RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
215 206 9 0 5 21 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSAJNM01:29:24600:18:541400:59:5221.0501:18:46400:10:3800:00:3000:00:16
2 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:37:483500:20:393901:05:4019.1901:26:193200:11:2900:01:0000:00:43
3 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:41:146100:21:284001:05:4319.1701:27:1114400:14:0300:00:3900:00:38
4 135MARTI PUJOL CASTELLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:43:269100:22:315601:08:1118.4801:30:428900:12:4400:00:3400:00:33
5 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:49:576400:21:3511401:16:0216.5701:37:376700:12:2000:01:0200:00:40
6 4299JORDI BARTRONS CIRCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:55:3115200:25:0211201:15:2916.6901:40:3116400:15:0000:00:3300:00:48
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADASUB23F01:46:2410600:23:036901:10:2117.9101:33:2410500:13:0000:00:5400:00:38
2 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:49:2310700:23:038901:12:5417.2801:35:5712200:13:2600:00:3800:00:39
3 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:01:2515900:25:2314801:22:0515.3501:47:2814200:13:5700:00:4300:00:38
4 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994ABF02:22:4119300:28:3019201:37:1612.9502:05:4619400:16:5500:00:4900:01:27
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:361200:19:32900:59:1321.2801:18:451000:10:5100:00:3000:00:27
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:30:45200:18:302101:01:5220.3701:20:22200:10:2300:00:3000:00:23
3 7009ANDREU CASALS GRIERLLICENCIA DE DIASUB23M01:33:134000:20:481501:00:1220.9301:21:006000:12:1300:00:4600:00:27
4 1707RUBEN JIMENEZ PICAZASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:37:061600:19:594201:06:0119.0901:26:001900:11:0600:00:3600:00:26
5 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:38:052900:20:313201:04:3419.5101:25:0510600:13:0000:00:4000:00:31
6 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:45:467400:21:597901:11:4717.5501:33:465300:12:0000:00:4700:00:32
7 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:48:268100:22:119201:13:4317.0901:35:547900:12:3200:00:3900:00:33
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:41:239000:22:294401:06:2518.9701:28:547600:12:2900:00:3300:00:32
2 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB ESPORTIU Z5ABF01:59:0215000:24:5813501:19:0315.9401:44:0116600:15:0100:00:5500:00:38
3 6115MARINA MARTINEZ RASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:08:4016700:25:5817401:28:2214.2601:54:2015100:14:2000:01:0700:01:10
4 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF02:21:4814700:24:4819501:42:1812.3202:07:0615900:14:4200:00:5500:01:05
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4264MARIO SINUES MICOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:20500:18:54100:54:2323.1701:13:171600:11:0300:00:3000:00:28
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:49100:18:27400:56:3322.2801:15:00800:10:4900:00:3000:00:20
3 971ALEIX SELLARES GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:28:49700:19:101000:59:1421.2701:18:24300:10:2500:00:3000:00:25
4 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:30:161500:19:371200:59:2521.2101:19:022500:11:1400:00:3000:00:31
5 3998CRISTIAN COFINÉ GAC.E.T. DISTANCEABM01:33:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2487DAVID SEREROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:35:503700:20:453001:03:3419.8201:24:193400:11:3100:00:3900:00:43
7 4268JULIO CESAR GAONA C.E.T. DISTANCEABM01:36:145000:21:022801:02:5320.0401:23:556400:12:1900:00:4800:00:28
8 7002JOSEP SALVATELLA SUFEECABM01:43:024500:20:516301:09:2018.1701:30:119500:12:5100:00:3900:00:30
9 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:213200:20:368601:12:2317.4101:32:596900:12:2200:00:4300:00:26
10 3993ERIC GALOBART SAMPIC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:53:318600:22:1913401:19:0315.9401:41:225600:12:0900:01:2400:00:53
11 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:54:3511400:23:2712301:17:5316.1801:41:2011500:13:1500:00:3800:00:39
12 3051POL MESTRE LUCASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:1912900:23:5613301:19:0215.9401:42:5811800:13:2100:01:2300:00:54
13 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:58:397700:22:0415501:22:5415.201:44:5813200:13:4100:00:5900:00:51
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:50:068700:22:2010201:14:5016.8401:37:109900:12:5600:00:5500:00:29
2 7001MERITXELL FREIXES RLLICENCIA DE DIAABF01:59:0216900:26:0912501:18:1816.0901:44:2715600:14:3500:01:1400:00:44
3 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:09:2417500:26:2417201:28:0014.3201:54:2416300:15:0000:00:4300:00:46
4 4033NIKNAZ FAZELI HOKMACLUB TRIATLO SABADELLABF02:13:5517300:26:1418601:32:3513.6101:58:4916900:15:0600:00:5000:00:44
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:04800:19:20300:55:4322.6101:15:031500:11:0100:00:3000:00:22
2 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:29:421100:19:311100:59:2021.2401:18:511100:10:5100:00:3000:00:22
3 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:29:43900:19:20800:59:1121.2901:18:312400:11:1200:00:3000:00:28
4 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:262000:20:021801:01:0320.6401:21:056800:12:2100:00:3100:00:33
5 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:454200:20:492701:02:4520.0801:23:345900:12:1100:00:3400:00:31
6 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:495400:21:084101:05:5119.1301:26:599400:12:5000:00:2900:00:32
7 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:40:165900:21:234901:07:0518.7801:28:284400:11:4800:00:3700:00:25
8 3331IGNASI RAVENTOS AIXTRANSTRIATLONABM01:40:486000:21:254601:06:4318.8901:28:088600:12:4000:00:2900:00:41
9 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:034300:20:505101:07:4918.5801:28:397000:12:2400:00:3600:00:33
10 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:037800:22:054501:06:4018.901:28:456300:12:1800:00:4600:00:38
11 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM01:42:046500:21:375701:08:3118.3901:30:084800:11:5600:00:3700:00:33
12 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:42:096900:21:415401:08:0018.5301:29:417500:12:2800:00:5000:00:39
13 1351JACINT HITOS CARMONTRI+9 EL MASNOUABM01:44:187200:21:546601:09:5618.0201:31:507400:12:2800:00:3800:00:27
14 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:46:083000:20:349401:13:5217.0601:34:263900:11:4200:00:4100:00:40
15 4330XAVIER RELATS MOLINC.N. VIC-ETBABM01:46:426200:21:308701:12:4017.3401:34:108000:12:3200:00:5400:00:48
16 3697JORDI GIMENEZ BELLOC.E. RAYOTEAMABM01:50:138400:22:149801:14:3416.901:36:4812100:13:2500:00:3400:00:29
17 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:51:366700:21:3811801:17:0016.3601:38:3810000:12:5800:00:3400:00:46
18 7010MIQUEL ÀNGEL VALL FEECABM01:53:583600:20:4015101:22:1315.3301:42:531700:11:0500:01:1200:00:30
19 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:54:3913400:24:0812001:17:2716.2701:41:3510900:13:0400:00:5000:00:39
20 1144MARTI GRACIA LLAURCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:538300:22:1314201:20:4215.6101:42:5514300:13:5800:00:4200:01:00
21 4278JOSEP NIETO PEDESCOCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:57:519500:22:3715401:22:4815.2201:45:257200:12:2600:00:4700:00:36
22 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:58:1413000:24:0114601:21:0615.5401:45:0711000:13:0700:00:4900:00:45
23 5475JOAN GONZALEZ MARTICLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:07:5211600:23:3117101:27:2114.4201:50:5219700:17:0000:00:5700:00:47
24 3976DAMIA LOPEZ SANDOVAINDEPENDIENTEABM02:14:1218800:27:2017801:30:1413.9601:57:3419200:16:3800:01:1600:01:12
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:56:4716800:26:0711101:15:2816.701:41:3517300:15:1200:00:5600:00:48
2 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:57:1012000:23:3613901:19:5815.7601:43:3412700:13:3600:00:3200:00:42
3 3978LAURA BALETA FARRERPRAT TRIATLO 1994ABF02:05:2916300:25:4116201:24:4714.8601:50:2816500:15:0100:01:0600:00:42
4 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:08:1019500:29:0515201:22:2015.301:51:2519300:16:4500:00:5600:00:50
5 3997MONTSE MASIP ARAGOCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:08:3018300:26:5116701:27:0514.4701:53:5615500:14:3400:01:0100:00:51
6 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF02:15:3619900:30:2816901:27:2014.4301:57:4820000:17:4800:00:3001:26:51
7 3999ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:25:5619600:29:5019101:36:5013.0102:06:4020300:19:1600:00:4701:36:04
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:31:021300:19:331601:00:4120.7601:20:14600:10:4800:00:3000:00:20
2 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:59000:00:00000:00:00001:22:522100:11:0700:00:2900:00:23
3 7007EUGENI SERRA MACIALLICENCIA DE DIAABM01:34:103100:20:352401:02:2520.1901:23:002300:11:1000:00:3400:00:28
4 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:01000:00:00000:00:00001:23:551800:11:0600:00:2900:00:32
5 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:431800:20:003501:05:1019.3401:25:103500:11:3300:00:3400:00:38
6 3984MARCEL CARRERAS SOLC.E.T. DISTANCEABM01:37:204600:20:543301:04:3719.501:25:314500:11:4900:00:3900:00:32
7 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:195300:21:053701:05:1319.3201:26:185400:12:0100:00:4600:00:41
8 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:41:075800:21:195201:07:5018.5701:29:095000:11:5800:00:5000:00:33
9 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:216300:21:325501:08:0718.501:29:394100:11:4200:00:4400:00:29
10 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:41:474700:20:586001:08:5118.301:29:495100:11:5800:00:5000:00:33
11 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:44:0711300:23:245801:08:3318.3801:31:575800:12:1000:00:4400:00:31
12 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:44:112700:20:258301:12:0717.4701:32:323800:11:3900:00:4800:00:37
13 8009EDUARD LOPEZ FRIASLLICENCIA DE DIAABM01:44:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4350CRISTIAN MARTINEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM01:45:077000:21:507101:10:4117.8301:32:318200:12:3600:00:4000:00:36
15 1451JAVI TRENCHS ALFONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:45:3510000:22:476501:09:4818.0501:32:3510400:13:0000:00:5000:00:42
16 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:47:078200:22:128801:12:4617.3201:34:585700:12:0900:00:3700:00:26
17 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:47:1912300:23:376801:10:1017.9601:33:4712600:13:3200:00:5800:00:41
18 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:48:386600:21:379701:14:1616.9701:35:539100:12:4500:00:4400:00:29
19 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:519800:22:4510501:15:1216.7601:37:574700:11:5400:00:4500:00:37
20 4270KEVIN GRIETENTEAM TRIRELAYABM01:50:0813500:24:107201:10:4717.801:34:5717200:15:1100:00:4300:00:37
21 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM TRIRELAYABM01:50:4812800:23:449101:13:3717.1201:37:2112400:13:2700:00:4700:00:33
22 4345ANTONIO ROZAS ALBACCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:1511500:23:2912401:18:0116.1501:41:309000:12:4500:00:5100:00:56
23 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM01:54:5113900:24:1611901:17:0416.3501:41:2012500:13:3100:01:4100:01:34
24 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:00:0016000:25:2313701:19:3015.8501:44:5317000:15:0700:00:4900:00:45
25 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM02:08:5315800:25:2116801:27:0914.4601:52:3018800:16:2300:00:5300:00:35
26 3832JORDI ROJAS POCHTEAM TRIRELAYABM02:15:3617900:26:3418801:33:1213.5201:59:4618500:15:5000:00:5900:00:54
27 8002CARLOS JAIMEZ MUÑOZFEECABM02:18:0218600:27:1519001:35:4313.1602:02:5816800:15:0400:01:1300:01:00
28 3838JOAQUIN GALLEGO RUIPRAT TRIATLO 1994ABM02:27:3619000:27:3319801:44:4512.0302:12:1817600:15:1800:01:2800:01:32
29 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:34:5919700:29:5219901:48:0011.6702:17:5219800:17:0700:00:4400:00:39
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAV1F01:41:489300:22:354301:06:2418.9801:28:599200:12:4900:00:3500:00:29
2 5146NURIA FERRER CRUSELCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:52:4014100:24:2410101:14:4916.8401:39:1312300:13:2700:01:0100:00:40
3 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:07:0917400:26:1616001:24:2514.9301:50:4118900:16:2800:00:3600:00:38
4 4282LAIA SABATE MARQUECCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:11:1915600:25:1918301:32:0713.6801:57:2614000:13:5300:01:2900:01:06
5 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994V1F02:30:5019800:30:1519601:42:5212.2502:13:0719900:17:4300:01:0301:41:50
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7005ISRAEL NUÑEZ BATICOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:301400:19:33200:55:0822.8501:14:41700:10:4900:00:3000:00:36
2 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:26:45300:18:40600:57:5021.7901:16:30100:10:1500:00:3000:00:22
3 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:461700:19:59700:58:2321.5801:18:223000:11:2400:00:3000:00:26
4 4259DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:241000:19:222001:01:4220.4201:21:042800:11:2000:00:3000:00:34
5 7008CARLES FERRERES POCLLICENCIA DE DIAV1M01:33:165600:21:101300:59:4921.0601:20:596200:12:1700:00:4600:00:24
6 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:33:582400:20:162601:02:4420.0901:23:001400:10:5800:00:3300:00:26
7 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:34:433300:20:362301:02:2220.201:22:584300:11:4500:00:3300:00:31
8 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:34:51000:00:00000:00:00001:23:362600:11:1500:00:2900:00:30
9 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:35:147500:22:001701:00:5520.6801:22:556600:12:1900:00:3100:00:22
10 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:35:505500:21:092501:02:2720.1801:23:366100:12:1400:00:4300:00:34
11 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:05000:00:00000:00:00001:25:23500:10:4200:00:2900:00:28
12 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:36:252500:20:183601:05:1119.3301:25:291300:10:5600:00:4400:00:35
13 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:37:406800:21:403101:03:3619.8101:25:167100:12:2400:00:3400:00:42
14 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:39:042300:20:085001:07:3818.6301:27:462700:11:1800:00:3700:00:26
15 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:39:264800:21:004701:06:4418.8801:27:444000:11:4200:00:2600:00:23
16 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:40:132800:20:275901:08:4018.3501:29:072000:11:0600:00:5200:00:33
17 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:43:061900:20:018401:12:1417.4401:32:15900:10:5100:00:3900:00:42
18 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:235200:21:046701:09:5718.0101:31:0111900:13:2200:00:3300:00:31
19 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:45:169900:22:465301:07:5718.5401:30:4315400:14:3300:00:5100:00:36
20 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:47:168900:22:288201:12:0617.4801:34:348800:12:4200:01:1000:00:59
21 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:47:3110300:22:547701:11:3917.5901:34:3310100:12:5800:00:3600:00:42
22 5956MARIA GALVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:47:428800:22:248101:12:0117.501:34:2511600:13:1700:00:4300:00:36
23 8008CELS CODINA RAMONJOLLICENCIA DE DIAV1M01:50:003800:20:4612201:17:4416.2101:38:303300:11:3000:00:5400:00:54
24 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:50:2610400:22:5810301:14:5316.8301:37:518100:12:3500:00:5000:00:33
25 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:51:4614600:24:449001:13:1517.201:37:5913600:13:4700:00:3900:00:28
26 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSAV1M01:52:3811000:23:2011501:16:0616.5601:39:2611400:13:1200:00:4600:00:37
27 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:52:5112200:23:3611001:15:2616.701:39:0213700:13:4900:01:2300:00:39
28 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:53:589600:22:3912801:18:2816.0601:41:079600:12:5100:00:5400:00:40
29 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:54:0214200:24:259601:14:1216.9801:38:3717800:15:2500:00:5000:01:04
30 3985RAFAEL SAMPEDRO BARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:56:4413100:24:0314401:20:4315.6101:44:465200:11:5800:01:2400:00:39
31 2101FRANCESC RECASENS ECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:56:5911800:23:3314101:20:3615.6301:44:099300:12:5000:00:4100:00:28
32 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRIBCNV1M01:57:5917200:26:1212101:17:4116.2201:43:5314700:14:0600:00:5600:00:44
33 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:58:0112100:23:3614301:20:4315.6101:44:1913300:13:4200:01:0300:00:38
34 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:59:1613200:24:0414701:21:3415.4501:45:3813000:13:3800:01:0500:00:49
35 7006JOSEP MIQUEL RODRIGLLICENCIA DE DIAV1M01:59:2010500:23:0015301:22:3915.2501:45:3913100:13:4100:00:5300:01:02
36 3379ANDREU GARCIA PUEYOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:00:3410200:22:5115601:23:5115.0301:46:4213900:13:5200:01:0000:00:51
37 7003RAIMON MORATÓ RIERAFEECV1M02:00:4914400:24:3314901:22:0615.3501:46:3914800:14:1000:00:4600:00:46
38 5501LLUIS JORDI BAÑUELOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:02:4817800:26:3314501:20:5315.5801:47:2617700:15:2200:00:5300:00:39
39 8006ROGER BARRANCO PONSFEECV1M02:03:0813600:24:1115901:24:2114.9401:48:3215700:14:3600:00:4500:00:44
40 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:05:2614900:24:5616301:25:2314.7601:50:1917100:15:0700:00:4200:00:48
41 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M02:11:3117100:26:1217501:28:2314.2601:54:3519500:16:5600:00:4700:00:47
42 4266DIDAC DUART CASTELLCLUB ESPORTIU Z5V1M02:13:1116600:25:5618001:30:5613.8601:56:5218700:16:1900:01:0100:01:18
43 2392DAVID GARCIA MANZANTEAM TRIRELAYV1M02:15:3617700:26:3118901:33:1613.5101:59:4718300:15:4900:01:0400:00:54
44 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:22:2712500:23:3919401:42:1312.3302:05:5219000:16:3500:01:3400:00:51
45 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:30:4818700:27:1819701:44:3512.0502:11:5320200:18:5500:00:5900:01:05
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:52:1913800:24:149901:14:4216.8701:38:5612000:13:2300:00:4200:00:43
2 6191MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:58:2916100:25:3213601:19:2115.8801:44:5312800:13:3600:00:5800:00:40
3 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:58:4416200:25:3513001:18:4316.0101:44:1815200:14:2600:00:3900:00:34
4 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:00:5712400:23:3715701:24:0814.9801:47:4511300:13:1200:00:3900:00:46
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:26:33400:18:42500:56:5822.1201:15:401200:10:5300:00:3000:00:26
2 5409PEP TATCHE LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:33:532600:20:252201:02:0020.3201:22:253100:11:2800:00:4000:00:29
3 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:35:002200:20:072901:03:1619.9201:23:233600:11:3700:00:3800:00:24
4 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:254400:20:514801:07:0418.7901:27:557800:12:3000:00:2600:00:26
5 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:42:295100:21:036101:09:0718.2301:30:106500:12:1900:00:5200:00:46
6 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:43:284100:20:497601:11:3017.6201:32:192200:11:0900:00:4200:00:31
7 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:43:453900:20:467401:11:0117.7401:31:474900:11:5800:00:3600:00:29
8 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:43:474900:21:027501:11:0217.7401:32:044200:11:4300:00:3700:00:37
9 2608SAMUEL MADRID GIMENCLUB NATACIO RUBIV1M01:46:1410100:22:497001:10:3117.8701:33:209700:12:5400:00:3200:00:33
10 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:46:537600:22:027801:11:4117.5801:33:4311200:13:1000:00:4400:00:41
11 368MIQUEL MORALES ROLDC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:49:067100:21:5310901:15:2316.7101:37:164600:11:5000:00:4300:00:39
12 3196JOSE DOMINGUEZ SANCCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:51:0011700:23:329301:13:5117.0601:37:2312900:13:3700:00:5200:00:38
13 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:51:119200:22:3411301:15:3816.6601:38:1210300:12:5900:00:4000:00:29
14 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:51:5311900:23:3510701:15:2016.7301:38:5510200:12:5800:00:4300:00:43
15 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:52:0712600:23:3910801:15:2116.7201:39:0011100:13:0700:00:4300:00:32
16 3246FRANCESC XAVIER MILCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:59:1315300:25:0413101:18:5115.9801:43:5517500:15:1800:01:0200:00:50
17 3983JAVIER BAQUEDANO LOPRAT TRIATLO 1994V1M02:04:0314300:24:2716101:24:3914.8801:49:0616200:14:5700:01:2800:01:15
18 3237SALVI VILAC.E.T. DISTANCEV1M02:05:0014800:24:5016601:25:5214.6701:50:4215000:14:1800:01:0000:00:59
19 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:09:1915400:25:0817701:29:591401:55:0714900:14:1200:01:2500:00:57
20 8003ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3318200:26:4718701:32:4813.5801:59:3520100:17:5800:01:1300:01:19
21 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:21:1718100:26:4219301:37:5912.8602:04:4119100:16:3600:00:4500:00:48
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:11:3615100:24:5918501:32:3313.6101:57:3214500:14:0400:01:0400:00:53
2 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:14:1319200:27:4917901:30:3813.901:58:2718200:15:4600:01:1100:00:42
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:35:587300:21:571901:01:3420.4701:23:317300:12:2700:00:2500:00:28
2 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:36:302100:20:073401:04:5919.3901:25:062900:11:2400:00:4100:00:33
3 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:523400:20:373801:05:3819.201:26:153700:11:3700:00:3800:00:35
4 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M01:43:205700:21:146401:09:2818.1401:30:428300:12:3800:00:4800:00:38
5 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M01:49:3211100:23:238501:12:1717.4301:35:4013800:13:5200:00:5600:00:49
6 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:50:3710800:23:0410401:15:0416.7901:38:087700:12:2900:00:4400:00:37
7 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:52:3311200:23:2411601:16:0716.5501:39:3110700:13:0200:00:5100:00:40
8 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:1213300:24:0611701:16:2916.4701:40:3515800:14:3700:01:0100:00:57
9 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:57:4715700:25:2012601:18:2316.0701:43:4314600:14:0400:00:5700:00:43
10 714SANTI SANCHEZ ALMAZOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:59:368000:22:1016401:25:2514.7501:47:355500:12:0100:00:4000:00:39
11 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:59:4112700:23:4015001:22:0715.3401:45:4714100:13:5400:00:5700:00:51
12 4352TONI BORDANOBA OLLECLUB TRIATLO MALGRATV2M02:00:1418000:26:4112901:18:4016.0201:45:2116000:14:5300:01:0700:01:01
13 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:00:2215500:25:1313801:19:5115.7801:45:0417400:15:1800:01:1100:01:06
14 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:08:5718900:27:3316501:25:3414.7301:53:0718400:15:5000:00:5400:00:29
15 8001JORDI LUCIA OLIVERALLICENCIA DE DIAV2M02:09:3716500:25:5317601:29:1314.1201:55:0615300:14:3100:01:0200:00:51
16 5360XAVIER ALVAREZ HERRCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:13:1816400:25:5118101:31:4213.7401:57:3318100:15:4500:00:5100:01:48
17 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:4417000:26:1018201:32:0013.701:58:1017900:15:3400:01:2400:00:51
18 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV2M02:16:4219400:28:3318401:32:3213.6202:01:0518000:15:3700:00:5800:00:41
19 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M02:40:5920000:31:3820001:48:3011.6102:20:0820400:20:5100:00:3801:47:53
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDIENTEV2M01:44:389700:22:446201:09:1618.1901:32:008500:12:3800:00:5100:00:38
2 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:45:487900:22:097301:11:0117.7401:33:108400:12:3800:00:3300:00:38
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:56:2813700:24:1313201:18:5515.9701:43:0811700:13:2000:00:4200:00:40
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:58:0814000:24:1914001:20:0415.7401:44:2313400:13:4500:00:4000:00:39
5 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM TRIRELAYV2M02:06:3914500:24:3917301:28:1414.2801:52:5313500:13:4600:01:2100:01:09
6 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:08:1018400:26:5415801:24:1914.9401:51:1319600:16:5700:00:3900:00:50
7 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:10:1918500:26:5617001:27:2014.4301:54:1618600:16:0300:01:1500:01:07
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:47:4610900:23:058001:12:0117.501:35:068700:12:4000:00:4000:00:45
2 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:49:339400:22:369501:13:5417.0501:36:3010800:13:0300:00:5400:00:43
3 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:49:548500:22:1510001:14:4416.8601:36:599800:12:5500:00:4600:00:33
4 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:56:4317600:26:3010601:15:1916.7301:41:4916100:14:5400:00:4900:00:54
5 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M02:01:0519100:27:3712701:18:2616.0601:46:0316700:15:0200:01:3500:01:09

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32