RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 181 161 20 0 3000 90 20 12 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMABM04:37:05600:49:27902:21:2138.203:10:483701:26:1700:01:1900:01:07
2 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESABM04:49:581800:50:442602:27:3736.5803:18:217601:31:3700:01:3700:01:17
3 7034CARLOS SEGARRA GONZLLICENCIA DE DIASUB23M05:02:002400:52:257802:43:1833.0703:35:433801:26:1700:02:5600:02:35
4 8027ALEXANDRE BARREDA ACLUB TRIATLÓ VINARÒSSUB23M05:15:435100:56:207902:43:2233.0503:39:429801:36:0100:01:0400:02:01
5 8019RAFA PUERTO CASALSLLICENCIA DE DIAABM05:36:4112401:04:4012402:54:1430.9903:58:5410601:37:4700:03:1000:01:42
6 8018AARON CARRASCO ALVALLICENCIA DE DIASUB23M05:38:3515001:11:5312702:55:4130.7404:07:347101:31:0100:01:5400:00:54
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3465MARTA MARI FERNANDEC.E. MASQUES ST ANDREUABF06:13:237600:59:2215703:24:4126.3804:24:0314501:49:2000:03:3300:02:08
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:22:38200:42:37202:15:4239.7902:58:192401:24:1900:00:5700:01:26
2 2911ADAN HIDALGO AGUILAC.E. RAYOTEAMABM04:32:131500:50:272002:25:3137.1103:15:58301:16:1500:01:0800:01:17
3 8015FERRAN BETLLOCHLLICENCIA DE DIAABM04:40:57400:46:575802:38:2834.0803:25:25101:15:3200:02:0300:01:06
4 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:43:561700:50:434602:34:5234.8703:25:35601:18:2100:01:1300:02:23
5 3830VICTOR RIOS PALOMARSOCIETAT ATLETICA CORBERAABM04:54:364800:55:404202:33:3835.1503:29:183301:25:1800:01:3400:02:33
6 8040ALEJANDRO LACUEVA CLLICENCIA DE DIAABM05:10:147400:59:157502:42:1233.2903:41:275001:28:4700:04:3400:02:39
7 708MARC ANDRES CABREROC.E.T. DISTANCEABM05:13:472100:51:373502:31:1335.7103:22:5015001:50:5700:02:3800:01:30
8 8041GERARD BARGALLO SEVLLICENCIA DE DIAABM05:14:415700:56:596202:39:2833.8603:36:2710801:38:1400:03:0000:01:09
9 8009JAVIER GARCIA GONZALLICENCIA DE DIAABM05:21:2914001:08:124902:36:2934.5103:44:4110201:36:4800:03:0900:01:20
10 7015DAVID FERRIZ GRACIALLICENCIA DE DIAABM05:25:569301:00:4910702:49:4831.803:50:379601:35:1900:04:3100:02:21
11 4436FRANCESC MARTINEZ RCLUB NATACIO RUBIABM05:37:3511101:02:4614203:02:2629.604:05:128301:32:2300:02:2400:00:50
12 7019EUGEN DOLHAINDEPENDENTABM06:25:4315701:20:2612202:54:0131.0304:14:2716002:11:1600:03:3600:02:21
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMOT3 TEAMABF04:50:541200:49:463102:30:2135.9203:20:076701:30:4700:01:3000:00:55
2 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:00:233000:53:225202:37:1334.3503:30:355801:29:4800:01:1400:01:00
3 3517CRISTINA SOLE MARCET3 TEAMABF05:47:0214601:11:0114703:06:112904:17:125901:29:5000:04:3300:02:32
4 5060ALBA GIRBAU MORENOONVELO MATARO CLUB CICLISABF06:01:219901:01:5815103:08:0928.704:10:0715101:51:1400:04:5300:02:59
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7024SANTIAGO MARTINEZ T2XTRIABM04:15:27900:49:35102:06:4842.5902:56:23701:19:0400:01:0100:01:03
2 8020RUBEN GAMBIN MANZANBITEC TRI IMPULSOABM04:36:07300:44:101902:25:3137.1103:09:414101:26:2600:01:4000:01:28
3 3510ROMAIN WEILT3 TEAMABM04:37:222000:51:181802:24:3537.3503:15:531601:21:2900:01:4500:01:36
4 3016ORIOL MARTINEZ BAQUC.E. CERDANYOLA A.T.ABM04:38:563700:55:02602:19:5638.5903:14:582201:23:5800:00:5700:01:37
5 7001MARIO A SALVADOR SULLICENCIA DE DIAABM04:43:183500:55:001302:23:2837.6403:18:282901:24:5000:01:1600:00:58
6 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:43:236500:58:142102:25:5936.9903:24:13801:19:1000:01:2100:01:36
7 2030XAVIER BARGALLO SEVCLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:01:011900:51:055402:37:5334.203:28:588001:32:0300:01:1400:01:21
8 7010PABLO ESTEBAN CASTALLICENCIA DE DIAABM05:04:175800:57:512902:29:1536.1803:27:0610501:37:1100:03:2200:02:22
9 7003PIETRO MERELLO COLOLLICENCIA DE DIAABM05:05:214100:55:186702:40:2333.6703:35:415601:29:4000:03:4600:01:23
10 2949CARLES SOLE PIZARROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM05:10:088000:59:416402:40:0933.7203:39:506201:30:1800:02:0700:01:52
11 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM05:11:1910001:02:0010602:49:4231.8203:51:421001:19:3700:03:0400:01:58
12 5601FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM05:12:0113501:06:415902:38:3134.0703:45:124301:26:4900:01:5900:03:02
13 8002ADRIAN SERENA CUESTLLICENCIA DE DIAABM05:14:013600:55:017402:42:1033.303:37:1110301:36:5000:01:1600:01:50
14 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM05:15:097000:58:589502:45:0132.7203:43:597401:31:1000:02:5300:01:50
15 4916PAU GONZALVO CASTELTRIATLO LHOSPITALETABM05:20:3012301:04:279902:46:0232.5203:50:296101:30:0100:04:4600:01:44
16 3623RAMON ESTRADA GARCIINDEPENDIENTEABM05:23:537800:59:3513302:56:4730.5503:56:224601:27:3100:02:0400:01:01
17 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPCLUB TRITRAININGABM05:28:429101:00:1911102:52:3931.2803:52:589701:35:4400:03:4800:02:14
18 7023CRISTIAN BERTOMEU BLLICENCIA DE DIAABM05:37:3811201:02:4812902:56:0830.6603:58:5611301:38:4200:04:1500:02:34
19 1009SAMUEL CIFUENTES SECLUB TRITRAININGABM05:46:0512801:05:4013903:00:2129.9404:06:0112101:40:0400:04:0700:02:15
20 7005JOEL ALONSO FORTONLLICENCIA DE DIAABM05:48:5613401:06:4013002:56:1430.6404:02:5413901:46:0200:02:5000:01:34
21 8016DANIEL DÓLERA LOSADLLICENCIA DE DIAABM05:55:2710601:02:3814303:02:3829.5704:05:1614901:50:1100:03:3600:02:02
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF04:59:218400:59:475702:38:1934.1103:38:061501:21:1500:04:1400:00:56
2 7029MARIA RODRIGUEZ PEÑ2XTRIABF05:15:478801:00:138502:43:5732.9403:44:107701:31:3700:02:4500:01:24
3 7012IMAI NESVARALLICENCIA DE DIAABF05:49:296300:58:0813502:59:3230.0803:57:4015301:51:4900:02:2100:01:32
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABCLUB NATACIO MINORISAABM04:27:38100:42:341702:24:0837.4703:06:421301:20:5600:01:4700:00:49
2 4053OSCAR MARQUEZ BALTAT3 TEAMABM04:31:003800:55:07502:19:2938.7103:14:36401:16:2400:01:0100:01:07
3 7033MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM04:36:242200:51:591402:23:3037.6303:15:291201:20:5500:01:2000:01:53
4 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:37:322600:52:561502:23:3637.603:16:321401:21:0000:01:5200:00:40
5 2378JON ANDER URIBARRI C.E. RAYOTEAMABM04:37:341600:50:422202:26:1736.9103:16:591101:20:3500:01:3800:01:22
6 1098JUAN MANUEL CARDENAT3 TEAMABM04:41:137900:59:391202:23:2837.6403:23:07501:18:0600:01:0200:01:22
7 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM04:46:462300:52:183002:29:4836.0503:22:062701:24:4000:02:2900:01:52
8 7016SERGIO MARTIN AMATC.D. TRIATLON EL EJIDOABM04:46:542700:53:071102:23:1937.6803:16:266401:30:2800:01:5900:02:08
9 4204JAVIER MARTIN DEL MCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:47:383200:53:534402:34:1335.0203:28:06901:19:3200:01:1900:01:46
10 7036HECTOR REVUELTA MIGCLUB TRIATLON EUROPAABM04:49:023100:53:313402:31:0435.7503:24:352501:24:2700:01:4800:00:46
11 7002ADAN NAVARRO GRANDALLICENCIA DE DIAABM04:50:084600:55:283302:30:4235.8303:26:102101:23:5800:01:2700:01:19
12 8011FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM04:50:483400:54:523202:30:3535.8603:25:273401:25:2100:01:4200:02:40
13 2223ORIOL PALAU I FERNAT3 TEAMABM04:52:091100:49:441602:24:0437.4803:13:4811001:38:2100:01:5500:01:03
14 8034DAVID ALDEA PERONALLICENCIA DE DIAABM04:57:022500:52:454302:33:5435.0903:26:396301:30:2300:03:2200:01:08
15 8010FERNANDO MONTULL LATRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM05:04:359401:00:505302:37:2434.3103:38:143901:26:2100:02:1400:01:24
16 8003DAVID REGAL MORENOLLICENCIA DE DIAABM05:09:3312601:05:073602:31:2635.6603:36:338501:33:0000:02:1400:01:50
17 8032IKER SARASA GONZALECD KIROL BAT TRIATLOI TALABM05:11:308200:59:453902:32:4735.3403:32:3211501:38:5800:02:0500:01:37
18 3508OSCAR CORBALAN CLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:11:5611901:03:115502:37:5834.1803:41:096801:30:4700:03:0400:02:01
19 1076JORDI MARTI SAN JOSC.E. RAYOTEAMABM05:13:0610801:02:407002:41:2333.4603:44:035101:29:0300:02:1000:01:29
20 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:13:582800:53:137602:42:3133.2303:35:4410901:38:1400:02:3300:01:08
21 5957JAVIER CASTAN ROMERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM05:15:2112001:03:248102:43:3133.0203:46:554801:28:2600:02:4800:01:25
22 7020JUAN IGNACIO SANCHOSANTURTZIKO TRIRUKI TRIATABM05:15:287700:59:257302:42:0533.3203:41:308801:33:5800:03:5400:01:06
23 3346DAVID CURTO RUEC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:19:114700:55:3710802:51:0231.5703:46:398401:32:3200:03:3000:01:52
24 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:22:409601:01:047702:42:4033.203:43:4411401:38:5600:02:4400:01:31
25 7014ALBERT GUILUZLLICENCIA DE DIAABM05:22:5312501:05:048002:43:3133.0203:48:359101:34:1800:06:3400:01:55
26 8005GERMÁN JOVER SELLÉSLLICENCIA DE DIAABM05:26:0111301:02:5213102:56:3830.5703:59:304201:26:3100:03:2600:01:14
27 7028CARLOS MIÑANA BOLUD2XTRIABM05:36:5212901:05:4812502:55:0030.8604:00:4810001:36:0400:05:4600:02:37
28 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:38:5715101:13:278402:43:5432.9503:57:2112801:41:3600:03:1800:01:45
29 7026FELIX BAUERLLICENCIA DE DIAABM05:48:5613601:06:5813402:57:5730.3504:04:5513301:44:0100:03:1200:01:39
30 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM06:05:3214801:11:2115403:14:3027.7604:25:5111801:39:4100:05:3200:03:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8028GEMMA HERNANDEZ ANDUROLA TRAITLOI KLUBAV1F05:17:274500:55:2810902:51:1831.5203:46:466601:30:4100:01:3700:01:22
2 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F05:34:449501:00:5412002:54:0031.0303:54:5411901:39:5000:03:0900:01:03
3 8023ESTIBALIZ HERNANDEZINDEPENDENTV1F06:02:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3027ENRIQUE BARAJAS OJEC.N. MATAROV1M04:27:41800:49:351002:22:0138.0203:11:36201:16:0500:01:3700:01:13
2 2024JORDI MATOS PARDOTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M04:33:352900:53:19302:16:3539.5403:09:542001:23:4100:01:2100:01:17
3 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:44:20500:47:01702:20:1038.5303:07:1110401:37:0900:01:0200:01:08
4 8021ROBERTO ANGULO RODRUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M04:48:195900:57:532302:27:0736.7103:25:001901:23:1900:03:4100:01:23
5 1980SERGIO GONZALEZ CAÑC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M04:50:425400:56:382802:28:2036.403:24:583501:25:4400:01:5400:00:47
6 213GUILLAUME CAMILLE GT3 TEAMV1M04:55:044300:55:223702:32:2235.4403:27:444501:27:2000:03:3600:01:17
7 4723EMILIO ROMERO FERNÁT3 TEAMV1M04:56:331000:49:379302:44:4432.7803:34:211701:22:1200:02:0200:01:17
8 8012MARC FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M04:57:453300:54:014502:34:183503:28:195501:29:2600:01:3500:01:09
9 3059RUBEN MORENTE ROBLEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:58:545200:56:216602:40:1833.6903:36:391801:22:1500:03:4600:01:22
10 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:58:555000:56:156002:38:3434.0603:34:492301:24:0600:02:1900:02:30
11 5063EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M05:00:0310501:02:383802:32:3735.3803:35:152801:24:4800:01:4700:00:49
12 5497JONATHAN CASTILLO MCLUB NATACIO CALDESV1M05:01:348300:59:465102:37:0834.3703:36:542601:24:4000:03:5800:01:44
13 2155EDUARD SADURNI DE LONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:02:487300:59:115002:36:3134.503:35:424401:27:0600:02:4400:01:29
14 3364MIGUEL BARRERO DURAT3 TEAMV1M05:04:255300:56:214002:32:5935.303:29:209501:35:0500:03:2000:01:00
15 591JAUME ARANDA MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:09:507200:59:116902:41:1833.4803:40:295401:29:2100:02:3600:01:49
16 7018ALBERTO RANDO ROMERAVIVA!-ADR TRIATLÓNV1M05:11:339001:00:176502:40:1033.7103:40:277301:31:0600:03:1100:01:26
17 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M05:13:357100:59:089102:44:4132.7903:43:495701:29:4600:02:2100:01:50
18 8025GONZALO BLASCO MARTCCP ANDORRA-TRIATLÓNV1M05:14:388701:00:088202:43:3533.0103:43:437001:30:5500:03:0000:01:19
19 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M05:15:518601:00:049202:44:4432.7803:44:487201:31:0300:02:4000:02:07
20 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESV1M05:17:144200:55:217202:41:5333.3603:37:1412001:40:0000:02:1800:02:05
21 1240RAUL SILVESTRE TIENCLUB NATACIO CALDESV1M05:17:5813801:07:476802:40:5633.5503:48:435201:29:1500:03:4800:01:34
22 8001ALBERT FELIX ROSASLLICENCIA DE DIAV1M05:18:478500:59:558902:44:1932.8603:44:149201:34:3300:03:2400:01:31
23 8017HÉCTOR DANIEL VALIELLICENCIA DE DIAV1M05:19:0711501:02:558602:43:5832.9303:46:538201:32:1400:03:3800:01:58
24 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M05:20:076100:58:058802:44:1132.8903:42:1610701:37:5100:02:3300:01:09
25 3116JOAN RAMON CASTELLOT3 TEAMV1M05:20:179801:01:2911502:53:3231.1203:55:013201:25:1600:03:0400:02:10
26 3031DANIEL FERNANDEZ JICLUB NATACIO CALDESV1M05:26:426000:58:0011202:52:4131.2703:50:419901:36:0100:02:5100:01:06
27 8014CARLOS DÍEZ FERRERLLICENCIA DE DIAV1M05:26:535600:56:4810502:48:5331.9703:45:4112601:41:1200:02:2400:02:21
28 7027MARC BENAVENTELLICENCIA DE DIAV1M05:27:056400:58:139702:45:3932.603:43:5213101:43:1300:05:1000:01:49
29 8004XAVIER GONZALEZ ROMLLICENCIA DE DIAV1M05:28:086700:58:3610102:46:3332.4203:45:0913001:42:5900:04:1000:01:35
30 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M05:28:376600:58:2711602:53:3931.103:52:0610101:36:3100:04:3400:02:05
31 8036VICENTE GIL COSME2XTRIV1M05:29:4511401:02:539802:45:5732.5403:48:5012301:40:5500:02:4300:01:35
32 5576DIDAC XIFREU GONZALINDEPENDIENTEV1M05:32:287500:59:1713602:59:4430.0403:59:018601:33:2700:07:1800:02:41
33 1478VICTORIANO CARRASCOC.E. RAYOTEAMV1M05:40:4811601:02:5712102:54:0131.0303:56:5813201:43:5000:04:2200:02:28
34 8029PABLO ARDIT SORIANOC.T. REHAB ESPORT ALDAIAV1M05:51:2512201:03:3715003:07:1628.8404:10:5312201:40:3200:03:1500:03:01
35 4624JOSE JAVIER CARRETOCLUB TRITRAININGV1M05:53:419201:00:3915203:08:1028.704:08:4913501:44:5200:05:0100:03:01
36 7035DARYN WIESELLICENCIA DE DIAV1M05:59:0715801:20:5310302:48:2332.0704:09:1614701:49:5100:04:0400:02:24
37 8038GERMAN PALOP TABERNTRICULPELAT ALAQUÀS C.T.V1M05:59:1415201:13:5614803:06:4028.9304:20:3611201:38:3800:02:4800:01:59
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4022ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV1F05:26:126800:58:4011902:53:5931.0403:52:398701:33:3300:06:3300:01:06
2 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F05:49:3513201:06:1315303:08:4028.6204:14:539401:34:4200:02:4700:01:35
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M04:35:591400:49:47802:20:1538.503:10:023601:25:5700:01:0100:01:05
2 8042ANTONIO JOSE ADELL INDEPENDENTV1M04:38:35700:49:33402:19:0438.8303:08:376001:29:5800:01:2200:01:17
3 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M04:48:543900:55:122402:27:1936.6603:22:314001:26:2300:01:5100:01:17
4 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:53:105500:56:382702:27:4836.5403:24:264901:28:4400:03:4000:01:03
5 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:56:156200:58:074102:33:1135.2503:31:183101:24:5700:02:1000:00:55
6 3255RAMON BONET OLIVARTINDEPENDIENTEV1M05:12:1711701:03:049002:44:2332.8503:47:273001:24:5000:03:5100:02:38
7 569DAVID ORPI FERNANDETRANSTRIATLONV1M05:14:374000:55:1710402:48:3232.0403:43:496901:30:4800:03:3600:01:14
8 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:18:4614701:11:064802:35:5634.6303:47:027801:31:4400:02:3200:01:24
9 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M05:19:309701:01:118702:44:0732.903:45:189001:34:1200:04:4100:03:12
10 8043RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M05:21:1013901:07:486102:39:2133.8903:47:098901:34:0100:03:1500:01:32
11 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:25:2514501:10:519602:45:1732.6703:56:085301:29:1700:03:0800:01:40
12 3885JAVIER RASCHE CASTIGAVA TRIATLOV1M05:30:4910901:02:427102:41:3633.4203:44:1814101:46:3100:02:3300:01:34
13 2496SERGIO SOLANO SIERRGAVA TRIATLOV1M05:38:3815301:14:3111002:51:5731.404:06:288101:32:1000:04:1500:01:41
14 5065PERE CASAS COLOMERT3 TEAMV1M05:41:3910301:02:1413803:00:0929.9804:02:2311601:39:1600:02:3300:02:23
15 7021RAFAEL CASTELLÓ ALMCLUB ATLETISME BENISSAV1M05:47:2310101:02:1112602:55:1730.8103:57:2814801:49:5500:02:0100:01:32
16 8007DANIEL REQUENA GONZLLICENCIA DE DIAV1M05:51:5615401:14:3212802:56:0630.6604:10:3812701:41:1800:04:0600:02:13
17 8039DAVID ODENA TERUELLLICENCIA DE DIAV1M05:55:3714101:08:2511702:53:4831.0704:02:1315401:53:2400:03:4900:02:50
18 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M06:01:0113701:07:3514103:01:4429.7104:09:1915201:51:4200:03:5600:01:46
19 8008DAVID VALL MASDEULLICENCIA DE DIAV1M06:24:2115601:16:2315503:18:5127.1604:35:1414401:49:0700:04:1000:01:59
20 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M06:34:4115901:24:2015903:26:1326.1904:50:3313401:44:0800:04:1300:01:41
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV2F06:26:3014401:08:3815603:20:5126.8904:29:2915501:57:0100:04:5600:04:16
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 714SANTI SANCHEZ ALMAZOPTIMS CLUB TRIATLOV2M05:01:2510401:02:162502:27:3536.5903:29:517501:31:3400:01:3600:00:57
2 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M05:12:0413101:05:565602:38:0134.1703:43:574701:28:0700:04:1200:01:26
3 4769BARTOLOME LOPERA RAC.N. SABADELLV2M05:17:1711001:02:436302:39:5633.7603:42:399301:34:3800:03:1600:01:21
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M05:19:164400:55:2611302:53:1431.1703:48:406501:30:3600:03:1000:01:55
5 5070CARLES REYES COMORECLUB TRIATLO SERRADELLS AV2M05:21:428100:59:434702:35:2034.7603:35:0314201:46:3900:02:1700:01:15
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M05:24:518901:00:148302:43:4032.9903:43:5412401:40:5700:03:0000:01:07
7 787JULIO CESAR CERVANTCLUB TRIATLO SABADELLV2M05:25:541300:49:4613202:56:4130.5603:46:2711701:39:2700:03:0300:01:30
8 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M05:27:1514301:08:3410202:46:4532.3803:55:197901:31:5600:04:2200:01:58
9 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M05:33:3710201:02:1210002:46:1432.4803:48:2613601:45:1100:02:2800:01:37
10 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:38:0512701:05:4011802:53:5931.0403:59:3911101:38:2600:04:5500:01:19
11 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M05:46:16000:00:00000:00:00004:05:1012501:41:0600:00:0000:00:00
12 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M05:48:3713001:05:559402:45:0032.7303:50:5515701:57:4200:03:5400:03:02
13 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDIENTEV2M05:50:5812101:03:2913703:00:003004:03:2914301:47:2900:03:3900:01:55
14 8033MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M05:59:4511801:03:1014903:07:0528.8604:10:1514601:49:3000:04:4900:01:35
15 7030OTTO PEREZ ECHEVERRLLICENCIA DE DIAV2M06:04:206900:58:5614503:03:5429.3604:02:5015902:01:3000:08:0100:04:58
16 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV2M06:04:3910701:02:3914603:04:2429.2804:07:0315601:57:3600:02:3700:02:11
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 658ANTONIO GORDUN QUILC.A. RIBAGORÇANAV2M05:44:3914201:08:2611402:53:2831.1304:01:5412901:42:4500:03:3900:02:46
2 5232ALFRED GONZALEZ LANINDEPENDIENTEV2M05:51:4414901:11:3812302:54:1430.9904:05:5213801:45:5200:03:3600:02:59
3 7004JOSEP FLAQUE GIMENELLICENCIA DE DIAV2M06:10:3013301:06:3814403:03:3429.4204:10:1215802:00:1800:05:1700:02:23
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M05:43:164900:55:5614003:01:0029.8303:56:5614001:46:2000:02:2200:01:22
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M06:27:4615501:15:4515803:26:1126.1904:41:5613701:45:5000:07:1300:03:42

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32