RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
248 214 203 8 3 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4570NEREA CORONADO COMIC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:25:2618000:24:2420100:49:3924.1701:14:0310900:11:2300:00:0000:01:48
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:03:574400:19:174900:33:3735.700:52:549200:11:0300:00:0000:01:20
2 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM01:05:216300:19:569200:35:4533.5700:55:412000:09:4000:00:0000:01:15
3 4737ORIOL ROBADOR I MUÑG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:06:427400:20:248800:35:3133.7900:55:558100:10:4700:00:0000:01:25
4 4733ANDREU ESCATLLAR CAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:07:297300:20:2411300:36:5432.5200:57:184100:10:1100:00:0000:01:13
5 4697MARCOS PEREZ GONZALC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:08:4611100:21:284600:33:3335.7700:55:0118700:13:4500:00:0000:01:14
6 3393IGNASI LAMBEA PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:10:2314300:22:458100:35:0034.2900:57:4515600:12:3800:00:0000:01:37
7 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:11:5313900:22:3011900:37:2232.1100:59:5213900:12:0100:00:0000:01:15
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:262700:18:394000:33:1836.0400:51:571500:09:2900:00:0000:01:09
2 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:01:593300:18:564100:33:203600:52:162300:09:4300:00:0000:01:12
3 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:03:203200:18:546100:34:1035.1200:53:044500:10:1600:00:0000:01:22
4 4583JOAQUIN GABRIEL QUIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:03:201100:17:359000:35:3333.7600:53:084200:10:1200:00:0000:01:59
5 424PABLO GUTIERREZ BUEC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:05:303900:19:0810100:36:0333.2900:55:114600:10:1900:00:0000:01:24
6 4323DANIEL DE LA TORRE ABSOLUT SPORTJNM01:06:2510400:21:074400:33:2335.9500:54:3013400:11:5500:00:0000:01:40
7 5083ANIOL FLORIACH MARFC.N. MATAROCDM01:08:559900:20:5910400:36:0933.200:57:0812600:11:4700:00:0000:01:37
8 8050IGNASI RAMIREZ POLALLICENCIA DE DIAJNM01:14:0312000:21:4316000:40:4729.4201:02:3011500:11:3300:00:0000:01:30
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4646MERITXELL FERNÁNDEABSOLUT SPORTABF01:02:0517200:24:03100:25:2047.3700:49:2315800:12:4200:00:0000:02:07
2 4098ANGELS PRAT MENDEZC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:16:3616400:23:4315400:40:0229.9801:03:4516400:12:5100:00:0000:01:30
3 5027ELISABET BRU CLOTETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:17:2918900:24:5013700:38:4930.9101:03:3918800:13:5000:00:0000:01:48
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:56:51700:17:10900:31:0238.6700:48:12100:08:3900:00:0000:01:10
2 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:00:272100:18:311700:31:4837.7400:50:193600:10:0800:00:0000:01:11
3 4908JOEL GARCIA MACHADOINDEPENDIENTEABM01:01:158000:20:32400:30:1639.6500:50:485200:10:2700:00:0000:01:14
4 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:01:242300:18:362800:32:1737.1700:50:535800:10:3100:00:0000:01:14
5 5005ANDRÉS PROHENS BENIABSOLUT SPORTSUB23M01:03:494900:19:255700:33:5635.3600:53:215500:10:2800:00:0000:01:17
6 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:04:446200:19:484300:33:2235.9600:53:1011600:11:3400:00:0000:01:31
7 2695ROGER CALSINA FIGOLC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:08:534800:19:2414300:39:1030.6400:58:344700:10:1900:00:0000:01:40
8 7152OLEGUER SIMON CAMPSLLICENCIA DE DIASUB23M01:13:2715900:23:3111400:36:5632.4901:00:2716900:13:0000:00:0000:02:06
9 3483ALEIX RIOS HERRAIZINDEPENDIENTESUB23M01:20:0317800:24:1717200:42:1228.4401:06:2918400:13:3400:00:0000:02:19
10 8047PERE ARGELAGUET RIZLLICENCIA DE DIASUB23M01:23:2519900:26:1618000:43:1527.7501:09:3118900:13:5400:00:0000:01:34
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF00:57:421000:17:35500:30:4039.1300:48:151300:09:2700:00:0000:01:12
2 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:09:4711400:21:3411500:37:1032.2900:58:449300:11:0300:00:0000:01:32
3 2324SARA ARGERICH BERGATRIATLO LHOSPITALETABF01:12:1614900:23:0511800:37:1732.1901:00:2213200:11:5400:00:0000:01:47
4 5079ESTHER MARTINEZ GARCLUB ESPORTIU Z5ABF01:17:5019200:24:5315500:40:0929.8901:05:0216200:12:4800:00:0000:01:33
5 7161ELENA OLMOS JURADOLLICENCIA DE DIAABF01:24:1317500:24:1419700:48:0324.9701:12:1713600:11:5600:00:0000:02:34
6 4031CRISTINA MILLA MORCTRIATLO LHOSPITALETABF01:24:5219800:26:1218600:44:1427.1301:10:2619600:14:2600:00:0000:02:18
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8039ÁLVARO SABATER RAMÍTRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESABM00:56:53900:17:28600:30:463900:48:14200:08:3900:00:0000:01:11
2 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:56:57600:17:08800:31:0038.7100:48:08300:08:4900:00:0000:01:05
3 2497VICTOR HERNANDEZ ROC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:031200:17:362400:32:0637.3800:49:42900:09:2100:00:0000:01:18
4 2647FERRAN CONILLERA VIFLOR DE TRIATLOABM00:59:352000:18:31700:30:5938.7300:49:303100:10:0500:00:0000:01:21
5 4996DANIEL LUQUE TENEDOCLUB TRIATLO ANDORRAABM00:59:591600:17:523300:32:3936.7500:50:311400:09:2800:00:0000:01:20
6 3993ERIC GALOBART SAMPIC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:00:354000:19:081400:31:3637.9700:50:442600:09:5100:00:0000:01:24
7 2399JOAQUIM FERNANDEZ CCLUB TRIATLO ATLESABM01:00:373400:19:061100:31:1538.400:50:214400:10:1600:00:0000:01:27
8 4682DANIEL LEON ALONSOCLUB TRIATLO ATLESABM01:00:453600:19:062200:32:0537.400:51:111700:09:3400:00:0000:01:35
9 5014ANDREU GENESTAR PONCLUB TRIATLO ATLESABM01:04:215200:19:277200:34:3334.7300:54:005000:10:2100:00:0000:01:26
10 8045EDU JAUME RAMÍREZLLICENCIA DE DIAABM01:05:439000:20:406700:34:2134.9300:55:017200:10:4200:00:0000:01:47
11 4828VICTOR CONRADO ANDITRIATLO LHOSPITALETABM01:05:565900:19:448600:35:2933.8200:55:137400:10:4300:00:0000:01:19
12 5056DAVID MUÑOZ NAVARROCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:06:236700:20:0310500:36:1133.1600:56:143800:10:0900:00:0000:01:34
13 8037BERTRAN GUASCH PARELLICENCIA DE DIAABM01:07:1011700:21:403400:32:4836.5900:54:2815700:12:4200:00:0000:01:57
14 4617JORDI APARICIO CORBFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:119600:20:577800:34:5134.4300:55:4810800:11:2300:00:0000:02:03
15 7153ARNAU SIMON CAMPSLLICENCIA DE DIAABM01:21:259700:20:5819800:48:3624.6901:09:3412900:11:5100:00:0000:01:34
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8038ANNA SANTIDRIAN BOULLICENCIA DE DIAABF01:10:2810900:21:1712900:38:1431.3900:59:318700:10:5700:00:0000:02:22
2 5022RITA PITTERACLUB TRIATLO ATLESABF01:12:2112700:21:5213800:38:5630.8201:00:4811400:11:3300:00:0000:02:08
3 3913ALBA MARIA RODRIGUECLUB ESPORTIU Z5ABF01:18:4019100:24:5115900:40:2929.6401:05:2017800:13:2000:00:0000:01:38
4 3487MERITXELL LARRED FEC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:20:2018600:24:4217300:42:2228.3201:07:0417700:13:1600:00:0000:01:40
5 4399CARMEN PEÑA SALCEDOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:20:2518800:24:4716800:41:3928.8101:06:2619000:13:5900:00:0000:01:53
6 4493BARBARA CACCIATORI CLUB PROAMABF01:30:2420300:28:4019400:47:1025.4401:15:5019800:14:3400:00:0000:02:13
7 8054PAULINA MARTINEZ MALLICENCIA DE DIAABF01:30:5420100:27:1519900:49:0424.4601:16:1919900:14:3500:00:0000:01:45
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8002JORDI LLORDÉS MORELLLICENCIA DE DIAABM01:00:23400:17:055400:33:5435.400:50:591100:09:2400:00:0000:01:32
2 7163JOSE LUIS RAMÓN ESPLLICENCIA DE DIAABM01:00:342600:18:391600:31:4637.7800:50:253700:10:0900:00:0000:01:16
3 8025POL RUEDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:01:204600:19:221200:31:1738.3600:50:397100:10:4100:00:0000:01:17
4 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:03:367200:20:223200:32:3736.7900:52:596500:10:3700:00:0000:01:34
5 8022PEDRO ROLDÁN VILLARLLICENCIA DE DIAABM01:04:1810600:21:162500:32:0637.3800:53:228500:10:5600:00:0000:01:22
6 3200IVAN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:359400:20:523100:32:3336.8700:53:2510100:11:1000:00:0000:01:27
7 3966RUBEN CAMPOS BLANCOC.E. RAYOTEAMABM01:04:364300:19:168300:35:1034.1200:54:263900:10:1000:00:0000:01:29
8 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM01:04:455000:19:257900:34:5634.3500:54:215100:10:2400:00:0000:01:26
9 2052XAVIER SERRANO BELLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:05:0510700:21:162600:32:1137.2900:53:2711800:11:3800:00:0000:01:29
10 7164ADRIÀ DIAZ VALVERDELLICENCIA DE DIAABM01:05:144500:19:209400:35:4633.5500:55:063500:10:0800:00:0000:01:28
11 8052ALBERT ASENSIO PUGELLICENCIA DE DIAABM01:05:325700:19:389800:35:5433.4300:55:323000:10:0000:00:0000:01:44
12 7156MANEL ALBA PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:06:329800:20:586500:34:1834.9900:55:1610700:11:1600:00:0000:01:21
13 8012SALVADOR MADARIAGA LLICENCIA DE DIAABM01:06:544700:19:2411000:36:4632.6400:56:107700:10:4400:00:0000:01:24
14 8017JESÚS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM01:07:288100:20:339600:35:5033.4900:56:239400:11:0500:00:0000:01:42
15 8056ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM01:07:537600:20:2710900:36:4632.6400:57:136700:10:4000:00:0000:01:46
16 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:08:5010000:20:5910200:36:0833.2100:57:0712300:11:4300:00:0000:01:38
17 8007XAVIER TORRES BENELLICENCIA DE DIAABM01:09:067800:20:3012100:37:2832.0300:57:589800:11:0800:00:0000:01:34
18 2387PABLO PARRAL ESPINOCLUB TRIATLO ATLESABM01:09:1411800:21:429700:35:5333.4400:57:3511900:11:3900:00:0000:01:24
19 2713JOSE LUIS URIBE MARC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:10:3314800:23:059100:35:3433.7400:58:3913100:11:5400:00:0000:01:31
20 7154JORDI FARRÉS VILAVELLICENCIA DE DIAABM01:12:2510800:21:1715600:40:0929.8901:01:268800:10:5900:00:0000:02:10
21 5055ALEX MUNTANE ORDOÑECLUB NATACIO SITGESABM01:12:5312300:21:4914500:39:1830.5301:01:0712500:11:4600:00:0000:01:52
22 5013CARLES TEIXIDO VIVEC.N. BADALONAABM01:13:5314600:23:0012300:37:3331.9601:00:3318000:13:2000:00:0000:01:57
23 8034FERRAN ASENJO CARULLLICENCIA DE DIAABM01:21:2316500:23:4918500:44:0627.2101:07:5518200:13:2800:00:0000:02:56
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1915ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF01:16:4117900:24:2015300:39:5330.0901:04:1315200:12:2800:00:0000:02:01
2 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLO ATLESABF01:16:5416200:23:3816100:40:4729.4201:04:2515300:12:2900:00:0000:01:40
3 8029DAVINIA PALACIOSLLICENCIA DE DIAABF01:22:0016600:23:4919100:45:2626.4101:09:1516000:12:4500:00:0000:02:30
4 6222MAMEN ROMAN MARINCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABF01:27:1320000:27:1519000:45:1426.5301:12:2920000:14:4400:00:0000:01:54
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5334CHRISTIAN TELLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM00:57:02300:17:041000:31:0338.6500:48:07400:08:5500:00:0000:01:00
2 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:59:19800:17:113500:32:5536.4600:50:06500:09:1300:00:0000:01:14
3 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:543100:18:542100:32:0437.4200:50:582800:09:5600:00:0000:01:16
4 8040JONATAN MENDEZ LOPLLICENCIA DE DIAABM01:01:014200:19:131500:31:3837.9300:50:514000:10:1000:00:0000:01:17
5 7168ARITZ URDAMPILLETA LLICENCIA DE DIAABM01:02:28500:17:079900:35:5633.400:53:031200:09:2500:00:0000:00:00
6 5044VICTOR SANCHEZ GILINDEPENDIENTEABM01:03:526900:20:173800:33:0636.2500:53:235600:10:2900:00:0000:01:22
7 8051SERGIO DÍAZ GONZÁLELLICENCIA DE DIAABM01:04:113700:19:067700:34:4534.5300:53:514900:10:2000:00:0000:01:43
8 2767DAMIA LARENA SANTIACLUB TRIATLO ATLESABM01:04:315500:19:317100:34:2934.800:54:005900:10:3100:00:0000:01:22
9 8033WALE MARTINS CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM01:04:416400:19:597000:34:2934.800:54:284300:10:1300:00:0000:01:31
10 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:04:538400:20:364800:33:3635.7100:54:126900:10:4100:00:0000:01:25
11 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:427500:20:256900:34:2734.8300:54:528300:10:5000:00:0000:01:36
12 5255CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM01:05:509500:20:556200:34:1135.100:55:067900:10:4400:00:0000:01:26
13 8030ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:06:297100:20:218500:35:2333.9100:55:448000:10:4500:00:0000:01:43
14 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:317000:20:208200:35:0134.2700:55:2110000:11:1000:00:0000:01:24
15 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM01:08:358700:20:3710700:36:3332.8300:57:1011100:11:2500:00:0000:01:36
16 5054XAVIER ROCABERT PEC.E. KATOA BARCELONAABM01:08:5310100:21:0011600:37:1032.2900:58:107500:10:4300:00:0000:01:40
17 4423ISAAC ILLESCAS COPAC.E.E. SANT GERVASIABM01:09:128200:20:3412500:37:3631.9100:58:109000:11:0200:00:0000:02:04
18 5068CARLOS DIAZ MONTEROCLUB PROAMABM01:11:1812100:21:4712700:38:0131.5700:59:4811200:11:3000:00:0000:01:39
19 1676JAUME ARNALOT GARCICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:0511600:21:3413400:38:3131.1601:00:0513800:12:0000:00:0000:02:02
20 8043VÍCTOR ALONSO FONSLLICENCIA DE DIAABM01:13:3014100:22:3514100:39:0730.6801:01:4212700:11:4800:00:0000:01:51
21 8055JORDI LOPEZ RODRIGULLICENCIA DE DIAABM01:15:0814000:22:3116300:40:5729.301:03:2812100:11:4000:00:0000:01:41
22 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:15:2915600:23:2315100:39:4030.2501:03:0315100:12:2600:00:0000:01:36
23 7166JORGE POMPALLICENCIA DE DIAABM01:15:4512600:21:5217100:42:1128.4501:04:0312200:11:4200:00:0000:01:45
24 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:17:3515000:23:0914800:39:3630.301:02:4520200:14:5000:00:0000:01:54
25 8032NICOLÁS SUÁREZ ROSELLICENCIA DE DIAABM01:21:3416900:23:5618800:44:1727.101:08:1318100:13:2100:00:0000:01:47
26 4043FABIO SERRATRIATLO LHOSPITALETABM01:24:5119700:26:1218700:44:1527.1201:10:2719500:14:2400:00:0000:02:21
27 8005FRANCISCO NAVARRO MLLICENCIA DE DIAABM01:31:4117400:24:0620300:55:0221.801:19:0815400:12:3300:00:0000:02:20
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7160LÍDIA GARCÍA ROVIRALLICENCIA DE DIAV1F01:16:0015800:23:3015700:40:1529.8101:03:4514500:12:1500:00:0000:01:52
2 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:20:3716800:23:5318400:44:0227.2501:07:5515900:12:4200:00:0000:01:47
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4444DANIEL LLAMBRICH GAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:57:531800:18:22300:30:1239.7400:48:34700:09:1900:00:0000:01:24
2 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M00:58:281700:18:20200:30:0339.9300:48:233200:10:0500:00:0000:01:18
3 331DAVID MARTINEZ MEROINDEPENDIENTEV1M00:59:061500:17:481800:31:5737.5600:49:451000:09:2100:00:0000:01:05
4 3395JOSE MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:00:202200:18:332300:32:0537.400:50:382100:09:4200:00:0000:01:14
5 7157BERNAT CABALLERO HLLICENCIA DE DIAV1M01:00:291900:18:242700:32:1437.2300:50:382700:09:5100:00:0000:01:13
6 651JUAN VALSERA  ROBLECLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:00:301400:17:414500:33:3135.800:51:12600:09:1800:00:0000:01:31
7 3765RUBÉN MARTIN PEINADCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:00:442900:18:493000:32:2037.1100:51:091800:09:3500:00:0000:01:26
8 5930OSCAR BERTRAN AGUICLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:00:445300:19:271300:31:3238.0500:50:592400:09:4500:00:0000:01:21
9 601ALBERT OLIVERAS LLUC.E. RAYOTEAMV1M01:00:483800:19:061900:32:0037.500:51:062200:09:4200:00:0000:01:26
10 7165ALBERT MARINA PERARLLICENCIA DE DIAV1M01:02:022500:18:364200:33:203600:51:563300:10:0600:00:0000:01:29
11 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:02:212800:18:406600:34:2034.9500:53:00800:09:2100:00:0000:01:19
12 425SERGIO SANCHEZ PEDRC.E.E. SANT GERVASIV1M01:03:023500:19:065900:34:0035.2900:53:062900:09:5600:00:0000:02:13
13 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:03:325100:19:254700:33:3335.7700:52:586200:10:3400:00:0000:01:27
14 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:336000:19:463900:33:0736.2400:52:536800:10:4000:00:0000:01:18
15 8014LLUIS ARMENGOL DULCLLICENCIA DE DIAV1M01:04:567700:20:285500:33:5435.400:54:226100:10:3400:00:0000:01:34
16 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATV1M01:05:018900:20:395000:33:4335.5900:54:226600:10:3900:00:0000:01:27
17 8035CARLOS LUQUE VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:05:548800:20:387300:34:3534.700:55:137000:10:4100:00:0000:01:33
18 4890JOAQUIN DE ABREU NAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:06:529100:20:448400:35:2033.9600:56:048200:10:4800:00:0000:01:26
19 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:1211900:21:426400:34:173500:55:5910400:11:1300:00:0000:01:25
20 8021VÍCTOR PINTOR COCALLICENCIA DE DIAV1M01:07:218500:20:368900:35:3133.7900:56:0710600:11:1400:00:0000:01:35
21 8031JORDI COMI LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:07:235800:19:3910800:36:4132.7100:56:209100:11:0300:00:0000:01:59
22 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:09:2811200:21:3011200:36:4732.6200:58:1710200:11:1100:00:0000:01:45
23 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDIENTEV1M01:10:1414400:22:4710000:35:5633.400:58:4311300:11:3100:00:0000:01:25
24 4367JONATAN JIMENEZ-VERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:10:2410300:21:0712800:38:0931.4500:59:169700:11:0800:00:0000:02:07
25 7158VICTOR ARÑO PINOLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0712800:21:5412400:37:3431.9400:59:2812000:11:3900:00:0000:01:41
26 3147ISMAEL MARTINEZ ADAINDEPENDIENTEV1M01:11:1715300:23:169300:35:4633.5500:59:0214600:12:1500:00:0000:01:46
27 1657FRANCESC DACHS I TOC.N. MOLINS DE REIV1M01:12:4513400:22:1413300:38:3031.1701:00:4414000:12:0100:00:0000:01:59
28 2458OSCAR DIAZ FERNANDECLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:14:2615400:23:2013200:38:2031.301:01:4016100:12:4600:00:0000:01:46
29 8011MOISÉS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M01:15:2917000:23:5913100:38:1831.3301:02:1717600:13:1200:00:0000:02:01
30 8049RAFAEL JULIAN ESTEBLLICENCIA DE DIAV1M01:15:4716700:23:5213000:38:1531.3701:02:0718600:13:4000:00:0000:02:11
31 4499JOSE RUBEN CRISTO GC.E.E. SANT GERVASIV1M01:16:1013200:22:1416500:41:0229.2401:03:1616500:12:5400:00:0000:01:50
32 8004OSCAR GUTIERREZ FELLICENCIA DE DIAV1M01:19:1217300:24:0517600:42:4528.0701:06:5014900:12:2200:00:0000:02:21
33 4511JOSE MARIA CALVO AYCLUB PROAMV1M01:21:4719500:25:3517500:42:3928.1401:08:1418300:13:3300:00:0000:02:12
34 5051NICOLAS BONILLA POSCLUB TRIATLO BLANESV1M01:25:2113800:22:2920200:49:4024.1601:12:0917500:13:1200:00:0000:01:59
35 8048JOAN CARLES AREAN BLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3417100:24:0220000:49:3524.201:13:3716700:12:5700:00:0000:02:31
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8020MONTSE ARANDA CASTÁLLICENCIA DE DIAV1F01:05:478600:20:377400:34:3834.6500:55:156000:10:3200:00:0000:01:27
2 8018IOLANDA ALMENARA MLLICENCIA DE DIAV1F01:18:2518700:24:4716400:41:0129.2601:05:4815500:12:3700:00:0000:02:02
3 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:19:5019000:24:5116200:40:4829.4101:05:3919400:14:1100:00:0000:01:51
4 2602INES SANTIAGO GONZAC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:20:0017700:24:1617700:42:4728.0501:07:0316800:12:5700:00:0000:01:53
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:59:251300:17:362900:32:1837.1500:49:541600:09:3100:00:0000:01:17
2 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:00:172400:18:362000:32:0137.4800:50:371900:09:4000:00:0000:01:15
3 1089DAVID RODRIGUEZ BLAGAVA TRIATLOV1M01:01:40100:12:2512000:37:2632.0600:49:5112800:11:4900:00:0000:01:48
4 1047FELICIANO GARCIA BACLUB ATLETISME OLESAV1M01:03:083000:18:536800:34:2634.8500:53:192500:09:4900:00:0000:01:21
5 8006MANUEL JIMÉNEZ HIDALLICENCIA DE DIAV1M01:03:334100:19:115200:33:5435.400:53:055400:10:2800:00:0000:01:34
6 1023JUAN DOMINGO TRINIDINDEPENDIENTEV1M01:03:426600:20:023600:32:5636.4400:52:587800:10:4400:00:0000:01:29
7 4126JAVIER BUISAN GUARGC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:04:065600:19:355100:33:4935.4900:53:247300:10:4200:00:0000:01:19
8 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:05:446100:19:478700:35:3033.800:55:175300:10:2700:00:0000:01:28
9 2006SEBASTIAN SALMERON CLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:06:118300:20:358000:35:0034.2900:55:356300:10:3600:00:0000:01:48
10 1578FRANCESC OTEO MARTIU.C. SANT CUGATV1M01:06:409200:20:487500:34:4434.5500:55:329900:11:0800:00:0000:01:27
11 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:06:5212900:21:565300:33:5435.400:55:508900:11:0200:00:0000:01:35
12 8019DAVID ARMENGOL RECALLICENCIA DE DIAV1M01:08:085400:19:2713500:38:3431.1100:58:013400:10:0700:00:0000:01:48
13 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M01:08:1513100:22:106000:34:1035.1200:56:2013300:11:5500:00:0000:01:45
14 3340MARC URIARTE CULLERU.C. SANT CUGATV1M01:08:277900:20:3212600:37:3631.9100:58:084800:10:1900:00:0000:01:35
15 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:09:0411000:21:257600:34:4434.5500:56:0916600:12:5500:00:0000:01:33
16 2157J. DAVID FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5V1M01:11:5813600:22:1712200:37:3231.9700:59:4914200:12:0900:00:0000:01:40
17 8001OSCAR MARTINEZ HERVLLICENCIA DE DIAV1M01:12:5813500:22:1613900:38:5830.801:01:1412400:11:4400:00:0000:01:58
18 8053JOSEP RICARTLLICENCIA DE DIAV1M01:13:4713700:22:1815800:40:1629.801:02:3410500:11:1300:00:0000:02:14
19 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:13:5614500:22:4914200:39:0930.6501:01:5813700:11:5800:00:0000:01:40
20 8041JORDI BORONAT MUNERLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1715500:23:2115000:39:3930.2601:03:0014800:12:1700:00:0000:01:31
21 8016MIGUEL ANGEL YEBENELLICENCIA DE DIAV1M01:16:0616100:23:3514400:39:1130.6301:02:4617900:13:2000:00:0000:02:08
22 8015ORIOL SERRA CAMUSLLICENCIA DE DIAV1M01:17:2818500:24:4215200:39:4330.2101:04:2517100:13:0300:00:0000:01:34
23 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:22:5815200:23:1519300:45:3526.3301:08:5019300:14:0800:00:0000:01:57
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8057MONTSERRAT CINCA PALLICENCIA DE DIAV2F01:08:1611500:21:349500:35:4633.5500:57:208600:10:5600:00:0000:01:13
2 4457ISABEL SANSA ALCANTW3TRIBCNV2F01:17:0113300:22:1417800:42:512801:05:0513500:11:5600:00:0000:01:29
3 5134MONTSERRAT DOMINGUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:20:3018300:24:3317900:42:5427.9701:07:2717000:13:0300:00:0000:01:35
4 8023CRISTINA JIMENEZ FELLICENCIA DE DIAV2F01:25:4118100:24:3219600:47:5825.0201:12:3017300:13:1100:00:0000:01:53
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8036PETER STRATINGLLICENCIA DE DIAV2M01:06:4813000:22:083700:33:0236.3300:55:1011700:11:3800:00:0000:01:27
2 2783ARCADI VILA SERRATCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAV2M01:07:2712200:21:476300:34:1635.0200:56:0311000:11:2400:00:0000:01:31
3 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:08:2110200:21:0410300:36:0933.200:57:139600:11:0800:00:0000:01:39
4 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:5512500:21:5010600:36:1233.1500:58:0213000:11:5300:00:0000:01:35
5 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:11:3214200:22:4011100:36:4732.6200:59:2714100:12:0500:00:0000:01:23
6 7155ERIK SCHACK MADSENLLICENCIA DE DIAV2M01:11:4411300:21:3314600:39:2730.4201:01:007600:10:4400:00:0000:02:05
7 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ CLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:12:1212400:21:5014700:39:2930.3901:01:198400:10:5300:00:0000:01:31
8 8010RICARD CANALS GONZALLICENCIA DE DIAV2M01:17:5916000:23:3216700:41:3828.8201:05:1016300:12:4900:00:0000:01:41
9 8013LLUIS RECHE GARCIALLICENCIA DE DIAV2M01:19:1715700:23:2618100:43:3527.5301:07:0114700:12:1600:00:0000:02:35
10 174JUAN CARLOS DEL ESTW3TRIBCNV2M01:21:1619300:24:5616900:41:5228.6601:06:4819700:14:2800:00:0000:01:55
11 3392MIGUEL ANGEL RIBAU INDEPENDIENTEV2M01:23:4418400:24:4118900:44:5726.701:09:3819100:14:0600:00:0000:02:21
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:04:346500:20:025600:33:5635.3600:53:586400:10:3600:00:0000:01:26
2 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:09:159300:20:5011700:37:1432.2300:58:0410300:11:1100:00:0000:01:40
3 5050RICARD SOLÉ FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:11:0610500:21:1513600:38:4530.9701:00:009500:11:0600:00:0000:01:54
4 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:14:1814700:23:0214000:39:0230.7401:02:0414400:12:1400:00:0000:01:47
5 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDIENTEV2M01:14:5915100:23:1014900:39:3730.2901:02:4714300:12:1200:00:0000:01:44
6 527PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:17:52200:16:3519200:45:3026.3701:02:0520300:15:4700:00:0000:03:28
7 2257JAUME AMILL MIRALLETRIDIRV2M01:19:5916300:23:4318200:43:5227.3601:07:3515000:12:2400:00:0000:02:27
8 8027JOSE ARTURO MARIN PLLICENCIA DE DIAV2M01:20:4519400:25:3216600:41:0629.201:06:3819200:14:0700:00:0000:02:03
9 232JOSEP MARIA FRAILE CLUB PROAMV2M01:21:4719600:25:3717400:42:3328.201:08:1018500:13:3700:00:0000:02:11
10 8024JOSE MANUEL LOPEZ OLLICENCIA DE DIAV2M01:25:4118200:24:3219500:47:5825.0201:12:3017400:13:1100:00:0000:01:57
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:04:386800:20:115800:33:5735.3500:54:085700:10:3000:00:0000:01:31
2 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M01:19:2317600:24:1617000:42:0328.5401:06:1917200:13:0400:00:0000:01:35
3 8003FRANCISCO RUBIO GÓMLLICENCIA DE DIAV3M01:26:0220200:27:1918300:43:5727.301:11:1620100:14:4600:00:0000:01:57

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32