RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
176 171 5 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:41:562900:20:402001:09:4517.201:30:252200:11:3100:00:3700:00:33
2 7006BIEL FARRÉ CANADELLLLICENCIA DE DIAJNM01:45:403300:20:452801:12:3416.5401:33:194300:12:2100:01:1700:00:54
3 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:48:434600:21:162901:12:4016.5101:33:5612600:14:4700:00:5400:01:12
4 135MARTI PUJOL CASTELLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:55:377500:22:486201:17:5315.4101:40:4113200:14:5600:00:4600:00:44
5 7002ARNAU PLAFEECJNM02:24:5112800:25:1214501:42:1111.7402:07:2315800:17:2800:00:5100:01:03
6 2242JOAN POL IVORRA IDACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM02:26:589500:23:3315101:44:2311.502:07:5616800:19:0200:01:1100:01:35
7 7001DYLAN ÁLVAREZ GUERRLLICENCIA DE DIAJNM02:43:1514500:26:3916701:58:1410.1502:24:5316600:18:2200:01:0000:01:29
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:00:0510900:24:037601:21:1714.7601:45:2012500:14:4500:00:5000:00:38
2 7010MAR SOLER PUIGLLICENCIA DE DIASUB23F02:12:2813400:25:3911201:31:3313.1101:57:1213600:15:1600:01:4100:01:19
3 4368GEORGINA GABARRO MOC.A. IGUALADAABF02:17:2912900:25:1313701:38:0512.2302:03:1810900:14:1100:01:2400:00:59
4 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:35:3913900:26:0016401:54:3710.4702:20:3713300:15:0200:00:5400:00:58
5 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994ABF02:38:3416700:30:3515601:49:4710.9302:20:2216400:18:1200:01:0300:01:09
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:46600:19:16401:05:0718.4301:24:232000:11:2300:00:4600:00:38
2 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M01:36:20400:18:511001:06:5017.9601:25:41200:10:3900:00:4700:00:45
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:38:11100:18:331501:08:3117.5101:27:041300:11:0700:00:3200:00:35
4 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:48:015200:21:243501:13:4116.2901:35:056100:12:5600:00:4900:00:42
5 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:50:16900:19:207101:19:4715.0401:39:071400:11:0900:00:4400:00:49
6 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994ABM01:50:256100:22:054401:14:5216.0301:36:578900:13:2800:01:0700:01:03
7 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESABM01:59:418600:23:158001:22:3214.5401:45:4710400:13:5400:00:4300:00:42
8 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:11:2911500:24:1712101:33:5112.7901:58:088400:13:2100:01:0800:00:57
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:51:148500:23:154301:14:4816.0401:38:037500:13:1100:00:4600:00:46
2 6115MARINA MARTINEZ RASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:15:4314100:26:1212601:35:1312.602:01:2511100:14:1800:01:2600:01:01
3 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:17:5315000:27:0912201:34:0612.7502:01:1514800:16:3800:00:5300:00:55
4 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB ESPORTIU Z5ABF02:20:2315300:27:4412701:35:1412.602:02:5815500:17:2500:01:1400:01:04
5 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF02:21:0013100:25:2214201:40:5411.8902:06:1612400:14:4400:01:0600:01:07
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:36:091200:19:33501:05:1618.3901:24:491700:11:2000:00:3700:00:41
2 4351IÑAKI GOENAGA ARISTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:191000:19:21701:05:5918.1901:25:20900:10:5900:01:0800:00:41
3 971ALEIX SELLARES GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:38:32700:19:181401:08:1617.5801:27:34800:10:5800:00:4400:00:37
4 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM01:40:302500:20:341701:08:4917.4401:29:231200:11:0700:00:4100:00:32
5 2487DAVID SEREROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:47:485600:21:393701:13:4616.2701:35:254500:12:2300:00:5900:01:09
6 7004JOSEP SALVATELLA SUFEECABM01:54:063500:20:526701:18:5315.2101:39:4511200:14:2100:00:0000:00:00
7 3015DANIEL REDONDO CARC.N. BADALONAABM02:07:388800:23:1810901:31:0113.1801:54:198200:13:1900:00:5700:01:04
8 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:12:1012700:25:1011301:32:191301:57:2912000:14:4100:00:5000:00:49
9 8004BLAI HERMOSO TORNÉLLICENCIA DE DIAABM02:15:126500:22:1813801:39:1112.102:01:299900:13:4300:01:0500:01:09
10 8005ERIC CARRERAS CODOLLICENCIA DE DIAABM02:20:4013700:25:4514001:39:4812.0202:05:3313400:15:0700:00:5600:01:02
11 4349ALBERT REVERTE PRUNC.N. BADALONAABM02:26:229100:23:2715501:48:2811.0602:11:5511700:14:2700:00:4400:00:46
12 7009MARC SABORIT TOLLLLICENCIA DE DIAABM02:26:2811700:24:2215401:48:0611.102:12:2810600:14:0000:02:0200:01:29
13 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESABM02:34:118200:23:0515801:50:1910.8802:13:2417100:20:4700:00:5900:01:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:28:5016300:29:1614801:43:1311.6302:12:2914700:16:2100:01:0000:00:45
2 7011CRISTINA INIESTA PEFEECABF02:29:5815700:28:1815001:44:0211.5302:12:2015900:17:3800:01:2300:01:19
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:18800:19:20201:00:4319.7601:20:031500:11:1500:00:3800:00:39
2 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:171100:19:29801:06:0418.1601:25:33300:10:4400:00:3100:00:44
3 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:511300:19:34901:06:2218.0801:25:56600:10:5500:00:3800:00:44
4 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:321600:19:571601:08:3417.501:28:316800:13:0100:00:4600:00:43
5 4340SERGI MILLARUELO ANTRICBM-CALELLAABM01:42:091900:20:152301:10:3117.0201:30:461900:11:2300:00:4800:00:41
6 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:564100:21:111801:08:5417.4201:30:055700:12:5100:00:3800:00:34
7 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:574000:21:092201:09:5617.1601:31:053200:11:5200:00:3900:00:38
8 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:44:521500:19:553001:12:5416.4601:32:493400:12:0300:00:4500:00:43
9 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:49:063800:21:005701:16:2615.701:37:262600:11:4000:00:4600:00:35
10 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:49:474700:21:165501:16:1715.7301:37:334000:12:1400:00:4100:00:44
11 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:488000:22:564901:15:1315.9501:38:095100:12:3900:00:5000:01:00
12 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:51:077200:22:415001:15:2515.9101:38:066700:13:0100:00:5700:00:53
13 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:52:414200:21:116401:18:2515.301:39:367100:13:0500:00:4600:00:50
14 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM01:54:357000:22:367001:19:4615.0401:42:223900:12:1300:00:5500:00:54
15 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:55:086300:22:146901:19:1315.1501:41:279800:13:4100:00:4500:01:24
16 2408CRISTIAN ARMENGOL GTRICBM-CALELLAABM01:58:0810700:24:017401:21:0914.7901:45:106200:12:5800:00:5000:00:41
17 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:58:487800:22:557701:22:0214.6301:44:5710300:13:5100:01:2200:01:00
18 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM02:01:495700:21:3910101:26:4713.8301:48:268500:13:2300:01:0700:00:57
19 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:04:539000:23:2510401:27:3213.7101:50:5710500:13:5600:01:0600:01:12
20 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:05:548900:23:2010501:28:0513.6201:51:2511800:14:2900:01:0200:01:18
21 7003MANEL ALBA PAREJAFEECABM02:06:4911000:24:0310601:28:2313.5801:52:2611400:14:2300:01:2100:01:15
22 7014XAVIER RELATS MOLINLLICENCIA DE DIAABM02:10:315100:21:2112901:35:3512.5501:56:569600:13:3500:01:2200:01:02
23 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:4014000:26:0311501:32:5512.9101:58:5812100:14:4200:01:0300:00:40
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:10:5210400:23:5411901:33:3912.8101:57:338100:13:1900:01:0100:00:39
2 7013LAURA BALETA FARRERFEECABF02:16:3914300:26:2112401:34:4212.6702:01:0314300:15:3600:01:1200:00:55
3 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:21:4516500:30:1312001:33:4012.8102:03:5316200:17:5200:01:3800:01:47
4 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF02:27:3316900:31:4513501:37:4912.2702:09:3416300:17:5900:00:4600:00:58
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:301700:20:081201:07:4617.7101:27:544800:12:3600:01:1100:00:36
2 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:38000:00:00000:00:00001:30:53400:10:4500:00:0000:00:45
3 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:022000:20:243101:12:5416.4601:33:182900:11:4400:00:4600:00:55
4 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:182300:20:324001:14:1716.1501:34:494700:12:2900:00:5100:00:47
5 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:47:554300:21:123801:13:5716.2301:35:095300:12:4600:01:1600:01:16
6 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:50:205400:21:335601:16:2015.7201:37:534600:12:2700:01:0700:00:55
7 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:50:356600:22:185301:16:0215.7801:38:204100:12:1500:01:0900:01:03
8 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:50:516900:22:354601:15:0915.9701:37:447300:13:0700:00:3800:00:36
9 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:53:206800:22:225901:17:2815.4901:39:509000:13:3000:00:4600:00:45
10 4350CRISTIAN MARTINEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM01:53:428300:23:116001:17:3315.4701:40:446400:12:5800:01:0900:00:40
11 1451JAVI TRENCHS ALFONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:158700:23:176301:18:0615.3601:41:236000:12:5200:01:0100:00:52
12 7012XEVI CLAVELLLLICENCIA DE DIAABM01:54:516000:22:027201:20:3014.9101:42:324200:12:1900:01:2800:01:07
13 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:56:044500:21:148101:22:3814.5201:43:523600:12:1200:00:5200:00:53
14 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:56:5410600:24:006501:18:3015.2901:42:3011600:14:2400:01:1500:01:09
15 3060JOAN ANTONI GARCIA CLUB NATACIO OLOTABM01:57:0010100:23:516801:18:5515.2101:42:4611000:14:1400:01:0100:00:58
16 8003JOSEP ALCALÀ PRIETOFEECABM01:57:464400:21:139401:24:5214.1401:46:052800:11:4100:01:2500:01:21
17 4270KEVIN GRIETENTEAM TRIRELAYABM02:03:3812500:24:569101:23:5914.2901:48:5512300:14:4300:00:5500:00:56
18 4345ANTONIO ROZAS ALBACCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:07:2410800:24:0210701:29:3313.401:53:3510200:13:4900:00:5400:01:11
19 2748ALBERTO GOMEZ SANCHTRICBM-CALELLAABM02:07:4713600:25:4210301:27:2713.7201:53:0911900:14:3800:01:0500:00:47
20 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM02:09:297900:22:5511701:33:0012.901:55:559400:13:3400:00:5500:00:54
21 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM TRIRELAYABM02:11:5712400:24:5411801:33:3312.8301:58:279100:13:3000:01:0600:00:56
22 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM02:15:5411100:24:0413301:36:4012.4102:00:4413500:15:1000:01:0900:00:44
23 1676JAUME ARNALOT GARCICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:16:2613800:25:5913001:35:3512.5502:01:3413100:14:5200:01:1900:01:23
24 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM02:21:035300:21:2915201:44:5111.4402:06:2012200:14:4300:01:0400:01:09
25 4357XAVIER CASTELLON LOCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:21:3312200:24:4514301:41:2411.8302:06:0913800:15:2400:01:3100:02:12
26 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM02:32:5113000:25:1615701:49:4710.9302:15:0316000:17:4800:01:3300:00:39
27 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:39:0716600:30:3016001:51:1610.7802:21:4615300:17:2100:01:2700:01:05
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAV1F01:54:3610200:23:525801:17:1115.5501:41:039300:13:3300:00:4800:00:46
2 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994V1F02:49:0417000:33:0816601:57:3610.202:30:4416500:18:2000:01:3200:01:01
3 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F03:21:1316000:28:5217002:34:547.7503:03:4615600:17:2700:01:4300:01:14
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:29:01300:18:44100:59:4020.1101:18:24100:10:3700:00:3100:00:33
2 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:511400:19:53601:05:2318.3501:25:162400:11:3500:00:4700:00:39
3 4259DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:38:21500:19:131301:07:5017.6901:27:031600:11:1800:00:4200:00:40
4 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:42:083100:20:431901:09:3517.2501:30:183100:11:5000:00:4900:00:42
5 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:42:093000:20:412101:09:5517.1601:30:362300:11:3300:00:4600:00:38
6 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:44:442200:20:313401:13:2516.3501:33:56500:10:4800:00:5500:00:41
7 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:45:072400:20:332701:12:2916.5601:33:023500:12:0500:00:5000:00:51
8 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:45:094900:21:202501:11:3616.7601:32:563800:12:1300:01:0000:00:50
9 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:45:352600:20:353201:13:0416.4201:33:393300:11:5600:00:4900:00:51
10 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:46:341800:20:114501:14:591601:35:102100:11:2400:00:4900:00:43
11 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:47:322800:20:394801:15:1315.9501:35:522700:11:4000:00:4100:00:42
12 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:48:255800:21:513601:13:4316.2801:35:345800:12:5100:01:1800:00:59
13 8008MARC TOSASFEECV1M01:49:065500:21:354201:14:4316.0601:36:185500:12:4800:01:1800:01:10
14 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:49:383700:20:555201:15:5115.8201:36:465900:12:5200:00:3700:00:44
15 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:50:317700:22:544101:14:3716.0801:37:316600:13:0000:00:4700:00:56
16 4199SERGIO LOPEZ MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:51:177100:22:375101:15:3915.8601:38:166900:13:0100:00:5800:00:59
17 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:56:135000:21:217901:22:3014.5501:43:514400:12:2200:01:0200:00:51
18 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:58:0711600:24:217301:20:3914.8801:45:007400:13:0700:00:5300:00:45
19 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:00:029200:23:308601:23:0814.4301:46:388600:13:2400:00:4100:00:42
20 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:01:2410000:23:508701:23:3214.3701:47:2210700:14:0200:00:5600:00:57
21 4321MIGUEL ANGEL PEREZ TRICBM-CALELLAV1M02:01:503200:20:4310801:30:0613.3201:50:491100:11:0100:01:0300:00:56
22 8001ANDREU CORTÉS PELEGFEECV1M02:02:449300:23:319901:25:5613.9601:49:277800:13:1700:02:0800:02:49
23 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:03:4610300:23:5310201:26:4913.8201:50:427000:13:0400:01:1700:00:53
24 7005DANI VENTOSA ALBÀFEECV1M02:10:077300:22:4412301:34:1112.7401:56:557600:13:1200:01:4000:01:24
25 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:13:3410500:23:5613201:36:1112.4802:00:078800:13:2700:01:0000:00:46
26 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:18:3413500:25:3913401:37:2912.3102:03:0813900:15:2600:01:0600:00:55
27 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M02:19:1115500:27:5811401:32:4612.9402:00:4416700:18:2700:01:2100:01:05
28 3543JORDI SUALIS ABADALCLUB TRIATLO SPARTRIANSV1M02:24:3012100:24:4514901:43:5011.5602:08:3514500:15:5500:01:3000:01:27
29 8006DANIEL RUBI TRENCOLLICENCIA DE DIAV1M02:40:1116100:28:5316301:53:5010.5402:22:4315700:17:2800:01:3600:01:29
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:2511300:24:158301:22:5614.4701:47:117700:13:1400:00:4800:00:42
2 6191MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:25:2414700:26:4014701:43:1011.6302:09:5014200:15:3400:01:1600:00:56
3 2199MONTSERRAT MALDONADCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:43:4816400:30:0816501:55:5110.3602:25:5916100:17:4900:01:5000:01:06
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:32:19200:18:36301:02:4619.1201:21:22700:10:5700:00:3800:00:37
2 5409PEP TATCHE LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:40:123600:20:541101:07:3117.7701:28:253000:11:4700:00:4100:00:37
3 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:44:272100:20:272401:11:1716.8301:31:445200:12:4300:00:4500:00:36
4 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:47:223400:20:504701:15:1015.9601:36:001800:11:2200:01:0100:00:52
5 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:50:595900:21:585401:16:1115.7501:38:095600:12:5000:01:0100:00:55
6 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:56:574800:21:198501:23:0114.4501:44:204900:12:3700:00:4600:00:43
7 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:58:507400:22:458901:23:5314.3101:46:383700:12:1200:00:5100:00:46
8 3196JOSE DOMINGUEZ SANCCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:01:0211400:24:178401:22:5814.4601:47:1510000:13:4700:01:0000:01:23
9 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:01:319900:23:469201:24:2514.2201:48:118300:13:2000:00:5500:00:53
10 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:02:3511200:24:089701:25:0914.0901:49:177900:13:1800:01:0400:00:46
11 5944JORDI ROSSELLO GONZCLUB ESPORTIU TRIKIDSV1M02:02:589700:23:389801:25:5413.9701:49:328700:13:2600:00:5100:01:03
12 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:056700:22:1911601:32:5812.9101:55:1710100:13:4800:00:4500:00:52
13 8002SANTI SEGALÉS BERENFEECV1M02:12:229400:23:3212801:35:1612.601:58:489500:13:3400:02:0800:01:39
14 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:17:0113300:25:3711101:31:2713.1201:57:0417000:19:5700:00:5300:05:20
15 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:23:0314800:26:4814101:40:4111.9202:07:2914100:15:3400:01:1600:01:17
16 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:26:4015800:28:2014401:41:4011.802:10:0014900:16:4000:01:0700:01:29
17 8011JORDI CANALS I ALMALLICENCIA DE DIAV1M02:29:409800:23:4116101:51:5510.7202:15:3610800:14:0400:01:0900:01:37
18 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:35:4015400:27:4515901:50:3210.8602:18:1715400:17:2300:01:1900:00:54
19 4254DANIEL MIRO FUENTESTRI2WINV1M03:04:5216800:31:2216902:14:158.9402:45:3716900:19:1500:01:3200:01:58
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:32:0612300:24:5316201:52:2210.6802:17:1512800:14:5100:01:2800:01:16
2 1921MONTSERRAT PEREZ AYC.E. CERDANYOLA A.T.V2F02:44:1615600:28:0316802:00:339.9502:28:3614400:15:4000:02:0000:01:26
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:45:372700:20:383901:14:0016.2201:34:381000:10:5900:00:5800:00:46
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:45:433900:21:013301:13:0516.4201:34:062500:11:3700:00:4800:00:53
3 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:47:066400:22:172601:11:4416.7301:34:017200:13:0500:00:4800:00:46
4 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M01:54:106200:22:066601:18:4615.2301:40:528000:13:1800:00:5800:01:07
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:54:328400:23:136101:17:4715.4301:41:009200:13:3200:00:5200:00:50
6 142VICTOR SANCHO GARRICLUB TRIATLO LLEIDA V2M01:59:5011800:24:247801:22:2714.5501:46:516500:12:5900:00:5700:00:47
7 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:00:1011900:24:258201:22:4714.501:47:126300:12:5800:01:0500:00:52
8 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:03:159600:23:349301:24:5214.1401:48:2612700:14:4900:01:0500:01:10
9 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:03:2812600:25:089001:23:5814.2901:49:0611300:14:2200:01:0700:01:10
10 4352TONI BORDANOBA OLLECLUB TRIATLO MALGRATV2M02:07:3914900:26:599501:25:0614.101:52:0514000:15:3400:01:3000:01:33
11 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:15:1014600:26:4011001:31:2113.1401:58:0115100:17:0900:01:1700:01:14
12 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:18:0913200:25:2813601:37:5012.2702:03:1812900:14:5100:01:1100:01:08
13 7008FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:24:5415900:28:3613901:39:1212.102:07:4815000:17:0600:01:1000:00:55
14 5360XAVIER ALVAREZ HERRINDEPENDENTV2M02:28:4914400:26:2715301:45:0911.4102:11:3615200:17:1300:01:0300:01:07
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:17:1115100:27:1213101:35:3512.5502:02:4711500:14:2400:01:1800:00:59
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1933ISABEL GANDIA MARTICLUB ESPORTIU Z5V3F02:28:2916200:29:1014601:43:0511.6402:12:1514600:16:1400:01:4100:01:17
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:57:387600:22:507501:21:1014.7801:44:009700:13:3800:01:0700:00:59
2 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:488100:23:039601:25:0714.101:48:105000:12:3800:01:0300:00:47
3 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:00:5512000:24:328801:23:3714.3501:48:095400:12:4600:00:5400:00:49
4 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:08:4915200:27:1310001:26:1613.9101:53:2913700:15:2000:01:0400:01:03
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:16:2114200:26:2012501:35:0912.6102:01:2913000:14:5200:01:2500:01:20

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32