU HERMOSO MEDALLICENCIA DE DIAV2M01:18:2714100:13:3911100:42:4228.100:56:2117800:22:0600:03:5200:00:58
7 8044SANTI ROVIRA OBRADOLLICENCIA DE DIAV2M01:18:4513700:13:3311300:42:4928.0300:56:2218700:22:2300:02:3700:00:55
8 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:22:0615000:13:5414900:45:0626.6100:59:0021700:23:0600:02:3900:01:01
9 7061CRISTIAN REGHENZANIINDEPENDIENTEV2M01:22:142400:10:1920200:47:3525.2200:57:5425100:24:2000:02:4800:00:52
10 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:27:1522600:15:3917600:46:4325.6901:02:2226800:24:5300:02:5200:01:22
11 8042JOSE ANT RAMIREZ PELLICENCIA DE DIAV2M01:27:4515700:14:0524600:50:5423.5801:04:5920500:22:4600:03:2400:01:07
12 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDIENTEV2M01:28:1019600:14:4722600:49:1724.3501:04:0424500:24:0600:03:3300:01:23
13 4492ESTEBAN PEÑA PITARCINDEPENDIENTEV2M01:43:15000:00:00000:00:00001:17:3627800:25:3900:00:0000:02:08
14 8037MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:50:32000:00:00000:00:00001:13:5631500:36:3600:00:0000:01:02
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:11:044500:11:145200:39:3630.300:50:5010700:20:1400:01:4700:00:41
2 7058MANUEL GARCIA ORTEGLLICENCIA DE DIAV3M01:29:3819400:14:4720100:47:3325.2401:02:2029400:27:1800:05:0400:02:17
3 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:30:2526900:17:0022300:48:5624.5201:05:5625500:24:2900:04:3500:01:19
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:45:2926600:16:4628600:59:0720.301:15:5330600:29:3600:04:5100:01:40
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:3321100:15:1714800:45:0626.6101:00:2321900:23:1000:02:5400:00:57
2 5226ANTONIO PEREZ CONEJCLUB TRIATLO MALGRATV3M01:39:5723500:15:5228700:59:1320.2601:15:0526600:24:5200:04:2000:01:37

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32