RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
135 117 18 0 3800 180 42 12 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43ERIK CAZORLA BERNETLLICENCIA DE DIASUB23M11:43:0511101:27:066506:06:5029.4407:33:565804:09:0900:08:1500:04:03
2 121AARON CARRASCO ALVALLICENCIA DE DIASUB23M13:38:0410001:23:0911507:18:4624.6108:41:5510004:56:0900:04:2000:01:47
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 90ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM09:21:44500:54:15805:01:5435.7705:56:091403:25:3500:01:5300:01:41
2 114FERRAN BETLLOCHLLICENCIA DE DIAABM09:38:45300:53:273305:29:5532.7406:23:22803:15:2300:05:0300:01:27
3 104ALBERT PITART ABELLLLICENCIA DE DIAABM10:50:015101:08:122805:25:1033.2106:33:226404:16:3900:03:1600:01:51
4 95ORIOL VALLSINDEPENDENTABM11:32:022301:00:174805:46:3331.1606:46:509104:45:1200:05:1200:02:33
5 122XAVIER FARRÉ BALSÀLLICENCIA DE DIAABM11:50:0210501:23:448306:23:5728.1307:47:415004:02:2100:05:1200:02:44
6 84JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM11:53:057401:13:186906:11:4629.0507:25:047604:28:0100:06:0900:05:37
7 27JOAN GISBERT CERVERLLICENCIA DE DIAABM12:52:045201:09:0810306:43:2026.7807:52:2810404:59:3600:08:1300:04:18
8 14DIOGO LOPES MOREIRALLICENCIA DE DIAABM14:33:0011701:38:4211207:10:3425.0808:49:1611305:43:4400:00:0000:03:04
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 139MONTSERRAT VELA ROLC.T. PARETS DEL VALLESABF11:06:045001:08:087106:12:4228.9807:20:503303:45:1400:03:5800:01:27
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 25ROBERT KARASLLICENCIA DE DIAABM08:13:43100:47:51104:22:3541.1305:10:26303:03:1700:01:1900:00:34
2 131ROBERTO ANSÓN MONZÓZ5 X-TREMEABM09:09:551600:58:25905:02:4135.6806:01:06503:08:4900:02:1300:01:45
3 82ROMAIN WEILT3 TEAMABM09:24:40900:55:281305:06:2435.2506:01:521203:22:4800:02:1100:01:29
4 21ROBERTO RUIZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM10:08:004201:06:242205:18:2433.9206:24:482703:43:1200:04:2300:02:06
5 117XAVIER RAMON GUINARLLICENCIA DE DIAABM10:17:047701:15:242305:18:4333.8906:34:072603:42:5700:11:1400:04:19
6 126UNAI CONDE SAN MARTENKARTERRI TRIATLOIABM10:17:055301:09:112505:22:4633.4606:31:573103:45:0800:03:1700:01:57
7 45JUAN VILLANUEVA PASZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLABM10:35:045401:09:136005:59:2430.0507:08:371603:26:2700:03:3900:01:31
8 18PIETRO MERELLO COLOLLICENCIA DE DIAABM10:37:011400:58:124605:46:0431.2106:44:163903:52:4500:04:1800:00:00
9 32PABLO DELGADO MERINLLICENCIA DE DIAABM10:43:025601:09:434905:47:1831.106:57:013403:46:0100:06:1000:01:22
10 83ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM10:48:053901:05:464305:41:5631.5906:47:424804:00:2300:05:2000:01:37
11 100JOSE MIGUEL FERNANDCLUB ATLETISMO PORRIÑOABM10:52:037101:12:394705:46:2631.1706:59:054003:52:5800:02:5800:01:49
12 9DANIEL RUIZ SERNALLICENCIA DE DIAABM11:04:052501:01:226606:08:1529.3307:09:374103:54:2800:05:5300:02:57
13 125LEONARDO JUAREZ ARATRINKO TRIATLOI KLUBA LASABM11:15:045801:09:487306:14:0828.8707:23:563803:51:0800:04:0200:01:43
14 40FRANCESC MELICH CURLLICENCIA DE DIAABM11:25:058501:16:025105:49:3530.8907:05:376704:19:2800:04:2500:01:48
15 11ADRIAN CANO HERREROLLICENCIA DE DIAABM11:47:006001:10:089206:31:5027.5607:41:585404:05:0200:06:3700:01:17
16 39CRISTIAN BERTOMEU BLLICENCIA DE DIAABM11:54:005701:09:467806:16:1828.707:26:047504:27:5600:04:0800:01:55
17 109OCTAVI GONZALEZ GILLLICENCIA DE DIAABM11:56:046601:11:2310206:41:4726.8807:53:105104:02:5400:02:2900:01:39
18 28ARNAU VAZQUEZ GUERRLLICENCIA DE DIAABM12:10:0311301:28:467606:15:5128.7307:44:377204:25:2600:05:5800:02:35
19 115SEBASTIÁN VECIANA CLLICENCIA DE DIAABM12:11:049101:17:129906:39:5127.0107:57:036204:14:0100:05:5000:03:41
20 8PAU ARRASTRARIA ORTLLICENCIA DE DIAABM13:07:039601:19:348406:24:1828.107:43:5211205:23:1100:06:2500:05:07
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 141CARMEN MARIA PEREZ LLICENCIA DE DIAABF11:57:0511201:27:198906:29:3527.7207:56:544704:00:1100:04:0800:03:25
2 138DELIA BANUS PEDRENYCLUB NATACIO SITGESABF12:54:049501:19:3310506:44:5826.6708:04:319604:49:3300:06:1000:01:44
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1ALBERT JIMENEZ GARC.N. MATAROABM08:34:271900:59:40204:35:5739.1405:35:37102:58:5000:02:1000:01:48
2 129MARCOS PEREZ DEKKERCLUB TRIATLÓN ORIHUELAABM08:54:591100:58:03404:46:4737.6605:44:50603:10:0900:01:2200:00:00
3 50JORGE ABEL OLIVAR BCLUB DEPORTIVO HUESCAABM08:58:18600:54:30304:46:2437.7105:40:54903:17:2400:02:2800:01:23
4 71ORIOL PALAU I FERNAT3 TEAMABM09:33:01400:54:10504:54:3736.6605:48:472903:44:1400:02:0400:00:39
5 135FERNANDO MONTULL LATRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM09:59:015501:09:413005:27:2332.9906:37:041103:21:5700:03:4100:01:38
6 102RAFAEL DIAZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM10:06:007601:15:182405:21:1833.6106:36:361903:29:2400:03:4800:02:19
7 49PABLO MANCHEÑO CORVINDEPENDENTABM10:16:043101:03:553605:32:2132.506:36:162203:39:4800:03:4200:01:36
8 60JORDI MARTI SAN JOSC.E. RAYOTEAMABM10:30:054901:08:033805:35:1432.2206:43:173503:46:4800:03:2800:01:45
9 106ALEIX ELIAS CENTELLLLICENCIA DE DIAABM10:32:01200:52:104405:43:3831.4306:35:484303:56:1300:04:3800:03:30
10 79JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM11:19:0110101:23:105205:51:4330.7107:14:535304:04:0800:07:0800:03:20
11 48IMANOL BENITO BILBAENKARTERRI TRIATLOIABM11:25:0110301:23:205005:47:2731.0807:10:476304:14:1400:05:5000:04:14
12 94ARTUR CRUZ BARONCLUB NATACIO MINORISAABM11:27:021800:59:364105:40:1631.7406:39:529304:47:1000:02:5500:02:56
13 30JAVIER SAN MIGUEL OLLICENCIA DE DIAABM11:27:039001:16:486105:59:3730.0307:16:256004:10:3800:07:3700:05:12
14 107SANTI OLIVA LEALLLICENCIA DE DIAABM12:12:006101:10:139506:34:4127.3607:44:547304:27:0600:08:1200:03:59
15 118ABEL LÓPEZ BOZALLICENCIA DE DIAABM12:43:0111401:28:548506:26:1327.9607:55:079404:47:5400:09:1100:05:21
16 120LUIS JAIME DE ANTONLLICENCIA DE DIAABM12:45:003301:04:559106:30:1727.6707:35:1210705:09:4800:08:0500:06:30
17 24ALBERT ORDUÑA GALLELLICENCIA DE DIAABM13:46:049401:19:219806:38:1427.1207:57:3511505:48:2900:07:4200:03:39
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 142ANA MARIA CARRERES CICLISTA GUERRER DE MOIXEV1F12:27:0310901:26:1010106:40:1126.9908:06:216804:20:4200:09:0800:05:16
2 140GEMMA GASA COMPANYSLLICENCIA DE DIAV1F13:25:049801:22:3211107:09:5525.1208:32:279804:52:3700:03:5700:01:49
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 76ENRIQUE BARAJAS OJEC.N. MATAROV1M08:52:41800:55:23604:57:3036.305:52:53202:59:4800:01:5000:00:50
2 81MIGUEL BARRERO DURAT3 TEAMV1M09:13:092401:01:11704:57:4636.2705:58:57703:14:1200:03:4500:00:47
3 61SERGI BERMEJO BARNIINDEPENDENTV1M09:25:40700:55:211605:07:1835.1406:02:391303:23:0100:02:2300:01:25
4 20MICKAEL LETELLIERLLICENCIA DE DIAV1M09:31:342000:59:411205:04:5235.4306:04:331703:27:0100:02:3600:01:50
5 46IGNACIO SHAW MORALEREAL CLUB MEDITERRANEOV1M09:53:021200:58:051905:14:0734.3806:12:122303:40:5000:02:2000:01:06
6 78JOAN RAMON CASTELLOT3 TEAMV1M09:53:473701:05:292005:17:5533.9706:23:242003:30:2300:03:1500:02:13
7 77RUBEN MORENTE ROBLEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M09:59:112701:02:143405:30:5432.6406:33:081503:26:0300:03:1200:02:26
8 4RAMÓN LÓPEZ MENDIZALLICENCIA DE DIAV1M10:14:024501:07:052105:18:2133.9206:25:263603:48:3600:04:2500:02:15
9 99HÉCTOR DANIEL VALIELLICENCIA DE DIAV1M10:23:004601:07:373705:33:5232.3506:41:292503:41:3100:02:3600:01:26
10 92EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M10:33:033801:05:313205:29:3232.7706:35:034403:58:0000:03:2200:00:41
11 105MARC FERNÀNDEZ SOLÉLLICENCIA DE DIAV1M10:51:042601:01:574505:45:1431.2806:47:115204:03:5300:03:1000:01:21
12 41JAVIER DELGADO CALZLLICENCIA DE DIAV1M10:53:053201:03:572705:24:2733.2906:28:247104:24:4100:03:1400:02:43
13 33RUBÉN CABRERO MARTLLICENCIA DE DIAV1M11:10:053601:05:296306:03:2529.7207:08:544904:01:1100:08:5500:05:03
14 36MARC BENAVENTE VILLLLICENCIA DE DIAV1M11:26:033501:05:195305:52:2930.6406:57:487704:28:1500:08:1600:04:34
15 127DIEGO RUIZ ARCEINDEPENDENTV1M11:28:026301:10:575605:56:2030.3107:07:176904:20:4500:06:2900:03:22
16 87JOSE JAVIER CARRETOCLUB TRITRAININGV1M11:49:032901:03:147706:16:0128.7207:19:157804:29:4800:07:2900:02:21
17 29SEBASTIAN RUIZ SANCLLICENCIA DE DIAV1M11:50:0411001:26:147506:14:4128.8207:40:555904:09:0900:07:5200:03:47
18 37JOSEP MIQUEL BUERA LLICENCIA DE DIAV1M11:56:0110201:23:155805:59:0330.0807:22:188004:33:4300:00:0000:02:17
19 17OSCAR RODRIGUEZ ORCLLICENCIA DE DIAV1M12:03:038101:15:4010006:39:592707:55:395604:07:2400:07:5500:02:58
20 98VICTOR CAMPOS FERNALLICENCIA DE DIAV1M12:06:019301:18:598806:29:1527.7507:48:146504:17:4700:06:5600:03:03
21 19IVÁN MARTÍN DELGADOLLICENCIA DE DIAV1M12:07:055901:09:577906:17:1528.6307:27:128604:39:5300:05:2200:03:59
22 66VICTORIANO CARRASCOC.E. RAYOTEAMV1M12:12:016201:10:427006:12:3228.9907:23:149504:48:4700:07:5800:02:55
23 80TOMAS LOPEZ CASTELLTRIATHLON VILARENC AQUA CV1M12:20:004001:06:049606:36:4127.2307:42:458504:37:1500:09:3100:04:15
24 108RAFAEL MARTINEZ AGULLICENCIA DE DIAV1M12:24:038001:15:368606:26:2027.9607:41:568804:42:0700:04:1300:03:45
25 7ANGEL RAMON RIBELLICENCIA DE DIAV1M12:33:0310801:25:5111407:17:0124.7108:42:523703:50:1100:09:3900:03:53
26 42RUBÉN CAPILLA HAROLLICENCIA DE DIAV1M12:45:028801:16:1910706:57:1425.8808:13:337904:31:2900:07:2400:03:29
27 3ANDREI SEMIANETSLLICENCIA DE DIAV1M13:21:0011501:33:3311307:11:552508:45:288204:35:3200:05:1300:04:37
28 116JOAN PINA OLLELLICENCIA DE DIAV1M13:51:0311601:35:0111007:09:1625.1608:44:1710505:06:4600:07:2200:04:50
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59CARLOS RESTOY SALMEC.N. TERRASSAV1M09:29:552801:02:241505:06:5335.1906:09:171003:20:3800:04:1100:02:13
2 86OSCAR BARTOLOME LAFT3 TEAMV1M09:45:551300:58:111405:06:4235.2106:04:532403:41:0200:03:4200:01:55
3 85JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M09:47:404301:06:351705:10:1734.8106:16:522103:30:4800:03:1100:00:59
4 91FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M10:09:041700:59:231805:11:3234.6706:10:554503:58:0900:01:3700:01:04
5 113DAVID JOUVELLICENCIA DE DIAV1M10:15:004701:07:552605:23:3733.3706:31:322803:43:2800:04:1800:02:40
6 47PEDRO SÁNCHEZ FRÍASINDEPENDENTV1M10:26:042200:59:524205:41:2031.6406:41:123003:44:5200:04:5300:04:00
7 72JOAQUIN SANCHEZ ALMC.E. CERDANYOLA A.T.V1M10:38:016701:11:365905:59:1230.0707:10:481803:27:1300:05:4300:06:44
8 67TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:39:048901:16:293905:37:2132.0106:53:503203:45:1400:06:0300:01:46
9 134RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M10:47:028601:16:063505:31:1532.606:47:214603:59:4100:04:5900:02:39
10 26CARL NORDBECKLLICENCIA DE DIAV1M10:51:052100:59:412905:27:173306:26:587004:24:0700:03:3600:02:49
11 89ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M11:31:054401:06:363105:28:0432.9206:34:4010104:56:2500:06:5100:02:08
12 57MIQUEL ALIMBAU REVEINDEPENDENTV1M11:41:003401:05:025505:54:5630.4306:59:588704:41:0200:06:1900:02:57
13 63FRANCISCO JAVIER ROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M11:44:009701:19:458706:29:1427.7507:48:594203:55:0100:08:2200:01:49
14 133JAIME GASCÓ COMECHETRISABV1M11:45:057801:15:258106:22:0528.2707:37:305704:07:3500:10:1500:03:34
15 112HUGO FERRÁNDIZ SANRLLICENCIA DE DIAV1M11:46:056801:12:216406:06:2529.4707:18:467404:27:1900:00:0000:02:29
16 68JUAN LUIS QUERO GUECLUB NATACIO SITGESV1M11:55:053001:03:257406:14:3028.8407:17:558404:37:1000:03:2300:01:58
17 88CARLOS ANDRES RAMÍRCLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:20:006501:11:145405:53:1730.5707:04:3110905:15:2900:04:0800:04:22
18 62DANIEL LOPEZ VICTORCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M12:32:046901:12:318206:22:5528.207:35:2610204:56:3800:10:3600:03:34
19 51KENTY SIVERIO DE VECLUB DEPORTIVO OHANA TRIAV1M12:40:049201:17:259706:37:0927.1907:54:349204:45:3000:02:4000:03:36
20 124RAMON TORRO CARCELECICLISTA GUERRER DE MOIXEV1M12:53:027901:15:309006:29:3927.7207:45:0910605:07:5300:07:1500:04:15
21 103DAVID TRULLENQUE IBLLICENCIA DE DIAV1M13:07:037201:13:0110406:43:4826.7507:56:4910805:10:1400:00:0000:07:33
22 12ANDRÉS GÓMEZ MARRERLLICENCIA DE DIAV1M14:08:037501:13:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 52JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M09:06:591500:58:141005:03:4135.5606:01:55403:05:0400:02:2600:00:59
2 56SANTI SANCHEZ ALMAZOPTIMS CLUB TRIATLOV2M10:17:004801:07:581105:03:5435.5406:11:525504:05:0800:01:3900:01:17
3 35JOSEBA ANDONI BEGOÑURDAITRI MOTRIVATION T.TV2M10:51:041000:58:014005:39:0531.8506:37:066104:13:5800:03:0300:01:46
4 10LUIS ARROYOLLICENCIA DE DIAV2M11:46:028401:15:556806:10:4529.1307:26:406604:19:2200:04:5800:02:48
5 73JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M11:50:037301:13:186206:01:2829.8807:14:468104:35:1700:06:3300:02:03
6 130JUAN CARLOS SEMINARTRILAGUNAKV2M12:20:036401:11:129306:32:5927.4807:44:118304:35:5200:00:0000:02:56
7 111MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M13:19:018301:15:5010606:47:2026.5108:03:1011005:15:5100:08:0700:03:16
8 6DOMÈNEC BOIX MARTÍNLLICENCIA DE DIAV2M14:24:019901:22:4310907:08:3425.208:31:1711605:52:4400:08:5700:04:15
9 23ALVAR CASANOVA CURTLLICENCIA DE DIAV2M14:28:0510701:24:4111607:19:0624.608:43:4711405:44:1800:06:1100:02:22
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 15DAN SAMSONLLICENCIA DE DIAV2M11:49:024101:06:155705:57:4630.1907:04:019004:45:0100:04:0700:05:16
2 58PASCUAL COLLADO VALC.N. CATALUNYAV2M12:16:0210401:23:226706:08:1929.3207:31:418904:44:2100:06:3400:05:01
3 31JOSEP FLAQUÉ GIMENELLICENCIA DE DIAV2M12:31:057001:12:398006:21:4528.2907:34:2410304:56:4100:06:4200:04:43
4 34FRANCISCO JOSÉ ZAFRLLICENCIA DE DIAV2M13:10:018701:16:159406:33:1327.4707:49:2811105:20:3300:10:2600:03:13
5 38NARCIS FRANCH PIÑOLLLICENCIA DE DIAV2M13:18:0310601:24:1910807:02:0225.5908:26:219704:51:4200:10:2900:08:07
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 132ROBERTO RONCHERA RICLUB TRIATLÓ VINARÒSV3M12:23:048201:15:467206:13:1028.9407:28:569904:54:0800:04:5400:03:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32